GRAN PRIX CLASIFICATORI SENIORS
13 JUN 2019
13 JUN 2019
Individual
Medal Play
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
PRIMERA CATEGORIA 1 ORTI MARTI, MANUEL 12 Masculino 73
PRIMERA CATEGORIA 2 HERRAIZ EISMAN, ANTONIO 12 Masculino 75
PRIMERA CATEGORIA 2 ABAD BARTOLOME, FCO JAVIER 16 Masculino 75
PRIMERA CATEGORIA 4 LARDIES GIMENEZ, EDUARDO 8 Masculino 76
PRIMERA CATEGORIA 4 MONRABAL GAY, FRANCISCO 11 Masculino 76
PRIMERA CATEGORIA 6 BANUS NOGUE, MIGUEL 11 Masculino 77
PRIMERA CATEGORIA 6 CARO GARCIA,ENRIQUE 12 Masculino 77
PRIMERA CATEGORIA 8 LLAVINA COMAS, LUIS 12 Masculino 78
PRIMERA CATEGORIA 8 LEON MARQUEZ, LUIS 18 Masculino 78
PRIMERA CATEGORIA 10 SANJAIME , MICHEL 14 Masculino 79
PRIMERA CATEGORIA 10 PADRO TOMAS JUAN 17 Masculino 79
PRIMERA CATEGORIA 12 BALLESTE GOMIS, JOSEP 14 Masculino 81
PRIMERA CATEGORIA 13 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 13 Masculino 82
PRIMERA CATEGORIA 13 LEBRERO MARTIN, RAFAEL 15 Masculino 82
PRIMERA CATEGORIA 15 FINCIAS LOPEZ, ESTEBAN 12 Masculino 83
PRIMERA CATEGORIA 16 RODRIGUEZ SERRA, RAFAEL 20 Masculino 85
PRIMERA CATEGORIA 17 JIMENEZ MAESO, RAMON 9 Masculino 89
PRIMERA CATEGORIA 18 PUJADAS VILARRASA,ISIDRE 17 Masculino 90
PRIMERA CATEGORIA 18 SASTRE VIDAL, JOSE MANUEL 18 Masculino 90
PRIMERA CATEGORIA 20 DIAZ DEL RIO FERY, JOSE LUIS 13 Masculino Ret
PRIMERA CATEGORIA 21 RODRIGUEZ SAA, ANTONIO 10 Masculino Ret
SEGUNDA CATEGORIA 1 BURRIEL TOLEDANO, JULIO 26 Masculino 71
SEGUNDA CATEGORIA 2 PERUGA PUYUELO, ANTONIO 21 Masculino 75
SEGUNDA CATEGORIA 3 BAU MEDINA, JUAN 27 Masculino 76
SEGUNDA CATEGORIA 4 COLOM BATISTE-ALENTORN,EDUARDO 21 Masculino 77
SEGUNDA CATEGORIA 4 CAPARROS HERNANDEZ, JOSE IGNACIO 27 Masculino 77
SEGUNDA CATEGORIA 6 LLOSES BALLESTE, CELESTI 26 Masculino 78
SEGUNDA CATEGORIA 7 ESTIVILL SANCHO, XAVIER 22 Masculino 79
SEGUNDA CATEGORIA 8 REGUANT AGUT, LLUIS 29 Masculino 81
SEGUNDA CATEGORIA 9 ROCAS-ALBAS FLOTATS, ROBERTO 23 Masculino 82
SEGUNDA CATEGORIA 10 FERNANDEZ-LAYOS ECIAS, MIGUEL-JAIME 22 Masculino 85
SEGUNDA CATEGORIA 11 ARNAS PARELLADA,JOSE 22 Masculino 86
SEGUNDA CATEGORIA 12 NOGUERAS ESTRADE, ENRIQUE 22 Masculino 88
SEGUNDA CATEGORIA 12 SANCHO ARMENGOL, EDUARDO 26 Masculino 88
SEGUNDA CATEGORIA 12 ZANTOP, WOLF 28 Masculino 88
SEGUNDA CATEGORIA 12 ILLA PAGES, PERE 29 Masculino 88
SEGUNDA CATEGORIA 12 ARPA DOMINGUEZ RICARDO 29 Masculino 88
SEGUNDA CATEGORIA 17 PUEYO GIMENEZ,JOAQUIN 24 Masculino 90
SEGUNDA CATEGORIA 17 PERTEGAS SOTO, LUIS 29 Masculino 90
SEGUNDA CATEGORIA 19 MORA BARTRES, JAUME 21 Masculino 93
SEGUNDA CATEGORIA 20 SEOANE CANOVES, JACINTO 29 Masculino 100
SEGUNDA CATEGORIA 21 SEOANE CANOVES, JOSE ANTONIO 24 Masculino N.P
Handicap Femenina Acumulada 1 GRANADOS GOMEZ, VICTORIA 27 Femenino 74
Handicap Femenina Acumulada 2 JAUREGUI SEOANE, AMELIA 30 Femenino 80
Handicap Femenina Acumulada 3 IBAÑEZ JARQUE, PAQUITA 23 Femenino 83
Handicap Femenina Acumulada 4 ALBERCH REIXACH, NEUS 24 Femenino 84
Handicap Femenina Acumulada 4 ESCUDERO OVIEDO, M¬ ANGELES 30 Femenino 84
Handicap Femenina Acumulada 6 DE LA TORRE LOPEZ, MARIA 34 Femenino 85
Handicap Femenina Acumulada 7 AGUT BONSFILLS, CARMEN 17 Femenino 87
Handicap Masculina Acumulada 1 BURRIEL TOLEDANO, JULIO 26 Masculino 71
Handicap Masculina Acumulada 2 ORTI MARTI, MANUEL 12 Masculino 73
Handicap Masculina Acumulada 3 HERRAIZ EISMAN, ANTONIO 12 Masculino 75
Handicap Masculina Acumulada 3 ABAD BARTOLOME, FCO JAVIER 16 Masculino 75
Handicap Masculina Acumulada 3 PERUGA PUYUELO, ANTONIO 21 Masculino 75
Handicap Masculina Acumulada 6 LARDIES GIMENEZ, EDUARDO 8 Masculino 76
Handicap Masculina Acumulada 6 MONRABAL GAY, FRANCISCO 11 Masculino 76
Handicap Masculina Acumulada 6 BAU MEDINA, JUAN 27 Masculino 76
Handicap Masculina Acumulada 9 BANUS NOGUE, MIGUEL 11 Masculino 77
Handicap Masculina Acumulada 9 CARO GARCIA,ENRIQUE 12 Masculino 77
Handicap Masculina Acumulada 9 COLOM BATISTE-ALENTORN,EDUARDO 21 Masculino 77
Handicap Masculina Acumulada 9 CAPARROS HERNANDEZ, JOSE IGNACIO 27 Masculino 77
Handicap Masculina Acumulada 13 LLAVINA COMAS, LUIS 12 Masculino 78
Handicap Masculina Acumulada 13 LEON MARQUEZ, LUIS 18 Masculino 78
Handicap Masculina Acumulada 13 LLOSES BALLESTE, CELESTI 26 Masculino 78
Handicap Masculina Acumulada 16 SANJAIME , MICHEL 14 Masculino 79
Handicap Masculina Acumulada 16 PADRO TOMAS JUAN 17 Masculino 79
Handicap Masculina Acumulada 16 ESTIVILL SANCHO, XAVIER 22 Masculino 79
Handicap Masculina Acumulada 19 BALLESTE GOMIS, JOSEP 14 Masculino 81
Handicap Masculina Acumulada 19 REGUANT AGUT, LLUIS 29 Masculino 81
Handicap Masculina Acumulada 21 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 13 Masculino 82
Handicap Masculina Acumulada 21 LEBRERO MARTIN, RAFAEL 15 Masculino 82
Handicap Masculina Acumulada 21 ROCAS-ALBAS FLOTATS, ROBERTO 23 Masculino 82
Handicap Masculina Acumulada 24 FINCIAS LOPEZ, ESTEBAN 12 Masculino 83
Handicap Masculina Acumulada 25 RODRIGUEZ SERRA, RAFAEL 20 Masculino 85
Handicap Masculina Acumulada 25 FERNANDEZ-LAYOS ECIAS, MIGUEL-JAIME 22 Masculino 85
Handicap Masculina Acumulada 27 ARNAS PARELLADA,JOSE 22 Masculino 86
Handicap Masculina Acumulada 28 NOGUERAS ESTRADE, ENRIQUE 22 Masculino 88
Handicap Masculina Acumulada 28 SANCHO ARMENGOL, EDUARDO 26 Masculino 88
Handicap Masculina Acumulada 28 ZANTOP, WOLF 28 Masculino 88
Handicap Masculina Acumulada 28 ILLA PAGES, PERE 29 Masculino 88
Handicap Masculina Acumulada 28 ARPA DOMINGUEZ RICARDO 29 Masculino 88
Handicap Masculina Acumulada 33 JIMENEZ MAESO, RAMON 9 Masculino 89
Handicap Masculina Acumulada 34 PUJADAS VILARRASA,ISIDRE 17 Masculino 90
Handicap Masculina Acumulada 34 SASTRE VIDAL, JOSE MANUEL 18 Masculino 90
Handicap Masculina Acumulada 34 PUEYO GIMENEZ,JOAQUIN 24 Masculino 90
Handicap Masculina Acumulada 34 PERTEGAS SOTO, LUIS 29 Masculino 90
Handicap Masculina Acumulada 38 MORA BARTRES, JAUME 21 Masculino 93
Handicap Masculina Acumulada 39 SEOANE CANOVES, JACINTO 29 Masculino 100
Handicap Masculina Acumulada 40 DIAZ DEL RIO FERY, JOSE LUIS 13 Masculino Ret
Handicap Masculina Acumulada 41 RODRIGUEZ SAA, ANTONIO 10 Masculino Ret
Handicap Masculina Acumulada 42 SEOANE CANOVES, JOSE ANTONIO 24 Masculino N.P
Scratch Masculina Acumulada 1 LARDIES GIMENEZ, EDUARDO 8 Masculino 84
Scratch Masculina Acumulada 2 ORTI MARTI, MANUEL 12 Masculino 85
Scratch Masculina Acumulada 3 HERRAIZ EISMAN, ANTONIO 12 Masculino 87
Scratch Masculina Acumulada 3 MONRABAL GAY, FRANCISCO 11 Masculino 87
Scratch Masculina Acumulada 5 BANUS NOGUE, MIGUEL 11 Masculino 88
Scratch Masculina Acumulada 6 CARO GARCIA,ENRIQUE 12 Masculino 89
Scratch Masculina Acumulada 7 LLAVINA COMAS, LUIS 12 Masculino 90
Scratch Masculina Acumulada 8 ABAD BARTOLOME, FCO JAVIER 16 Masculino 91
Scratch Masculina Acumulada 9 SANJAIME , MICHEL 14 Masculino 93
Scratch Masculina Acumulada 10 BALLESTE GOMIS, JOSEP 14 Masculino 95
Scratch Masculina Acumulada 10 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 13 Masculino 95
Scratch Masculina Acumulada 10 FINCIAS LOPEZ, ESTEBAN 12 Masculino 95
Scratch Masculina Acumulada 13 PERUGA PUYUELO, ANTONIO 21 Masculino 96
Scratch Masculina Acumulada 13 LEON MARQUEZ, LUIS 18 Masculino 96
Scratch Masculina Acumulada 13 PADRO TOMAS JUAN 17 Masculino 96
Scratch Masculina Acumulada 16 BURRIEL TOLEDANO, JULIO 26 Masculino 97
Scratch Masculina Acumulada 16 LEBRERO MARTIN, RAFAEL 15 Masculino 97
Scratch Masculina Acumulada 18 COLOM BATISTE-ALENTORN,EDUARDO 21 Masculino 98
Scratch Masculina Acumulada 18 JIMENEZ MAESO, RAMON 9 Masculino 98
Scratch Masculina Acumulada 20 ESTIVILL SANCHO, XAVIER 22 Masculino 101
Scratch Masculina Acumulada 21 BAU MEDINA, JUAN 27 Masculino 103
Scratch Masculina Acumulada 22 CAPARROS HERNANDEZ, JOSE IGNACIO 27 Masculino 104
Scratch Masculina Acumulada 22 LLOSES BALLESTE, CELESTI 26 Masculino 104
Scratch Masculina Acumulada 24 ROCAS-ALBAS FLOTATS, ROBERTO 23 Masculino 105
Scratch Masculina Acumulada 24 RODRIGUEZ SERRA, RAFAEL 20 Masculino 105
Scratch Masculina Acumulada 26 FERNANDEZ-LAYOS ECIAS, MIGUEL-JAIME 22 Masculino 107
Scratch Masculina Acumulada 26 PUJADAS VILARRASA,ISIDRE 17 Masculino 107
Scratch Masculina Acumulada 28 ARNAS PARELLADA,JOSE 22 Masculino 108
Scratch Masculina Acumulada 28 SASTRE VIDAL, JOSE MANUEL 18 Masculino 108
Scratch Masculina Acumulada 30 REGUANT AGUT, LLUIS 29 Masculino 110
Scratch Masculina Acumulada 30 NOGUERAS ESTRADE, ENRIQUE 22 Masculino 110
Scratch Masculina Acumulada 32 SANCHO ARMENGOL, EDUARDO 26 Masculino 114
Scratch Masculina Acumulada 32 PUEYO GIMENEZ,JOAQUIN 24 Masculino 114
Scratch Masculina Acumulada 32 MORA BARTRES, JAUME 21 Masculino 114
Scratch Masculina Acumulada 35 ZANTOP, WOLF 28 Masculino 116
Scratch Masculina Acumulada 36 ILLA PAGES, PERE 29 Masculino 117
Scratch Masculina Acumulada 36 ARPA DOMINGUEZ RICARDO 29 Masculino 117
Scratch Masculina Acumulada 38 PERTEGAS SOTO, LUIS 29 Masculino 119
Scratch Masculina Acumulada 39 SEOANE CANOVES, JACINTO 29 Masculino 129
Scratch Masculina Acumulada 40 DIAZ DEL RIO FERY, JOSE LUIS 13 Masculino Ret
Scratch Masculina Acumulada 41 RODRIGUEZ SAA, ANTONIO 10 Masculino Ret
Scratch Masculina Acumulada 42 SEOANE CANOVES, JOSE ANTONIO 24 Masculino N.P
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies