CAMPEONATO INDIVIDUAL DEL CLUB 2019
10 AGO 2019
11 AGO 2019
Individual
Medal Play
Tee Hora Nombre Handicap Barras
1 8,30 SERRA LE MONNIER JUAN 11.4 Blancas
1 8,30 GALLARDO TORREDEDIA ANTONIO 11.3 Blancas
1 8,30 BERTRAN MARQUEZ FELIPE 10.7 Blancas
1 8,39 SOLIS GRAELLS, IGNACIO 10.2 Blancas
1 8,39 VILA SAGNIER, JAVIER 10.1 Blancas
1 8,39 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 10.1 Blancas
1 8,48 FERNANDEZ-PEÑA GOIZUETA JAVIER 9.1 Blancas
1 8,48 SERRA LE MONNIER JAVIER 8.9 Blancas
1 8,48 BERTRAN VALLS PABLO 8.8 Blancas
1 8,57 SERRA LE MONNIER BORJA 7.9 Blancas
1 8,57 TEULE CALDUCH, EUDALD 7.9 Blancas
1 9,06 FARRES MARTI, ALBERT 7.4 Blancas
1 9,06 LLANZA MATA JUAN DE 7.4 Blancas
1 9,06 JUNOY BOSCH, FERRAN 7.3 Blancas
1 9,15 FABREGAT MORA XAVIER 7.2 Blancas
1 9,15 GRACIA MARSIÑACH ANTONIO 6.6 Blancas
1 9,15 MORENES GILES MIGUEL 6.3 Blancas
1 9,24 BERTRAN MARQUEZ IGNACIO 6.2 Blancas
1 9,24 SAN MIGUEL MORAGAS, IGNACIO 6.1 Blancas
1 9,33 DE WIT GUZMAN IGNACIO 5.3 Blancas
1 9,33 FELIU PILON ALEJANDRO 5.2 Blancas
1 9,33 ESPINET FERRIN, MIGUEL-DAVID 4.9 Blancas
1 9,42 KNUTH MARTEN JORGE 4.8 Blancas
1 9,42 FELIU LE MONNIER JOAQUIN 4.8 Blancas
1 9,42 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 4.5 Blancas
1 9,51 GAY DE MONTELLA ESTANY JOAQUIN 4.1 Blancas
1 9,51 BERTRAN VALLS JOSE FELIPE 4.1 Blancas
1 10,00 PRATS BARRULL GUILLEM 3.9 Blancas
1 10,00 MORENO JIMENEZ RAFAEL 3.9 Blancas
1 10,00 BUXERES PUJOL-SOLIANO LUIS 3.7 Blancas
1 10,09 DASI MARTINEZ DE VALLEJO VICENTE 3.6 Blancas
1 10,09 GIRO DE LA IGLESIA,MANUEL 3.6 Blancas
1 10,09 FREY MIQUEL KARL 3.1 Blancas
1 10,18 LEACH CUCURELLA JUAN 1.3 Blancas
1 10,18 FREY MIQUEL ANDREAS 1.2 Blancas
1 10,18 RUIZ DE ALDA DE LA ROSA JULIO ANDRES 1 Blancas
1 10,27 ALIE ZANINI EDUARDO 0.5 Blancas
1 10,27 CHECA MATO, BOSCO DE -0.5 Blancas
1 10,27 ALDAMIZ-ECHEVARRIA DE LA VILLA JAVIER -0.8 Blancas
1 10,46 ROSAL GARCIGOY MARIA 23.2 Azules
1 10,46 PARELLADA LEACH ELENA 22.2 Azules
1 10,55 CUCURELLA ESTEVE MARIA CRISTINA 16.5 Azules
1 10,55 DE WIT TRENOR REYES 14.9 Azules
1 11,04 LEBRERO MARTINEZ, SUSANA 12.1 Azules
1 11,04 PASCUAL MASPONS LUCRECIA DE 11.7 Azules
1 11,04 LEACH CUCURELLA,MARTA 11.2 Azules
1 11,13 IBARS TORRES Mª JOSE 9.3 Azules
1 11,13 LLANZA MATA ISABEL 8.8 Azules
1 11,13 DAURE DELPHINE 6.1 Azules
1 11,22 DESVALLS LEONORI SOLEDAD 4.7 Azules
1 11,22 ROCA JORNET NATALIA 1.7 Azules
1 11,31 SAGNIER TARAMONA JOAQUIN 11.7 Blancas
1 11,31 SAGNIER TARAMONA ANTONIO 12.1 Blancas
1 11,40 DE OZA CAREAGA IGNACIO 12.5 Blancas
1 11,40 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 12.8 Blancas
1 11,40 RABANAL SUAREZ JOSE LUIS 12.9 Blancas
1 11,49 DE WIT TRENOR IGNACIO 13.5 Blancas
1 11,49 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND LEOPOLD 13.6 Blancas
1 11,58 LUTTI RODNEY JOSE 15 Blancas
1 11,58 PARELLADA DE CARALT, JOSE IGNACIO 15.1 Blancas
1 11,58 LINCOLN PASCUAL HUGO 16.1 Blancas
1 12,07 MONTERO NUÑEZ JORGE 16.1 Blancas
1 12,07 JUNOY BOSCH, BORJA 16.2 Blancas
1 12,07 CARDENAL LE MONNIER JORGE 18.9 Blancas
1 12,16 MALDONADO DIAZ ANGEL, JAVIER 19 Blancas
1 12,16 GIMENO VILAR, JORDI 21 Blancas
1 12,16 PARELLADA LEACH JOSE IGNACIO 21.4 Blancas
1 12,25 FERNANDEZ DE MIR SANTIAGO 29.7 Blancas
1 12,25 PARELLADA LEACH PABLO 32.1 Blancas
1 12,25 GIMENO OLLER ALVARO 35 Blancas
Tee Nombre Hora Handicap Barras
No està disponible la vista prèvia d'aquesta classificació a la web
Tee Hora Nombre Handicap Barras
1 8,45 ROSAL GARCIGOY MARIA 23.2 Azules
1 8,45 CUCURELLA ESTEVE MARIA CRISTINA 16.5 Azules
1 8,55 PARELLADA LEACH ELENA 22.2 Azules
1 8,55 PASCUAL MASPONS LUCRECIA DE 11.7 Azules
1 9,05 LEBRERO MARTINEZ, SUSANA 12.1 Azules
1 9,05 IBARS TORRES Mª JOSE 9.3 Azules
1 9,05 DAURE DELPHINE 6.1 Azules
1 9,15 DE WIT TRENOR REYES 14.9 Azules
1 9,15 LEACH CUCURELLA,MARTA 11.2 Azules
1 9,15 LLANZA MATA ISABEL 8.8 Azules
1 9,25 DESVALLS LEONORI SOLEDAD 4.7 Azules
1 9,25 ROCA JORNET NATALIA 1.7 Azules
1 9,35 SERRA LE MONNIER JUAN 11.4 Blancas
1 9,35 SERRA LE MONNIER JAVIER 8.9 Blancas
1 9,35 FARRES MARTI, ALBERT 7.4 Blancas
1 9,45 BERTRAN VALLS PABLO 8.8 Blancas
1 9,45 FABREGAT MORA XAVIER 7.2 Blancas
1 9,45 ESPINET FERRIN, MIGUEL-DAVID 4.9 Blancas
1 9,55 GALLARDO TORREDEDIA ANTONIO 11.3 Blancas
1 9,55 BERTRAN MARQUEZ FELIPE 10.7 Blancas
1 9,55 SOLIS GRAELLS, IGNACIO 10.2 Blancas
1 10,05 LLANZA MATA JUAN DE 7.4 Blancas
1 10,05 GRACIA MARSIÑACH ANTONIO 6.6 Blancas
1 10,05 DE WIT TRENOR IGNACIO 13.5 Blancas
1 10,15 FELIU PILON ALEJANDRO 5.2 Blancas
1 10,15 DASI MARTINEZ DE VALLEJO VICENTE 3.6 Blancas
1 10,25 BERTRAN MARQUEZ IGNACIO 6.2 Blancas
1 10,25 BUXERES PUJOL-SOLIANO LUIS 3.7 Blancas
1 10,25 FREY MIQUEL KARL 3.1 Blancas
1 10,35 BERTRAN VALLS JOSE FELIPE 4.1 Blancas
1 10,35 FREY MIQUEL ANDREAS 1.2 Blancas
1 10,45 MORENES GILES MIGUEL 6.3 Blancas
1 10,45 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 4.5 Blancas
1 10,45 GAY DE MONTELLA ESTANY JOAQUIN 4.1 Blancas
1 10,55 FELIU LE MONNIER JOAQUIN 4.8 Blancas
1 10,55 MORENO JIMENEZ RAFAEL 3.9 Blancas
1 10,55 GIRO DE LA IGLESIA,MANUEL 3.6 Blancas
1 11,05 DE WIT GUZMAN IGNACIO 5.3 Blancas
1 11,05 KNUTH MARTEN JORGE 4.8 Blancas
1 11,05 ALIE ZANINI EDUARDO 0.5 Blancas
1 11,15 SAN MIGUEL MORAGAS, IGNACIO 6.1 Blancas
1 11,15 PRATS BARRULL GUILLEM 3.9 Blancas
1 11,15 ALDAMIZ-ECHEVARRIA DE LA VILLA JAVIER -0.8 Blancas
1 11,25 LEACH CUCURELLA JUAN 1.3 Blancas
1 11,25 RUIZ DE ALDA DE LA ROSA JULIO ANDRES 1 Blancas
1 11,25 CHECA MATO, BOSCO DE -0.5 Blancas
1 11,45 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 10.1 Blancas
1 11,45 FERNANDEZ-PEÑA GOIZUETA JAVIER 9.1 Blancas
1 11,45 DE OZA CAREAGA IGNACIO 12.5 Blancas
1 11,55 VILA SAGNIER, JAVIER 10.1 Blancas
1 11,55 SAGNIER TARAMONA ANTONIO 12.1 Blancas
1 12,05 TEULE CALDUCH, EUDALD 7.9 Blancas
1 12,05 JUNOY BOSCH, FERRAN 7.3 Blancas
1 12,05 PARELLADA LEACH PABLO 32.1 Blancas
1 12,15 SAGNIER TARAMONA JOAQUIN 11.7 Blancas
1 12,15 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND LEOPOLD 13.6 Blancas
1 12,15 CARDENAL LE MONNIER JORGE 18.9 Blancas
1 12,25 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 12.8 Blancas
1 12,25 MONTERO NUÑEZ JORGE 16.1 Blancas
1 12,35 SERRA LE MONNIER BORJA 7.9 Blancas
1 12,35 JUNOY BOSCH, BORJA 16.2 Blancas
1 12,35 GIMENO VILAR, JORDI 21 Blancas
1 12,45 RABANAL SUAREZ JOSE LUIS 12.9 Blancas
1 12,45 PARELLADA LEACH JOSE IGNACIO 21.4 Blancas
1 12,55 MALDONADO DIAZ ANGEL, JAVIER 19 Blancas
1 12,55 FERNANDEZ DE MIR SANTIAGO 29.7 Blancas
1 12,55 GIMENO OLLER ALVARO 35 Blancas
Tee Nombre Hora Handicap Barras
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Día 1 Día 2 Total
Scratch Femenina Acumulada 1 LARA MIRAVITLLES, CLAUDIA 4 Femenino 73 67 140
Scratch Femenina Acumulada 2 ROCA JORNET NATALIA 3 Femenino 72 76 148
Scratch Femenina Acumulada 3 DESVALLS LEONORI SOLEDAD 6 Femenino 78 73 151
Scratch Femenina Acumulada 4 LEACH CUCURELLA,MARTA 14 Femenino 85 92 177
Scratch Femenina Acumulada 5 LLANZA MATA ISABEL 11 Femenino 89 90 179
Scratch Femenina Acumulada 6 DAURE DELPHINE 8 Femenino 91 89 180
Scratch Femenina Acumulada 7 DE WIT TRENOR REYES 18 Femenino 89 95 184
Scratch Femenina Acumulada 8 IBARS TORRES Mª JOSE 11 Femenino 93 92 185
Scratch Femenina Acumulada 9 PASCUAL MASPONS LUCRECIA DE 14 Femenino 97 95 192
Scratch Femenina Acumulada 10 CUCURELLA ESTEVE MARIA CRISTINA 20 Femenino 101 104 205
Scratch Femenina Acumulada 11 PARELLADA LEACH ELENA 26 Femenino 99 108 207
Scratch Femenina Acumulada 12 ROSAL GARCIGOY MARIA 27 Femenino 104 106 210
SENIOR FEMENINA 1 DESVALLS LEONORI SOLEDAD 6 Femenino 78 73 151
SENIOR FEMENINA 2 LLANZA MATA ISABEL 11 Femenino 89 90 179
SENIOR FEMENINA 3 DAURE DELPHINE 8 Femenino 91 89 180
SENIOR FEMENINA 4 IBARS TORRES Mª JOSE 11 Femenino 93 92 185
SENIOR FEMENINA 5 PASCUAL MASPONS LUCRECIA DE 14 Femenino 97 95 192
SENIOR FEMENINA 6 CUCURELLA ESTEVE MARIA CRISTINA 20 Femenino 101 104 205
JUNIOR FEMENINA 1 LARA MIRAVITLLES, CLAUDIA 4 Femenino 73 67 140
JUNIOR FEMENINA 2 ROCA JORNET NATALIA 3 Femenino 72 76 148
JUNIOR FEMENINA 3 DE WIT TRENOR REYES 18 Femenino 89 95 184
JUNIOR FEMENINA 4 PARELLADA LEACH ELENA 26 Femenino 99 108 207
Scratch Masculina Acumulada 1 CHECA MATO, BOSCO DE -1 Masculino 73 65 138
Scratch Masculina Acumulada 2 PRATS BARRULL GUILLEM 4 Masculino 75 69 144
Scratch Masculina Acumulada 2 RUIZ DE ALDA DE LA ROSA JULIO ANDRES 1 Masculino 70 74 144
Scratch Masculina Acumulada 4 LEACH CUCURELLA JUAN 1 Masculino 72 73 145
Scratch Masculina Acumulada 5 ALIE ZANINI EDUARDO 0 Masculino 75 73 148
Scratch Masculina Acumulada 5 ALDAMIZ-ECHEVARRIA DE LA VILLA JAVIER -1 Masculino 74 74 148
Scratch Masculina Acumulada 7 KNUTH MARTEN JORGE 5 Masculino 76 73 149
Scratch Masculina Acumulada 8 MORENO JIMENEZ RAFAEL 4 Masculino 77 75 152
Scratch Masculina Acumulada 9 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 5 Masculino 79 74 153
Scratch Masculina Acumulada 10 GAY DE MONTELLA ESTANY JOAQUIN 5 Masculino 78 78 156
Scratch Masculina Acumulada 11 GIRO DE LA IGLESIA,MANUEL 4 Masculino 77 80 157
Scratch Masculina Acumulada 12 FELIU LE MONNIER JOAQUIN 5 Masculino 78 80 158
Scratch Masculina Acumulada 13 MORENES GILES MIGUEL 7 Masculino 80 79 159
Scratch Masculina Acumulada 13 DE WIT GUZMAN IGNACIO 6 Masculino 77 82 159
Scratch Masculina Acumulada 15 SAN MIGUEL MORAGAS, IGNACIO 7 Masculino 75 85 160
Scratch Masculina Acumulada 15 BERTRAN VALLS JOSE FELIPE 5 Masculino 81 79 160
Scratch Masculina Acumulada 17 DASI MARTINEZ DE VALLEJO VICENTE 4 Masculino 85 76 161
Scratch Masculina Acumulada 18 BUXERES PUJOL-SOLIANO LUIS 4 Masculino 82 80 162
Scratch Masculina Acumulada 19 FELIU PILON ALEJANDRO 6 Masculino 84 79 163
Scratch Masculina Acumulada 19 FREY MIQUEL KARL 3 Masculino 83 80 163
Scratch Masculina Acumulada 21 BERTRAN MARQUEZ IGNACIO 7 Masculino 84 84 168
Scratch Masculina Acumulada 22 FABREGAT MORA EUGENI 5 Masculino 81 88 169
Scratch Masculina Acumulada 23 ESPINET FERRIN, MIGUEL-DAVID 6 Masculino 88 82 170
Scratch Masculina Acumulada 24 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 12 Masculino 90 81 171
Scratch Masculina Acumulada 25 GALLARDO TORREDEDIA ANTONIO 13 Masculino 87 86 173
Scratch Masculina Acumulada 25 FARRES MARTI, ALBERT 8 Masculino 89 84 173
Scratch Masculina Acumulada 25 LLANZA MATA JUAN DE 8 Masculino 86 87 173
Scratch Masculina Acumulada 28 SERRA LE MONNIER JAVIER 10 Masculino 89 85 174
Scratch Masculina Acumulada 28 BERTRAN VALLS PABLO 10 Masculino 88 86 174
Scratch Masculina Acumulada 28 TEULE CALDUCH, EUDALD 9 Masculino 91 83 174
Scratch Masculina Acumulada 31 BERTRAN MARQUEZ FELIPE 12 Masculino 87 88 175
Scratch Masculina Acumulada 31 RAVENTOS BASAGOITI XAVIER 6 Masculino 84 91 175
Scratch Masculina Acumulada 33 SOLIS GRAELLS, IGNACIO 12 Masculino 87 89 176
Scratch Masculina Acumulada 33 JUNOY BOSCH, FERRAN 8 Masculino 93 83 176
Scratch Masculina Acumulada 33 GRACIA MARSIÑACH ANTONIO 8 Masculino 86 90 176
Scratch Masculina Acumulada 36 DE OZA CAREAGA IGNACIO 14 Masculino 91 88 179
Scratch Masculina Acumulada 36 VALLET SEGURA ALEJO 10 Masculino 95 84 179
Scratch Masculina Acumulada 38 DE WIT TRENOR IGNACIO 16 Masculino 87 93 180
Scratch Masculina Acumulada 39 MARTI POU, PEDRO 13 Masculino 91 91 182
Scratch Masculina Acumulada 39 SERRA LE MONNIER JUAN 13 Masculino 89 93 182
Scratch Masculina Acumulada 39 SERRA LE MONNIER BORJA 9 Masculino 97 85 182
Scratch Masculina Acumulada 42 CARDENAL LE MONNIER JORGE 22 Masculino 94 93 187
Scratch Masculina Acumulada 42 MONTERO NUÑEZ JORGE 19 Masculino 97 90 187
Scratch Masculina Acumulada 44 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 15 Masculino 97 92 189
Scratch Masculina Acumulada 44 SAGNIER TARAMONA JOAQUIN 13 Masculino 94 95 189
Scratch Masculina Acumulada 44 VILA SAGNIER, JAVIER 12 Masculino 91 98 189
Scratch Masculina Acumulada 44 FERNANDEZ-PEÑA GOIZUETA JAVIER 10 Masculino 90 99 189
Scratch Masculina Acumulada 48 ESCODA VILADOMIU ANTONIO 16 Masculino 98 92 190
Scratch Masculina Acumulada 49 RABANAL SUAREZ JOSE LUIS 15 Masculino 99 93 192
Scratch Masculina Acumulada 49 SAGNIER TARAMONA ANTONIO 14 Masculino 91 101 192
Scratch Masculina Acumulada 51 PARELLADA LEACH PABLO 31 Masculino 94 99 193
Scratch Masculina Acumulada 51 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND LEOPOLD 16 Masculino 95 98 193
Scratch Masculina Acumulada 53 MALDONADO DIAZ ANGEL, JAVIER 22 Masculino 103 94 197
Scratch Masculina Acumulada 54 PARELLADA LEACH JOSE IGNACIO 25 Masculino 101 98 199
Scratch Masculina Acumulada 55 JUNOY BOSCH, BORJA 19 Masculino 98 102 200
Scratch Masculina Acumulada 56 GIMENO VILAR, JORDI 24 Masculino 98 103 201
Scratch Masculina Acumulada 57 FERNANDEZ DE MIR SANTIAGO 31 Masculino 116 110 226
Scratch Masculina Acumulada 57 GIMENO OLLER ALVARO 31 Masculino 110 116 226
Scratch Masculina Acumulada 59 FABREGAT MORA XAVIER 8 Masculino 0 0 Ret
2ª CATEGORIA 1 KNUTH MARTEN JORGE 5 Masculino 76 73 149
2ª CATEGORIA 2 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 5 Masculino 79 74 153
2ª CATEGORIA 3 FELIU LE MONNIER JOAQUIN 5 Masculino 78 80 158
2ª CATEGORIA 4 MORENES GILES MIGUEL 7 Masculino 80 79 159
2ª CATEGORIA 4 DE WIT GUZMAN IGNACIO 6 Masculino 77 82 159
2ª CATEGORIA 6 SAN MIGUEL MORAGAS, IGNACIO 7 Masculino 75 85 160
2ª CATEGORIA 7 FELIU PILON ALEJANDRO 6 Masculino 84 79 163
2ª CATEGORIA 8 BERTRAN MARQUEZ IGNACIO 7 Masculino 84 84 168
2ª CATEGORIA 9 ESPINET FERRIN, MIGUEL-DAVID 6 Masculino 88 82 170
2ª CATEGORIA 10 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 12 Masculino 90 81 171
2ª CATEGORIA 11 GALLARDO TORREDEDIA ANTONIO 13 Masculino 87 86 173
2ª CATEGORIA 11 FARRES MARTI, ALBERT 8 Masculino 89 84 173
2ª CATEGORIA 11 LLANZA MATA JUAN DE 8 Masculino 86 87 173
2ª CATEGORIA 14 SERRA LE MONNIER JAVIER 10 Masculino 89 85 174
2ª CATEGORIA 14 BERTRAN VALLS PABLO 10 Masculino 88 86 174
2ª CATEGORIA 14 TEULE CALDUCH, EUDALD 9 Masculino 91 83 174
2ª CATEGORIA 17 BERTRAN MARQUEZ FELIPE 12 Masculino 87 88 175
2ª CATEGORIA 17 RAVENTOS BASAGOITI XAVIER 6 Masculino 84 91 175
2ª CATEGORIA 19 SOLIS GRAELLS, IGNACIO 12 Masculino 87 89 176
2ª CATEGORIA 19 JUNOY BOSCH, FERRAN 8 Masculino 93 83 176
2ª CATEGORIA 19 GRACIA MARSIÑACH ANTONIO 8 Masculino 86 90 176
2ª CATEGORIA 22 DE OZA CAREAGA IGNACIO 14 Masculino 91 88 179
2ª CATEGORIA 22 VALLET SEGURA ALEJO 10 Masculino 95 84 179
2ª CATEGORIA 24 DE WIT TRENOR IGNACIO 16 Masculino 87 93 180
2ª CATEGORIA 25 MARTI POU, PEDRO 13 Masculino 91 91 182
2ª CATEGORIA 25 SERRA LE MONNIER JUAN 13 Masculino 89 93 182
2ª CATEGORIA 25 SERRA LE MONNIER BORJA 9 Masculino 97 85 182
2ª CATEGORIA 28 CARDENAL LE MONNIER JORGE 22 Masculino 94 93 187
2ª CATEGORIA 28 MONTERO NUÑEZ JORGE 19 Masculino 97 90 187
2ª CATEGORIA 30 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 15 Masculino 97 92 189
2ª CATEGORIA 30 SAGNIER TARAMONA JOAQUIN 13 Masculino 94 95 189
2ª CATEGORIA 30 VILA SAGNIER, JAVIER 12 Masculino 91 98 189
2ª CATEGORIA 30 FERNANDEZ-PEÑA GOIZUETA JAVIER 10 Masculino 90 99 189
2ª CATEGORIA 34 ESCODA VILADOMIU ANTONIO 16 Masculino 98 92 190
2ª CATEGORIA 35 RABANAL SUAREZ JOSE LUIS 15 Masculino 99 93 192
2ª CATEGORIA 35 SAGNIER TARAMONA ANTONIO 14 Masculino 91 101 192
2ª CATEGORIA 37 PARELLADA LEACH PABLO 31 Masculino 94 99 193
2ª CATEGORIA 37 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND LEOPOLD 16 Masculino 95 98 193
2ª CATEGORIA 39 MALDONADO DIAZ ANGEL, JAVIER 22 Masculino 103 94 197
2ª CATEGORIA 40 PARELLADA LEACH JOSE IGNACIO 25 Masculino 101 98 199
2ª CATEGORIA 41 JUNOY BOSCH, BORJA 19 Masculino 98 102 200
2ª CATEGORIA 42 GIMENO VILAR, JORDI 24 Masculino 98 103 201
2ª CATEGORIA 43 FERNANDEZ DE MIR SANTIAGO 31 Masculino 116 110 226
2ª CATEGORIA 43 GIMENO OLLER ALVARO 31 Masculino 110 116 226
2ª CATEGORIA 45 FABREGAT MORA XAVIER 8 Masculino 0 0 Ret
3ª Y 4ª CATEGORIA 1 DE OZA CAREAGA IGNACIO 14 Masculino 91 88 179
3ª Y 4ª CATEGORIA 2 DE WIT TRENOR IGNACIO 16 Masculino 87 93 180
3ª Y 4ª CATEGORIA 3 MARTI POU, PEDRO 13 Masculino 91 91 182
3ª Y 4ª CATEGORIA 4 CARDENAL LE MONNIER JORGE 22 Masculino 94 93 187
3ª Y 4ª CATEGORIA 4 MONTERO NUÑEZ JORGE 19 Masculino 97 90 187
3ª Y 4ª CATEGORIA 6 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 15 Masculino 97 92 189
3ª Y 4ª CATEGORIA 6 SAGNIER TARAMONA JOAQUIN 13 Masculino 94 95 189
3ª Y 4ª CATEGORIA 8 ESCODA VILADOMIU ANTONIO 16 Masculino 98 92 190
3ª Y 4ª CATEGORIA 9 RABANAL SUAREZ JOSE LUIS 15 Masculino 99 93 192
3ª Y 4ª CATEGORIA 9 SAGNIER TARAMONA ANTONIO 14 Masculino 91 101 192
3ª Y 4ª CATEGORIA 11 PARELLADA LEACH PABLO 31 Masculino 94 99 193
3ª Y 4ª CATEGORIA 11 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND LEOPOLD 16 Masculino 95 98 193
3ª Y 4ª CATEGORIA 13 MALDONADO DIAZ ANGEL, JAVIER 22 Masculino 103 94 197
3ª Y 4ª CATEGORIA 14 PARELLADA LEACH JOSE IGNACIO 25 Masculino 101 98 199
3ª Y 4ª CATEGORIA 15 JUNOY BOSCH, BORJA 19 Masculino 98 102 200
3ª Y 4ª CATEGORIA 16 GIMENO VILAR, JORDI 24 Masculino 98 103 201
3ª Y 4ª CATEGORIA 17 FERNANDEZ DE MIR SANTIAGO 31 Masculino 116 110 226
3ª Y 4ª CATEGORIA 17 GIMENO OLLER ALVARO 31 Masculino 110 116 226
SENIOR 1 MORENO JIMENEZ RAFAEL 4 Masculino 77 75 152
SENIOR 2 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 5 Masculino 79 74 153
SENIOR 3 MORENES GILES MIGUEL 7 Masculino 80 79 159
SENIOR 3 DE WIT GUZMAN IGNACIO 6 Masculino 77 82 159
SENIOR 5 DASI MARTINEZ DE VALLEJO VICENTE 4 Masculino 85 76 161
SENIOR 6 FELIU PILON ALEJANDRO 6 Masculino 84 79 163
SENIOR 7 BERTRAN MARQUEZ IGNACIO 7 Masculino 84 84 168
SENIOR 8 FABREGAT MORA EUGENI 5 Masculino 81 88 169
SENIOR 9 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 12 Masculino 90 81 171
SENIOR 10 GALLARDO TORREDEDIA ANTONIO 13 Masculino 87 86 173
SENIOR 10 FARRES MARTI, ALBERT 8 Masculino 89 84 173
SENIOR 10 LLANZA MATA JUAN DE 8 Masculino 86 87 173
SENIOR 13 BERTRAN MARQUEZ FELIPE 12 Masculino 87 88 175
SENIOR 14 GRACIA MARSIÑACH ANTONIO 8 Masculino 86 90 176
SENIOR 15 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 15 Masculino 97 92 189
SENIOR 15 SAGNIER TARAMONA JOAQUIN 13 Masculino 94 95 189
SENIOR 15 VILA SAGNIER, JAVIER 12 Masculino 91 98 189
SENIOR 18 RABANAL SUAREZ JOSE LUIS 15 Masculino 99 93 192
SENIOR 18 SAGNIER TARAMONA ANTONIO 14 Masculino 91 101 192
SENIOR 20 FABREGAT MORA XAVIER 8 Masculino 0 0 Ret
JUNIOR 1 TEULE CALDUCH, EUDALD 9 Masculino 91 83 174
JUNIOR 2 JUNOY BOSCH, FERRAN 8 Masculino 93 83 176
JUNIOR 3 DE OZA CAREAGA IGNACIO 14 Masculino 91 88 179
JUNIOR 4 DE WIT TRENOR IGNACIO 16 Masculino 87 93 180
JUNIOR 5 SERRA LE MONNIER BORJA 9 Masculino 97 85 182
JUNIOR 6 MONTERO NUÑEZ JORGE 19 Masculino 97 90 187
JUNIOR 7 PARELLADA LEACH PABLO 31 Masculino 94 99 193
JUNIOR 7 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND LEOPOLD 16 Masculino 95 98 193
JUNIOR 9 PARELLADA LEACH JOSE IGNACIO 25 Masculino 101 98 199
JUNIOR 10 JUNOY BOSCH, BORJA 19 Masculino 98 102 200
JUNIOR 11 FERNANDEZ DE MIR SANTIAGO 31 Masculino 116 110 226
JUNIOR 11 GIMENO OLLER ALVARO 31 Masculino 110 116 226
2ª CATEGORIA FEMENINA 1 DESVALLS LEONORI SOLEDAD 6 Femenino 78 73 151
2ª CATEGORIA FEMENINA 2 LEACH CUCURELLA,MARTA 14 Femenino 85 92 177
2ª CATEGORIA FEMENINA 3 LLANZA MATA ISABEL 11 Femenino 89 90 179
2ª CATEGORIA FEMENINA 4 DAURE DELPHINE 8 Femenino 91 89 180
2ª CATEGORIA FEMENINA 5 DE WIT TRENOR REYES 18 Femenino 89 95 184
2ª CATEGORIA FEMENINA 6 IBARS TORRES Mª JOSE 11 Femenino 93 92 185
2ª CATEGORIA FEMENINA 7 PASCUAL MASPONS LUCRECIA DE 14 Femenino 97 95 192
2ª CATEGORIA FEMENINA 8 CUCURELLA ESTEVE MARIA CRISTINA 20 Femenino 101 104 205
2ª CATEGORIA FEMENINA 9 PARELLADA LEACH ELENA 26 Femenino 99 108 207
2ª CATEGORIA FEMENINA 10 ROSAL GARCIGOY MARIA 27 Femenino 104 106 210
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 1 DE WIT TRENOR REYES 18 Femenino 89 95 184
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 2 PASCUAL MASPONS LUCRECIA DE 14 Femenino 97 95 192
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 3 CUCURELLA ESTEVE MARIA CRISTINA 20 Femenino 101 104 205
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 4 PARELLADA LEACH ELENA 26 Femenino 99 108 207
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 5 ROSAL GARCIGOY MARIA 27 Femenino 104 106 210
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Día 1 Día 2 Total
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies