II CTO SENIOR CERDAÑA – NIKON – FEMENINO
29 SEP 2018
30 SEP 2018
Individual
Medal Play
No està disponible la vista prèvia d'aquesta classificació a la web
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Día 1 Día 2 Total
Scratch Femenina Acumulada 1 ESTANY BUFILL MARTA 6 Femenino 81 81 162
Scratch Femenina Acumulada 2 BORES LEONORI CARMEN 10 Femenino 82 86 168
Scratch Femenina Acumulada 2 DESVALLS LEONORI SOLEDAD 5 Femenino 83 85 168
Scratch Femenina Acumulada 4 CASAS SELVAS, TERESA 7 Femenino 95 80 175
Scratch Femenina Acumulada 5 VILA RECOLONS INES 13 Femenino 87 89 176
Scratch Femenina Acumulada 5 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 8 Femenino 86 90 176
Scratch Femenina Acumulada 7 LLANZA MATA MERCEDES 18 Femenino 90 87 177
Scratch Femenina Acumulada 7 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 13 Femenino 89 88 177
Scratch Femenina Acumulada 9 CARLES COSTA CARMEN 14 Femenino 84 94 178
Scratch Femenina Acumulada 10 BALCAZAR TORT TERESA 10 Femenino 89 90 179
Scratch Femenina Acumulada 11 LLANZA MATA ISABEL 9 Femenino 89 92 181
Scratch Femenina Acumulada 12 VILA SAGNIER, LAURA 14 Femenino 89 97 186
Scratch Femenina Acumulada 13 PUGA GARCIA ARACELI 18 Femenino 94 94 188
Scratch Femenina Acumulada 14 LEBRERO MARTINEZ, SUSANA 16 Femenino 95 94 189
Scratch Femenina Acumulada 15 PEREZ-ALBERT SAGNIER SILVIA 19 Femenino 94 96 190
Scratch Femenina Acumulada 16 NOGUER FIGUEROL, ALICIA 17 Femenino 100 97 197
Scratch Femenina Acumulada 17 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 23 Femenino 96 103 199
Scratch Femenina Acumulada 18 MONTSALVATGE PEREZ YVETTE 14 Femenino 103 102 205
Scratch Femenina Acumulada 19 AMOROS PERDIGO MAGDA 20 Femenino 107 105 212
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 1 VILA RECOLONS INES 13 Femenino 87 89 176
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 2 LLANZA MATA MERCEDES 18 Femenino 90 87 177
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 2 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 13 Femenino 89 88 177
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 4 CARLES COSTA CARMEN 14 Femenino 84 94 178
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 5 VILA SAGNIER, LAURA 14 Femenino 89 97 186
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 6 PUGA GARCIA ARACELI 18 Femenino 94 94 188
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 7 LEBRERO MARTINEZ, SUSANA 16 Femenino 95 94 189
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 8 PEREZ-ALBERT SAGNIER SILVIA 19 Femenino 94 96 190
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 9 NOGUER FIGUEROL, ALICIA 17 Femenino 100 97 197
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 10 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 23 Femenino 96 103 199
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 11 MONTSALVATGE PEREZ YVETTE 14 Femenino 103 102 205
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 12 AMOROS PERDIGO MAGDA 20 Femenino 107 105 212
Handicap Femenina Acumulada 1 LLANZA MATA MERCEDES 18 Femenino 72 69 141
Handicap Femenina Acumulada 2 BORES LEONORI CARMEN 10 Femenino 72 76 148
Handicap Femenina Acumulada 3 ESTANY BUFILL MARTA 6 Femenino 75 75 150
Handicap Femenina Acumulada 3 VILA RECOLONS INES 13 Femenino 74 76 150
Handicap Femenina Acumulada 3 CARLES COSTA CARMEN 14 Femenino 70 80 150
Handicap Femenina Acumulada 6 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 13 Femenino 76 75 151
Handicap Femenina Acumulada 7 PUGA GARCIA ARACELI 18 Femenino 76 76 152
Handicap Femenina Acumulada 7 PEREZ-ALBERT SAGNIER SILVIA 19 Femenino 75 77 152
Handicap Femenina Acumulada 9 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 23 Femenino 73 80 153
Handicap Femenina Acumulada 10 LEBRERO MARTINEZ, SUSANA 16 Femenino 79 78 157
Handicap Femenina Acumulada 11 DESVALLS LEONORI SOLEDAD 5 Femenino 78 80 158
Handicap Femenina Acumulada 11 VILA SAGNIER, LAURA 14 Femenino 75 83 158
Handicap Femenina Acumulada 13 BALCAZAR TORT TERESA 10 Femenino 79 80 159
Handicap Femenina Acumulada 14 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 8 Femenino 78 82 160
Handicap Femenina Acumulada 15 CASAS SELVAS, TERESA 7 Femenino 88 73 161
Handicap Femenina Acumulada 16 LLANZA MATA ISABEL 9 Femenino 80 83 163
Handicap Femenina Acumulada 16 NOGUER FIGUEROL, ALICIA 17 Femenino 83 80 163
Handicap Femenina Acumulada 18 AMOROS PERDIGO MAGDA 20 Femenino 87 85 172
Handicap Femenina Acumulada 19 MONTSALVATGE PEREZ YVETTE 14 Femenino 89 88 177
2ª CATEGORIA FEMENINA 1 ESTANY BUFILL MARTA 6 Femenino 81 81 162
2ª CATEGORIA FEMENINA 2 DESVALLS LEONORI SOLEDAD 5 Femenino 83 85 168
2ª CATEGORIA FEMENINA 2 BORES LEONORI CARMEN 10 Femenino 82 86 168
2ª CATEGORIA FEMENINA 4 CASAS SELVAS, TERESA 7 Femenino 95 80 175
2ª CATEGORIA FEMENINA 5 VILA RECOLONS INES 13 Femenino 87 89 176
2ª CATEGORIA FEMENINA 5 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 8 Femenino 86 90 176
2ª CATEGORIA FEMENINA 7 LLANZA MATA MERCEDES 18 Femenino 90 87 177
2ª CATEGORIA FEMENINA 7 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 13 Femenino 89 88 177
2ª CATEGORIA FEMENINA 9 CARLES COSTA CARMEN 14 Femenino 84 94 178
2ª CATEGORIA FEMENINA 10 BALCAZAR TORT TERESA 10 Femenino 89 90 179
2ª CATEGORIA FEMENINA 11 LLANZA MATA ISABEL 9 Femenino 89 92 181
2ª CATEGORIA FEMENINA 12 VILA SAGNIER, LAURA 14 Femenino 89 97 186
2ª CATEGORIA FEMENINA 13 PUGA GARCIA ARACELI 18 Femenino 94 94 188
2ª CATEGORIA FEMENINA 14 LEBRERO MARTINEZ, SUSANA 16 Femenino 95 94 189
2ª CATEGORIA FEMENINA 15 PEREZ-ALBERT SAGNIER SILVIA 19 Femenino 94 96 190
2ª CATEGORIA FEMENINA 16 NOGUER FIGUEROL, ALICIA 17 Femenino 100 97 197
2ª CATEGORIA FEMENINA 17 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 23 Femenino 96 103 199
2ª CATEGORIA FEMENINA 18 MONTSALVATGE PEREZ YVETTE 14 Femenino 103 102 205
2ª CATEGORIA FEMENINA 19 AMOROS PERDIGO MAGDA 20 Femenino 107 105 212
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Día 1 Día 2 Total
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies