CIRCUITO NACIONAL DE 5ª CATEGORIA
04 JUL 2020
04 JUL 2020
Individual
Stableford
Tee Hora Nombre Handicap Barras
1 9,30 SANMARTI CARTES, ALFRED 26.5 Rojas
1 9,30 ESCOLIES MIRO, ALFONSO 27 Rojas
1 9,40 MAS CUADRADA, JOSEP 27.3 Rojas
1 9,40 LASO SANCHEZ, ANTONIO 28 Rojas
1 9,50 YAGO ALCAZAR, EDUARDO 28 Rojas
1 9,50 CANALES CANALES, JUAN LUIS 28 Rojas
1 9,50 GARCIA ALONSO, LUIS ALBERT 28 Rojas
1 10,00 FOLGUERA VENTURA, ANTONI 28.8 Rojas
1 10,00 SAEZ GARCIA, JULIAN 31.1 Rojas
1 10,00 ROMAN JIMENEZ, JOSEP 32 Rojas
1 10,10 SALAMERO HOSTENCH FRANCISCO 36 Rojas
1 10,10 AGUAR RAMO, EDUARDO 34.7 Rojas
1 10,10 GASULL TORT ALVARO 36 Rojas
1 10,20 POCH FRIEDRICH, LUIS 32.7 Rojas
1 10,20 MOLTO ORTIZ, ALBERT 33.6 Rojas
1 10,20 BENEIT FERRAN, ARNAU 33.7 Rojas
1 10,30 GRIFFITHS-JONES , PHILIP 34 Rojas
1 10,30 SEBASTIA LLAURADO, GERARD 35.4 Rojas
1 10,30 GARCIA MORALES, ENRIC 35.5 Rojas
1 10,45 ABRISQUETA RIPOL LOURDES 27.8 Rojas
1 10,45 ALGu00c1S OCHOA Mu00aa ARANTZAZU 36 Rojas
1 10,45 RUBERT ADELANTADO, GLORIA 36 Rojas
1 10,55 PARIS CARANDINI GABRIELA 26.8 Rojas
1 10,55 CAMPILLO MONCHE BEATRIZ 28.1 Rojas
1 10,55 CAMPILLO MONCHE PAZ 31.6 Rojas
1 11,05 MASCARO CRUSAT,GLORIA 28.1 Rojas
1 11,05 GONZALEZ GARCIA, MARIA 34 Rojas
1 11,05 SOLER CAMPMAJO, MARICEL 35.7 Rojas
1 11,15 IMBERT-BOUCHARD CASTILLO, ROSA 36 Rojas
1 11,15 CASADO PEREZ, PAULA 36 Rojas
1 11,25 MONTES RAMIREZ, ISABEL 36 Rojas
1 11,25 BURGUBURU PALACIO, LOURDES 36 Rojas
Tee Nombre Hora Handicap Barras
Pos. Nombre Handicap Sexo Total
1 GASULL TORT ALVARO 16 Masculino 26
2 LASO SANCHEZ, ANTONIO 12 Masculino 20
2 GRIFFITHS-JONES , PHILIP 15 Masculino 20
4 ESCOLIES MIRO, ALFONSO 11 Masculino 18
4 SALAMERO HOSTENCH FRANCISCO 16 Masculino 18
6 FOLGUERA VENTURA, ANTONI 12 Masculino 17
6 MOLTO ORTIZ, ALBERT 15 Masculino 17
8 MAS CUADRADA, JOSEP 11 Masculino 15
8 GARCIA MORALES, ENRIC 16 Masculino 15
10 GARCIA ALONSO, LUIS ALBERT 12 Masculino 14
10 AGUAR RAMO, EDUARDO 15 Masculino 14
12 POCH FRIEDRICH, LUIS 14 Masculino 12
13 SANMARTI CARTES, ALFRED 11 Masculino 11
13 YAGO ALCAZAR, EDUARDO 12 Masculino 11
13 CANALES CANALES, JUAN LUIS 12 Masculino 11
16 SAEZ GARCIA, JULIAN 13 Masculino 10
17 ROMAN JIMENEZ, JOSEP 14 Masculino 7
17 SEBASTIA LLAURADO, GERARD 16 Masculino 7
19 BENEIT FERRAN, ARNAU 15 Masculino N.P
1 PARIS CARANDINI GABRIELA 16 Femenino 21
2 IMBERT-BOUCHARD CASTILLO, ROSA 21 Femenino 19
3 ABRISQUETA RIPOL LOURDES 17 Femenino 18
3 CAMPILLO MONCHE BEATRIZ 17 Femenino 18
5 GONZALEZ GARCIA, MARIA 20 Femenino 16
6 MASCARO CRUSAT,GLORIA 17 Femenino 14
6 BURGUBURU PALACIO, LOURDES 21 Femenino 14
8 RUBERT ADELANTADO, GLORIA 21 Femenino 13
9 CASADO PEREZ, PAULA 21 Femenino 11
10 ALGu00c1S OCHOA Mu00aa ARANTZAZU 21 Femenino 9
11 SOLER CAMPMAJO, MARICEL 21 Femenino 5
12 CAMPILLO MONCHE PAZ 19 Femenino Ret
Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies