GRAN PREMIO DE PASCUA
04 ABR 2021
04 ABR 2021
Individual
Medal Play
Tee Hora Nombre Handicap Barras
1 8,45 SAN MIGUEL MORAGAS, IGNACIO 5.1 Amarillas
1 8,45 FISAS PUJOL-SOLIANO SANTIAGO 8.7 Amarillas
1 8,55 TORRENTS ROMEU, ALBERTO 5.8 Amarillas
1 8,55 CASANOVAS VILADOMIU ALEJO 6.7 Amarillas
1 8,55 BERTRAN MARQUEZ, IGNACIO 7.1 Amarillas
1 9,05 ALORDA DERKSEN DANIEL 9.1 Amarillas
1 9,05 GALLARDO TORREDEDIA, ANTONIO 11.9 Amarillas
1 9,05 MARTI POU, PEDRO 13.2 Amarillas
1 9,15 VALLET SEGURA ALFONSO 7.7 Amarillas
1 9,15 VALLET GOMEZ ALFONSO 10 Amarillas
1 9,15 VALLET MILLET, GUILLERMO 13.7 Amarillas
1 9,25 FABREGAT MORA EUGENI 3.6 Amarillas
1 9,25 FABREGAT MORA, JAVIER 8.6 Amarillas
1 9,35 CORTINA MUNUERA, DANIEL 9 Amarillas
1 9,35 DURAN MILLET ALBERTO 13.8 Amarillas
1 9,35 ALIE ZANINI EDUARDO -0.6 Amarillas
1 9,45 BERTRAN VALLS, JOSE FELIPE 2.1 Amarillas
1 9,45 BERTRAN VALLS PABLO 10.7 Amarillas
1 9,45 BERTRAN MARQUEZ, FELIPE 11.2 Amarillas
1 9,55 FARRES MARTI, ALBERT 7.7 Amarillas
1 9,55 LEBRERO MARTINEZ, SUSANA 13.4 Rojas
1 9,55 LINCOLN PASCUAL, HUGO 16.8 Amarillas
1 10,05 SUQUE MATEU JAVIER 12.4 Amarillas
1 10,05 ROSAL GARCIGOY BRUNO 1.7 Amarillas
1 10,05 FELIU PILON, ALEJANDRO 6.6 Amarillas
1 10,15 ANDREU TORRADO ALEJANDRO 3 Amarillas
1 10,15 DASI MARTINEZ DE VALLEJO VICENTE 3 Amarillas
1 10,15 MORENES GILES MIGUEL 5.9 Amarillas
1 10,25 DESVALLS LEONORI SOLEDAD 4.5 Rojas
1 10,25 GARI EGUILLOR, BLANCA 7.5 Rojas
1 10,25 SANZ DE ACEDO LAMBOTTE JAVIER 9.2 Amarillas
1 10,35 SANCHIZ CASTAÑE FRANCISCO 7.1 Amarillas
1 10,35 SAGNIER DE TARAMONA, ANTONIO 12.3 Amarillas
1 10,45 GRACIA MARSIÑACH ANTONIO 9.8 Amarillas
1 10,45 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 8.5 Amarillas
1 10,45 MORENO JIMENEZ RAFAEL 5.1 Amarillas
1 10,55 FELIU LE MONNIER, JOAQUIN 3.8 Amarillas
1 10,55 SUQUE CAMIN, ARTURO 6.4 Amarillas
1 11,05 PEREZ-ROSALES MARIMON ALFONSO 2.3 Amarillas
1 11,05 OLASO DE LA RICA, MIGUEL 4.5 Amarillas
1 11,05 ANDREU CANTARELL, CARLOS 4.8 Amarillas
1 11,15 MALET FAURA, BORJA 1.5 Amarillas
1 11,15 VALLET SEGURA ALEJO 7.4 Amarillas
1 11,15 SERRA CEBALLOS, JUAN ISIDRO 7.4 Amarillas
13 10,00 MONTESINO-ESPARTERO VELASCO, IÑIGO 16.5 Amarillas
13 10,00 SAGNIER TARAMONA, ALFONSO 19.7 Amarillas
13 10,00 RIBAS MALAGRIDA DAMIAN 20.3 Amarillas
13 10,10 GRAU ALEU, BUENAVENTURA 11.6 Amarillas
13 10,10 GRAU CALCAGNI, ALVARO 15.2 Amarillas
13 10,10 PERO TURU JUAN-IGNACIO 18.9 Amarillas
13 10,20 GAY DE MONTELLA ESTANY MARTA 5.4 Rojas
13 10,20 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND JOAQUIN 21.4 Amarillas
13 10,30 SENTMENAT VILA, ANA 14.9 Rojas
13 10,30 BERTRAN MARQUEZ TERESA 13.8 Rojas
13 10,30 VILA RECOLONS, INES 14.6 Rojas
13 10,40 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 2.9 Amarillas
13 10,40 ESCRIBANO PUIGBERTRAN, RAMON 16.9 Amarillas
13 10,40 JUBERT MONTAPERTO JOAQUIN 23.2 Amarillas
13 10,50 GUELL AMPUERO, CASILDA 21.2 Rojas
13 10,50 GIMENO VILAR, JORDI 21.3 Amarillas
13 11,10 FABREGAT AMOROS EUGENI 16.5 Amarillas
13 11,10 SALTOR MORATO, ARTUR 19.3 Amarillas
13 11,10 FABREGAT AMOROS JORDI 21.1 Amarillas
13 11,20 ROSAL CAVERO, TOMAS 20.6 Amarillas
13 11,20 GIMENO OLLER, ALVARO 22.4 Amarillas
13 11,20 FARGA HARTMANN LUIS 31.8 Amarillas
Tee Nombre Hora Handicap Barras
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Handicap Masculina Acumulada 1 PERO TURU JUAN-IGNACIO 20 Masculino 62
Handicap Masculina Acumulada 2 FABREGAT AMOROS JORDI 22 Masculino 65
Handicap Masculina Acumulada 3 ESCRIBANO PUIGBERTRAN, RAMON 18 Masculino 68
Handicap Masculina Acumulada 4 SALTOR MORATO, ARTUR 20 Masculino 69
Handicap Masculina Acumulada 4 GIMENO OLLER, ALVARO 24 Masculino 69
Handicap Masculina Acumulada 6 FABREGAT MORA EUGENI 3 Masculino 70
Handicap Masculina Acumulada 6 MORENO JIMENEZ RAFAEL 5 Masculino 70
Handicap Masculina Acumulada 6 MORENES GILES MIGUEL 6 Masculino 70
Handicap Masculina Acumulada 6 FABREGAT AMOROS EUGENI 17 Masculino 70
Handicap Masculina Acumulada 10 ALIE ZANINI EDUARDO -1 Masculino 71
Handicap Masculina Acumulada 10 OLASO DE LA RICA, MIGUEL 4 Masculino 71
Handicap Masculina Acumulada 10 ANDREU CANTARELL, CARLOS 5 Masculino 71
Handicap Masculina Acumulada 10 SUQUE CAMIN, ARTURO 6 Masculino 71
Handicap Masculina Acumulada 14 PEREZ-ROSALES MARIMON ALFONSO 2 Masculino 73
Handicap Masculina Acumulada 14 BERTRAN MARQUEZ, FELIPE 11 Masculino 73
Handicap Masculina Acumulada 16 ANDREU TORRADO ALEJANDRO 3 Masculino 74
Handicap Masculina Acumulada 16 BERTRAN MARQUEZ, IGNACIO 7 Masculino 74
Handicap Masculina Acumulada 16 FABREGAT MORA, JAVIER 9 Masculino 74
Handicap Masculina Acumulada 16 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 9 Masculino 74
Handicap Masculina Acumulada 20 SAN MIGUEL MORAGAS, IGNACIO 5 Masculino 75
Handicap Masculina Acumulada 20 MARTI POU, PEDRO 14 Masculino 75
Handicap Masculina Acumulada 20 VALLET MILLET, GUILLERMO 14 Masculino 75
Handicap Masculina Acumulada 23 CASANOVAS VILADOMIU ALEJO 7 Masculino 76
Handicap Masculina Acumulada 23 SANZ DE ACEDO LAMBOTTE JAVIER 9 Masculino 76
Handicap Masculina Acumulada 23 GRAU CALCAGNI, ALVARO 16 Masculino 76
Handicap Masculina Acumulada 26 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 2 Masculino 77
Handicap Masculina Acumulada 26 VALLET SEGURA ALFONSO 8 Masculino 77
Handicap Masculina Acumulada 26 GALLARDO TORREDEDIA, ANTONIO 12 Masculino 77
Handicap Masculina Acumulada 26 SAGNIER DE TARAMONA, ANTONIO 13 Masculino 77
Handicap Masculina Acumulada 30 MALET FAURA, BORJA 1 Masculino 78
Handicap Masculina Acumulada 30 TORRENTS ROMEU, ALBERTO 6 Masculino 78
Handicap Masculina Acumulada 30 RIBAS MALAGRIDA DAMIAN 21 Masculino 78
Handicap Masculina Acumulada 30 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND JOAQUIN 23 Masculino 78
Handicap Masculina Acumulada 34 DASI MARTINEZ DE VALLEJO VICENTE 3 Masculino 79
Handicap Masculina Acumulada 34 FELIU PILON, ALEJANDRO 6 Masculino 79
Handicap Masculina Acumulada 34 SERRA CEBALLOS, JUAN ISIDRO 7 Masculino 79
Handicap Masculina Acumulada 34 GRACIA MARSIÑACH ANTONIO 10 Masculino 79
Handicap Masculina Acumulada 38 ROSAL GARCIGOY BRUNO 1 Masculino 80
Handicap Masculina Acumulada 38 BERTRAN VALLS, JOSE FELIPE 2 Masculino 80
Handicap Masculina Acumulada 40 FARRES MARTI, ALBERT 8 Masculino 81
Handicap Masculina Acumulada 40 ALORDA DERKSEN DANIEL 9 Masculino 81
Handicap Masculina Acumulada 40 MONTESINO-ESPARTERO VELASCO, IÑIGO 17 Masculino 81
Handicap Masculina Acumulada 43 SANCHIZ CASTAÑE FRANCISCO 7 Masculino 82
Handicap Masculina Acumulada 43 VALLET SEGURA ALEJO 7 Masculino 82
Handicap Masculina Acumulada 43 SAGNIER TARAMONA, ALFONSO 21 Masculino 82
Handicap Masculina Acumulada 43 FARGA HARTMANN LUIS 28 Masculino 82
Handicap Masculina Acumulada 47 FELIU LE MONNIER, JOAQUIN 3 Masculino 83
Handicap Masculina Acumulada 47 SUQUE MATEU JAVIER 13 Masculino 83
Handicap Masculina Acumulada 49 GRAU ALEU, BUENAVENTURA 12 Masculino 84
Handicap Masculina Acumulada 49 JUBERT MONTAPERTO JOAQUIN 24 Masculino 84
Handicap Masculina Acumulada 51 LINCOLN PASCUAL, HUGO 18 Masculino 85
Handicap Masculina Acumulada 52 FISAS PUJOL-SOLIANO SANTIAGO 9 Masculino 89
Handicap Masculina Acumulada 53 BERTRAN VALLS PABLO 11 Masculino 91
Handicap Masculina Acumulada 54 CORTINA MUNUERA, DANIEL 9 Masculino Ret
Handicap Masculina Acumulada 54 VALLET GOMEZ ALFONSO 10 Masculino Ret
Handicap Masculina Acumulada 54 DURAN MILLET ALBERTO 14 Masculino Ret
Handicap Masculina Acumulada 54 GIMENO VILAR, JORDI 22 Masculino Ret
Handicap Masculina Acumulada 58 ROSAL CAVERO, TOMAS 22 Masculino Ret
Handicap Femenina Acumulada 1 GAY DE MONTELLA ESTANY MARTA 6 Femenino 70
Handicap Femenina Acumulada 2 DESVALLS LEONORI SOLEDAD 5 Femenino 73
Handicap Femenina Acumulada 2 VILA RECOLONS, INES 16 Femenino 73
Handicap Femenina Acumulada 4 BERTRAN MARQUEZ TERESA 15 Femenino 77
Handicap Femenina Acumulada 5 GARI EGUILLOR, BLANCA 8 Femenino 78
Handicap Femenina Acumulada 6 LEBRERO MARTINEZ, SUSANA 14 Femenino 79
Handicap Femenina Acumulada 7 SENTMENAT VILA, ANA 16 Femenino 82
Handicap Femenina Acumulada 8 GUELL AMPUERO, CASILDA 23 Femenino 89
Scratch Masculina Acumulada 1 ALIE ZANINI EDUARDO -1 Masculino 70
Scratch Masculina Acumulada 2 FABREGAT MORA EUGENI 3 Masculino 73
Scratch Masculina Acumulada 3 PEREZ-ROSALES MARIMON ALFONSO 2 Masculino 75
Scratch Masculina Acumulada 3 MORENO JIMENEZ RAFAEL 5 Masculino 75
Scratch Masculina Acumulada 3 OLASO DE LA RICA, MIGUEL 4 Masculino 75
Scratch Masculina Acumulada 6 ANDREU CANTARELL, CARLOS 5 Masculino 76
Scratch Masculina Acumulada 6 MORENES GILES MIGUEL 6 Masculino 76
Scratch Masculina Acumulada 8 SUQUE CAMIN, ARTURO 6 Masculino 77
Scratch Masculina Acumulada 8 ANDREU TORRADO ALEJANDRO 3 Masculino 77
Scratch Masculina Acumulada 10 MALET FAURA, BORJA 1 Masculino 79
Scratch Masculina Acumulada 10 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 2 Masculino 79
Scratch Masculina Acumulada 12 SAN MIGUEL MORAGAS, IGNACIO 5 Masculino 80
Scratch Masculina Acumulada 13 BERTRAN MARQUEZ, IGNACIO 7 Masculino 81
Scratch Masculina Acumulada 13 ROSAL GARCIGOY BRUNO 1 Masculino 81
Scratch Masculina Acumulada 15 PERO TURU JUAN-IGNACIO 20 Masculino 82
Scratch Masculina Acumulada 15 BERTRAN VALLS, JOSE FELIPE 2 Masculino 82
Scratch Masculina Acumulada 15 DASI MARTINEZ DE VALLEJO VICENTE 3 Masculino 82
Scratch Masculina Acumulada 18 CASANOVAS VILADOMIU ALEJO 7 Masculino 83
Scratch Masculina Acumulada 18 FABREGAT MORA, JAVIER 9 Masculino 83
Scratch Masculina Acumulada 18 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 9 Masculino 83
Scratch Masculina Acumulada 21 TORRENTS ROMEU, ALBERTO 6 Masculino 84
Scratch Masculina Acumulada 21 BERTRAN MARQUEZ, FELIPE 11 Masculino 84
Scratch Masculina Acumulada 23 FELIU PILON, ALEJANDRO 6 Masculino 85
Scratch Masculina Acumulada 23 SANZ DE ACEDO LAMBOTTE JAVIER 9 Masculino 85
Scratch Masculina Acumulada 23 VALLET SEGURA ALFONSO 8 Masculino 85
Scratch Masculina Acumulada 26 SERRA CEBALLOS, JUAN ISIDRO 7 Masculino 86
Scratch Masculina Acumulada 26 FELIU LE MONNIER, JOAQUIN 3 Masculino 86
Scratch Masculina Acumulada 26 ESCRIBANO PUIGBERTRAN, RAMON 18 Masculino 86
Scratch Masculina Acumulada 29 FABREGAT AMOROS EUGENI 17 Masculino 87
Scratch Masculina Acumulada 29 FABREGAT AMOROS JORDI 22 Masculino 87
Scratch Masculina Acumulada 31 MARTI POU, PEDRO 14 Masculino 89
Scratch Masculina Acumulada 31 VALLET MILLET, GUILLERMO 14 Masculino 89
Scratch Masculina Acumulada 31 FARRES MARTI, ALBERT 8 Masculino 89
Scratch Masculina Acumulada 31 GRACIA MARSIÑACH ANTONIO 10 Masculino 89
Scratch Masculina Acumulada 31 SANCHIZ CASTAÑE FRANCISCO 7 Masculino 89
Scratch Masculina Acumulada 31 VALLET SEGURA ALEJO 7 Masculino 89
Scratch Masculina Acumulada 31 SALTOR MORATO, ARTUR 20 Masculino 89
Scratch Masculina Acumulada 31 GALLARDO TORREDEDIA, ANTONIO 12 Masculino 89
Scratch Masculina Acumulada 39 ALORDA DERKSEN DANIEL 9 Masculino 90
Scratch Masculina Acumulada 39 SAGNIER DE TARAMONA, ANTONIO 13 Masculino 90
Scratch Masculina Acumulada 41 GRAU CALCAGNI, ALVARO 16 Masculino 92
Scratch Masculina Acumulada 42 GIMENO OLLER, ALVARO 24 Masculino 93
Scratch Masculina Acumulada 43 GRAU ALEU, BUENAVENTURA 12 Masculino 96
Scratch Masculina Acumulada 43 SUQUE MATEU JAVIER 13 Masculino 96
Scratch Masculina Acumulada 45 MONTESINO-ESPARTERO VELASCO, IÑIGO 17 Masculino 98
Scratch Masculina Acumulada 45 FISAS PUJOL-SOLIANO SANTIAGO 9 Masculino 98
Scratch Masculina Acumulada 47 RIBAS MALAGRIDA DAMIAN 21 Masculino 99
Scratch Masculina Acumulada 48 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND JOAQUIN 23 Masculino 101
Scratch Masculina Acumulada 49 BERTRAN VALLS PABLO 11 Masculino 102
Scratch Masculina Acumulada 50 SAGNIER TARAMONA, ALFONSO 21 Masculino 103
Scratch Masculina Acumulada 50 LINCOLN PASCUAL, HUGO 18 Masculino 103
Scratch Masculina Acumulada 52 JUBERT MONTAPERTO JOAQUIN 24 Masculino 108
Scratch Masculina Acumulada 53 FARGA HARTMANN LUIS 28 Masculino 110
Scratch Masculina Acumulada 54 CORTINA MUNUERA, DANIEL 9 Masculino Ret
Scratch Masculina Acumulada 54 DURAN MILLET ALBERTO 14 Masculino Ret
Scratch Masculina Acumulada 54 VALLET GOMEZ ALFONSO 10 Masculino Ret
Scratch Masculina Acumulada 54 GIMENO VILAR, JORDI 22 Masculino Ret
Scratch Masculina Acumulada 58 ROSAL CAVERO, TOMAS 22 Masculino Ret
Scratch Femenina Acumulada 1 GAY DE MONTELLA ESTANY MARTA 6 Femenino 76
Scratch Femenina Acumulada 2 DESVALLS LEONORI SOLEDAD 5 Femenino 78
Scratch Femenina Acumulada 3 GARI EGUILLOR, BLANCA 8 Femenino 86
Scratch Femenina Acumulada 4 VILA RECOLONS, INES 16 Femenino 89
Scratch Femenina Acumulada 5 BERTRAN MARQUEZ TERESA 15 Femenino 92
Scratch Femenina Acumulada 6 LEBRERO MARTINEZ, SUSANA 14 Femenino 93
Scratch Femenina Acumulada 7 SENTMENAT VILA, ANA 16 Femenino 98
Scratch Femenina Acumulada 8 GUELL AMPUERO, CASILDA 23 Femenino 112
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies