GRAN PREMIO MEMORIAL CASTOR ULLOA 2018
18 SEP 2018
19 SEP 2018
Individual
Stableford
No està disponible la vista prèvia d'aquesta classificació a la web
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Día 1 Día 2 Total
Scratch Femenina Acumulada 1 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 8 Femenino 29 26 55
Scratch Femenina Acumulada 2 LLANZA MATA ISABEL 10 Femenino 24 27 51
Scratch Femenina Acumulada 3 BAGARIA PERPIÑA,TERESA 13 Femenino 17 19 36
Scratch Femenina Acumulada 4 PEREZ-SALA VALLS-TABERNER ELVIRA 18 Femenino 15 20 35
Scratch Femenina Acumulada 4 MONTERO SANCHEZ, PILAR 16 Femenino 16 19 35
Scratch Femenina Acumulada 6 CARLES COSTA CARMEN 14 Femenino 16 18 34
Scratch Femenina Acumulada 6 MONTSALVATGE PEREZ YVETTE 14 Femenino 20 14 34
Scratch Femenina Acumulada 8 ESQUERRA ALIBES, M¬ DOLORES 16 Femenino 12 20 32
Scratch Femenina Acumulada 8 LABADIE ANDRIEU CRISTINA 13 Femenino 14 18 32
Scratch Femenina Acumulada 10 MONTORO SORIANO M JOSE 15 Femenino 14 17 31
Scratch Femenina Acumulada 11 LLANZA MATA MERCEDES 18 Femenino 15 15 30
Scratch Femenina Acumulada 12 TORRABADELLA DE REYNOSO, MARTA 20 Femenino 13 16 29
Scratch Femenina Acumulada 12 MANUEL SANCHEZ-B., ISABEL DE 18 Femenino 15 14 29
Scratch Femenina Acumulada 14 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 23 Femenino 12 16 28
Scratch Femenina Acumulada 14 CASTILLO NAVARRO, OLGA 21 Femenino 11 17 28
Scratch Femenina Acumulada 16 NOGUER FIGUEROL, ALICIA 17 Femenino 13 13 26
Scratch Femenina Acumulada 17 ROCAS-ALBAS FLOTATS, CARMEN 21 Femenino 18 7 25
Scratch Femenina Acumulada 18 JEREMIAS TORRUELLA, ANA 20 Femenino 11 13 24
Scratch Femenina Acumulada 18 SAGIMON MACIA JANET 15 Femenino 9 15 24
Scratch Femenina Acumulada 20 AGUT BONSFILLS, CARMEN 15 Femenino 10 13 23
Scratch Femenina Acumulada 21 BARTROLI MOLINS, ROSA MARIA 22 Femenino 9 10 19
Scratch Femenina Acumulada 21 GOMEZ VAL, GLORIA 21 Femenino 10 9 19
Scratch Femenina Acumulada 23 ALBERCH REIXACH, NEUS 24 Femenino 9 9 18
Scratch Femenina Acumulada 24 GRANADOS GOMEZ, VICTORIA 25 Femenino 11 6 17
Scratch Femenina Acumulada 25 NAVARRO ALBERTOS ENCARNACION 32 Femenino 9 6 15
Scratch Femenina Acumulada 26 RUSIÑOL CASAS, LAURA 30 Femenino 9 4 13
Scratch Femenina Acumulada 27 GARCIA BRANDO, BLAIA 27 Femenino 5 6 11
Scratch Femenina Acumulada 28 OLIVA LOPEZ, ROSALIA 30 Femenino 4 6 10
Scratch Femenina Acumulada 28 JAUREGUI SEOANE, AMELIA 30 Femenino 6 4 10
Scratch Femenina Acumulada 28 GARCIGOY GRAELLS ROSARIO 29 Femenino 2 8 10
Scratch Femenina Acumulada 28 ESCUDERO OVIEDO, M¬ ANGELES 26 Femenino 7 3 10
Scratch Femenina Acumulada 32 PERELLO GIMENEZ MARGARITA 40 Femenino 7 2 9
Scratch Femenina Acumulada 32 LLORCA MUÑOZ, ISABEL 27 Femenino 6 3 9
Scratch Femenina Acumulada 32 BACARDIT GIRIBETS, PEPITA 23 Femenino 2 7 9
Scratch Femenina Acumulada 35 QUEROL SERRA, INMACULADA 30 Femenino 4 3 7
Scratch Femenina Acumulada 36 LORENTE TERRADEZ SAGRARIO 38 Femenino 6 0 6
Scratch Femenina Acumulada 36 GORTAZAR ROTAECHE, BEGOÑA 33 Femenino 4 2 6
Scratch Femenina Acumulada 38 DE LA TORRE LOPEZ, MARIA 34 Femenino 1 4 5
Scratch Femenina Acumulada 38 FONT QUER, GABRIELA 30 Femenino 0 5 5
Scratch Femenina Acumulada 40 BARRERA REDOLAR ROGELIA 41 Femenino 1 3 4
Scratch Femenina Acumulada 40 PINTADO MODINO EUGENIA 30 Femenino 3 1 4
Scratch Femenina Acumulada 42 PUIG MOLLET, MARIA ASUNCION 41 Femenino 1 0 1
Scratch Masculina Acumulada 1 TIO REDOLAR FRANCISCO 14 Masculino 29 22 51
Scratch Masculina Acumulada 2 TENOR PEREZ, PEDRO 8 Masculino 30 20 50
Scratch Masculina Acumulada 3 MARIN GARCIA, EUSEBIO 11 Masculino 25 24 49
Scratch Masculina Acumulada 3 JIMENEZ LORENZO, ANTONIO 9 Masculino 30 19 49
Scratch Masculina Acumulada 5 PORCIOLES DE SAN GENIS, JOSE M† DE 11 Masculino 22 25 47
Scratch Masculina Acumulada 5 JOSA BAYO, JOSE ANTONIO 10 Masculino 28 19 47
Scratch Masculina Acumulada 5 GONZALEZ VIADERO, JOSE LUIS 7 Masculino 26 21 47
Scratch Masculina Acumulada 8 SERRA CATALAN, ANTONIO 15 Masculino 21 22 43
Scratch Masculina Acumulada 8 VIA FERNANDEZ, JOSE ANTONIO 11 Masculino 18 25 43
Scratch Masculina Acumulada 10 DOMINGUEZ ORTIZ, MANUEL 9 Masculino 18 23 41
Scratch Masculina Acumulada 11 MARTIN ARRANZ, JOSE ANTONIO 12 Masculino 21 19 40
Scratch Masculina Acumulada 12 QUERALT LOPEZ, ANTONIO 8 Masculino 15 22 37
Scratch Masculina Acumulada 13 ABAD BARTOLOME, FCO JAVIER 16 Masculino 16 20 36
Scratch Masculina Acumulada 14 LOPEZ COSTELL FRANCISCO 16 Masculino 19 16 35
Scratch Masculina Acumulada 15 ORTI MARTI, MANUEL 12 Masculino 18 16 34
Scratch Masculina Acumulada 16 SANCHEZ SANCHEZ, GINES 15 Masculino 15 18 33
Scratch Masculina Acumulada 17 BALLESTE GOMIS, JOSEP 15 Masculino 17 15 32
Scratch Masculina Acumulada 18 COLOM BATISTE-ALENTORN,EDUARDO 18 Masculino 14 17 31
Scratch Masculina Acumulada 18 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 12 Masculino 17 14 31
Scratch Masculina Acumulada 18 MONRABAL GAY, FRANCISCO 9 Masculino 14 17 31
Scratch Masculina Acumulada 21 TORRES LORIENTE, JOSE LUIS 17 Masculino 16 14 30
Scratch Masculina Acumulada 22 CASTELLANO COMENGE, VICENTE 13 Masculino 15 14 29
Scratch Masculina Acumulada 23 PERUGA PUYUELO, ANTONIO 20 Masculino 14 14 28
Scratch Masculina Acumulada 23 SCHUSTER , WOLFGANG 20 Masculino 16 12 28
Scratch Masculina Acumulada 23 SANJAIME , MICHEL 16 Masculino 12 16 28
Scratch Masculina Acumulada 23 PADRO TOMAS JUAN 14 Masculino 16 12 28
Scratch Masculina Acumulada 23 BANUS NOGUE, MIGUEL 13 Masculino 15 13 28
Scratch Masculina Acumulada 28 GARCIA GONZALEZ FRANCIS 15 Masculino 14 12 26
Scratch Masculina Acumulada 29 GONZALEZ MIRAS,JOSEP ENRIC 22 Masculino 21 4 25
Scratch Masculina Acumulada 29 VALL FILLAT, JORGE 19 Masculino 13 12 25
Scratch Masculina Acumulada 29 PUJADAS VILARRASA,ISIDRE 16 Masculino 13 12 25
Scratch Masculina Acumulada 32 PUEYO GIMENEZ,JOAQUIN 24 Masculino 11 13 24
Scratch Masculina Acumulada 32 NOGUERAS ESTRADE, ENRIQUE 22 Masculino 12 12 24
Scratch Masculina Acumulada 32 GARCIA MARTIN, JOSEP 17 Masculino 11 13 24
Scratch Masculina Acumulada 35 VILAMITJANA ROBERT JOSEP 16 Masculino 11 12 23
Scratch Masculina Acumulada 36 DIAZ MATE0, ARTURO 20 Masculino 13 9 22
Scratch Masculina Acumulada 37 FERNANDEZ-LAYOS ECIAS, MIGUEL-JAIME 22 Masculino 12 9 21
Scratch Masculina Acumulada 38 SEOANE CANOVAS JOAQUIN 21 Masculino 9 11 20
Scratch Masculina Acumulada 39 BOYERO VAQUERO JOSE DOMINGO 24 Masculino 12 7 19
Scratch Masculina Acumulada 39 SERVAN CANO, SILVESTRE 22 Masculino 10 9 19
Scratch Masculina Acumulada 39 SERRANO LEON, DANIEL 12 Masculino 11 8 19
Scratch Masculina Acumulada 42 VALVERDE HERRERA JOSEP 21 Masculino 11 7 18
Scratch Masculina Acumulada 42 RODRIGUEZ SERRA, RAFAEL 20 Masculino 8 10 18
Scratch Masculina Acumulada 44 PLANA SOLSONA, TALINO 29 Masculino 12 5 17
Scratch Masculina Acumulada 44 RISTOL GIL, MIQUEL 24 Masculino 5 12 17
Scratch Masculina Acumulada 44 BURRIEL TOLEDANO, JULIO 23 Masculino 5 12 17
Scratch Masculina Acumulada 44 BADIA SANAHUJA, JOSEP 22 Masculino 5 12 17
Scratch Masculina Acumulada 48 ARNAS PARELLADA,JOSE 21 Masculino 8 8 16
Scratch Masculina Acumulada 48 SEOANE CANOVES, JOSE ANTONIO 20 Masculino 8 8 16
Scratch Masculina Acumulada 48 CASAN LLUCH, FELIX JOSE 18 Masculino 10 6 16
Scratch Masculina Acumulada 51 SAMPER CHERTO, JORDI 23 Masculino 7 7 14
Scratch Masculina Acumulada 52 ZANTOP, WOLF 28 Masculino 8 5 13
Scratch Masculina Acumulada 52 CID VILLAFRANCA, VALERIANO 24 Masculino 8 5 13
Scratch Masculina Acumulada 54 SANTIN BELSO, JOSE MANUEL 28 Masculino 6 6 12
Scratch Masculina Acumulada 54 ILLA PAGES, PERE 28 Masculino 6 6 12
Scratch Masculina Acumulada 54 SALA DROGUET, SALVADOR 26 Masculino 6 6 12
Scratch Masculina Acumulada 54 TORRES PRIMO, JUAN JOSE 23 Masculino 7 5 12
Scratch Masculina Acumulada 54 JOVE JANE MANUEL 22 Masculino 6 6 12
Scratch Masculina Acumulada 59 CAPARROS HERNANDEZ, JOSE IGNACIO 26 Masculino 5 6 11
Scratch Masculina Acumulada 59 SANCHO ARMENGOL, EDUARDO 26 Masculino 6 5 11
Scratch Masculina Acumulada 59 LLOSES BALLESTE, CELESTI 25 Masculino 6 5 11
Scratch Masculina Acumulada 62 NAHARRO NUÑEZ, ENRIC 29 Masculino 4 6 10
Scratch Masculina Acumulada 62 PERTEGAS SOTO, LUIS 29 Masculino 5 5 10
Scratch Masculina Acumulada 64 REGUANT AGUT, LLUIS 29 Masculino 5 2 7
Scratch Masculina Acumulada 64 PERUGA ALCOLEA, PABLO 29 Masculino 6 1 7
Scratch Masculina Acumulada 66 ROURA GUSTA, JOAQUIN 29 Masculino 3 3 6
Scratch Masculina Acumulada 66 ARPA DOMINGUEZ RICARDO 29 Masculino 5 1 6
Scratch Masculina Acumulada 68 SEOANE CANOVES, JACINTO 29 Masculino 0 3 3
Scratch Masculina Acumulada 69 JO HIERRO, SILVIO 19 Masculino 0 0 Ret
Scratch Masculina Acumulada 70 CODINACH RICO, SANTIAGO 26 Masculino 0 0 Ret
1ª CATEGORIA FEMENINA 1 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 8 Femenino 37 34 71
1ª CATEGORIA FEMENINA 1 LLANZA MATA ISABEL 10 Femenino 34 37 71
1ª CATEGORIA FEMENINA 3 PEREZ-SALA VALLS-TABERNER ELVIRA 18 Femenino 30 37 67
1ª CATEGORIA FEMENINA 4 CASTILLO NAVARRO, OLGA 21 Femenino 29 37 66
1ª CATEGORIA FEMENINA 5 LLANZA MATA MERCEDES 18 Femenino 32 33 65
1ª CATEGORIA FEMENINA 5 TORRABADELLA DE REYNOSO, MARTA 20 Femenino 30 35 65
1ª CATEGORIA FEMENINA 7 MONTERO SANCHEZ, PILAR 16 Femenino 30 34 64
1ª CATEGORIA FEMENINA 8 MANUEL SANCHEZ-B., ISABEL DE 18 Femenino 31 31 62
1ª CATEGORIA FEMENINA 9 BAGARIA PERPIÑA,TERESA 13 Femenino 29 31 60
1ª CATEGORIA FEMENINA 9 CARLES COSTA CARMEN 14 Femenino 29 31 60
1ª CATEGORIA FEMENINA 9 MONTSALVATGE PEREZ YVETTE 14 Femenino 34 26 60
1ª CATEGORIA FEMENINA 9 JEREMIAS TORRUELLA, ANA 20 Femenino 28 32 60
1ª CATEGORIA FEMENINA 13 MONTORO SORIANO M JOSE 15 Femenino 28 30 58
1ª CATEGORIA FEMENINA 13 ESQUERRA ALIBES, M¬ DOLORES 16 Femenino 24 34 58
1ª CATEGORIA FEMENINA 15 LABADIE ANDRIEU CRISTINA 13 Femenino 26 30 56
1ª CATEGORIA FEMENINA 15 NOGUER FIGUEROL, ALICIA 17 Femenino 27 29 56
1ª CATEGORIA FEMENINA 17 SAGIMON MACIA JANET 15 Femenino 20 28 48
1ª CATEGORIA FEMENINA 18 AGUT BONSFILLS, CARMEN 15 Femenino 21 26 47
2ª CATEGORIA FEMENINA 1 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 23 Femenino 35 36 71
2ª CATEGORIA FEMENINA 2 NAVARRO ALBERTOS ENCARNACION 32 Femenino 35 30 65
2ª CATEGORIA FEMENINA 3 ROCAS-ALBAS FLOTATS, CARMEN 21 Femenino 39 24 63
2ª CATEGORIA FEMENINA 4 GRANADOS GOMEZ, VICTORIA 25 Femenino 33 26 59
2ª CATEGORIA FEMENINA 5 GORTAZAR ROTAECHE, BEGOÑA 33 Femenino 26 31 57
2ª CATEGORIA FEMENINA 5 LORENTE TERRADEZ SAGRARIO 38 Femenino 34 23 57
2ª CATEGORIA FEMENINA 7 PERELLO GIMENEZ MARGARITA 40 Femenino 35 20 55
2ª CATEGORIA FEMENINA 8 GOMEZ VAL, GLORIA 21 Femenino 27 27 54
2ª CATEGORIA FEMENINA 9 ALBERCH REIXACH, NEUS 24 Femenino 28 24 52
2ª CATEGORIA FEMENINA 10 GARCIGOY GRAELLS ROSARIO 29 Femenino 21 30 51
2ª CATEGORIA FEMENINA 11 BARTROLI MOLINS, ROSA MARIA 22 Femenino 22 26 48
2ª CATEGORIA FEMENINA 12 ESCUDERO OVIEDO, M¬ ANGELES 26 Femenino 25 22 47
2ª CATEGORIA FEMENINA 13 JAUREGUI SEOANE, AMELIA 30 Femenino 24 22 46
2ª CATEGORIA FEMENINA 14 GARCIA BRANDO, BLAIA 27 Femenino 22 23 45
2ª CATEGORIA FEMENINA 14 FONT QUER, GABRIELA 30 Femenino 15 30 45
2ª CATEGORIA FEMENINA 14 RUSIÑOL CASAS, LAURA 30 Femenino 27 18 45
2ª CATEGORIA FEMENINA 17 LLORCA MUÑOZ, ISABEL 27 Femenino 22 22 44
2ª CATEGORIA FEMENINA 17 OLIVA LOPEZ, ROSALIA 30 Femenino 19 25 44
2ª CATEGORIA FEMENINA 19 BARRERA REDOLAR ROGELIA 41 Femenino 22 21 43
2ª CATEGORIA FEMENINA 20 BACARDIT GIRIBETS, PEPITA 23 Femenino 17 25 42
2ª CATEGORIA FEMENINA 21 DE LA TORRE LOPEZ, MARIA 34 Femenino 20 19 39
2ª CATEGORIA FEMENINA 22 QUEROL SERRA, INMACULADA 30 Femenino 18 20 38
2ª CATEGORIA FEMENINA 23 PINTADO MODINO EUGENIA 30 Femenino 19 17 36
2ª CATEGORIA FEMENINA 24 PUIG MOLLET, MARIA ASUNCION 41 Femenino 13 8 21
1ª CATEGORIA MASCULINA 1 TIO REDOLAR FRANCISCO 14 Masculino 42 35 77
1ª CATEGORIA MASCULINA 2 SERRA CATALAN, ANTONIO 15 Masculino 35 37 72
1ª CATEGORIA MASCULINA 3 MARIN GARCIA, EUSEBIO 11 Masculino 36 35 71
1ª CATEGORIA MASCULINA 4 PORCIOLES DE SAN GENIS, JOSE M† DE 11 Masculino 32 35 67
1ª CATEGORIA MASCULINA 4 ABAD BARTOLOME, FCO JAVIER 16 Masculino 31 36 67
1ª CATEGORIA MASCULINA 6 TENOR PEREZ, PEDRO 8 Masculino 38 28 66
1ª CATEGORIA MASCULINA 6 JIMENEZ LORENZO, ANTONIO 9 Masculino 39 27 66
1ª CATEGORIA MASCULINA 8 JOSA BAYO, JOSE ANTONIO 10 Masculino 37 28 65
1ª CATEGORIA MASCULINA 9 MARTIN ARRANZ, JOSE ANTONIO 12 Masculino 33 31 64
1ª CATEGORIA MASCULINA 10 VIA FERNANDEZ, JOSE ANTONIO 11 Masculino 27 35 62
1ª CATEGORIA MASCULINA 11 SANCHEZ SANCHEZ, GINES 15 Masculino 29 31 60
1ª CATEGORIA MASCULINA 12 GONZALEZ VIADERO, JOSE LUIS 7 Masculino 31 28 59
1ª CATEGORIA MASCULINA 12 DOMINGUEZ ORTIZ, MANUEL 9 Masculino 27 32 59
1ª CATEGORIA MASCULINA 14 ORTI MARTI, MANUEL 12 Masculino 30 26 56
1ª CATEGORIA MASCULINA 14 BALLESTE GOMIS, JOSEP 15 Masculino 30 26 56
1ª CATEGORIA MASCULINA 16 CASTELLANO COMENGE, VICENTE 13 Masculino 27 27 54
1ª CATEGORIA MASCULINA 16 GARCIA GONZALEZ FRANCIS 15 Masculino 27 27 54
1ª CATEGORIA MASCULINA 18 BANUS NOGUE, MIGUEL 13 Masculino 27 25 52
1ª CATEGORIA MASCULINA 19 QUERALT LOPEZ, ANTONIO 8 Masculino 21 30 51
1ª CATEGORIA MASCULINA 19 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 12 Masculino 28 23 51
1ª CATEGORIA MASCULINA 19 PADRO TOMAS JUAN 14 Masculino 28 23 51
1ª CATEGORIA MASCULINA 22 MONRABAL GAY, FRANCISCO 9 Masculino 21 25 46
1ª CATEGORIA MASCULINA 23 SERRANO LEON, DANIEL 12 Masculino 20 15 35
2ª CATEGORIA MASCULINA 1 PERUGA PUYUELO, ANTONIO 20 Masculino 33 33 66
2ª CATEGORIA MASCULINA 1 PUEYO GIMENEZ,JOAQUIN 24 Masculino 31 35 66
2ª CATEGORIA MASCULINA 3 LOPEZ COSTELL FRANCISCO 16 Masculino 33 31 64
2ª CATEGORIA MASCULINA 4 NOGUERAS ESTRADE, ENRIQUE 22 Masculino 32 31 63
2ª CATEGORIA MASCULINA 4 GONZALEZ MIRAS,JOSEP ENRIC 22 Masculino 41 22 63
2ª CATEGORIA MASCULINA 6 SCHUSTER , WOLFGANG 20 Masculino 33 29 62
2ª CATEGORIA MASCULINA 7 COLOM BATISTE-ALENTORN,EDUARDO 18 Masculino 28 33 61
2ª CATEGORIA MASCULINA 7 PLANA SOLSONA, TALINO 29 Masculino 36 25 61
2ª CATEGORIA MASCULINA 9 TORRES LORIENTE, JOSE LUIS 17 Masculino 33 27 60
2ª CATEGORIA MASCULINA 9 RISTOL GIL, MIQUEL 24 Masculino 26 34 60
2ª CATEGORIA MASCULINA 11 BOYERO VAQUERO JOSE DOMINGO 24 Masculino 32 24 56
2ª CATEGORIA MASCULINA 12 FERNANDEZ-LAYOS ECIAS, MIGUEL-JAIME 22 Masculino 30 25 55
2ª CATEGORIA MASCULINA 12 SALA DROGUET, SALVADOR 26 Masculino 28 27 55
2ª CATEGORIA MASCULINA 14 GARCIA MARTIN, JOSEP 17 Masculino 27 27 54
2ª CATEGORIA MASCULINA 14 VALL FILLAT, JORGE 19 Masculino 26 28 54
2ª CATEGORIA MASCULINA 14 SANTIN BELSO, JOSE MANUEL 28 Masculino 24 30 54
2ª CATEGORIA MASCULINA 17 SANJAIME , MICHEL 16 Masculino 22 31 53
2ª CATEGORIA MASCULINA 17 SERVAN CANO, SILVESTRE 22 Masculino 27 26 53
2ª CATEGORIA MASCULINA 17 BURRIEL TOLEDANO, JULIO 23 Masculino 20 33 53
2ª CATEGORIA MASCULINA 20 PUJADAS VILARRASA,ISIDRE 16 Masculino 27 25 52
2ª CATEGORIA MASCULINA 20 VALVERDE HERRERA JOSEP 21 Masculino 29 23 52
2ª CATEGORIA MASCULINA 20 ZANTOP, WOLF 28 Masculino 28 24 52
2ª CATEGORIA MASCULINA 23 DIAZ MATE0, ARTURO 20 Masculino 27 23 50
2ª CATEGORIA MASCULINA 23 SEOANE CANOVAS JOAQUIN 21 Masculino 24 26 50
2ª CATEGORIA MASCULINA 25 TORRES PRIMO, JUAN JOSE 23 Masculino 27 22 49
2ª CATEGORIA MASCULINA 25 ILLA PAGES, PERE 28 Masculino 25 24 49
2ª CATEGORIA MASCULINA 27 RODRIGUEZ SERRA, RAFAEL 20 Masculino 23 25 48
2ª CATEGORIA MASCULINA 27 BADIA SANAHUJA, JOSEP 22 Masculino 20 28 48
2ª CATEGORIA MASCULINA 27 SAMPER CHERTO, JORDI 23 Masculino 24 24 48
2ª CATEGORIA MASCULINA 27 PERTEGAS SOTO, LUIS 29 Masculino 26 22 48
2ª CATEGORIA MASCULINA 31 VILAMITJANA ROBERT JOSEP 16 Masculino 25 22 47
2ª CATEGORIA MASCULINA 31 SANCHO ARMENGOL, EDUARDO 26 Masculino 27 20 47
2ª CATEGORIA MASCULINA 33 SEOANE CANOVES, JOSE ANTONIO 20 Masculino 24 22 46
2ª CATEGORIA MASCULINA 33 NAHARRO NUÑEZ, ENRIC 29 Masculino 21 25 46
2ª CATEGORIA MASCULINA 35 ARNAS PARELLADA,JOSE 21 Masculino 24 21 45
2ª CATEGORIA MASCULINA 35 CID VILLAFRANCA, VALERIANO 24 Masculino 26 19 45
2ª CATEGORIA MASCULINA 37 LLOSES BALLESTE, CELESTI 25 Masculino 22 21 43
2ª CATEGORIA MASCULINA 38 CASAN LLUCH, FELIX JOSE 18 Masculino 25 17 42
2ª CATEGORIA MASCULINA 39 REGUANT AGUT, LLUIS 29 Masculino 23 18 41
2ª CATEGORIA MASCULINA 40 CAPARROS HERNANDEZ, JOSE IGNACIO 26 Masculino 23 17 40
2ª CATEGORIA MASCULINA 41 JOVE JANE MANUEL 22 Masculino 19 18 37
2ª CATEGORIA MASCULINA 42 ARPA DOMINGUEZ RICARDO 29 Masculino 24 10 34
2ª CATEGORIA MASCULINA 43 SEOANE CANOVES, JACINTO 29 Masculino 14 16 30
2ª CATEGORIA MASCULINA 44 ROURA GUSTA, JOAQUIN 29 Masculino 17 12 29
2ª CATEGORIA MASCULINA 45 PERUGA ALCOLEA, PABLO 29 Masculino 16 2 18
2ª CATEGORIA MASCULINA 46 CODINACH RICO, SANTIAGO 26 Masculino 0 0 Ret
2ª CATEGORIA MASCULINA 47 JO HIERRO, SILVIO 19 Masculino 0 0 Ret
MASTER SENIOR FEMENINA 1 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 8 Femenino 37 34 71
MASTER SENIOR FEMENINA 1 LLANZA MATA ISABEL 10 Femenino 34 37 71
MASTER SENIOR FEMENINA 1 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 23 Femenino 35 36 71
MASTER SENIOR FEMENINA 4 PEREZ-SALA VALLS-TABERNER ELVIRA 18 Femenino 30 37 67
MASTER SENIOR FEMENINA 5 LLANZA MATA MERCEDES 18 Femenino 32 33 65
MASTER SENIOR FEMENINA 5 TORRABADELLA DE REYNOSO, MARTA 20 Femenino 30 35 65
MASTER SENIOR FEMENINA 5 NAVARRO ALBERTOS ENCARNACION 32 Femenino 35 30 65
MASTER SENIOR FEMENINA 8 MONTERO SANCHEZ, PILAR 16 Femenino 30 34 64
MASTER SENIOR FEMENINA 9 ROCAS-ALBAS FLOTATS, CARMEN 21 Femenino 39 24 63
MASTER SENIOR FEMENINA 10 MANUEL SANCHEZ-B., ISABEL DE 18 Femenino 31 31 62
MASTER SENIOR FEMENINA 11 BAGARIA PERPIÑA,TERESA 13 Femenino 29 31 60
MASTER SENIOR FEMENINA 11 CARLES COSTA CARMEN 14 Femenino 29 31 60
MASTER SENIOR FEMENINA 11 MONTSALVATGE PEREZ YVETTE 14 Femenino 34 26 60
MASTER SENIOR FEMENINA 11 JEREMIAS TORRUELLA, ANA 20 Femenino 28 32 60
MASTER SENIOR FEMENINA 15 GRANADOS GOMEZ, VICTORIA 25 Femenino 33 26 59
MASTER SENIOR FEMENINA 16 ESQUERRA ALIBES, M¬ DOLORES 16 Femenino 24 34 58
MASTER SENIOR FEMENINA 17 LORENTE TERRADEZ SAGRARIO 38 Femenino 34 23 57
MASTER SENIOR FEMENINA 18 NOGUER FIGUEROL, ALICIA 17 Femenino 27 29 56
MASTER SENIOR FEMENINA 19 PERELLO GIMENEZ MARGARITA 40 Femenino 35 20 55
MASTER SENIOR FEMENINA 20 GOMEZ VAL, GLORIA 21 Femenino 27 27 54
MASTER SENIOR FEMENINA 21 GARCIGOY GRAELLS ROSARIO 29 Femenino 21 30 51
MASTER SENIOR FEMENINA 22 SAGIMON MACIA JANET 15 Femenino 20 28 48
MASTER SENIOR FEMENINA 22 BARTROLI MOLINS, ROSA MARIA 22 Femenino 22 26 48
MASTER SENIOR FEMENINA 24 ESCUDERO OVIEDO, M¬ ANGELES 26 Femenino 25 22 47
MASTER SENIOR FEMENINA 25 JAUREGUI SEOANE, AMELIA 30 Femenino 24 22 46
MASTER SENIOR FEMENINA 26 GARCIA BRANDO, BLAIA 27 Femenino 22 23 45
MASTER SENIOR FEMENINA 26 RUSIÑOL CASAS, LAURA 30 Femenino 27 18 45
MASTER SENIOR FEMENINA 28 LLORCA MUÑOZ, ISABEL 27 Femenino 22 22 44
MASTER SENIOR FEMENINA 28 OLIVA LOPEZ, ROSALIA 30 Femenino 19 25 44
MASTER SENIOR FEMENINA 30 BARRERA REDOLAR ROGELIA 41 Femenino 22 21 43
MASTER SENIOR FEMENINA 31 BACARDIT GIRIBETS, PEPITA 23 Femenino 17 25 42
MASTER SENIOR FEMENINA 32 DE LA TORRE LOPEZ, MARIA 34 Femenino 20 19 39
MASTER SENIOR FEMENINA 33 PINTADO MODINO EUGENIA 30 Femenino 19 17 36
MASTER SENIOR FEMENINA 34 PUIG MOLLET, MARIA ASUNCION 41 Femenino 13 8 21
+70 FEMENINA 1 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 8 Femenino 37 34 71
+70 FEMENINA 1 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 23 Femenino 35 36 71
+70 FEMENINA 3 PEREZ-SALA VALLS-TABERNER ELVIRA 18 Femenino 30 37 67
+70 FEMENINA 4 ROCAS-ALBAS FLOTATS, CARMEN 21 Femenino 39 24 63
+70 FEMENINA 5 MANUEL SANCHEZ-B., ISABEL DE 18 Femenino 31 31 62
+70 FEMENINA 6 BAGARIA PERPIÑA,TERESA 13 Femenino 29 31 60
+70 FEMENINA 6 JEREMIAS TORRUELLA, ANA 20 Femenino 28 32 60
+70 FEMENINA 8 GOMEZ VAL, GLORIA 21 Femenino 27 27 54
+70 FEMENINA 9 GARCIGOY GRAELLS ROSARIO 29 Femenino 21 30 51
+70 FEMENINA 10 SAGIMON MACIA JANET 15 Femenino 20 28 48
+70 FEMENINA 10 BARTROLI MOLINS, ROSA MARIA 22 Femenino 22 26 48
+70 FEMENINA 12 ESCUDERO OVIEDO, M¬ ANGELES 26 Femenino 25 22 47
+70 FEMENINA 13 GARCIA BRANDO, BLAIA 27 Femenino 22 23 45
+70 FEMENINA 13 RUSIÑOL CASAS, LAURA 30 Femenino 27 18 45
+70 FEMENINA 15 OLIVA LOPEZ, ROSALIA 30 Femenino 19 25 44
+70 FEMENINA 16 BARRERA REDOLAR ROGELIA 41 Femenino 22 21 43
+70 FEMENINA 17 BACARDIT GIRIBETS, PEPITA 23 Femenino 17 25 42
MASTER SENIOR MASCULINA 1 TIO REDOLAR FRANCISCO 14 Masculino 42 35 77
MASTER SENIOR MASCULINA 2 SERRA CATALAN, ANTONIO 15 Masculino 35 37 72
MASTER SENIOR MASCULINA 3 MARIN GARCIA, EUSEBIO 11 Masculino 36 35 71
MASTER SENIOR MASCULINA 4 PORCIOLES DE SAN GENIS, JOSE M† DE 11 Masculino 32 35 67
MASTER SENIOR MASCULINA 5 JIMENEZ LORENZO, ANTONIO 9 Masculino 39 27 66
MASTER SENIOR MASCULINA 5 PUEYO GIMENEZ,JOAQUIN 24 Masculino 31 35 66
MASTER SENIOR MASCULINA 7 NOGUERAS ESTRADE, ENRIQUE 22 Masculino 32 31 63
MASTER SENIOR MASCULINA 7 GONZALEZ MIRAS,JOSEP ENRIC 22 Masculino 41 22 63
MASTER SENIOR MASCULINA 9 SCHUSTER , WOLFGANG 20 Masculino 33 29 62
MASTER SENIOR MASCULINA 10 COLOM BATISTE-ALENTORN,EDUARDO 18 Masculino 28 33 61
MASTER SENIOR MASCULINA 11 SANCHEZ SANCHEZ, GINES 15 Masculino 29 31 60
MASTER SENIOR MASCULINA 11 RISTOL GIL, MIQUEL 24 Masculino 26 34 60
MASTER SENIOR MASCULINA 13 ORTI MARTI, MANUEL 12 Masculino 30 26 56
MASTER SENIOR MASCULINA 14 FERNANDEZ-LAYOS ECIAS, MIGUEL-JAIME 22 Masculino 30 25 55
MASTER SENIOR MASCULINA 14 SALA DROGUET, SALVADOR 26 Masculino 28 27 55
MASTER SENIOR MASCULINA 16 CASTELLANO COMENGE, VICENTE 13 Masculino 27 27 54
MASTER SENIOR MASCULINA 16 GARCIA GONZALEZ FRANCIS 15 Masculino 27 27 54
MASTER SENIOR MASCULINA 18 SANJAIME , MICHEL 16 Masculino 22 31 53
MASTER SENIOR MASCULINA 18 SERVAN CANO, SILVESTRE 22 Masculino 27 26 53
MASTER SENIOR MASCULINA 18 BURRIEL TOLEDANO, JULIO 23 Masculino 20 33 53
MASTER SENIOR MASCULINA 21 BANUS NOGUE, MIGUEL 13 Masculino 27 25 52
MASTER SENIOR MASCULINA 21 PUJADAS VILARRASA,ISIDRE 16 Masculino 27 25 52
MASTER SENIOR MASCULINA 21 ZANTOP, WOLF 28 Masculino 28 24 52
MASTER SENIOR MASCULINA 24 SEOANE CANOVAS JOAQUIN 21 Masculino 24 26 50
MASTER SENIOR MASCULINA 25 TORRES PRIMO, JUAN JOSE 23 Masculino 27 22 49
MASTER SENIOR MASCULINA 25 ILLA PAGES, PERE 28 Masculino 25 24 49
MASTER SENIOR MASCULINA 27 SAMPER CHERTO, JORDI 23 Masculino 24 24 48
MASTER SENIOR MASCULINA 27 PERTEGAS SOTO, LUIS 29 Masculino 26 22 48
MASTER SENIOR MASCULINA 29 SANCHO ARMENGOL, EDUARDO 26 Masculino 27 20 47
MASTER SENIOR MASCULINA 30 SEOANE CANOVES, JOSE ANTONIO 20 Masculino 24 22 46
MASTER SENIOR MASCULINA 30 NAHARRO NUÑEZ, ENRIC 29 Masculino 21 25 46
MASTER SENIOR MASCULINA 32 CID VILLAFRANCA, VALERIANO 24 Masculino 26 19 45
MASTER SENIOR MASCULINA 33 LLOSES BALLESTE, CELESTI 25 Masculino 22 21 43
MASTER SENIOR MASCULINA 34 REGUANT AGUT, LLUIS 29 Masculino 23 18 41
MASTER SENIOR MASCULINA 35 CAPARROS HERNANDEZ, JOSE IGNACIO 26 Masculino 23 17 40
MASTER SENIOR MASCULINA 36 SERRANO LEON, DANIEL 12 Masculino 20 15 35
MASTER SENIOR MASCULINA 37 SEOANE CANOVES, JACINTO 29 Masculino 14 16 30
MASTER SENIOR MASCULINA 38 ROURA GUSTA, JOAQUIN 29 Masculino 17 12 29
MASTER SENIOR MASCULINA 39 PERUGA ALCOLEA, PABLO 29 Masculino 16 2 18
MASTER SENIOR MASCULINA 40 CODINACH RICO, SANTIAGO 26 Masculino 0 0 Ret
MASTER SENIOR MASCULINA 41 JO HIERRO, SILVIO 19 Masculino 0 0 Ret
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Día 1 Día 2 Total
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies