CONCURSO DEL CLUB SENIOR 2019
01 AGO 2019
01 AGO 2019
Individual
Stableford
Tee Hora Nombre Handicap Barras
1 9,30 LEPORI BOLLA CLAUDIO 14.2 Amarillas
1 9,30 FERNANDEZ BESCOS SANTIAGO 16.6 Amarillas
1 9,30 PASCUAL MASPONS LUCRECIA DE 11.6 Rojas
1 9,40 MOIX CASAS ARTUR 21.6 Amarillas
1 9,40 BOADA PALA MONTSE 14.6 Rojas
1 9,40 BATLLE BELTRAN MARTA 21.3 Rojas
1 9,50 ADELL BEL MARIA JESUS 17.1 Rojas
1 9,50 RABANAL SUAREZ JOSE LUIS 12.8 Azules
1 9,50 GRACIA MARSIÑACH ANTONIO 6.4 Amarillas
1 10,00 FARRES MARTI, ALBERT 7.2 Amarillas
1 10,00 MORENO JIMENEZ RAFAEL 3.6 Amarillas
1 10,00 BONHORA TEMPRADO, JOAN 5.4 Amarillas
1 10,10 DESVALLS LEONORI SOLEDAD 5 Rojas
1 10,10 CORBERA MUNNE, CARLOS 5 Amarillas
1 10,10 DAURE DELPHINE 5.9 Rojas
1 10,20 PEREZ-ALBERT SAGNIER SILVIA 17.2 Rojas
1 10,20 LLANZA MATA ISABEL 8.6 Rojas
1 10,20 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 11.9 Rojas
1 10,30 VILA SAGNIER, JAVIER 9.9 Amarillas
1 10,30 BERTRAN MARQUEZ IGNACIO 8.5 Amarillas
1 10,30 DE WIT GUZMAN IGNACIO 5.5 Amarillas
1 10,40 LINCOLN PASCUAL HUGO 16.4 Amarillas
1 10,40 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 13 Amarillas
1 10,40 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 4.9 Amarillas
1 10,50 MARIN LOPEZ ENRIQUE 14.2 Amarillas
1 10,50 CLOT PRAT JOSE Mª 12.8 Amarillas
1 10,50 ROSAL BERTRAND LUIS 11.5 Amarillas
1 11,00 GARI EGUILLOR BLANCA 8.1 Rojas
1 11,00 MAS-SARDA ROMAGOSA ARTURO 16.7 Amarillas
1 11,00 IBARS TORRES Mª JOSE 9.7 Rojas
1 11,00 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 9.3 Rojas
1 11,10 SAGNIER TARAMONA JOAQUIN 11.5 Amarillas
1 11,10 MONTERO REITER MIGUEL 14.6 Amarillas
1 11,10 ANDREU SERRA JOSE 19.2 Amarillas
1 11,10 RODES SOLE FELIPE 12.1 Amarillas
1 11,30 DE OZA UNANUA CESAR IGNACIO 19.5 Amarillas
1 11,30 SAGNIER TARAMONA ANTONIO 12 Amarillas
1 11,30 DURAN BASTE, CARLOS 21.9 Amarillas
1 11,40 SERRA LOPEZ-CHICHERI JAVIER 10.2 Amarillas
1 11,40 LE MONNIER GOTOR MARTA 14.9 Rojas
Tee Nombre Hora Handicap Barras
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Handicap Masculina Acumulada 1 BERTRAN MARQUEZ IGNACIO 9 Masculino 45
Handicap Masculina Acumulada 2 MARIN LOPEZ ENRIQUE 16 Masculino 39
Handicap Masculina Acumulada 3 LEPORI BOLLA CLAUDIO 16 Masculino 38
Handicap Masculina Acumulada 4 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 5 Masculino 37
Handicap Masculina Acumulada 4 DE WIT GUZMAN IGNACIO 6 Masculino 37
Handicap Masculina Acumulada 4 LINCOLN PASCUAL HUGO 18 Masculino 37
Handicap Masculina Acumulada 7 CORBERA MUNNE, CARLOS 5 Masculino 35
Handicap Masculina Acumulada 7 RODES SOLE FELIPE 13 Masculino 35
Handicap Masculina Acumulada 9 MORENO JIMENEZ RAFAEL 3 Masculino 33
Handicap Masculina Acumulada 9 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 14 Masculino 33
Handicap Masculina Acumulada 11 SAGNIER TARAMONA JOAQUIN 12 Masculino 32
Handicap Masculina Acumulada 11 SAGNIER TARAMONA ANTONIO 13 Masculino 32
Handicap Masculina Acumulada 11 DE OZA UNANUA CESAR IGNACIO 22 Masculino 32
Handicap Masculina Acumulada 14 GRACIA MARSIÑACH ANTONIO 7 Masculino 31
Handicap Masculina Acumulada 15 FARRES MARTI, ALBERT 8 Masculino 30
Handicap Masculina Acumulada 15 MOIX CASAS ARTUR 24 Masculino 30
Handicap Masculina Acumulada 17 RABANAL SUAREZ JOSE LUIS 8 Masculino 29
Handicap Masculina Acumulada 17 CLOT PRAT JOSE Mª 14 Masculino 29
Handicap Masculina Acumulada 17 MONTERO REITER MIGUEL 16 Masculino 29
Handicap Masculina Acumulada 17 FERNANDEZ BESCOS SANTIAGO 18 Masculino 29
Handicap Masculina Acumulada 17 DURAN BASTE, CARLOS 24 Masculino 29
Handicap Masculina Acumulada 22 VILA SAGNIER, JAVIER 11 Masculino 26
Handicap Masculina Acumulada 23 BONHORA TEMPRADO, JOAN 5 Masculino 22
Handicap Masculina Acumulada 24 ROSAL BERTRAND LUIS 12 Masculino 19
Handicap Masculina Acumulada 25 SERRA LOPEZ-CHICHERI JAVIER 11 Masculino Ret
Handicap Masculina Acumulada 25 MAS-SARDA ROMAGOSA ARTURO 18 Masculino Ret
Handicap Masculina Acumulada 25 ANDREU SERRA JOSE 21 Masculino Ret
MASTER SENIOR MASCULINA 1 MARIN LOPEZ ENRIQUE 16 Masculino 39
MASTER SENIOR MASCULINA 2 LEPORI BOLLA CLAUDIO 16 Masculino 38
MASTER SENIOR MASCULINA 3 LINCOLN PASCUAL HUGO 18 Masculino 37
MASTER SENIOR MASCULINA 4 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 14 Masculino 33
MASTER SENIOR MASCULINA 5 RABANAL SUAREZ JOSE LUIS 8 Masculino 29
MASTER SENIOR MASCULINA 5 CLOT PRAT JOSE Mª 14 Masculino 29
MASTER SENIOR MASCULINA 5 FERNANDEZ BESCOS SANTIAGO 18 Masculino 29
MASTER SENIOR MASCULINA 8 ROSAL BERTRAND LUIS 12 Masculino 19
Handicap Femenina Acumulada 1 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 10 Femenino 36
Handicap Femenina Acumulada 1 IBARS TORRES Mª JOSE 11 Femenino 36
Handicap Femenina Acumulada 3 DAURE DELPHINE 7 Femenino 33
Handicap Femenina Acumulada 3 LLANZA MATA ISABEL 10 Femenino 33
Handicap Femenina Acumulada 3 BOADA PALA MONTSE 16 Femenino 33
Handicap Femenina Acumulada 3 PEREZ-ALBERT SAGNIER SILVIA 19 Femenino 33
Handicap Femenina Acumulada 7 DESVALLS LEONORI SOLEDAD 6 Femenino 32
Handicap Femenina Acumulada 7 GARI EGUILLOR BLANCA 9 Femenino 32
Handicap Femenina Acumulada 9 BATLLE BELTRAN MARTA 24 Femenino 31
Handicap Femenina Acumulada 10 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 13 Femenino 30
Handicap Femenina Acumulada 11 ADELL BEL MARIA JESUS 19 Femenino 24
Handicap Femenina Acumulada 12 LE MONNIER GOTOR MARTA 17 Femenino 22
Handicap Femenina Acumulada 13 PASCUAL MASPONS LUCRECIA DE 13 Femenino Ret
MASTER SENIOR FEMENINA 1 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 10 Femenino 36
MASTER SENIOR FEMENINA 2 LLANZA MATA ISABEL 10 Femenino 33
MASTER SENIOR FEMENINA 2 PEREZ-ALBERT SAGNIER SILVIA 19 Femenino 33
MASTER SENIOR FEMENINA 4 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 13 Femenino 30
MASTER SENIOR FEMENINA 5 ADELL BEL MARIA JESUS 19 Femenino 24
MASTER SENIOR FEMENINA 6 PASCUAL MASPONS LUCRECIA DE 13 Femenino Ret
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies