GRAN PREMI SENIORS DE CATALUNYA
17 SEP 2019
18 SEP 2019
Individual
Stableford
CLASIFICACIONES MASCULINACLASIFICACIONES FEMENINAS
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Día 1 Total
Scratch Masculina Acumulada 1 CORDERO GARCIA JOSE 6 Masculino 26 26
Scratch Masculina Acumulada 2 QUERALT LOPEZ, ANTONIO 9 Masculino 23 23
Scratch Masculina Acumulada 3 LEBRERO MARTIN, RAFAEL 15 Masculino 22 22
Scratch Masculina Acumulada 3 RODRIGUEZ SAA, ANTONIO 10 Masculino 22 22
Scratch Masculina Acumulada 3 JIMENEZ LORENZO, ANTONIO 9 Masculino 22 22
Scratch Masculina Acumulada 3 TENOR PEREZ, PEDRO 7 Masculino 22 22
Scratch Masculina Acumulada 7 RODRIGUEZ SERRA, RAFAEL 19 Masculino 21 21
Scratch Masculina Acumulada 7 CASTELLANO COMENGE, VICENTE 15 Masculino 21 21
Scratch Masculina Acumulada 7 LOPEZ COSTELL FRANCISCO 15 Masculino 21 21
Scratch Masculina Acumulada 7 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 14 Masculino 21 21
Scratch Masculina Acumulada 11 ALCON LLORET, FERRAN 19 Masculino 20 20
Scratch Masculina Acumulada 11 SERRA CATALAN, ANTONIO 14 Masculino 20 20
Scratch Masculina Acumulada 11 BAS SERRA AGUSTIN 12 Masculino 20 20
Scratch Masculina Acumulada 11 PORCIOLES DE SAN GENIS, JOSE M† DE 11 Masculino 20 20
Scratch Masculina Acumulada 15 ALVARADO DE LOS MOZOS, FRANCISCO JAVIER 12 Masculino 19 19
Scratch Masculina Acumulada 15 MARIN GARCIA, EUSEBIO 11 Masculino 19 19
Scratch Masculina Acumulada 15 JOSA BAYO, JOSE ANTONIO 9 Masculino 19 19
Scratch Masculina Acumulada 18 TIO REDOLAR FRANCISCO 15 Masculino 18 18
Scratch Masculina Acumulada 19 MONRABAL GAY, FRANCISCO 12 Masculino 17 17
Scratch Masculina Acumulada 20 VILAMITJANA ROBERT JOSEP 19 Masculino 16 16
Scratch Masculina Acumulada 21 PADRO TOMAS JUAN 17 Masculino 15 15
Scratch Masculina Acumulada 21 SERRANO LEON, DANIEL 13 Masculino 15 15
Scratch Masculina Acumulada 21 CINCUNEGUI NARVAIZA, JOSE MARIA 11 Masculino 15 15
Scratch Masculina Acumulada 24 BAU MEDINA, JUAN 27 Masculino 14 14
Scratch Masculina Acumulada 24 BURRIEL TOLEDANO, JULIO 25 Masculino 14 14
Scratch Masculina Acumulada 24 GONZALEZ URRUTIKOETXEA, JOSE LUIS 22 Masculino 14 14
Scratch Masculina Acumulada 24 DE MERCADO CRISTOBAL, JUAN CARLOS 21 Masculino 14 14
Scratch Masculina Acumulada 28 LLOSES BALLESTE, CELESTI 23 Masculino 13 13
Scratch Masculina Acumulada 28 GARCIA MARTIN, JOSEP 16 Masculino 13 13
Scratch Masculina Acumulada 30 PERUGA PUYUELO, ANTONIO 20 Masculino 12 12
Scratch Masculina Acumulada 30 SERNA MASIA JOSE 14 Masculino 12 12
Scratch Masculina Acumulada 32 SEOANE CANOVAS JOAQUIN 23 Masculino 11 11
Scratch Masculina Acumulada 32 ABAD BERZOSA, MANUEL 16 Masculino 11 11
Scratch Masculina Acumulada 32 GONZALEZ MILLAN, FRANCISCO 12 Masculino 11 11
Scratch Masculina Acumulada 35 BARNADAS SOLSONA, MIQUEL 19 Masculino 10 10
Scratch Masculina Acumulada 35 GARCIA CHAVES, JUAN ALFONSO 18 Masculino 10 10
Scratch Masculina Acumulada 35 DOMINGUEZ ORTIZ, MANUEL 11 Masculino 10 10
Scratch Masculina Acumulada 38 SEOANE CANOVES, JOSE ANTONIO 25 Masculino 9 9
Scratch Masculina Acumulada 38 PUEYO GIMENEZ,JOAQUIN 24 Masculino 9 9
Scratch Masculina Acumulada 38 ESTIVILL SANCHO, XAVIER 22 Masculino 9 9
Scratch Masculina Acumulada 38 TORRES LORIENTE, JOSE LUIS 18 Masculino 9 9
Scratch Masculina Acumulada 42 RISTOL GIL, MIQUEL 25 Masculino 8 8
Scratch Masculina Acumulada 42 VALL FILLAT, JORGE 18 Masculino 8 8
Scratch Masculina Acumulada 44 REGUANT AGUT, LLUIS 30 Masculino 7 7
Scratch Masculina Acumulada 44 ARNAS PARELLADA,JOSE 22 Masculino 7 7
Scratch Masculina Acumulada 44 NOGUERAS ESTRADE, ENRIQUE 22 Masculino 7 7
Scratch Masculina Acumulada 47 ZANTOP, WOLF 28 Masculino 6 6
Scratch Masculina Acumulada 48 PERTEGAS SOTO, LUIS 30 Masculino 5 5
Scratch Masculina Acumulada 48 SOLIS COELLO JUAN ANTONIO 29 Masculino 5 5
Scratch Masculina Acumulada 48 TORRUELLA PIJOAN, JOSE MARIA 21 Masculino 5 5
Scratch Masculina Acumulada 51 GOMEZ MELIS, IGNACIO 31 Masculino 4 4
Scratch Masculina Acumulada 51 ILLA PAGES, PERE 30 Masculino 4 4
Scratch Masculina Acumulada 51 SANCHO ARMENGOL, EDUARDO 28 Masculino 4 4
Scratch Masculina Acumulada 51 TORRES PRIMO, JUAN JOSE 24 Masculino 4 4
Scratch Masculina Acumulada 51 PUIG RODES, JUAN 20 Masculino 4 4
Scratch Masculina Acumulada 56 SEOANE CANOVES, JACINTO 30 Masculino 2 2
Scratch Masculina Acumulada 56 CAPARROS HERNANDEZ, JOSE IGNACIO 27 Masculino 2 2
Scratch Masculina Acumulada 58 ARPA DOMINGUEZ RICARDO 31 Masculino 0 0
Scratch Femenina Acumulada 1 GARATE UNZETABARRENETXEA, ARRATE 9 Femenino 27 27
Scratch Femenina Acumulada 2 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 11 Femenino 26 26
Scratch Femenina Acumulada 3 LLANZA MATA ISABEL 10 Femenino 24 24
Scratch Femenina Acumulada 4 MENDEZ PINILLA, JOAQUINA 12 Femenino 22 22
Scratch Femenina Acumulada 5 CARLES COSTA CARMEN 14 Femenino 20 20
Scratch Femenina Acumulada 6 MONTORO SORIANO M JOSE 17 Femenino 19 19
Scratch Femenina Acumulada 7 FISAS AYXELA MARIA ANGELES 15 Femenino 18 18
Scratch Femenina Acumulada 8 PANCU, CORINA 12 Femenino 17 17
Scratch Femenina Acumulada 9 COLL ARAÑO, ROSER 14 Femenino 16 16
Scratch Femenina Acumulada 9 LARRARTE ARAMBURU, MARIA JESUS 12 Femenino 16 16
Scratch Femenina Acumulada 11 RUIZ SUERO, DULCE MARIA 23 Femenino 15 15
Scratch Femenina Acumulada 11 MONTERO SANCHEZ, PILAR 16 Femenino 15 15
Scratch Femenina Acumulada 11 MONTSALVATGE PEREZ YVETTE 15 Femenino 15 15
Scratch Femenina Acumulada 14 BOFILL BATLLE, LOURDES 17 Femenino 14 14
Scratch Femenina Acumulada 15 TORRABADELLA DE REYNOSO, MARTA 21 Femenino 13 13
Scratch Femenina Acumulada 15 CASTILLO NAVARRO, OLGA 20 Femenino 13 13
Scratch Femenina Acumulada 15 GARCIA ZAPATERO MARIA CARMEN 14 Femenino 13 13
Scratch Femenina Acumulada 18 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 23 Femenino 12 12
Scratch Femenina Acumulada 18 GREGORI PARDO,ROSA 20 Femenino 12 12
Scratch Femenina Acumulada 18 MANUEL SANCHEZ-B., ISABEL DE 19 Femenino 12 12
Scratch Femenina Acumulada 18 UMBERT MILLET, THAIS 17 Femenino 12 12
Scratch Femenina Acumulada 22 LABADIE ANDRIEU CRISTINA 15 Femenino 11 11
Scratch Femenina Acumulada 23 ALBERCH REIXACH, NEUS 25 Femenino 10 10
Scratch Femenina Acumulada 24 PUGA GARCIA ARACELI 19 Femenino 9 9
Scratch Femenina Acumulada 24 ORTIZ RUIZ, ANTONIA 16 Femenino 9 9
Scratch Femenina Acumulada 26 VILA PIGUILLEN, MERCE 28 Femenino 8 8
Scratch Femenina Acumulada 26 FONT QUER, GABRIELA 26 Femenino 8 8
Scratch Femenina Acumulada 28 OLIVA LOPEZ, ROSALIA 30 Femenino 7 7
Scratch Femenina Acumulada 28 ESCUDERO OVIEDO, M¬ ANGELES 30 Femenino 7 7
Scratch Femenina Acumulada 28 LLORCA MUÑOZ, ISABEL 28 Femenino 7 7
Scratch Femenina Acumulada 28 GARCIA BRANDO, BLAIA 26 Femenino 7 7
Scratch Femenina Acumulada 32 GARCIGOY GRAELLS ROSARIO 30 Femenino 6 6
Scratch Femenina Acumulada 32 NAVARRO ALBERTOS ENCARNACION 29 Femenino 6 6
Scratch Femenina Acumulada 34 QUEROL SERRA, INMACULADA 30 Femenino 4 4
Scratch Femenina Acumulada 35 LORENTE TERRADEZ SAGRARIO 33 Femenino 3 3
Scratch Femenina Acumulada 35 DE LA TORRE LOPEZ, MARIA 33 Femenino 3 3
Scratch Femenina Acumulada 35 JAUREGUI SEOANE, AMELIA 30 Femenino 3 3
Scratch Femenina Acumulada 35 TALAMAS JOFRESA, MONTSERRAT 30 Femenino 3 3
Scratch Femenina Acumulada 39 PERELLO GIMENEZ MARGARITA 38 Femenino 2 2
Scratch Femenina Acumulada 39 PINDADO MODINO, EUGENIA 29 Femenino 2 2
Scratch Femenina Acumulada 39 GRANADOS GOMEZ, VICTORIA 27 Femenino 2 2
Scratch Femenina Acumulada 42 MOLINS ASTALS,ASUNCION 30 Femenino 1 1
Scratch Femenina Acumulada 43 BARRERA REDOLAR ROGELIA 41 Femenino 0 0
PRIEMRA CATEGORIA 1 LOPEZ COSTELL FRANCISCO 15 Masculino 36 36
PRIEMRA CATEGORIA 1 LEBRERO MARTIN, RAFAEL 15 Masculino 36 36
PRIEMRA CATEGORIA 3 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 14 Masculino 35 35
PRIEMRA CATEGORIA 3 CASTELLANO COMENGE, VICENTE 15 Masculino 35 35
PRIEMRA CATEGORIA 5 CORDERO GARCIA JOSE 6 Masculino 32 32
PRIEMRA CATEGORIA 5 RODRIGUEZ SAA, ANTONIO 10 Masculino 32 32
PRIEMRA CATEGORIA 5 BAS SERRA AGUSTIN 12 Masculino 32 32
PRIEMRA CATEGORIA 5 SERRA CATALAN, ANTONIO 14 Masculino 32 32
PRIEMRA CATEGORIA 9 JIMENEZ LORENZO, ANTONIO 9 Masculino 31 31
PRIEMRA CATEGORIA 9 QUERALT LOPEZ, ANTONIO 9 Masculino 31 31
PRIEMRA CATEGORIA 9 PORCIOLES DE SAN GENIS, JOSE M† DE 11 Masculino 31 31
PRIEMRA CATEGORIA 12 TIO REDOLAR FRANCISCO 15 Masculino 30 30
PRIEMRA CATEGORIA 13 ALVARADO DE LOS MOZOS, FRANCISCO JAVIER 12 Masculino 29 29
PRIEMRA CATEGORIA 14 TENOR PEREZ, PEDRO 7 Masculino 28 28
PRIEMRA CATEGORIA 14 JOSA BAYO, JOSE ANTONIO 9 Masculino 28 28
PRIEMRA CATEGORIA 14 MARIN GARCIA, EUSEBIO 11 Masculino 28 28
PRIEMRA CATEGORIA 17 MONRABAL GAY, FRANCISCO 12 Masculino 27 27
PRIEMRA CATEGORIA 17 SERRANO LEON, DANIEL 13 Masculino 27 27
PRIEMRA CATEGORIA 19 SERNA MASIA JOSE 14 Masculino 26 26
PRIEMRA CATEGORIA 20 CINCUNEGUI NARVAIZA, JOSE MARIA 11 Masculino 25 25
PRIEMRA CATEGORIA 20 GARCIA MARTIN, JOSEP 16 Masculino 25 25
PRIEMRA CATEGORIA 22 GONZALEZ MILLAN, FRANCISCO 12 Masculino 22 22
PRIEMRA CATEGORIA 23 DOMINGUEZ ORTIZ, MANUEL 11 Masculino 18 18
SEGUNDA CATEGORIA 1 RODRIGUEZ SERRA, RAFAEL 19 Masculino 38 38
SEGUNDA CATEGORIA 2 ALCON LLORET, FERRAN 19 Masculino 37 37
SEGUNDA CATEGORIA 3 BURRIEL TOLEDANO, JULIO 25 Masculino 36 36
SEGUNDA CATEGORIA 4 VILAMITJANA ROBERT JOSEP 19 Masculino 33 33
SEGUNDA CATEGORIA 4 DE MERCADO CRISTOBAL, JUAN CARLOS 21 Masculino 33 33
SEGUNDA CATEGORIA 4 GONZALEZ URRUTIKOETXEA, JOSE LUIS 22 Masculino 33 33
SEGUNDA CATEGORIA 4 SEOANE CANOVES, JOSE ANTONIO 25 Masculino 33 33
SEGUNDA CATEGORIA 4 BAU MEDINA, JUAN 27 Masculino 33 33
SEGUNDA CATEGORIA 9 PADRO TOMAS JUAN 17 Masculino 32 32
SEGUNDA CATEGORIA 10 REGUANT AGUT, LLUIS 30 Masculino 30 30
SEGUNDA CATEGORIA 11 PERUGA PUYUELO, ANTONIO 20 Masculino 29 29
SEGUNDA CATEGORIA 11 LLOSES BALLESTE, CELESTI 23 Masculino 29 29
SEGUNDA CATEGORIA 13 SEOANE CANOVAS JOAQUIN 23 Masculino 28 28
SEGUNDA CATEGORIA 14 ESTIVILL SANCHO, XAVIER 22 Masculino 27 27
SEGUNDA CATEGORIA 14 ZANTOP, WOLF 28 Masculino 27 27
SEGUNDA CATEGORIA 14 GOMEZ MELIS, IGNACIO 31 Masculino 27 27
SEGUNDA CATEGORIA 17 PUEYO GIMENEZ,JOAQUIN 24 Masculino 26 26
SEGUNDA CATEGORIA 18 ABAD BERZOSA, MANUEL 16 Masculino 25 25
SEGUNDA CATEGORIA 18 ARNAS PARELLADA,JOSE 22 Masculino 25 25
SEGUNDA CATEGORIA 18 PERTEGAS SOTO, LUIS 30 Masculino 25 25
SEGUNDA CATEGORIA 21 GARCIA CHAVES, JUAN ALFONSO 18 Masculino 24 24
SEGUNDA CATEGORIA 21 BARNADAS SOLSONA, MIQUEL 19 Masculino 24 24
SEGUNDA CATEGORIA 21 SANCHO ARMENGOL, EDUARDO 28 Masculino 24 24
SEGUNDA CATEGORIA 24 TORRUELLA PIJOAN, JOSE MARIA 21 Masculino 23 23
SEGUNDA CATEGORIA 24 NOGUERAS ESTRADE, ENRIQUE 22 Masculino 23 23
SEGUNDA CATEGORIA 26 TORRES PRIMO, JUAN JOSE 24 Masculino 22 22
SEGUNDA CATEGORIA 26 ILLA PAGES, PERE 30 Masculino 22 22
SEGUNDA CATEGORIA 28 TORRES LORIENTE, JOSE LUIS 18 Masculino 21 21
SEGUNDA CATEGORIA 28 VALL FILLAT, JORGE 18 Masculino 21 21
SEGUNDA CATEGORIA 28 SOLIS COELLO JUAN ANTONIO 29 Masculino 21 21
SEGUNDA CATEGORIA 31 RISTOL GIL, MIQUEL 25 Masculino 19 19
SEGUNDA CATEGORIA 32 PUIG RODES, JUAN 20 Masculino 16 16
SEGUNDA CATEGORIA 32 ARPA DOMINGUEZ RICARDO 31 Masculino 16 16
SEGUNDA CATEGORIA 34 SEOANE CANOVES, JACINTO 30 Masculino 12 12
SEGUNDA CATEGORIA 35 CAPARROS HERNANDEZ, JOSE IGNACIO 27 Masculino 11 11
PRIMERA CATEGORIA FEMENINA 1 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 11 Femenino 37 37
PRIMERA CATEGORIA FEMENINA 2 GARATE UNZETABARRENETXEA, ARRATE 9 Femenino 36 36
PRIMERA CATEGORIA FEMENINA 3 MONTORO SORIANO M JOSE 17 Femenino 35 35
PRIMERA CATEGORIA FEMENINA 4 LLANZA MATA ISABEL 10 Femenino 34 34
PRIMERA CATEGORIA FEMENINA 4 MENDEZ PINILLA, JOAQUINA 12 Femenino 34 34
PRIMERA CATEGORIA FEMENINA 4 CARLES COSTA CARMEN 14 Femenino 34 34
PRIMERA CATEGORIA FEMENINA 7 FISAS AYXELA MARIA ANGELES 15 Femenino 33 33
PRIMERA CATEGORIA FEMENINA 8 CASTILLO NAVARRO, OLGA 20 Femenino 32 32
PRIMERA CATEGORIA FEMENINA 9 GREGORI PARDO,ROSA 20 Femenino 31 31
PRIMERA CATEGORIA FEMENINA 10 MANUEL SANCHEZ-B., ISABEL DE 19 Femenino 30 30
PRIMERA CATEGORIA FEMENINA 11 MONTERO SANCHEZ, PILAR 16 Femenino 29 29
PRIMERA CATEGORIA FEMENINA 12 PANCU, CORINA 12 Femenino 28 28
PRIMERA CATEGORIA FEMENINA 12 LARRARTE ARAMBURU, MARIA JESUS 12 Femenino 28 28
PRIMERA CATEGORIA FEMENINA 12 BOFILL BATLLE, LOURDES 17 Femenino 28 28
PRIMERA CATEGORIA FEMENINA 15 UMBERT MILLET, THAIS 17 Femenino 27 27
PRIMERA CATEGORIA FEMENINA 16 COLL ARAÑO, ROSER 14 Femenino 26 26
PRIMERA CATEGORIA FEMENINA 16 MONTSALVATGE PEREZ YVETTE 15 Femenino 26 26
PRIMERA CATEGORIA FEMENINA 16 PUGA GARCIA ARACELI 19 Femenino 26 26
PRIMERA CATEGORIA FEMENINA 19 LABADIE ANDRIEU CRISTINA 15 Femenino 25 25
PRIMERA CATEGORIA FEMENINA 20 GARCIA ZAPATERO MARIA CARMEN 14 Femenino 24 24
PRIMERA CATEGORIA FEMENINA 21 ORTIZ RUIZ, ANTONIA 16 Femenino 23 23
SEGUNDA CATEGORIA FEMENINA 1 RUIZ SUERO, DULCE MARIA 23 Femenino 36 36
SEGUNDA CATEGORIA FEMENINA 2 TORRABADELLA DE REYNOSO, MARTA 21 Femenino 34 34
SEGUNDA CATEGORIA FEMENINA 3 ALBERCH REIXACH, NEUS 25 Femenino 31 31
SEGUNDA CATEGORIA FEMENINA 4 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 23 Femenino 30 30
SEGUNDA CATEGORIA FEMENINA 4 GARCIA BRANDO, BLAIA 26 Femenino 30 30
SEGUNDA CATEGORIA FEMENINA 6 BARRERA REDOLAR ROGELIA 41 Femenino 27 27
SEGUNDA CATEGORIA FEMENINA 7 LLORCA MUÑOZ, ISABEL 28 Femenino 26 26
SEGUNDA CATEGORIA FEMENINA 7 GARCIGOY GRAELLS ROSARIO 30 Femenino 26 26
SEGUNDA CATEGORIA FEMENINA 7 LORENTE TERRADEZ SAGRARIO 33 Femenino 26 26
SEGUNDA CATEGORIA FEMENINA 10 FONT QUER, GABRIELA 26 Femenino 24 24
SEGUNDA CATEGORIA FEMENINA 10 NAVARRO ALBERTOS ENCARNACION 29 Femenino 24 24
SEGUNDA CATEGORIA FEMENINA 10 OLIVA LOPEZ, ROSALIA 30 Femenino 24 24
SEGUNDA CATEGORIA FEMENINA 10 DE LA TORRE LOPEZ, MARIA 33 Femenino 24 24
SEGUNDA CATEGORIA FEMENINA 14 VILA PIGUILLEN, MERCE 28 Femenino 23 23
SEGUNDA CATEGORIA FEMENINA 14 ESCUDERO OVIEDO, M¬ ANGELES 30 Femenino 23 23
SEGUNDA CATEGORIA FEMENINA 16 GRANADOS GOMEZ, VICTORIA 27 Femenino 22 22
SEGUNDA CATEGORIA FEMENINA 17 PERELLO GIMENEZ MARGARITA 38 Femenino 20 20
SEGUNDA CATEGORIA FEMENINA 18 TALAMAS JOFRESA, MONTSERRAT 30 Femenino 17 17
SEGUNDA CATEGORIA FEMENINA 18 MOLINS ASTALS,ASUNCION 30 Femenino 17 17
SEGUNDA CATEGORIA FEMENINA 20 PINDADO MODINO, EUGENIA 29 Femenino 16 16
SEGUNDA CATEGORIA FEMENINA 20 JAUREGUI SEOANE, AMELIA 30 Femenino 16 16
SEGUNDA CATEGORIA FEMENINA 22 QUEROL SERRA, INMACULADA 30 Femenino 15 15
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Día 1 Total
No està disponible la vista prèvia d'aquesta classificació a la web
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies