GRAN PREMIO INFANTIL Y JUNIOR
05 AGO 2020
05 AGO 2020
Individual
Medal Play
Tee Hora Nombre Handicap Barras
1 9,00 TEULE CALDUCH, EUDALD 4.1 Amarillas
1 9,00 SERRA LE MONNIER BORJA 7.8 Amarillas
1 9,00 DE WIT TRENOR IGNACIO 8.2 Amarillas
1 9,10 DE OZA CAREAGA IGNACIO 12.9 Amarillas
1 9,10 DE WIT TRENOR SANTIAGO 13.9 Amarillas
1 9,10 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND LEOPOLD 14.1 Amarillas
1 9,20 MONTERO NUÑEZ JORGE 15.2 Amarillas
1 9,20 PARELLADA LEACH JOSE IGNACIO 17.5 Amarillas
1 9,20 JUNOY BOSCH, BORJA 18.2 Amarillas
1 9,30 PARELLADA LEACH PABLO 19.3 Amarillas
1 9,30 DE OZA CAREAGA PABLO 22.5 Amarillas
1 9,30 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND JOAQUIN 23.1 Amarillas
1 9,40 MONTESINO-ESPARTERO PARIS JACOBO 23.5 Amarillas
1 9,40 CORTINES PAPI NICOLAS 26.4 Amarillas
1 9,40 JUNOY BOSCH, ALVARO 30.8 Amarillas
1 10,00 DE WIT TRENOR REYES 13.3 Rojas
1 10,00 DURAN BASSO FLORA 20.2 Rojas
1 10,00 PARELLADA LEACH ELENA 21.1 Rojas
1 10,10 BERTRAN CARULLA BEATRIZ 35.7 Rojas
1 10,10 MATABUENA VERNIS, BLANCA 22.4 Rojas
1 10,10 FAUS FERRER MARTA 33.9 Rojas
1 10,20 FARGA HARTMANN LUIS 39.8 Amarillas
1 10,20 FERNANDEZ-PEÑA RAVENTOS, MARIO 43.5 Amarillas
1 10,20 RAVENTOS DE LA GALA JAVIER 45.6 Amarillas
1 10,30 DURAN BASSO, CARMEN 54 Rojas
1 10,30 KLASEN MONER LILIAN 35.8 Rojas
1 10,30 DE OZA CAREAGA INÉS 38.6 Rojas
Tee Nombre Hora Handicap Barras
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Handicap Femenina Acumulada 1 MATABUENA VERNIS, BLANCA 24 Femenino 68
Handicap Femenina Acumulada 2 DE WIT TRENOR REYES 14 Femenino 75
JUNIOR MASCULINA 1 CORTINES PAPI NICOLAS 28 Masculino 62
JUNIOR MASCULINA 2 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND JOAQUIN 24 Masculino 66
JUNIOR MASCULINA 3 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND LEOPOLD 15 Masculino 69
JUNIOR MASCULINA 4 MONTESINO-ESPARTERO PARIS JACOBO 25 Masculino 70
JUNIOR MASCULINA 5 MONTERO NUÑEZ JORGE 16 Masculino 71
JUNIOR MASCULINA 6 SERRA LE MONNIER BORJA 8 Masculino 84
JUNIOR MASCULINA 7 TEULE CALDUCH, EUDALD 4 Masculino 88
JUNIOR MASCULINA 8 DE OZA CAREAGA IGNACIO 13 Masculino 89
JUNIOR MASCULINA 9 DE WIT TRENOR SANTIAGO 14 Masculino Ret
CADETE MASCULINA 1 JUNOY BOSCH, BORJA 19 Masculino 66
CADETE MASCULINA 2 DE OZA CAREAGA PABLO 24 Masculino 75
CADETE MASCULINA 3 DE WIT TRENOR IGNACIO 8 Masculino 78
INFANTIL FEMENINA 1 DURAN BASSO FLORA 22 Femenino 67
INFANTIL FEMENINA 2 PARELLADA LEACH ELENA 23 Femenino 70
INFANTIL FEMENINA 3 FAUS FERRER MARTA 36 Femenino 80
INFANTIL FEMENINA 4 BERTRAN CARULLA BEATRIZ 38 Femenino 81
ALEVIN FEMENINA 1 DE OZA CAREAGA INÉS 41 Femenino 83
ALEVIN FEMENINA 2 DURAN BASSO, CARMEN 58 Femenino 91
ALEVIN FEMENINA 3 KLASEN MONER LILIAN 38 Femenino 96
ALEVIN MASCULINA 1 JUNOY BOSCH, ALVARO 33 Masculino 64
ALEVIN MASCULINA 2 PARELLADA LEACH JOSE IGNACIO 18 Masculino 67
ALEVIN MASCULINA 3 RAVENTOS DE LA GALA JAVIER 49 Masculino 71
ALEVIN MASCULINA 4 FERNANDEZ-PEÑA RAVENTOS, MARIO 47 Masculino 74
ALEVIN MASCULINA 5 FARGA HARTMANN LUIS 42 Masculino 82
ALEVIN MASCULINA 6 PARELLADA LEACH PABLO 20 Masculino 84
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies