GRAN PREMIO INFANTIL Y JUNIOR
06 AGO 2019
06 AGO 2019
Individual
Medal Play
Tee Hora Nombre Handicap Barras
1 9,00 DASI MENGUAL INES 8.3 Rojas
1 9,00 DASI MENGUAL SUSANA 11.2 Rojas
1 9,10 JUNOY BOSCH, FERRAN 7.2 Amarillas
1 9,10 TEULE CALDUCH, EUDALD 8.5 Amarillas
1 9,10 BERTRAN CARULLA JOAQUIN 10.8 Amarillas
1 9,20 RODES DESVALLS LUCAS 11.1 Amarillas
1 9,20 DE OZA CAREAGA IGNACIO 12.5 Amarillas
1 9,20 DE WIT TRENOR SANTIAGO 12.9 Amarillas
1 9,30 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND LEOPOLD 13.5 Amarillas
1 9,30 KNUTH ALORDA JACOBO 14 Amarillas
1 9,30 DE WIT TRENOR IGNACIO 15.2 Amarillas
1 9,40 KNUTH ALORDA NICOLÁS 15.3 Amarillas
1 9,40 MONTERO NUÑEZ JORGE 16 Amarillas
1 9,40 JUNOY BOSCH, BORJA 16.5 Amarillas
1 9,50 BERTRAN CARULLA JOSE 18.2 Amarillas
1 9,50 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND JOAQUIN 19.8 Amarillas
1 9,50 PARELLADA LEACH JOSE IGNACIO 21.4 Amarillas
1 10,00 DE WIT TRENOR REYES 14.8 Rojas
1 10,00 FAUS FERRER INES 24.6 Rojas
1 10,00 PARELLADA LEACH ELENA 27.6 Rojas
1 10,10 DE OZA CAREAGA PABLO 23.1 Amarillas
1 10,10 CORTINES PAPI NICOLAS 26 Amarillas
1 10,10 ALORDA ZENDRERA SANDRO 32 Amarillas
1 10,20 JUNOY BOSCH, ALVARO 36 Amarillas
1 10,20 RODENAS FISAS MANU 42 Amarillas
1 10,30 FAUS FERRER MARTA 32.6 Rojas
1 10,30 BERTRAN CARULLA BEATRIZ 42 Rojas
1 10,40 GALLARDO HERNANDEZ CARLOTA 42 Rojas
1 10,40 DE OZA CAREAGA INÉS 47 Rojas
Tee Nombre Hora Handicap Barras
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
JUNIOR FEMENINA 1 DASI MENGUAL INES 9 Femenino 74
JUNIOR FEMENINA 1 DASI MENGUAL SUSANA 13 Femenino 74
JUNIOR FEMENINA 3 DE WIT TRENOR REYES 17 Femenino 82
JUNIOR MASCULINA 1 BERTRAN CARULLA JOAQUIN 12 Masculino 64
JUNIOR MASCULINA 2 TEULE CALDUCH, EUDALD 9 Masculino 68
JUNIOR MASCULINA 3 DE WIT TRENOR SANTIAGO 14 Masculino 71
JUNIOR MASCULINA 4 RODES DESVALLS LUCAS 12 Masculino 85
JUNIOR MASCULINA 5 MONTERO NUÑEZ JORGE 18 Masculino 87
JUNIOR MASCULINA 6 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND LEOPOLD 15 Masculino 88
CADETE MASCULINA 1 CORTINES PAPI NICOLAS 29 Masculino 68
CADETE MASCULINA 2 DE OZA CAREAGA IGNACIO 14 Masculino 74
CADETE MASCULINA 2 BERTRAN CARULLA JOSE 20 Masculino 74
CADETE MASCULINA 4 JUNOY BOSCH, FERRAN 8 Masculino 99
INFANTIL FEMENINA 1 PARELLADA LEACH ELENA 31 Femenino 62
INFANTIL FEMENINA 2 LARA MIRAVITLLES, CLAUDIA 4 Femenino 64
INFANTIL FEMENINA 3 BERTRAN CARULLA BEATRIZ 47 Femenino 69
INFANTIL FEMENINA 4 GALLARDO HERNANDEZ CARLOTA 47 Femenino 73
INFANTIL FEMENINA 5 FAUS FERRER MARTA 37 Femenino 74
INFANTIL MASCULINA 1 RODENAS FISAS MANU 47 Masculino 56
INFANTIL MASCULINA 2 DE WIT TRENOR IGNACIO 17 Masculino 66
INFANTIL MASCULINA 3 DE OZA CAREAGA PABLO 26 Masculino 69
INFANTIL MASCULINA 4 JUNOY BOSCH, BORJA 18 Masculino 70
INFANTIL MASCULINA 5 KNUTH ALORDA NICOLÁS 17 Masculino 82
ALEVIN FEMENINA 1 DE OZA CAREAGA INÉS 53 Femenino 64
ALEVIN MASCULINA 1 JUNOY BOSCH, ALVARO 40 Masculino 61
ALEVIN MASCULINA 2 PARELLADA LEACH JOSE IGNACIO 24 Masculino 72
ALEVIN MASCULINA 3 ALORDA ZENDRERA SANDRO 36 Masculino 77
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies