GRAN PREMIO INFANTIL Y JÚNIOR
07 AGO 2018
07 AGO 2018
Individual
Medal Play
Tee Hora Nombre Handicap Barras
1 9,00 FREY MIQUEL KARL 3.2 Amarillas
1 9,00 SERRA LE MONNIER BORJA 9.1 Amarillas
1 9,00 BERTRAN CARULLA JOAQUIN 11.3 Amarillas
1 9,10 DE WIT TRENOR REYES 17.1 Rojas
1 9,20 GUI TORRENTS JAIME 12 Amarillas
1 9,20 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND LEOPOLD 12.9 Amarillas
1 9,20 DE WIT TRENOR SANTIAGO 14.3 Amarillas
1 9,30 DE OZA CAREAGA IGNACIO 16.3 Amarillas
1 9,30 DE WIT TRENOR IGNACIO 16.8 Amarillas
1 9,30 JUNOY BOSCH, FERRAN 18.6 Amarillas
1 9,40 JUNOY BOSCH, BORJA 19.5 Amarillas
1 9,50 SAGNIER PRATMARSÓ PABLO 21.6 Amarillas
1 9,50 BERTRAN CARULLA JOSE 22.4 Amarillas
1 9,50 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND JOAQUIN 26.2 Amarillas
1 10,00 SAGNIER CAMPILLO MARIA DEL PILAR 22.7 Rojas
1 10,00 DURAN BASSO FLORA 26 Rojas
1 10,10 CORTINES PAPI NICOLAS 27.4 Amarillas
1 10,10 SAGNIER CAMPILLO SANTIAGO 28 Amarillas
1 10,10 DE OZA CAREAGA PABLO 28.4 Amarillas
1 10,20 FABREGAT AMOROS JORDI 28.5 Amarillas
1 10,20 FERNANDEZ DE MIR SANTIAGO 36 Amarillas
1 10,20 ROSAL CAVERO, IVO 42 Amarillas
1 10,30 PARELLADA LEACH ELENA 32.6 Rojas
1 10,30 FAUS FERRER MARTA 40 Rojas
1 10,40 GISPERT DE PUIG CARLOS 42 Amarillas
1 10,40 PÉLISSIER GALLARDO ADRIAN 48 Amarillas
1 10,40 ALORDA ZENDRERA SANDRO 48 Amarillas
Tee Nombre Hora Handicap Barras
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
JUNIOR FEMENINA 1 DE WIT TRENOR REYES 19 Femenino 67
CADETE MASCULINA 1 FERNANDEZ DE MIR SANTIAGO 40 Masculino 67
CADETE MASCULINA 2 BERTRAN CARULLA JOSE 25 Masculino 70
CADETE MASCULINA 3 MONTERO NUÑEZ JORGE 23 Masculino 73
CADETE MASCULINA 4 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND LEOPOLD 14 Masculino 74
CADETE MASCULINA 4 CORTINES PAPI NICOLAS 31 Masculino 74
CADETE MASCULINA 6 DE WIT TRENOR SANTIAGO 16 Masculino 76
CADETE MASCULINA 7 JUNOY BOSCH, FERRAN 21 Masculino 77
CADETE MASCULINA 8 SAGNIER CAMPILLO SANTIAGO 31 Masculino 80
CADETE MASCULINA 9 DE OZA CAREAGA IGNACIO 18 Masculino 81
CADETE FEMENINA 1 SAGNIER CAMPILLO MARIA DEL PILAR 26 Femenino 77
INFANTIL MASCULINA 1 FABREGAT AMOROS JORDI 32 Masculino 70
INFANTIL MASCULINA 2 DE WIT TRENOR IGNACIO 18 Masculino 74
INFANTIL MASCULINA 2 GISPERT DE PUIG CARLOS 47 Masculino 74
INFANTIL MASCULINA 4 DE OZA CAREAGA PABLO 32 Masculino 77
INFANTIL MASCULINA 5 JUNOY BOSCH, BORJA 22 Masculino 78
INFANTIL MASCULINA 6 ROSAL CAVERO, IVO 47 Masculino 137
ALEVIN MASCULINA 1 ALORDA ZENDRERA SANDRO 54 Masculino 70
ALEVIN MASCULINA 2 PÉLISSIER GALLARDO ADRIAN 54 Masculino 88
ALEVIN FEMENINA 1 FAUS FERRER MARTA 45 Femenino 69
ALEVIN FEMENINA 2 PARELLADA LEACH ELENA 37 Femenino 73
ALEVIN FEMENINA 3 LARA MIRAVITLLES, CLAUDIA 6 Femenino 75
ALEVIN FEMENINA 4 DURAN BASSO FLORA 29 Femenino 77
JUNIOR MASCULINA 1 GUI TORRENTS JAIME 13 Masculino 70
JUNIOR MASCULINA 2 SERRA LE MONNIER BORJA 10 Masculino 72
JUNIOR MASCULINA 3 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND JOAQUIN 29 Masculino 74
JUNIOR MASCULINA 4 BERTRAN CARULLA JOAQUIN 12 Masculino 75
JUNIOR MASCULINA 5 FREY MIQUEL KARL 3 Masculino 76
JUNIOR MASCULINA 6 SAGNIER PRATMARSÓ PABLO 24 Masculino 86
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies