GRAN PREMIO DE PUIGCERDÁ 2018
18 AGO 2018
19 AGO 2018
Fourball
Medal Play
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Día 1 Total
Handicap Indistinta Acumulada 1 MALET FAURA BORJA 5 Masculino 60 60
Handicap Indistinta Acumulada 1 PEREZ-ROSALES MARIMON ALFONSO 2 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 1 MATABUENA VERNIS, BLANCA 22 Femenino 60 60
Handicap Indistinta Acumulada 1 DE WIT TRENOR REYES 16 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 3 ROCA JORNET NATALIA 3 Femenino 61 61
Handicap Indistinta Acumulada 3 ROCA JORNET ALEK 14 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 4 MORENES GILES MIGUEL 5 Masculino 62 62
Handicap Indistinta Acumulada 4 MORENES BERTRAN TERESA 22 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 5 SOLIS GRAELLS, IGNACIO 11 Masculino 63 63
Handicap Indistinta Acumulada 5 KNUTH MARTEN JORGE 4 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 5 ESPINET FERRIN, MIGUEL-DAVID 5 Masculino 63 63
Handicap Indistinta Acumulada 5 ROSES PIE, CARLA 15 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 7 MORENO JIMENEZ RAFAEL 2 Masculino 64 64
Handicap Indistinta Acumulada 7 PRATS BARRULL GUILLEM 4 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 7 GAY DE MONTELLA ESTANY JOAQUIN 5 Masculino 64 64
Handicap Indistinta Acumulada 7 WANGEN LLANZA THOMAS DE 2 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 9 VILA BERTRAN JOSÉ 13 Masculino 65 65
Handicap Indistinta Acumulada 9 BERTRAN MARQUEZ TERESA 15 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 9 MARTI POU, PEDRO 11 Masculino 65 65
Handicap Indistinta Acumulada 9 SAGNIER TARAMONA ALFONSO 17 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 11 CAMI HARTMANN, BRUNO 5 Masculino 66 66
Handicap Indistinta Acumulada 11 SILVA BALBOA, DARIO 5 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 11 CARDENAL LE MONNIER JORGE 17 Masculino 66 66
Handicap Indistinta Acumulada 11 SERCH QUEMADES, ERIC -1 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 11 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 8 Femenino 66 66
Handicap Indistinta Acumulada 11 IBARS TORRES Mª JOSE 10 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 11 SUQUE MATEU JAVIER 11 Masculino 66 66
Handicap Indistinta Acumulada 11 SUQUE CAMIN ARTURO 8 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 11 GIMENO VILAR, JORDI 17 Masculino 66 66
Handicap Indistinta Acumulada 11 GIRO DE LA IGLESIA,MANUEL 4 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 11 RODES DESVALLS LUCAS 11 Masculino 66 66
Handicap Indistinta Acumulada 11 MONTERO NUÑEZ JORGE 15 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 17 ALIE ZANINI EDUARDO 0 Masculino 67 67
Handicap Indistinta Acumulada 17 FREY MIQUEL KARL 3 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 17 BERTRAN VALLS JOSE FELIPE 5 Masculino 67 67
Handicap Indistinta Acumulada 17 ALDAMIZ-ECHEVARRIA DE LA VILLA JAVIER -2 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 17 LARA PASCUAL JAVIER 9 Masculino 67 67
Handicap Indistinta Acumulada 17 LARA MIRAVITLLES, CLAUDIA 5 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 20 PEREZ-ALBERT SAGNIER ALEJANDRO 8 Masculino 68 68
Handicap Indistinta Acumulada 20 FABREGAT MORA EUGENI 4 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 20 DASI MARTINEZ DE VALLEJO VICENTE 4 Masculino 68 68
Handicap Indistinta Acumulada 20 PEREZ-SALA VALLS-TABERNER LUIS 8 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 20 LEPORI BOLLA CLAUDIO 15 Masculino 68 68
Handicap Indistinta Acumulada 20 FABRA RIVIERE ROMAN 9 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 20 PARELLADA DE CARALT, JOSE IGNACIO 15 Masculino 68 68
Handicap Indistinta Acumulada 20 LEACH CUCURELLA,MARTA 12 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 20 SAGNIER TARAMONA JOAQUIN 13 Masculino 68 68
Handicap Indistinta Acumulada 20 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND JOAQUIN 17 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 20 BOADA TORRESI CARLOTA 15 Femenino 68 68
Handicap Indistinta Acumulada 20 ALORDA DERKSEN LAURA 20 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 20 PARELLADA LEACH ELENA 23 Femenino 68 68
Handicap Indistinta Acumulada 20 CUCURELLA ESTEVE MARIA CRISTINA 16 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 27 DE WIT GUZMAN SANTIAGO 5 Masculino 69 69
Handicap Indistinta Acumulada 27 DE WIT GUZMAN IGNACIO 5 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 27 FABREGAT MORA XAVIER 6 Masculino 69 69
Handicap Indistinta Acumulada 27 BONHORA TEMPRADO, JOAN 5 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 27 FELIU LE MONNIER JOAQUIN 5 Masculino 69 69
Handicap Indistinta Acumulada 27 SERRA LE MONNIER BORJA 9 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 27 SAN MIGUEL MORAGAS, IGNACIO 8 Masculino 69 69
Handicap Indistinta Acumulada 27 PEREZ-SALA MALDONADO FERNANDO 10 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 27 VILALLONGA FONT INES 9 Femenino 69 69
Handicap Indistinta Acumulada 27 BARGUÑO VIDAL RAMON 13 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 27 FIGUEROA GOMEZ, RODRIGO 17 Masculino 69 69
Handicap Indistinta Acumulada 27 RUIZ DE LARRAMENDI DE LLANZA INES 10 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 27 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND LEOPOLD 13 Masculino 69 69
Handicap Indistinta Acumulada 27 DE WIT TRENOR IGNACIO 17 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 27 IZQUIERDO ROMEU MERITXELL 16 Femenino 69 69
Handicap Indistinta Acumulada 27 LEBRERO MARTINEZ, SUSANA 14 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 27 BERTRAN CARULLA JOSE 17 Masculino 69 69
Handicap Indistinta Acumulada 27 DE OZA CAREAGA IGNACIO 15 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 27 FABREGAT AMOROS EUGENI 17 Masculino 69 69
Handicap Indistinta Acumulada 27 FABREGAT AMOROS JORDI 17 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 37 SERRA BUSQUET JOSEP MARIA -1 Masculino 70 70
Handicap Indistinta Acumulada 37 SERRA BUSQUET, XAVIER 5 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 37 FISAS PUJOL-SOLIANO SANTIAGO 6 Masculino 70 70
Handicap Indistinta Acumulada 37 BUXERES PUJOL-SOLIANO LUIS 3 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 37 SAGNIER RIERA JOSE MIGUEL 4 Masculino 70 70
Handicap Indistinta Acumulada 37 FARRES MARTI, ALBERT 7 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 37 ESTANY BUFILL MARTA 5 Femenino 70 70
Handicap Indistinta Acumulada 37 DAURE DELPHINE 6 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 37 VILAGUT ORTA EVA 5 Femenino 70 70
Handicap Indistinta Acumulada 37 BERTRAN MARQUEZ FELIPE 10 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 37 DASI MENGUAL INES 9 Femenino 70 70
Handicap Indistinta Acumulada 37 DASI MENGUAL SUSANA 11 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 37 LE MONNIER FELIU DELMIRO 11 Masculino 70 70
Handicap Indistinta Acumulada 37 SERRA LE MONNIER JUAN 11 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 37 PEREZ-ALBERT SAGNIER SILVIA 17 Femenino 70 70
Handicap Indistinta Acumulada 37 LLANZA MATA ISABEL 9 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 37 SALVADOR TABOADA, CARLOS 16 Masculino 70 70
Handicap Indistinta Acumulada 37 ALBERT DE PALLEJA MATIAS DE 12 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 37 TORRABADELLA DE REYNOSO PEDRO 16 Masculino 70 70
Handicap Indistinta Acumulada 37 OLANO LAFITA JOSE LUIS 16 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 37 MENGUAL GARCIA Mª ANGELES 19 Femenino 70 70
Handicap Indistinta Acumulada 37 FERRER FISAS ADRIANA 23 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 48 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 12 Femenino 71 71
Handicap Indistinta Acumulada 48 MIQUEL ANDREU GEORGINA 12 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 48 BERTRAN CARULLA JOAQUIN 11 Masculino 71 71
Handicap Indistinta Acumulada 48 DE WIT TRENOR SANTIAGO 14 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 48 SATUE MARTINEZ, ADRIAN 17 Masculino 71 71
Handicap Indistinta Acumulada 48 VALLET MILLET GUILLERMO 11 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 48 DELAS-VIGO CALONGE TERESA DE 13 Femenino 71 71
Handicap Indistinta Acumulada 48 ALBERT DE DELAS-VIGO MATIAS DE 16 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 48 BAYO BOADA MIQUEL 14 Masculino 71 71
Handicap Indistinta Acumulada 48 AGUT BONSFILLS MONTSERRAT 19 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 53 DE WIT DE ARIZON, PEDRO 6 Masculino 72 72
Handicap Indistinta Acumulada 53 GUI TORRENTS JAIME 12 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 53 GUI CASANOVAS JOSE Mª 13 Masculino 72 72
Handicap Indistinta Acumulada 53 LA VILLA RIVIERE JOSE Mª DE 9 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 53 LUTTI RODNEY JOSE 14 Masculino 72 72
Handicap Indistinta Acumulada 53 RABANAL SUAREZ JOSE LUIS 12 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 53 RODES SOLE FELIPE 12 Masculino 72 72
Handicap Indistinta Acumulada 53 RODES DESVALLS FELIPE 17 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 53 FARGA HARTMANN, LUCAS 17 Masculino 72 72
Handicap Indistinta Acumulada 53 ALORDA SANTI FILIPPO 17 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 58 MENO VICIANA, MARC 12 Masculino 73 73
Handicap Indistinta Acumulada 58 GARRIDO REYES, JOSEP 10 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 58 ALDAMIZ-ECHEVARRIA JAVIER 13 Masculino 73 73
Handicap Indistinta Acumulada 58 SERRA LOPEZ-CHICHERI JAVIER 10 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 58 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 12 Masculino 73 73
Handicap Indistinta Acumulada 58 LINCOLN PASCUAL HUGO 14 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 58 BERTRAN MARQUEZ IGNACIO 7 Masculino 73 73
Handicap Indistinta Acumulada 58 CARULLA MARQUES ISABEL 23 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 58 FISAS AIXELA PABLO 8 Masculino 73 73
Handicap Indistinta Acumulada 58 FISAS PUJOL-SOLIANO PATRICIA 22 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 58 TORRAS LUTKEN,ENRIQUE 10 Masculino 73 73
Handicap Indistinta Acumulada 58 SURROCA VIÑETA, ELISABETH 22 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 58 LLANZA MATA MERCEDES 16 Femenino 73 73
Handicap Indistinta Acumulada 58 TORRESI CONILL VIVIANA 16 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 65 JUNGERS OLIVIER 5 Masculino 74 74
Handicap Indistinta Acumulada 65 CHIARUGI LORENZO 10 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 65 MARIN LOPEZ ENRIQUE 14 Masculino 74 74
Handicap Indistinta Acumulada 65 BATLLE BELTRAN MARTA 23 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 67 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 9 Masculino 75 75
Handicap Indistinta Acumulada 67 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 3 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 67 DE WIT GUZMAN PATRICIA 8 Femenino 75 75
Handicap Indistinta Acumulada 67 PIQUER BELLOCH JUAN 8 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 67 MONTERO REITER MIGUEL 14 Masculino 75 75
Handicap Indistinta Acumulada 67 ROS BRUGUERAS ALEJANDRO 5 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 67 JUNOY POUPON JUAN SEBASTIÁN 10 Masculino 75 75
Handicap Indistinta Acumulada 67 JUNOY BOSCH, FERRAN 15 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 67 JUNOY FATJO ENRIQUE 12 Masculino 75 75
Handicap Indistinta Acumulada 67 JUNOY BOSCH, BORJA 17 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 67 DE OZA CAREAGA PABLO 17 Masculino 75 75
Handicap Indistinta Acumulada 67 KNUTH ALORDA NICOLÁS 17 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 67 FAUS FERRER INES 23 Femenino 75 75
Handicap Indistinta Acumulada 67 PEREZ-SALA SINTES VERONIQUE 23 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 74 KNUTH MARTEN ESTEFANIA 0 Femenino 76 76
Handicap Indistinta Acumulada 74 RODES KNUTH, MATEO 17 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 74 VALLET SEGURA ALEJANDRO 13 Masculino 76 76
Handicap Indistinta Acumulada 74 VALLET GOMEZ ALFONSO 8 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 74 RAVENTOS MARTI BORJA 10 Masculino 76 76
Handicap Indistinta Acumulada 74 FERNANDEZ-PEÑA GOIZUETA JAVIER 13 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 74 RAVENTOS BASAGOITI XAVIER 5 Masculino 76 76
Handicap Indistinta Acumulada 74 DE LA GALA OTERO, LAURA 23 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 74 KNUTH ALORDA JACOBO 17 Masculino 76 76
Handicap Indistinta Acumulada 74 PARELLADA LEACH JOSE IGNACIO 17 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 79 BONET VALLS-TABERNER PEDRO 12 Masculino 77 77
Handicap Indistinta Acumulada 79 MALDONADO DIAZ ANGEL, JAVIER 17 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 79 CUBELLS AGRAMUNT ENRIC 17 Masculino 77 77
Handicap Indistinta Acumulada 79 JUVE RODRIGUEZ, JORGE 17 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 81 BERTRAN VALLS PABLO 5 Masculino 78 78
Handicap Indistinta Acumulada 81 FAUS FERRER CARLOTA 20 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 81 SEGURA CROS MONICA 21 Femenino 78 78
Handicap Indistinta Acumulada 81 AMOROS PERDIGO MAGDA 19 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 83 HARTMANN FELLNER ALFONSO 16 Masculino 79 79
Handicap Indistinta Acumulada 83 HARTMANN DE FARGA VIVIAN 17 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 84 DE WIT GUZMAN FRANCISCO 12 Masculino 80 80
Handicap Indistinta Acumulada 84 DE WIT GUZMAN, JUAN ANTONIO 10 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 84 GIRO GODO JUAN JOSE 17 Masculino 80 80
Handicap Indistinta Acumulada 84 VALLS GALBAN JORGE 17 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 86 SANS RIVIERE FERNANDO 17 Masculino 81 81
Handicap Indistinta Acumulada 86 DE OZA UNANUA CESAR IGNACIO 17 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 86 RIBAS MALAGRIDA DAMIAN 17 Masculino 81 81
Handicap Indistinta Acumulada 86 RAFEL MIARNAU FRANCISCO 17 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 88 RAVENTOS SAENZ RAMON 17 Masculino 85 85
Handicap Indistinta Acumulada 88 RAVENTOS RIBES, PEPE 17 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 88 SAGNIER CAMPILLO SANTIAGO 17 Masculino 85 85
Handicap Indistinta Acumulada 88 CORTINES PAPI NICOLAS 17 Masculino 0
Handicap Indistinta Acumulada 90 CUBELLS AGRAMUNT, NEUS 23 Femenino 94 94
Handicap Indistinta Acumulada 90 PORTA MARTINEZ, SILVIA 23 Femenino 0
Handicap Indistinta Acumulada 91 PELLERIN SELLET JORGE 12 Masculino 0 Ret
Handicap Indistinta Acumulada 91 PELLERIN DE MANUEL VICTOR 17 Masculino 0
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Día 1 Total
No està disponible la vista prèvia d'aquesta classificació a la web
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies