GRAN PREMI SENIORS DE CATALUNYA
15 SEP 2020
16 SEP 2020
Individual
Stableford
Tee Hora Nombre Handicap Barras
1 9,00 RODRIGUEZ SAA, ANTONIO 7 Amarillas
1 9,00 ESTEBANELL MARTINEZ, JOSEP ANTONI 4.6 Amarillas
1 9,00 JOSA BAYO, JOSE ANTONIO 8.6 Amarillas
1 9,10 SAURET BONINO, CARLOS 9.5 Amarillas
1 9,10 LOPEZ CALLEJAS, IGNASI 10 Amarillas
1 9,10 QUERALT LOPEZ, ANTONIO 10.5 Amarillas
1 9,20 BAS SERRA AGUSTIN 10.8 Amarillas
1 9,20 PATINO FRAILE, JAVIER 10.8 Amarillas
1 9,20 DOMINGUEZ ORTIZ, MANUEL 11.1 Amarillas
1 9,20 BANUS NOGUE, MIGUEL 11.5 Amarillas
1 9,30 LEBRERO MARTIN, RAFAEL 12.3 Amarillas
1 9,30 DOMINGUEZ MARTINEZ, LUIS 12.4 Amarillas
1 9,30 VIA FERNANDEZ, JOSE ANTONIO 12.8 Amarillas
1 9,40 BONVILA BONET, RAMON 13.4 Amarillas
1 9,40 SERRA CATALAN, ANTONIO 13.8 Amarillas
1 9,40 ABAD BARTOLOME, FCO JAVIER 14.4 Amarillas
1 9,50 ARNUS URRUELA EVARISTO 14.8 Amarillas
1 9,50 CASTELLANO COMENGE, VICENTE 14.7 Amarillas
1 9,50 LEON MARQUEZ, LUIS 15.4 Amarillas
1 10,00 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 15.6 Amarillas
1 10,00 LINCOLN PASCUAL HUGO 15.7 Amarillas
1 10,00 SERRANO LEON, DANIEL 16.2 Amarillas
1 10,00 LOPEZ COSTELL FRANCISCO 16.7 Amarillas
1 10,10 CASTILLO DEL CARPIO, ISABEL 7.1 Rojas
1 10,10 LLANZA MATA ISABEL 9.1 Rojas
1 10,10 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 10 Rojas
1 10,10 BARANGE ROCA MERCEDES 11.1 Rojas
1 10,20 CARLES COSTA CARMEN 12.9 Rojas
1 10,20 GARCIA ZAPATERO MARIA CARMEN 14.4 Rojas
1 10,20 PASCUAL MASPONS LUCRECIA DE 13.6 Rojas
1 10,20 ANADON ALBIOL, MARIA JOSE 14.2 Rojas
1 10,30 MONTSALVATGE PEREZ YVETTE 15.8 Rojas
1 10,30 NOGUER FIGUEROL, ALICIA 16 Rojas
1 10,30 MONTERO SANCHEZ, PILAR 16.3 Rojas
1 10,30 LLANZA MATA MERCEDES 16.4 Rojas
1 10,40 LABADIE ANDRIEU CRISTINA 17.4 Rojas
1 10,40 MONTORO SORIANO M JOSE 17.9 Rojas
1 10,40 VIDOSA CABESTANY, CLARA 18.2 Rojas
1 10,40 AGUT BONSFILLS, CARMEN 18.5 Rojas
1 10,50 PADRO TOMAS JUAN 17.3 Amarillas
1 10,50 VILAMITJANA ROBERT JOSEP 17.6 Amarillas
1 10,50 TIO REDOLAR FRANCISCO 17.6 Amarillas
1 10,50 SEGARRA RAURELL, JOAN CARLES 18.2 Amarillas
1 11,00 AYALA VARGAS, JOSE MARIA 19.1 Amarillas
1 11,00 PERUGA PUYUELO, ANTONIO 19.2 Amarillas
1 11,00 PUJADAS VILARRASA,ISIDRE 19.3 Amarillas
1 11,00 DIAZ MATEU, ARTURO 19.8 Amarillas
1 11,10 SCHUSTER , WOLFGANG 20.4 Amarillas
1 11,10 TORRUELLA PIJOAN, JOSE MARIA 20.5 Amarillas
1 11,10 BALCELLS BALCELLS, JOSEP 20.8 Amarillas
1 11,10 COLOM BATISTE-ALENTORN,EDUARDO 20.8 Amarillas
1 11,20 HERNANDEZ GILES, FRANCISCO 21.4 Amarillas
1 11,20 RODRIGUEZ SERRA, RAFAEL 21.4 Amarillas
1 11,20 SERRANO SOLER, EUSEBI 22.3 Amarillas
1 11,20 FERNANDEZ-LAYOS ECIAS, MIGUEL-JAIME 22.4 Amarillas
1 11,30 BURRIEL TOLEDANO, JULIO 23.5 Amarillas
1 11,30 LLOSES BALLESTE, CELESTI 24.2 Amarillas
1 11,30 NOGUERAS ESTRADE, ENRIQUE 24.7 Amarillas
1 11,30 BAU MEDINA, JUAN 25.6 Amarillas
1 11,40 MIGUEL MATEU, JULIO RAMON 16.9 Amarillas
1 11,40 MUÑOZ VICEN, AURELI 20.8 Amarillas
1 11,40 CARRERA ARGUINDEGUI,ENRIC 26.5 Amarillas
1 11,40 SANCHEZ CASTRESANA, BEGOÑA 31.4 Rojas
1 11,50 SOLIS COELLO JUAN ANTONIO 26.5 Amarillas
1 11,50 CASACUBERTA VENTOSA ALBERTO 26.5 Amarillas
1 11,50 CAPARROS HERNANDEZ, JOSE IGNACIO 26.5 Amarillas
1 12,00 PUEYO GIMENEZ,JOAQUIN 25 Amarillas
1 12,00 SEOANE CANOVAS JOAQUIN 26 Amarillas
1 12,00 SEOANE CANOVES, JOSE ANTONIO 26.5 Amarillas
1 12,10 GOMEZ MELIS, IGNACIO 31.4 Amarillas
1 12,10 ZANTOP, WOLF 26.5 Amarillas
1 12,10 PERTEGAS SOTO, LUIS 29.1 Amarillas
1 12,20 GOMEZ DE LA TIA MARMOL, ENRIQUE 34 Amarillas
1 12,20 SEOANE CANOVES, JACINTO 30.2 Amarillas
1 12,20 ARPA DOMINGUEZ RICARDO 32.1 Amarillas
1 12,30 ALBERCH REIXACH, NEUS 19.9 Rojas
1 12,30 ROCAS-ALBAS FLOTATS, CARMEN 20.2 Rojas
1 12,30 ALBERCH REIXACH, M¬ TERESA 21 Rojas
1 12,30 JIMENEZ UCEDA, LOLA 21.2 Rojas
1 12,40 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 24.8 Rojas
1 12,40 QUEROL SERRA, INMACULADA 26.5 Rojas
1 12,50 LEONORI DE BORES,CARMEN 26.5 Rojas
1 12,50 GARCIA BRANDO, BLAIA 26.7 Rojas
1 12,50 GARCIGOY GRAELLS ROSARIO 28.2 Rojas
1 12,50 JAUREGUI SEOANE, AMELIA 28.7 Rojas
1 13,00 NAVARRO ALBERTOS ENCARNACION 28.8 Rojas
1 13,00 LORENTE TERRADEZ SAGRARIO 30.1 Rojas
1 13,00 DE LA TORRE LOPEZ, MARIA 31 Rojas
1 13,00 GRAELLS REYNOSO EULALIA 31 Rojas
1 13,10 ADELL BEL MARIA JESUS 19.8 Rojas
1 13,10 VIVANCOS MARTINEZ, SIONI 35.6 Rojas
1 13,10 PERELLO GIMENEZ MARGARITA 36 Rojas
1 13,10 BARRERA REDOLAR ROGELIA 36.2 Rojas
Tee Nombre Hora Handicap Barras
No està disponible la vista prèvia d'aquesta classificació a la web
Tee Hora Nombre Handicap Barras
1 9,00 SERRA CATALAN, ANTONIO 13.8 Amarillas
1 9,00 SERRANO LEON, DANIEL 16.2 Amarillas
1 9,00 SCHUSTER , WOLFGANG 20.4 Amarillas
1 9,00 BALCELLS BALCELLS, JOSEP 20.8 Amarillas
1 9,10 DOMINGUEZ MARTINEZ, LUIS 12.4 Amarillas
1 9,10 ABAD BARTOLOME, FCO JAVIER 14.4 Amarillas
1 9,10 PADRO TOMAS JUAN 17.3 Amarillas
1 9,10 NOGUERAS ESTRADE, ENRIQUE 24.7 Amarillas
1 9,20 JOSA BAYO, JOSE ANTONIO 8.6 Amarillas
1 9,20 LINCOLN PASCUAL HUGO 15.7 Amarillas
1 9,20 SEGARRA RAURELL, JOAN CARLES 18.2 Amarillas
1 9,20 PUJADAS VILARRASA,ISIDRE 19.3 Amarillas
1 9,30 LEBRERO MARTIN, RAFAEL 12.3 Amarillas
1 9,30 AYALA VARGAS, JOSE MARIA 19.1 Amarillas
1 9,30 PERUGA PUYUELO, ANTONIO 19.2 Amarillas
1 9,30 RODRIGUEZ SERRA, RAFAEL 21.4 Amarillas
1 9,40 ARNUS URRUELA EVARISTO 14.8 Amarillas
1 9,40 SAURET BONINO, CARLOS 9.5 Amarillas
1 9,40 BAS SERRA AGUSTIN 10.8 Amarillas
1 9,40 VIA FERNANDEZ, JOSE ANTONIO 12.8 Amarillas
1 9,50 MIGUEL MATEU, JULIO RAMON 16.9 Amarillas
1 9,50 DOMINGUEZ ORTIZ, MANUEL 11.1 Amarillas
1 9,50 CASTELLANO COMENGE, VICENTE 14.7 Amarillas
1 9,50 LOPEZ COSTELL FRANCISCO 16.7 Amarillas
1 10,00 QUERALT LOPEZ, ANTONIO 10.5 Amarillas
1 10,00 BANUS NOGUE, MIGUEL 11.5 Amarillas
1 10,00 BONVILA BONET, RAMON 13.4 Amarillas
1 10,00 LEON MARQUEZ, LUIS 15.4 Amarillas
1 10,10 RODRIGUEZ SAA, ANTONIO 7 Amarillas
1 10,10 ESTEBANELL MARTINEZ, JOSEP ANTONI 4.6 Amarillas
1 10,10 LOPEZ CALLEJAS, IGNASI 10 Amarillas
1 10,10 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 15.6 Amarillas
1 10,20 ANADON ALBIOL, MARIA JOSE 14.2 Rojas
1 10,20 JIMENEZ UCEDA, LOLA 21.2 Rojas
1 10,20 JAUREGUI SEOANE, AMELIA 28.7 Rojas
1 10,20 LORENTE TERRADEZ SAGRARIO 30.1 Rojas
1 10,30 PASCUAL MASPONS LUCRECIA DE 13.6 Rojas
1 10,30 MONTSALVATGE PEREZ YVETTE 15.8 Rojas
1 10,30 NOGUER FIGUEROL, ALICIA 16 Rojas
1 10,30 NAVARRO ALBERTOS ENCARNACION 28.8 Rojas
1 10,40 GARCIA ZAPATERO MARIA CARMEN 14.4 Rojas
1 10,40 LLANZA MATA MERCEDES 16.4 Rojas
1 10,40 LABADIE ANDRIEU CRISTINA 17.4 Rojas
1 10,40 ROCAS-ALBAS FLOTATS, CARMEN 20.2 Rojas
1 10,50 CARLES COSTA CARMEN 12.9 Rojas
1 10,50 MONTERO SANCHEZ, PILAR 16.3 Rojas
1 10,50 MONTORO SORIANO M JOSE 17.9 Rojas
1 10,50 AGUT BONSFILLS, CARMEN 18.5 Rojas
1 11,00 CASTILLO DEL CARPIO, ISABEL 7.1 Rojas
1 11,00 LLANZA MATA ISABEL 9.1 Rojas
1 11,00 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 10 Rojas
1 11,00 BARANGE ROCA MERCEDES 11.1 Rojas
13 10,00 TIO REDOLAR FRANCISCO 17.6 Amarillas
13 10,00 SERRANO SOLER, EUSEBI 22.3 Amarillas
13 10,00 FERNANDEZ-LAYOS ECIAS, MIGUEL-JAIME 22.4 Amarillas
13 10,00 LLOSES BALLESTE, CELESTI 24.2 Amarillas
13 10,10 PATINO FRAILE, JAVIER 10.8 Amarillas
13 10,10 DIAZ MATEU, ARTURO 19.8 Amarillas
13 10,10 TORRUELLA PIJOAN, JOSE MARIA 20.5 Amarillas
13 10,10 BAU MEDINA, JUAN 25.6 Amarillas
13 10,20 MUÑOZ VICEN, AURELI 20.8 Amarillas
13 10,20 COLOM BATISTE-ALENTORN,EDUARDO 20.8 Amarillas
13 10,20 HERNANDEZ GILES, FRANCISCO 21.4 Amarillas
13 10,20 SEOANE CANOVES, JOSE ANTONIO 26.5 Amarillas
13 10,30 VILAMITJANA ROBERT JOSEP 17.6 Amarillas
13 10,30 CARRERA ARGUINDEGUI,ENRIC 26.5 Amarillas
13 10,30 CAPARROS HERNANDEZ, JOSE IGNACIO 26.5 Amarillas
13 10,30 ZANTOP, WOLF 26.5 Amarillas
13 10,40 PUEYO GIMENEZ,JOAQUIN 25 Amarillas
13 10,40 BURRIEL TOLEDANO, JULIO 23.5 Amarillas
13 10,40 SEOANE CANOVAS JOAQUIN 26 Amarillas
13 10,40 PERTEGAS SOTO, LUIS 29.1 Amarillas
13 10,50 GOMEZ MELIS, IGNACIO 31.4 Amarillas
13 10,50 GOMEZ DE LA TIA MARMOL, ENRIQUE 34 Amarillas
13 10,50 ARPA DOMINGUEZ RICARDO 32.1 Amarillas
13 11,00 SOLIS COELLO JUAN ANTONIO 26.5 Amarillas
13 11,00 CASACUBERTA VENTOSA ALBERTO 26.5 Amarillas
13 11,00 SEOANE CANOVES, JACINTO 30.2 Amarillas
13 11,10 VIDOSA CABESTANY, CLARA 18.2 Rojas
13 11,10 ALBERCH REIXACH, M¬ TERESA 21 Rojas
13 11,10 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 24.8 Rojas
13 11,10 SANCHEZ CASTRESANA, BEGOÑA 31.4 Rojas
13 11,20 ADELL BEL MARIA JESUS 19.8 Rojas
13 11,20 QUEROL SERRA, INMACULADA 26.5 Rojas
13 11,20 GARCIA BRANDO, BLAIA 26.7 Rojas
13 11,20 GRAELLS REYNOSO EULALIA 31 Rojas
13 11,30 ALBERCH REIXACH, NEUS 19.9 Rojas
13 11,30 LEONORI DE BORES,CARMEN 26.5 Rojas
13 11,30 GARCIGOY GRAELLS ROSARIO 28.2 Rojas
13 11,30 BARRERA REDOLAR ROGELIA 36.2 Rojas
13 11,40 DE LA TORRE LOPEZ, MARIA 31 Rojas
13 11,40 VIVANCOS MARTINEZ, SIONI 35.6 Rojas
13 11,40 PERELLO GIMENEZ MARGARITA 36 Rojas
Tee Nombre Hora Handicap Barras
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Día 1 Día 2 Total
Scratch Masculina Acumulada 1 ESTEBANELL MARTINEZ, JOSEP ANTONI 4 Masculino 28 24 52
Scratch Masculina Acumulada 2 RODRIGUEZ SAA, ANTONIO 7 Masculino 24 27 51
Scratch Masculina Acumulada 3 BANUS NOGUE, MIGUEL 12 Masculino 20 24 44
Scratch Masculina Acumulada 3 LOPEZ CALLEJAS, IGNASI 10 Masculino 21 23 44
Scratch Masculina Acumulada 5 DOMINGUEZ ORTIZ, MANUEL 11 Masculino 20 22 42
Scratch Masculina Acumulada 6 LEON MARQUEZ, LUIS 16 Masculino 21 20 41
Scratch Masculina Acumulada 7 SAURET BONINO, CARLOS 10 Masculino 18 21 39
Scratch Masculina Acumulada 7 QUERALT LOPEZ, ANTONIO 11 Masculino 21 18 39
Scratch Masculina Acumulada 7 BONVILA BONET, RAMON 14 Masculino 21 18 39
Scratch Masculina Acumulada 10 LEBRERO MARTIN, RAFAEL 13 Masculino 15 21 36
Scratch Masculina Acumulada 10 ARNUS URRUELA EVARISTO 15 Masculino 18 18 36
Scratch Masculina Acumulada 12 JOSA BAYO, JOSE ANTONIO 9 Masculino 14 21 35
Scratch Masculina Acumulada 12 VIA FERNANDEZ, JOSE ANTONIO 13 Masculino 16 19 35
Scratch Masculina Acumulada 12 BAS SERRA AGUSTIN 11 Masculino 17 18 35
Scratch Masculina Acumulada 12 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 16 Masculino 21 14 35
Scratch Masculina Acumulada 16 LOPEZ COSTELL FRANCISCO 17 Masculino 19 15 34
Scratch Masculina Acumulada 17 LINCOLN PASCUAL HUGO 16 Masculino 14 16 30
Scratch Masculina Acumulada 17 CASTELLANO COMENGE, VICENTE 15 Masculino 19 11 30
Scratch Masculina Acumulada 19 SEGARRA RAURELL, JOAN CARLES 19 Masculino 14 15 29
Scratch Masculina Acumulada 19 ABAD BARTOLOME, FCO JAVIER 15 Masculino 14 15 29
Scratch Masculina Acumulada 21 DOMINGUEZ MARTINEZ, LUIS 13 Masculino 13 15 28
Scratch Masculina Acumulada 21 PADRO TOMAS JUAN 18 Masculino 14 14 28
Scratch Masculina Acumulada 23 PUJADAS VILARRASA,ISIDRE 20 Masculino 15 11 26
Scratch Masculina Acumulada 24 PERUGA PUYUELO, ANTONIO 20 Masculino 15 10 25
Scratch Masculina Acumulada 24 AYALA VARGAS, JOSE MARIA 20 Masculino 15 10 25
Scratch Masculina Acumulada 26 PATINO FRAILE, JAVIER 11 Masculino 10 14 24
Scratch Masculina Acumulada 26 BALCELLS BALCELLS, JOSEP 22 Masculino 13 11 24
Scratch Masculina Acumulada 26 SCHUSTER , WOLFGANG 21 Masculino 13 11 24
Scratch Masculina Acumulada 26 RODRIGUEZ SERRA, RAFAEL 23 Masculino 16 8 24
Scratch Masculina Acumulada 30 COLOM BATISTE-ALENTORN,EDUARDO 22 Masculino 8 15 23
Scratch Masculina Acumulada 30 TIO REDOLAR FRANCISCO 18 Masculino 11 12 23
Scratch Masculina Acumulada 32 TORRUELLA PIJOAN, JOSE MARIA 22 Masculino 10 12 22
Scratch Masculina Acumulada 32 BAU MEDINA, JUAN 27 Masculino 10 12 22
Scratch Masculina Acumulada 32 FERNANDEZ-LAYOS ECIAS, MIGUEL-JAIME 24 Masculino 11 11 22
Scratch Masculina Acumulada 32 SERRA CATALAN, ANTONIO 14 Masculino 12 10 22
Scratch Masculina Acumulada 36 SERRANO SOLER, EUSEBI 24 Masculino 10 11 21
Scratch Masculina Acumulada 37 SERRANO LEON, DANIEL 17 Masculino 12 8 20
Scratch Masculina Acumulada 38 VILAMITJANA ROBERT JOSEP 18 Masculino 7 12 19
Scratch Masculina Acumulada 38 NOGUERAS ESTRADE, ENRIQUE 26 Masculino 13 6 19
Scratch Masculina Acumulada 40 MUÑOZ VICEN, AURELI 22 Masculino 8 10 18
Scratch Masculina Acumulada 40 LLOSES BALLESTE, CELESTI 26 Masculino 11 7 18
Scratch Masculina Acumulada 42 CARRERA ARGUINDEGUI,ENRIC 28 Masculino 8 9 17
Scratch Masculina Acumulada 42 DIAZ MATEU, ARTURO 21 Masculino 9 8 17
Scratch Masculina Acumulada 44 PUEYO GIMENEZ,JOAQUIN 26 Masculino 6 9 15
Scratch Masculina Acumulada 44 CAPARROS HERNANDEZ, JOSE IGNACIO 28 Masculino 8 7 15
Scratch Masculina Acumulada 46 BURRIEL TOLEDANO, JULIO 25 Masculino 6 8 14
Scratch Masculina Acumulada 47 ZANTOP, WOLF 28 Masculino 7 6 13
Scratch Masculina Acumulada 47 HERNANDEZ GILES, FRANCISCO 23 Masculino 8 5 13
Scratch Masculina Acumulada 49 SEOANE CANOVES, JOSE ANTONIO 28 Masculino 8 4 12
Scratch Masculina Acumulada 50 SEOANE CANOVAS JOAQUIN 28 Masculino 6 4 10
Scratch Masculina Acumulada 51 SOLIS COELLO JUAN ANTONIO 28 Masculino 3 6 9
Scratch Masculina Acumulada 51 PERTEGAS SOTO, LUIS 28 Masculino 5 4 9
Scratch Masculina Acumulada 53 CASACUBERTA VENTOSA ALBERTO 28 Masculino 1 7 8
Scratch Masculina Acumulada 54 GOMEZ DE LA TIA MARMOL, ENRIQUE 28 Masculino 4 3 7
Scratch Masculina Acumulada 54 GOMEZ MELIS, IGNACIO 28 Masculino 4 3 7
Scratch Masculina Acumulada 56 SEOANE CANOVES, JACINTO 28 Masculino 2 3 5
Scratch Masculina Acumulada 56 ARPA DOMINGUEZ RICARDO 28 Masculino 3 2 5
Scratch Masculina Acumulada 58 MIGUEL MATEU, JULIO RAMON 18 Masculino 0 0 Ret
1ª categoria masculina 1 BANUS NOGUE, MIGUEL 12 Masculino 31 35 66
1ª categoria masculina 1 BONVILA BONET, RAMON 14 Masculino 35 31 66
1ª categoria masculina 3 RODRIGUEZ SAA, ANTONIO 7 Masculino 30 34 64
1ª categoria masculina 4 DOMINGUEZ ORTIZ, MANUEL 11 Masculino 31 32 63
1ª categoria masculina 5 LOPEZ CALLEJAS, IGNASI 10 Masculino 29 33 62
1ª categoria masculina 6 ESTEBANELL MARTINEZ, JOSEP ANTONI 4 Masculino 32 27 59
1ª categoria masculina 6 QUERALT LOPEZ, ANTONIO 11 Masculino 30 29 59
1ª categoria masculina 6 LEBRERO MARTIN, RAFAEL 13 Masculino 25 34 59
1ª categoria masculina 9 SAURET BONINO, CARLOS 10 Masculino 27 30 57
1ª categoria masculina 9 VIA FERNANDEZ, JOSE ANTONIO 13 Masculino 27 30 57
1ª categoria masculina 11 BAS SERRA AGUSTIN 11 Masculino 28 28 56
1ª categoria masculina 12 JOSA BAYO, JOSE ANTONIO 9 Masculino 23 30 53
1ª categoria masculina 12 ABAD BARTOLOME, FCO JAVIER 15 Masculino 27 26 53
1ª categoria masculina 14 DOMINGUEZ MARTINEZ, LUIS 13 Masculino 25 24 49
1ª categoria masculina 15 SERRA CATALAN, ANTONIO 14 Masculino 24 19 43
1ª categoria masculina 16 PATINO FRAILE, JAVIER 11 Masculino 15 22 37
2ª categoria masculina 1 LEON MARQUEZ, LUIS 16 Masculino 36 34 70
2ª categoria masculina 2 LOPEZ COSTELL FRANCISCO 17 Masculino 36 32 68
2ª categoria masculina 3 BAU MEDINA, JUAN 27 Masculino 29 38 67
2ª categoria masculina 4 ARNUS URRUELA EVARISTO 15 Masculino 32 32 64
2ª categoria masculina 4 BALCELLS BALCELLS, JOSEP 22 Masculino 33 31 64
2ª categoria masculina 6 PUEYO GIMENEZ,JOAQUIN 26 Masculino 30 33 63
2ª categoria masculina 6 LLOSES BALLESTE, CELESTI 26 Masculino 34 29 63
2ª categoria masculina 8 SERRANO SOLER, EUSEBI 24 Masculino 31 31 62
2ª categoria masculina 9 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 16 Masculino 35 26 61
2ª categoria masculina 9 PADRO TOMAS JUAN 18 Masculino 29 32 61
2ª categoria masculina 11 SEGARRA RAURELL, JOAN CARLES 19 Masculino 29 31 60
2ª categoria masculina 11 PERUGA PUYUELO, ANTONIO 20 Masculino 32 28 60
2ª categoria masculina 11 SCHUSTER , WOLFGANG 21 Masculino 31 29 60
2ª categoria masculina 14 AYALA VARGAS, JOSE MARIA 20 Masculino 32 27 59
2ª categoria masculina 14 CARRERA ARGUINDEGUI,ENRIC 28 Masculino 31 28 59
2ª categoria masculina 16 PUJADAS VILARRASA,ISIDRE 20 Masculino 30 28 58
2ª categoria masculina 16 FERNANDEZ-LAYOS ECIAS, MIGUEL-JAIME 24 Masculino 29 29 58
2ª categoria masculina 18 COLOM BATISTE-ALENTORN,EDUARDO 22 Masculino 24 33 57
2ª categoria masculina 18 TORRUELLA PIJOAN, JOSE MARIA 22 Masculino 26 31 57
2ª categoria masculina 18 RODRIGUEZ SERRA, RAFAEL 23 Masculino 31 26 57
2ª categoria masculina 21 CASTELLANO COMENGE, VICENTE 15 Masculino 34 22 56
2ª categoria masculina 22 LINCOLN PASCUAL HUGO 16 Masculino 25 30 55
2ª categoria masculina 22 NOGUERAS ESTRADE, ENRIQUE 26 Masculino 34 21 55
2ª categoria masculina 24 TIO REDOLAR FRANCISCO 18 Masculino 26 28 54
2ª categoria masculina 25 DIAZ MATEU, ARTURO 21 Masculino 29 24 53
2ª categoria masculina 26 MUÑOZ VICEN, AURELI 22 Masculino 25 26 51
2ª categoria masculina 26 BURRIEL TOLEDANO, JULIO 25 Masculino 27 24 51
2ª categoria masculina 26 CAPARROS HERNANDEZ, JOSE IGNACIO 28 Masculino 24 27 51
2ª categoria masculina 29 SEOANE CANOVAS JOAQUIN 28 Masculino 29 20 49
2ª categoria masculina 29 SEOANE CANOVES, JOSE ANTONIO 28 Masculino 30 19 49
2ª categoria masculina 31 SERRANO LEON, DANIEL 17 Masculino 27 21 48
2ª categoria masculina 32 VILAMITJANA ROBERT JOSEP 18 Masculino 19 28 47
2ª categoria masculina 32 HERNANDEZ GILES, FRANCISCO 23 Masculino 26 21 47
2ª categoria masculina 32 ZANTOP, WOLF 28 Masculino 28 19 47
2ª categoria masculina 35 SOLIS COELLO JUAN ANTONIO 28 Masculino 17 29 46
2ª categoria masculina 36 PERTEGAS SOTO, LUIS 28 Masculino 25 19 44
2ª categoria masculina 37 CASACUBERTA VENTOSA ALBERTO 28 Masculino 14 26 40
2ª categoria masculina 37 GOMEZ MELIS, IGNACIO 28 Masculino 22 18 40
2ª categoria masculina 39 GOMEZ DE LA TIA MARMOL, ENRIQUE 28 Masculino 22 16 38
2ª categoria masculina 40 ARPA DOMINGUEZ RICARDO 28 Masculino 18 18 36
2ª categoria masculina 41 SEOANE CANOVES, JACINTO 28 Masculino 10 11 21
2ª categoria masculina 42 MIGUEL MATEU, JULIO RAMON 18 Masculino 0 0 Ret
MASTER SENIOR MASCULINA 1 BAU MEDINA, JUAN 27 Masculino 29 38 67
MASTER SENIOR MASCULINA 2 BANUS NOGUE, MIGUEL 12 Masculino 31 35 66
MASTER SENIOR MASCULINA 2 BONVILA BONET, RAMON 14 Masculino 35 31 66
MASTER SENIOR MASCULINA 4 RODRIGUEZ SAA, ANTONIO 7 Masculino 30 34 64
MASTER SENIOR MASCULINA 4 ARNUS URRUELA EVARISTO 15 Masculino 32 32 64
MASTER SENIOR MASCULINA 4 BALCELLS BALCELLS, JOSEP 22 Masculino 33 31 64
MASTER SENIOR MASCULINA 7 DOMINGUEZ ORTIZ, MANUEL 11 Masculino 31 32 63
MASTER SENIOR MASCULINA 7 PUEYO GIMENEZ,JOAQUIN 26 Masculino 30 33 63
MASTER SENIOR MASCULINA 7 LLOSES BALLESTE, CELESTI 26 Masculino 34 29 63
MASTER SENIOR MASCULINA 10 SERRANO SOLER, EUSEBI 24 Masculino 31 31 62
MASTER SENIOR MASCULINA 11 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 16 Masculino 35 26 61
MASTER SENIOR MASCULINA 11 PADRO TOMAS JUAN 18 Masculino 29 32 61
MASTER SENIOR MASCULINA 13 PERUGA PUYUELO, ANTONIO 20 Masculino 32 28 60
MASTER SENIOR MASCULINA 13 SCHUSTER , WOLFGANG 21 Masculino 31 29 60
MASTER SENIOR MASCULINA 15 ESTEBANELL MARTINEZ, JOSEP ANTONI 4 Masculino 32 27 59
MASTER SENIOR MASCULINA 15 QUERALT LOPEZ, ANTONIO 11 Masculino 30 29 59
MASTER SENIOR MASCULINA 15 LEBRERO MARTIN, RAFAEL 13 Masculino 25 34 59
MASTER SENIOR MASCULINA 15 AYALA VARGAS, JOSE MARIA 20 Masculino 32 27 59
MASTER SENIOR MASCULINA 15 CARRERA ARGUINDEGUI,ENRIC 28 Masculino 31 28 59
MASTER SENIOR MASCULINA 20 PUJADAS VILARRASA,ISIDRE 20 Masculino 30 28 58
MASTER SENIOR MASCULINA 20 FERNANDEZ-LAYOS ECIAS, MIGUEL-JAIME 24 Masculino 29 29 58
MASTER SENIOR MASCULINA 22 VIA FERNANDEZ, JOSE ANTONIO 13 Masculino 27 30 57
MASTER SENIOR MASCULINA 22 COLOM BATISTE-ALENTORN,EDUARDO 22 Masculino 24 33 57
MASTER SENIOR MASCULINA 22 TORRUELLA PIJOAN, JOSE MARIA 22 Masculino 26 31 57
MASTER SENIOR MASCULINA 22 RODRIGUEZ SERRA, RAFAEL 23 Masculino 31 26 57
MASTER SENIOR MASCULINA 26 BAS SERRA AGUSTIN 11 Masculino 28 28 56
MASTER SENIOR MASCULINA 26 CASTELLANO COMENGE, VICENTE 15 Masculino 34 22 56
MASTER SENIOR MASCULINA 28 LINCOLN PASCUAL HUGO 16 Masculino 25 30 55
MASTER SENIOR MASCULINA 28 NOGUERAS ESTRADE, ENRIQUE 26 Masculino 34 21 55
MASTER SENIOR MASCULINA 30 TIO REDOLAR FRANCISCO 18 Masculino 26 28 54
MASTER SENIOR MASCULINA 31 DIAZ MATEU, ARTURO 21 Masculino 29 24 53
MASTER SENIOR MASCULINA 32 MUÑOZ VICEN, AURELI 22 Masculino 25 26 51
MASTER SENIOR MASCULINA 32 BURRIEL TOLEDANO, JULIO 25 Masculino 27 24 51
MASTER SENIOR MASCULINA 32 CAPARROS HERNANDEZ, JOSE IGNACIO 28 Masculino 24 27 51
MASTER SENIOR MASCULINA 35 DOMINGUEZ MARTINEZ, LUIS 13 Masculino 25 24 49
MASTER SENIOR MASCULINA 35 SEOANE CANOVAS JOAQUIN 28 Masculino 29 20 49
MASTER SENIOR MASCULINA 35 SEOANE CANOVES, JOSE ANTONIO 28 Masculino 30 19 49
MASTER SENIOR MASCULINA 38 SERRANO LEON, DANIEL 17 Masculino 27 21 48
MASTER SENIOR MASCULINA 39 VILAMITJANA ROBERT JOSEP 18 Masculino 19 28 47
MASTER SENIOR MASCULINA 39 HERNANDEZ GILES, FRANCISCO 23 Masculino 26 21 47
MASTER SENIOR MASCULINA 39 ZANTOP, WOLF 28 Masculino 28 19 47
MASTER SENIOR MASCULINA 42 SOLIS COELLO JUAN ANTONIO 28 Masculino 17 29 46
MASTER SENIOR MASCULINA 43 PERTEGAS SOTO, LUIS 28 Masculino 25 19 44
MASTER SENIOR MASCULINA 44 SERRA CATALAN, ANTONIO 14 Masculino 24 19 43
MASTER SENIOR MASCULINA 45 CASACUBERTA VENTOSA ALBERTO 28 Masculino 14 26 40
MASTER SENIOR MASCULINA 45 GOMEZ MELIS, IGNACIO 28 Masculino 22 18 40
MASTER SENIOR MASCULINA 47 GOMEZ DE LA TIA MARMOL, ENRIQUE 28 Masculino 22 16 38
MASTER SENIOR MASCULINA 48 ARPA DOMINGUEZ RICARDO 28 Masculino 18 18 36
MASTER SENIOR MASCULINA 49 SEOANE CANOVES, JACINTO 28 Masculino 10 11 21
Scratch Femenina Acumulada 1 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 11 Femenino 24 25 49
Scratch Femenina Acumulada 2 LLANZA MATA ISABEL 10 Femenino 22 25 47
Scratch Femenina Acumulada 3 CASTILLO DEL CARPIO, ISABEL 8 Femenino 23 23 46
Scratch Femenina Acumulada 4 BARANGE ROCA MERCEDES 12 Femenino 21 23 44
Scratch Femenina Acumulada 5 CARLES COSTA CARMEN 14 Femenino 20 19 39
Scratch Femenina Acumulada 6 MONTERO SANCHEZ, PILAR 17 Femenino 20 14 34
Scratch Femenina Acumulada 7 ANADON ALBIOL, MARIA JOSE 15 Femenino 12 21 33
Scratch Femenina Acumulada 8 PASCUAL MASPONS LUCRECIA DE 15 Femenino 13 19 32
Scratch Femenina Acumulada 9 GARCIA ZAPATERO MARIA CARMEN 15 Femenino 14 16 30
Scratch Femenina Acumulada 10 LABADIE ANDRIEU CRISTINA 19 Femenino 13 14 27
Scratch Femenina Acumulada 10 LLANZA MATA MERCEDES 18 Femenino 13 14 27
Scratch Femenina Acumulada 10 MONTORO SORIANO M JOSE 19 Femenino 16 11 27
Scratch Femenina Acumulada 13 NOGUER FIGUEROL, ALICIA 17 Femenino 12 14 26
Scratch Femenina Acumulada 14 AGUT BONSFILLS, CARMEN 20 Femenino 15 10 25
Scratch Femenina Acumulada 15 ALBERCH REIXACH, M¬ TERESA 23 Femenino 8 15 23
Scratch Femenina Acumulada 15 ROCAS-ALBAS FLOTATS, CARMEN 22 Femenino 15 8 23
Scratch Femenina Acumulada 17 JIMENEZ UCEDA, LOLA 23 Femenino 10 12 22
Scratch Femenina Acumulada 18 MONTSALVATGE PEREZ YVETTE 17 Femenino 12 8 20
Scratch Femenina Acumulada 19 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 27 Femenino 9 8 17
Scratch Femenina Acumulada 20 VIDOSA CABESTANY, CLARA 19 Femenino 7 9 16
Scratch Femenina Acumulada 20 LORENTE TERRADEZ SAGRARIO 32 Femenino 10 6 16
Scratch Femenina Acumulada 22 QUEROL SERRA, INMACULADA 28 Femenino 7 8 15
Scratch Femenina Acumulada 23 ADELL BEL MARIA JESUS 21 Femenino 5 8 13
Scratch Femenina Acumulada 23 SANCHEZ CASTRESANA, BEGOÑA 34 Femenino 8 5 13
Scratch Femenina Acumulada 25 ALBERCH REIXACH, NEUS 21 Femenino 5 7 12
Scratch Femenina Acumulada 25 GARCIA BRANDO, BLAIA 29 Femenino 7 5 12
Scratch Femenina Acumulada 25 JAUREGUI SEOANE, AMELIA 31 Femenino 10 2 12
Scratch Femenina Acumulada 28 GARCIGOY GRAELLS ROSARIO 30 Femenino 4 6 10
Scratch Femenina Acumulada 29 PERELLO GIMENEZ MARGARITA 39 Femenino 2 6 8
Scratch Femenina Acumulada 29 LEONORI DE BORES,CARMEN 28 Femenino 5 3 8
Scratch Femenina Acumulada 31 BARRERA REDOLAR ROGELIA 39 Femenino 4 3 7
Scratch Femenina Acumulada 32 VIVANCOS MARTINEZ, SIONI 38 Femenino 4 2 6
Scratch Femenina Acumulada 33 DE LA TORRE LOPEZ, MARIA 33 Femenino 1 2 3
MASTER SENIOR FEMENINA 1 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 11 Femenino 34 35 69
MASTER SENIOR FEMENINA 2 LLANZA MATA ISABEL 10 Femenino 32 35 67
MASTER SENIOR FEMENINA 2 CARLES COSTA CARMEN 14 Femenino 34 33 67
MASTER SENIOR FEMENINA 2 MONTERO SANCHEZ, PILAR 17 Femenino 36 31 67
MASTER SENIOR FEMENINA 5 LORENTE TERRADEZ SAGRARIO 32 Femenino 35 31 66
MASTER SENIOR FEMENINA 6 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 27 Femenino 34 29 63
MASTER SENIOR FEMENINA 7 LLANZA MATA MERCEDES 18 Femenino 30 32 62
MASTER SENIOR FEMENINA 8 PASCUAL MASPONS LUCRECIA DE 15 Femenino 27 33 60
MASTER SENIOR FEMENINA 8 LABADIE ANDRIEU CRISTINA 19 Femenino 31 29 60
MASTER SENIOR FEMENINA 8 ROCAS-ALBAS FLOTATS, CARMEN 22 Femenino 36 24 60
MASTER SENIOR FEMENINA 11 NOGUER FIGUEROL, ALICIA 17 Femenino 29 30 59
MASTER SENIOR FEMENINA 11 MONTORO SORIANO M JOSE 19 Femenino 33 26 59
MASTER SENIOR FEMENINA 11 GARCIA BRANDO, BLAIA 29 Femenino 29 30 59
MASTER SENIOR FEMENINA 14 ANADON ALBIOL, MARIA JOSE 15 Femenino 23 34 57
MASTER SENIOR FEMENINA 14 GARCIA ZAPATERO MARIA CARMEN 15 Femenino 28 29 57
MASTER SENIOR FEMENINA 16 JAUREGUI SEOANE, AMELIA 31 Femenino 35 21 56
MASTER SENIOR FEMENINA 16 BARRERA REDOLAR ROGELIA 39 Femenino 31 25 56
MASTER SENIOR FEMENINA 18 PERELLO GIMENEZ MARGARITA 39 Femenino 24 30 54
MASTER SENIOR FEMENINA 19 MONTSALVATGE PEREZ YVETTE 17 Femenino 29 21 50
MASTER SENIOR FEMENINA 19 GARCIGOY GRAELLS ROSARIO 30 Femenino 24 26 50
MASTER SENIOR FEMENINA 21 ADELL BEL MARIA JESUS 21 Femenino 24 23 47
MASTER SENIOR FEMENINA 22 VIDOSA CABESTANY, CLARA 19 Femenino 19 22 41
MASTER SENIOR FEMENINA 23 LEONORI DE BORES,CARMEN 28 Femenino 20 15 35
MASTER SENIOR FEMENINA 24 DE LA TORRE LOPEZ, MARIA 33 Femenino 12 18 30
1ª CATEGORIA FEMENINA 1 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 11 Femenino 34 35 69
1ª CATEGORIA FEMENINA 2 LLANZA MATA ISABEL 10 Femenino 32 35 67
1ª CATEGORIA FEMENINA 2 CARLES COSTA CARMEN 14 Femenino 34 33 67
1ª CATEGORIA FEMENINA 2 MONTERO SANCHEZ, PILAR 17 Femenino 36 31 67
1ª CATEGORIA FEMENINA 5 BARANGE ROCA MERCEDES 12 Femenino 32 34 66
1ª CATEGORIA FEMENINA 6 LLANZA MATA MERCEDES 18 Femenino 30 32 62
1ª CATEGORIA FEMENINA 7 CASTILLO DEL CARPIO, ISABEL 8 Femenino 31 30 61
1ª CATEGORIA FEMENINA 8 PASCUAL MASPONS LUCRECIA DE 15 Femenino 27 33 60
1ª CATEGORIA FEMENINA 8 LABADIE ANDRIEU CRISTINA 19 Femenino 31 29 60
1ª CATEGORIA FEMENINA 10 NOGUER FIGUEROL, ALICIA 17 Femenino 29 30 59
1ª CATEGORIA FEMENINA 10 MONTORO SORIANO M JOSE 19 Femenino 33 26 59
1ª CATEGORIA FEMENINA 12 ANADON ALBIOL, MARIA JOSE 15 Femenino 23 34 57
1ª CATEGORIA FEMENINA 12 GARCIA ZAPATERO MARIA CARMEN 15 Femenino 28 29 57
1ª CATEGORIA FEMENINA 14 MONTSALVATGE PEREZ YVETTE 17 Femenino 29 21 50
1ª CATEGORIA FEMENINA 15 VIDOSA CABESTANY, CLARA 19 Femenino 19 22 41
2ª CATEGORIA FEMENINA 1 SANCHEZ CASTRESANA, BEGOÑA 34 Femenino 36 33 69
2ª CATEGORIA FEMENINA 2 LORENTE TERRADEZ SAGRARIO 32 Femenino 35 31 66
2ª CATEGORIA FEMENINA 3 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 27 Femenino 34 29 63
2ª CATEGORIA FEMENINA 4 ROCAS-ALBAS FLOTATS, CARMEN 22 Femenino 36 24 60
2ª CATEGORIA FEMENINA 4 ALBERCH REIXACH, M¬ TERESA 23 Femenino 26 34 60
2ª CATEGORIA FEMENINA 6 GARCIA BRANDO, BLAIA 29 Femenino 29 30 59
2ª CATEGORIA FEMENINA 7 JIMENEZ UCEDA, LOLA 23 Femenino 29 27 56
2ª CATEGORIA FEMENINA 7 JAUREGUI SEOANE, AMELIA 31 Femenino 35 21 56
2ª CATEGORIA FEMENINA 9 AGUT BONSFILLS, CARMEN 20 Femenino 32 23 55
2ª CATEGORIA FEMENINA 10 PERELLO GIMENEZ MARGARITA 39 Femenino 24 30 54
2ª CATEGORIA FEMENINA 11 VIVANCOS MARTINEZ, SIONI 38 Femenino 24 27 51
2ª CATEGORIA FEMENINA 12 GARCIGOY GRAELLS ROSARIO 30 Femenino 24 26 50
2ª CATEGORIA FEMENINA 13 ALBERCH REIXACH, NEUS 21 Femenino 23 25 48
2ª CATEGORIA FEMENINA 14 ADELL BEL MARIA JESUS 21 Femenino 24 23 47
2ª CATEGORIA FEMENINA 14 QUEROL SERRA, INMACULADA 28 Femenino 24 23 47
2ª CATEGORIA FEMENINA 16 LEONORI DE BORES,CARMEN 28 Femenino 20 15 35
2ª CATEGORIA FEMENINA 17 DE LA TORRE LOPEZ, MARIA 33 Femenino 12 18 30
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Día 1 Día 2 Total
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies