CAMPEONATO DEL PIRINEO 2020
25 JUL 2020
25 JUL 2020
Individual
Medal Play
Tee Hora Nombre Handicap Barras
1 8,00 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND JOAQUIN 23.1 Blancas
1 8,00 DE SAN SIMON PALACIOS, PABLO MIKI 18.7 Blancas
1 8,10 NESWEDA VIÑAS, LUIS MAXIMILIANO 17.9 Blancas
1 8,10 ANAYA FERNANDEZ, MIGUEL ANGEL 16 Blancas
1 8,20 GALVE PRATS, JOAN 15.6 Blancas
1 8,20 SAGNIER TARAMONA JOAQUIN 15.6 Blancas
1 8,20 MONTERO NUÑEZ JORGE 15.2 Blancas
1 8,30 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND LEOPOLD 14.9 Blancas
1 8,30 ANDREU VILA ALEJANDRO 13.7 Blancas
1 8,40 ARMENTERAS MARSAL SALVADOR 12.2 Blancas
1 8,40 SANZ DE ACEDO LAMBOTTE JAVIER 11.8 Blancas
1 8,40 BERTRAN VALLS PABLO 10.4 Blancas
1 8,50 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 10.1 Blancas
1 8,50 BERTRAN CARULLA JOAQUIN 10 Blancas
1 8,50 GRACIA MARSIÑACH ANTONIO 9.7 Blancas
1 9,00 PEREZ-ALBERT FERRATER ALEJANDRO 8.7 Blancas
1 9,00 CASANOVAS DOMENECH BORJA 8.6 Blancas
1 9,10 DE WIT TRENOR IGNACIO 8.2 Blancas
1 9,10 MORENES GILES MIGUEL 6.8 Blancas
1 9,10 NOGUERA BOBER, ALEXANDRE 6.2 Blancas
1 9,20 DE WIT GUZMAN IGNACIO 4.9 Blancas
1 9,20 GALIMANY FORT, ERIC 4.5 Blancas
1 9,20 PRATS BARRULL GUILLEM 2.7 Blancas
1 9,30 BERTRAN VALLS JOSE FELIPE 2.4 Blancas
1 9,30 ALDAMIZ-ECHEVARRIA DE LA VILLA JAVIER -2.7 Blancas
Tee Nombre Hora Handicap Barras
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Scratch Indistinta Acumulada 1 ALDAMIZ-ECHEVARRIA DE LA VILLA JAVIER -3 Masculino 71
Scratch Indistinta Acumulada 2 VALLET SEGURA ALEJO 11 Masculino 74
Scratch Indistinta Acumulada 3 GALIMANY FORT, ERIC 5 Masculino 76
Scratch Indistinta Acumulada 4 DE WIT GUZMAN IGNACIO 6 Masculino 77
Scratch Indistinta Acumulada 4 PRATS BARRULL GUILLEM 3 Masculino 77
Scratch Indistinta Acumulada 6 NOGUERA BOBER, ALEXANDRE 7 Masculino 81
Scratch Indistinta Acumulada 7 BERTRAN CARULLA JOAQUIN 11 Masculino 82
Scratch Indistinta Acumulada 7 TORRUELLA RISTOL, JOSEP MARIA 0 Masculino 82
Scratch Indistinta Acumulada 9 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 12 Masculino 83
Scratch Indistinta Acumulada 9 BERTRAN VALLS JOSE FELIPE 3 Masculino 83
Scratch Indistinta Acumulada 11 ANDREU VILA ALEJANDRO 16 Masculino 84
Scratch Indistinta Acumulada 11 CASANOVAS DOMENECH BORJA 10 Masculino 84
Scratch Indistinta Acumulada 13 MORENES GILES MIGUEL 8 Masculino 85
Scratch Indistinta Acumulada 14 DE WIT TRENOR IGNACIO 9 Masculino 86
Scratch Indistinta Acumulada 15 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND LEOPOLD 17 Masculino 87
Scratch Indistinta Acumulada 16 ARMENTERAS MARSAL SALVADOR 14 Masculino 89
Scratch Indistinta Acumulada 16 GRACIA MARSIÑACH ANTONIO 11 Masculino 89
Scratch Indistinta Acumulada 18 BERTRAN VALLS PABLO 12 Masculino 90
Scratch Indistinta Acumulada 19 MONTERO NUÑEZ JORGE 18 Masculino 91
Scratch Indistinta Acumulada 20 SAGNIER TARAMONA JOAQUIN 18 Masculino 92
Scratch Indistinta Acumulada 21 GALVE PRATS, JOAN 18 Masculino 94
Scratch Indistinta Acumulada 21 SANZ DE ACEDO LAMBOTTE JAVIER 14 Masculino 94
Scratch Indistinta Acumulada 23 ANAYA FERNANDEZ, MIGUEL ANGEL 18 Masculino 95
Scratch Indistinta Acumulada 24 DE SAN SIMON PALACIOS, PABLO MIKI 20 Masculino 99
Scratch Indistinta Acumulada 25 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND JOAQUIN 20 Masculino 103
Scratch Indistinta Acumulada 26 NESWEDA VIÑAS, LUIS MAXIMILIANO 20 Masculino 106
Scratch Indistinta Acumulada 27 PEREZ-ALBERT FERRATER ALEJANDRO 10 Masculino Ret
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies