CONCURSO DEL CLUB SENIOR 2020
02 AGO 2020
02 AGO 2020
Individual
Stableford
Tee Hora Nombre Handicap Barras
1 8,00 ROMEU ARMENGOL ERNESTO 8 Amarillas
1 8,00 FELIU PILON ALEJANDRO 6.1 Amarillas
1 8,00 BERTRAN MARQUEZ IGNACIO 7.3 Amarillas
1 8,09 MONTESINO-ESPARTERO VELASCO, IÑIGO 17.4 Amarillas
1 8,09 SAGNIER TARAMONA ALFONSO 21.2 Amarillas
1 8,09 SAGNIER DE TARAMONA ANTONIO 13.9 Amarillas
1 8,18 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 9.6 Amarillas
1 8,18 GRACIA MARSIÑACH ANTONIO 9.7 Amarillas
1 8,27 MENCOS VILA ROMULO 9.6 Amarillas
1 8,27 VALLS GALBAN JORGE 23.5 Amarillas
1 8,27 MONTERO REITER MIGUEL 18.5 Amarillas
1 8,36 LEPORI BOLLA CLAUDIO 15.3 Amarillas
1 8,36 RABANAL SUAREZ JOSE LUIS 16.4 Azules
1 8,36 TORRABADELLA DE REYNOSO PEDRO 18.8 Amarillas
1 8,54 RIBAS MALAGRIDA DAMIAN 21.1 Amarillas
1 8,54 VILA RECOLONS ALFONSO 12.8 Amarillas
1 8,54 HAGHIGHI NIKROU, NIK 7.2 Amarillas
1 9,03 FERNANDEZ BESCOS SANTIAGO 20.2 Azules
1 9,03 FERNANDEZ BESCOS FRANCISCO JAVIER 14.8 Amarillas
1 9,03 RAVENTOS SAENZ RAMON 26.5 Azules
1 9,12 FARRES MARTI, ALBERT 7.9 Amarillas
1 9,21 DE WIT GUZMAN IGNACIO 4.9 Amarillas
1 9,21 DE WIT GUZMAN SANTIAGO 6.8 Amarillas
1 9,21 DAURE DELPHINE 7.3 Rojas
1 9,30 BATLLE BELTRAN MARTA 23.3 Rojas
1 9,30 BARANGE ROCA MERCEDES 11.1 Rojas
1 9,30 ADELL BEL MARIA JESUS 19.6 Rojas
1 9,39 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 15.2 Amarillas
1 9,39 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 3.3 Amarillas
1 9,48 VILA RECOLONS MERCEDES 19.5 Rojas
1 9,48 PEREZ-ALBERT SAGNIER SILVIA 18.8 Rojas
1 9,48 BERTRAN MARQUEZ TERESA 16.9 Rojas
1 9,57 LINCOLN PASCUAL HUGO 15.6 Amarillas
1 9,57 MARIN LOPEZ ENRIQUE 18.9 Amarillas
1 9,57 CLOT PRAT JOSE Mª 14.2 Amarillas
1 10,06 ALDAMIZ-ECHEVARRIA JAVIER 15.7 Amarillas
1 10,06 TORRENTS BERTRAN ISABEL 13.1 Rojas
1 10,06 LA VILLA RIVIERE CONCEPCION DE 8.7 Rojas
1 10,15 CARLES COSTA CARMEN 13.5 Rojas
1 10,15 LLANZA MATA ISABEL 9.5 Rojas
1 10,15 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 13 Rojas
1 10,24 MORENO JIMENEZ RAFAEL 3.8 Amarillas
1 10,24 DASI MARTINEZ DE VALLEJO VICENTE 3.5 Amarillas
1 10,33 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 9.4 Rojas
1 10,42 SANZ DE ACEDO LAMBOTTE JAVIER 12.7 Amarillas
1 10,42 VILA RECOLONS JOSÉ 11 Amarillas
1 10,42 MORENES GILES MIGUEL 6.8 Amarillas
1 10,51 LLANZA MATA MERCEDES 16.6 Rojas
1 10,51 SAGIMON MACIA JANET 15.5 Rojas
1 10,51 MENGUAL GARCIA Mª ANGELES 22.4 Rojas
1 11,00 DE OZA UNANUA CESAR IGNACIO 21.5 Amarillas
1 11,00 GUI CASANOVAS JOSE Mª 15.1 Amarillas
1 11,00 LA VILLA RIVIERE JOSE Mª DE 7.7 Amarillas
1 11,09 SAGNIER TARAMONA JOAQUIN 15 Amarillas
1 11,09 ESCODA MONTAL, ANTONIO 18.5 Amarillas
1 11,09 DURAN BASTE, CARLOS 25.9 Amarillas
Tee Nombre Hora Handicap Barras
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Handicap Masculina Acumulada 1 LEPORI BOLLA CLAUDIO 16 Masculino 40
Handicap Masculina Acumulada 2 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 3 Masculino 39
Handicap Masculina Acumulada 2 MONTESINO-ESPARTERO VELASCO, IÑIGO 18 Masculino 39
Handicap Masculina Acumulada 4 DE WIT GUZMAN SANTIAGO 7 Masculino 37
Handicap Masculina Acumulada 5 SANZ DE ACEDO LAMBOTTE JAVIER 13 Masculino 36
Handicap Masculina Acumulada 5 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 16 Masculino 36
Handicap Masculina Acumulada 5 MONTERO REITER MIGUEL 19 Masculino 36
Handicap Masculina Acumulada 8 SAGNIER DE TARAMONA ANTONIO 14 Masculino 35
Handicap Masculina Acumulada 8 VALLS GALBAN JORGE 25 Masculino 35
Handicap Masculina Acumulada 10 BERTRAN MARQUEZ IGNACIO 7 Masculino 34
Handicap Masculina Acumulada 10 TORRABADELLA DE REYNOSO PEDRO 20 Masculino 34
Handicap Masculina Acumulada 12 DE WIT GUZMAN IGNACIO 5 Masculino 33
Handicap Masculina Acumulada 13 FARRES MARTI, ALBERT 8 Masculino 32
Handicap Masculina Acumulada 13 ROMEU ARMENGOL ERNESTO 8 Masculino 32
Handicap Masculina Acumulada 13 RIBAS MALAGRIDA DAMIAN 22 Masculino 32
Handicap Masculina Acumulada 13 SAGNIER TARAMONA ALFONSO 22 Masculino 32
Handicap Masculina Acumulada 17 MORENO JIMENEZ RAFAEL 3 Masculino 31
Handicap Masculina Acumulada 17 LINCOLN PASCUAL HUGO 16 Masculino 31
Handicap Masculina Acumulada 19 DASI MARTINEZ DE VALLEJO VICENTE 3 Masculino 30
Handicap Masculina Acumulada 19 MARIN LOPEZ ENRIQUE 20 Masculino 30
Handicap Masculina Acumulada 21 VILA RECOLONS ALFONSO 13 Masculino 29
Handicap Masculina Acumulada 21 DURAN BASTE, CARLOS 27 Masculino 29
Handicap Masculina Acumulada 23 RABANAL SUAREZ JOSE LUIS 11 Masculino 28
Handicap Masculina Acumulada 23 GUI CASANOVAS JOSE Mª 16 Masculino 28
Handicap Masculina Acumulada 25 FELIU PILON ALEJANDRO 6 Masculino 27
Handicap Masculina Acumulada 25 MORENES GILES MIGUEL 7 Masculino 27
Handicap Masculina Acumulada 25 CLOT PRAT JOSE Mª 15 Masculino 27
Handicap Masculina Acumulada 25 ALDAMIZ-ECHEVARRIA JAVIER 16 Masculino 27
Handicap Masculina Acumulada 25 SAGNIER TARAMONA JOAQUIN 16 Masculino 27
Handicap Masculina Acumulada 30 MENCOS VILA ROMULO 10 Masculino 26
Handicap Masculina Acumulada 31 LA VILLA RIVIERE JOSE Mª DE 8 Masculino 25
Handicap Masculina Acumulada 32 VILA RECOLONS JOSÉ 11 Masculino 24
Handicap Masculina Acumulada 32 RAVENTOS SAENZ RAMON 21 Masculino 24
Handicap Masculina Acumulada 34 ESCODA MONTAL, ANTONIO 19 Masculino 23
Handicap Masculina Acumulada 35 FERNANDEZ BESCOS SANTIAGO 15 Masculino 19
Handicap Masculina Acumulada 35 DE OZA UNANUA CESAR IGNACIO 23 Masculino 19
Handicap Masculina Acumulada 37 HAGHIGHI NIKROU, NIK 7 Masculino 18
Handicap Masculina Acumulada 37 FERNANDEZ BESCOS FRANCISCO JAVIER 15 Masculino 18
Handicap Masculina Acumulada 39 GRACIA MARSIÑACH ANTONIO 10 Masculino Ret
Handicap Masculina Acumulada 39 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 10 Masculino Ret
Handicap Femenina Acumulada 1 DAURE DELPHINE 8 Femenino 36
Handicap Femenina Acumulada 1 BARANGE ROCA MERCEDES 12 Femenino 36
Handicap Femenina Acumulada 3 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 14 Femenino 34
Handicap Femenina Acumulada 3 BATLLE BELTRAN MARTA 25 Femenino 34
Handicap Femenina Acumulada 5 TORRENTS BERTRAN ISABEL 14 Femenino 33
Handicap Femenina Acumulada 5 VILA RECOLONS MERCEDES 21 Femenino 33
Handicap Femenina Acumulada 7 LLANZA MATA ISABEL 10 Femenino 32
Handicap Femenina Acumulada 8 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 10 Femenino 31
Handicap Femenina Acumulada 9 CARLES COSTA CARMEN 14 Femenino 30
Handicap Femenina Acumulada 9 BERTRAN MARQUEZ TERESA 18 Femenino 30
Handicap Femenina Acumulada 11 LLANZA MATA MERCEDES 18 Femenino 29
Handicap Femenina Acumulada 12 MENGUAL GARCIA Mª ANGELES 24 Femenino 27
Handicap Femenina Acumulada 13 LA VILLA RIVIERE CONCEPCION DE 9 Femenino 24
Handicap Femenina Acumulada 13 SAGIMON MACIA JANET 17 Femenino 24
Handicap Femenina Acumulada 15 PEREZ-ALBERT SAGNIER SILVIA 20 Femenino 21
Handicap Femenina Acumulada 16 ADELL BEL MARIA JESUS 21 Femenino Ret
MASTER SENIOR FEMENINA 1 LLANZA MATA ISABEL 10 Femenino 32
MASTER SENIOR FEMENINA 2 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 10 Femenino 31
MASTER SENIOR FEMENINA 3 CARLES COSTA CARMEN 14 Femenino 30
MASTER SENIOR FEMENINA 4 LLANZA MATA MERCEDES 18 Femenino 29
MASTER SENIOR FEMENINA 5 SAGIMON MACIA JANET 17 Femenino 24
MASTER SENIOR FEMENINA 6 ADELL BEL MARIA JESUS 21 Femenino Ret
MASTER SENIOR MASCULINA 1 LEPORI BOLLA CLAUDIO 16 Masculino 40
MASTER SENIOR MASCULINA 2 MARIN LOPEZ ENRIQUE 20 Masculino 30
MASTER SENIOR MASCULINA 3 RABANAL SUAREZ JOSE LUIS 11 Masculino 28
MASTER SENIOR MASCULINA 4 MORENES GILES MIGUEL 7 Masculino 27
MASTER SENIOR MASCULINA 4 CLOT PRAT JOSE Mª 15 Masculino 27
MASTER SENIOR MASCULINA 6 RAVENTOS SAENZ RAMON 21 Masculino 24
MASTER SENIOR MASCULINA 7 FERNANDEZ BESCOS SANTIAGO 15 Masculino 19
MASTER SENIOR MASCULINA 8 FERNANDEZ BESCOS FRANCISCO JAVIER 15 Masculino 18
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies