III CTO SENIOR DE LA CERDAÑA – MAY 50
28 SEP 2019
29 SEP 2019
Individual
Medal Play
No està disponible la vista prèvia d'aquesta classificació a la web
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Día 1 Día 2 Total
Scratch Masculina Acumulada 1 ANDREU TORRADO ALEJANDRO 4 Masculino 77 73 150
Scratch Masculina Acumulada 1 FABREGAT MORA EUGENI 4 Masculino 74 76 150
Scratch Masculina Acumulada 1 AROLA DIAZ GUILLERMO 3 Masculino 78 72 150
Scratch Masculina Acumulada 1 MARTINEZ CAMPOS, JUAN JOSE 1 Masculino 78 72 150
Scratch Masculina Acumulada 5 VERGES BUENO, JAVIER 3 Masculino 78 74 152
Scratch Masculina Acumulada 6 PEREZ SIERRA, PABLO 5 Masculino 78 75 153
Scratch Masculina Acumulada 6 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 4 Masculino 77 76 153
Scratch Masculina Acumulada 8 BACH, PHILIPPE 3 Masculino 81 73 154
Scratch Masculina Acumulada 8 DASI MARTINEZ DE VALLEJO VICENTE 3 Masculino 79 75 154
Scratch Masculina Acumulada 8 BEL WELSCH ALBERTO 2 Masculino 78 76 154
Scratch Masculina Acumulada 11 ROSAL GARCIGOY BRUNO 3 Masculino 77 78 155
Scratch Masculina Acumulada 11 MORENO JIMENEZ RAFAEL 3 Masculino 77 78 155
Scratch Masculina Acumulada 13 PUJOL-SOLIANO JUANCO JOSE MANUEL 5 Masculino 79 78 157
Scratch Masculina Acumulada 14 BONHORA TEMPRADO, JOAN 6 Masculino 76 82 158
Scratch Masculina Acumulada 14 RODRIGUEZ GUTIERREZ, FRANCISCO 5 Masculino 83 75 158
Scratch Masculina Acumulada 16 SALLENT GARRIGA RAIMOND 6 Masculino 78 81 159
Scratch Masculina Acumulada 16 ESQUERRA GIMENO, FERNANDO RAMON 3 Masculino 75 84 159
Scratch Masculina Acumulada 18 DE WIT GUZMAN IGNACIO 5 Masculino 82 78 160
Scratch Masculina Acumulada 18 SALAMANCA RIQUELME,MARIO GERMAN 4 Masculino 79 81 160
Scratch Masculina Acumulada 20 CALATAYUD VELASCO, ANGEL 5 Masculino 78 83 161
Scratch Masculina Acumulada 20 MARSAL COLOM, IGNACIO 5 Masculino 77 84 161
Scratch Masculina Acumulada 20 GIRBAU CALM, LLUIS 4 Masculino 83 78 161
Scratch Masculina Acumulada 20 LARRAZABAL AGUERREVERE,GUSTAVO 4 Masculino 80 81 161
Scratch Masculina Acumulada 24 FELIU PILON ALEJANDRO 6 Masculino 78 84 162
Scratch Masculina Acumulada 25 GONZALBEZ UGARTE, ANTONIO 7 Masculino 86 78 164
Scratch Masculina Acumulada 25 GRACIA MARSIÑACH ANTONIO 7 Masculino 82 82 164
Scratch Masculina Acumulada 27 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 11 Masculino 78 87 165
Scratch Masculina Acumulada 27 MONTSERRAT ACHE, MIQUEL 9 Masculino 83 82 165
Scratch Masculina Acumulada 27 TREPAT ROS, JOSEP 8 Masculino 82 83 165
Scratch Masculina Acumulada 27 MARFA BERNADES, SALVADOR 7 Masculino 85 80 165
Scratch Masculina Acumulada 31 BERTRAN MARQUEZ IGNACIO 6 Masculino 83 83 166
Scratch Masculina Acumulada 32 CARO GARCIA,ENRIQUE 12 Masculino 85 82 167
Scratch Masculina Acumulada 33 MAÑAS RAMONEDA LUIS 9 Masculino 83 85 168
Scratch Masculina Acumulada 33 SAURET BONINO, CARLOS 8 Masculino 84 84 168
Scratch Masculina Acumulada 33 VILALLONGA SHELLY, DAVID 5 Masculino 83 85 168
Scratch Masculina Acumulada 36 RILO MORALES, MARIANO 10 Masculino 83 86 169
Scratch Masculina Acumulada 36 MORENES GILES MIGUEL 6 Masculino 81 88 169
Scratch Masculina Acumulada 38 CREUS VENTURA, FRANCESC X. 10 Masculino 84 86 170
Scratch Masculina Acumulada 38 SOLA DE LA PUENTE XAVIER 9 Masculino 87 83 170
Scratch Masculina Acumulada 38 OLLE BERTRAND, CARLOS 5 Masculino 83 87 170
Scratch Masculina Acumulada 41 GIRALT DASI, JUAN CARLOS 8 Masculino 82 89 171
Scratch Masculina Acumulada 42 GUERIN BENARROCH,RONALD 5 Masculino 84 88 172
Scratch Masculina Acumulada 43 BALCAZAR TORT, IGNACIO 9 Masculino 85 89 174
Scratch Masculina Acumulada 44 DE CAMPS GALOBART, JUAN CARLOS 10 Masculino 86 90 176
Scratch Masculina Acumulada 45 SANCHEZ FERNANDEZ, SANTIAGO 9 Masculino 92 85 177
Scratch Masculina Acumulada 46 CRESPO CERVERA, ORIOL 12 Masculino 89 89 178
Scratch Masculina Acumulada 46 PEREZ NAREDO, CARLOS 11 Masculino 85 93 178
Scratch Masculina Acumulada 46 PEREZ TUBELLA, JOAN CRISTOFOR 9 Masculino 89 89 178
Scratch Masculina Acumulada 49 GONZALEZ DOMENECH, DANIEL 10 Masculino 84 96 180
Scratch Masculina Acumulada 50 GALLARDO TORREDEDIA ANTONIO 12 Masculino 94 88 182
Scratch Masculina Acumulada 50 VELASCO BETES, FELIPE 11 Masculino 94 88 182
Scratch Masculina Acumulada 52 CAMPINS BAGUR,IGNACIO 7 Masculino 95 88 183
Scratch Masculina Acumulada 53 PLANAS GRAS,ALBERT 11 Masculino 93 91 184
Scratch Masculina Acumulada 53 ROMERO MORENO, ROMAN 9 Masculino 95 89 184
Scratch Masculina Acumulada 55 SOLE ANGLES, JOSEP 7 Masculino 101 84 185
Scratch Masculina Acumulada 56 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 14 Masculino 100 87 187
Scratch Masculina Acumulada 57 VILA SAGNIER, JAVIER 10 Masculino 97 93 190
Scratch Masculina Acumulada 58 PRADO LATORRES, JOSE RAMON 6 Masculino 94 97 191
Scratch Masculina Acumulada 59 LINCOLN PASCUAL HUGO 17 Masculino 96 99 195
Scratch Masculina Acumulada 60 MARIN LOPEZ ENRIQUE 15 Masculino 98 106 204
Scratch Masculina Acumulada 61 SAGNIER RIERA JOSE MIGUEL 5 Masculino 0 0 Ret
Scratch Masculina Acumulada 62 ESCUDE LLUSCA, JORDI 4 Masculino 0 0 Ret
Scratch Femenina Acumulada 1 LLANZA MATA ISABEL 10 Femenino 78 87 165
Scratch Femenina Acumulada 2 TORRENS VALLHONRAT, MARIA 9 Femenino 84 83 167
Scratch Femenina Acumulada 3 BEL VIDAL PATRICIA 7 Femenino 84 85 169
Scratch Femenina Acumulada 4 FERRET HERNANDEZ,INMA. 13 Femenino 83 87 170
Scratch Femenina Acumulada 5 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 11 Femenino 89 83 172
Scratch Femenina Acumulada 5 GARI EGUILLOR BLANCA 9 Femenino 82 90 172
Scratch Femenina Acumulada 7 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 14 Femenino 95 83 178
Scratch Femenina Acumulada 8 JOVER FONTANALS, CRISTINA 12 Femenino 91 89 180
Scratch Femenina Acumulada 9 VILA RECOLONS INES 14 Femenino 91 94 185
Scratch Femenina Acumulada 10 MLATIATI , IRRENE 12 Femenino 93 93 186
Scratch Femenina Acumulada 11 IBARS TORRES Mª JOSE 10 Femenino 91 97 188
Scratch Femenina Acumulada 12 BAGARIA PERPIÑA,TERESA 14 Femenino 101 91 192
Scratch Femenina Acumulada 13 PEREZ-ALBERT SAGNIER SILVIA 20 Femenino 94 101 195
Scratch Femenina Acumulada 14 JOVER FONTANALS, ARACELI 12 Femenino 100 96 196
Scratch Femenina Acumulada 15 POLO POVEDA, BEATRIZ 14 Femenino 101 97 198
Scratch Femenina Acumulada 16 MIQUEL ANDREU GEORGINA 13 Femenino 0 0 Ret
2ª CATEGORIA MASCULINA 1 PEREZ SIERRA, PABLO 5 Masculino 78 75 153
2ª CATEGORIA MASCULINA 2 PUJOL-SOLIANO JUANCO JOSE MANUEL 5 Masculino 79 78 157
2ª CATEGORIA MASCULINA 3 BONHORA TEMPRADO, JOAN 6 Masculino 76 82 158
2ª CATEGORIA MASCULINA 3 RODRIGUEZ GUTIERREZ, FRANCISCO 5 Masculino 83 75 158
2ª CATEGORIA MASCULINA 5 SALLENT GARRIGA RAIMOND 6 Masculino 78 81 159
2ª CATEGORIA MASCULINA 6 DE WIT GUZMAN IGNACIO 5 Masculino 82 78 160
2ª CATEGORIA MASCULINA 7 CALATAYUD VELASCO, ANGEL 5 Masculino 78 83 161
2ª CATEGORIA MASCULINA 7 MARSAL COLOM, IGNACIO 5 Masculino 77 84 161
2ª CATEGORIA MASCULINA 9 FELIU PILON ALEJANDRO 6 Masculino 78 84 162
2ª CATEGORIA MASCULINA 10 GONZALBEZ UGARTE, ANTONIO 7 Masculino 86 78 164
2ª CATEGORIA MASCULINA 10 GRACIA MARSIÑACH ANTONIO 7 Masculino 82 82 164
2ª CATEGORIA MASCULINA 12 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 11 Masculino 78 87 165
2ª CATEGORIA MASCULINA 12 MONTSERRAT ACHE, MIQUEL 9 Masculino 83 82 165
2ª CATEGORIA MASCULINA 12 TREPAT ROS, JOSEP 8 Masculino 82 83 165
2ª CATEGORIA MASCULINA 12 MARFA BERNADES, SALVADOR 7 Masculino 85 80 165
2ª CATEGORIA MASCULINA 16 BERTRAN MARQUEZ IGNACIO 6 Masculino 83 83 166
2ª CATEGORIA MASCULINA 17 CARO GARCIA,ENRIQUE 12 Masculino 85 82 167
2ª CATEGORIA MASCULINA 18 MAÑAS RAMONEDA LUIS 9 Masculino 83 85 168
2ª CATEGORIA MASCULINA 18 SAURET BONINO, CARLOS 8 Masculino 84 84 168
2ª CATEGORIA MASCULINA 18 VILALLONGA SHELLY, DAVID 5 Masculino 83 85 168
2ª CATEGORIA MASCULINA 21 RILO MORALES, MARIANO 10 Masculino 83 86 169
2ª CATEGORIA MASCULINA 21 MORENES GILES MIGUEL 6 Masculino 81 88 169
2ª CATEGORIA MASCULINA 23 CREUS VENTURA, FRANCESC X. 10 Masculino 84 86 170
2ª CATEGORIA MASCULINA 23 SOLA DE LA PUENTE XAVIER 9 Masculino 87 83 170
2ª CATEGORIA MASCULINA 23 OLLE BERTRAND, CARLOS 5 Masculino 83 87 170
2ª CATEGORIA MASCULINA 26 GIRALT DASI, JUAN CARLOS 8 Masculino 82 89 171
2ª CATEGORIA MASCULINA 27 GUERIN BENARROCH,RONALD 5 Masculino 84 88 172
2ª CATEGORIA MASCULINA 28 BALCAZAR TORT, IGNACIO 9 Masculino 85 89 174
2ª CATEGORIA MASCULINA 29 DE CAMPS GALOBART, JUAN CARLOS 10 Masculino 86 90 176
2ª CATEGORIA MASCULINA 30 SANCHEZ FERNANDEZ, SANTIAGO 9 Masculino 92 85 177
2ª CATEGORIA MASCULINA 31 CRESPO CERVERA, ORIOL 12 Masculino 89 89 178
2ª CATEGORIA MASCULINA 31 PEREZ NAREDO, CARLOS 11 Masculino 85 93 178
2ª CATEGORIA MASCULINA 31 PEREZ TUBELLA, JOAN CRISTOFOR 9 Masculino 89 89 178
2ª CATEGORIA MASCULINA 34 GONZALEZ DOMENECH, DANIEL 10 Masculino 84 96 180
2ª CATEGORIA MASCULINA 35 GALLARDO TORREDEDIA ANTONIO 12 Masculino 94 88 182
2ª CATEGORIA MASCULINA 35 VELASCO BETES, FELIPE 11 Masculino 94 88 182
2ª CATEGORIA MASCULINA 37 CAMPINS BAGUR,IGNACIO 7 Masculino 95 88 183
2ª CATEGORIA MASCULINA 38 PLANAS GRAS,ALBERT 11 Masculino 93 91 184
2ª CATEGORIA MASCULINA 38 ROMERO MORENO, ROMAN 9 Masculino 95 89 184
2ª CATEGORIA MASCULINA 40 SOLE ANGLES, JOSEP 7 Masculino 101 84 185
2ª CATEGORIA MASCULINA 41 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 14 Masculino 100 87 187
2ª CATEGORIA MASCULINA 42 VILA SAGNIER, JAVIER 10 Masculino 97 93 190
2ª CATEGORIA MASCULINA 43 PRADO LATORRES, JOSE RAMON 6 Masculino 94 97 191
2ª CATEGORIA MASCULINA 44 LINCOLN PASCUAL HUGO 17 Masculino 96 99 195
2ª CATEGORIA MASCULINA 45 MARIN LOPEZ ENRIQUE 15 Masculino 98 106 204
2ª CATEGORIA MASCULINA 46 SAGNIER RIERA JOSE MIGUEL 5 Masculino 0 0 Ret
2ª CATEGORIA MASCULINA 47 ESCUDE LLUSCA, JORDI 4 Masculino 0 0 Ret
2ª CATEGORIA FEMENINA 1 LLANZA MATA ISABEL 10 Femenino 78 87 165
2ª CATEGORIA FEMENINA 2 TORRENS VALLHONRAT, MARIA 9 Femenino 84 83 167
2ª CATEGORIA FEMENINA 3 BEL VIDAL PATRICIA 7 Femenino 84 85 169
2ª CATEGORIA FEMENINA 4 FERRET HERNANDEZ,INMA. 13 Femenino 83 87 170
2ª CATEGORIA FEMENINA 5 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 11 Femenino 89 83 172
2ª CATEGORIA FEMENINA 5 GARI EGUILLOR BLANCA 9 Femenino 82 90 172
2ª CATEGORIA FEMENINA 7 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 14 Femenino 95 83 178
2ª CATEGORIA FEMENINA 8 JOVER FONTANALS, CRISTINA 12 Femenino 91 89 180
2ª CATEGORIA FEMENINA 9 VILA RECOLONS INES 14 Femenino 91 94 185
2ª CATEGORIA FEMENINA 10 MLATIATI , IRRENE 12 Femenino 93 93 186
2ª CATEGORIA FEMENINA 11 IBARS TORRES Mª JOSE 10 Femenino 91 97 188
2ª CATEGORIA FEMENINA 12 BAGARIA PERPIÑA,TERESA 14 Femenino 101 91 192
2ª CATEGORIA FEMENINA 13 PEREZ-ALBERT SAGNIER SILVIA 20 Femenino 94 101 195
2ª CATEGORIA FEMENINA 14 JOVER FONTANALS, ARACELI 12 Femenino 100 96 196
2ª CATEGORIA FEMENINA 15 POLO POVEDA, BEATRIZ 14 Femenino 101 97 198
2ª CATEGORIA FEMENINA 16 MIQUEL ANDREU GEORGINA 13 Femenino 0 0 Ret
3ª Y 4ª CATEGORIA MASCULINA 1 CRESPO CERVERA, ORIOL 12 Masculino 89 89 178
3ª Y 4ª CATEGORIA MASCULINA 2 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 14 Masculino 100 87 187
3ª Y 4ª CATEGORIA MASCULINA 3 LINCOLN PASCUAL HUGO 17 Masculino 96 99 195
3ª Y 4ª CATEGORIA MASCULINA 4 MARIN LOPEZ ENRIQUE 15 Masculino 98 106 204
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 1 FERRET HERNANDEZ,INMA. 13 Femenino 83 87 170
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 2 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 14 Femenino 95 83 178
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 3 VILA RECOLONS INES 14 Femenino 91 94 185
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 4 BAGARIA PERPIÑA,TERESA 14 Femenino 101 91 192
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 5 PEREZ-ALBERT SAGNIER SILVIA 20 Femenino 94 101 195
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 6 POLO POVEDA, BEATRIZ 14 Femenino 101 97 198
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 7 MIQUEL ANDREU GEORGINA 13 Femenino 0 0 Ret
Handicap Masculina Acumulada 1 ANDREU TORRADO ALEJANDRO 4 Masculino 73 69 142
Handicap Masculina Acumulada 1 FABREGAT MORA EUGENI 4 Masculino 70 72 142
Handicap Masculina Acumulada 3 PEREZ SIERRA, PABLO 5 Masculino 73 70 143
Handicap Masculina Acumulada 3 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 11 Masculino 67 76 143
Handicap Masculina Acumulada 3 CARO GARCIA,ENRIQUE 12 Masculino 73 70 143
Handicap Masculina Acumulada 6 AROLA DIAZ GUILLERMO 3 Masculino 75 69 144
Handicap Masculina Acumulada 7 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 4 Masculino 73 72 145
Handicap Masculina Acumulada 8 VERGES BUENO, JAVIER 3 Masculino 75 71 146
Handicap Masculina Acumulada 8 BONHORA TEMPRADO, JOAN 6 Masculino 70 76 146
Handicap Masculina Acumulada 10 PUJOL-SOLIANO JUANCO JOSE MANUEL 5 Masculino 74 73 147
Handicap Masculina Acumulada 10 SALLENT GARRIGA RAIMOND 6 Masculino 72 75 147
Handicap Masculina Acumulada 10 MONTSERRAT ACHE, MIQUEL 9 Masculino 74 73 147
Handicap Masculina Acumulada 13 MARTINEZ CAMPOS, JUAN JOSE 1 Masculino 77 71 148
Handicap Masculina Acumulada 13 BACH, PHILIPPE 3 Masculino 78 70 148
Handicap Masculina Acumulada 13 DASI MARTINEZ DE VALLEJO VICENTE 3 Masculino 76 72 148
Handicap Masculina Acumulada 13 RODRIGUEZ GUTIERREZ, FRANCISCO 5 Masculino 78 70 148
Handicap Masculina Acumulada 17 ROSAL GARCIGOY BRUNO 3 Masculino 74 75 149
Handicap Masculina Acumulada 17 MORENO JIMENEZ RAFAEL 3 Masculino 74 75 149
Handicap Masculina Acumulada 17 TREPAT ROS, JOSEP 8 Masculino 74 75 149
Handicap Masculina Acumulada 17 RILO MORALES, MARIANO 10 Masculino 73 76 149
Handicap Masculina Acumulada 21 BEL WELSCH ALBERTO 2 Masculino 76 74 150
Handicap Masculina Acumulada 21 DE WIT GUZMAN IGNACIO 5 Masculino 77 73 150
Handicap Masculina Acumulada 21 FELIU PILON ALEJANDRO 6 Masculino 72 78 150
Handicap Masculina Acumulada 21 GONZALBEZ UGARTE, ANTONIO 7 Masculino 79 71 150
Handicap Masculina Acumulada 21 GRACIA MARSIÑACH ANTONIO 7 Masculino 75 75 150
Handicap Masculina Acumulada 21 MAÑAS RAMONEDA LUIS 9 Masculino 74 76 150
Handicap Masculina Acumulada 21 CREUS VENTURA, FRANCESC X. 10 Masculino 74 76 150
Handicap Masculina Acumulada 28 CALATAYUD VELASCO, ANGEL 5 Masculino 73 78 151
Handicap Masculina Acumulada 28 MARSAL COLOM, IGNACIO 5 Masculino 72 79 151
Handicap Masculina Acumulada 28 MARFA BERNADES, SALVADOR 7 Masculino 78 73 151
Handicap Masculina Acumulada 31 SALAMANCA RIQUELME,MARIO GERMAN 4 Masculino 75 77 152
Handicap Masculina Acumulada 31 SAURET BONINO, CARLOS 8 Masculino 76 76 152
Handicap Masculina Acumulada 31 SOLA DE LA PUENTE XAVIER 9 Masculino 78 74 152
Handicap Masculina Acumulada 34 ESQUERRA GIMENO, FERNANDO RAMON 3 Masculino 72 81 153
Handicap Masculina Acumulada 34 GIRBAU CALM, LLUIS 4 Masculino 79 74 153
Handicap Masculina Acumulada 34 LARRAZABAL AGUERREVERE,GUSTAVO 4 Masculino 76 77 153
Handicap Masculina Acumulada 37 BERTRAN MARQUEZ IGNACIO 6 Masculino 77 77 154
Handicap Masculina Acumulada 37 CRESPO CERVERA, ORIOL 12 Masculino 77 77 154
Handicap Masculina Acumulada 39 GIRALT DASI, JUAN CARLOS 8 Masculino 74 81 155
Handicap Masculina Acumulada 40 BALCAZAR TORT, IGNACIO 9 Masculino 76 80 156
Handicap Masculina Acumulada 40 DE CAMPS GALOBART, JUAN CARLOS 10 Masculino 76 80 156
Handicap Masculina Acumulada 40 PEREZ NAREDO, CARLOS 11 Masculino 74 82 156
Handicap Masculina Acumulada 43 MORENES GILES MIGUEL 6 Masculino 75 82 157
Handicap Masculina Acumulada 44 VILALLONGA SHELLY, DAVID 5 Masculino 78 80 158
Handicap Masculina Acumulada 44 GALLARDO TORREDEDIA ANTONIO 12 Masculino 82 76 158
Handicap Masculina Acumulada 46 SANCHEZ FERNANDEZ, SANTIAGO 9 Masculino 83 76 159
Handicap Masculina Acumulada 46 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 14 Masculino 86 73 159
Handicap Masculina Acumulada 48 OLLE BERTRAND, CARLOS 5 Masculino 78 82 160
Handicap Masculina Acumulada 48 PEREZ TUBELLA, JOAN CRISTOFOR 9 Masculino 80 80 160
Handicap Masculina Acumulada 48 GONZALEZ DOMENECH, DANIEL 10 Masculino 74 86 160
Handicap Masculina Acumulada 48 VELASCO BETES, FELIPE 11 Masculino 83 77 160
Handicap Masculina Acumulada 52 LINCOLN PASCUAL HUGO 17 Masculino 79 82 161
Handicap Masculina Acumulada 53 GUERIN BENARROCH,RONALD 5 Masculino 79 83 162
Handicap Masculina Acumulada 53 PLANAS GRAS,ALBERT 11 Masculino 82 80 162
Handicap Masculina Acumulada 55 ROMERO MORENO, ROMAN 9 Masculino 86 80 166
Handicap Masculina Acumulada 56 CAMPINS BAGUR,IGNACIO 7 Masculino 88 81 169
Handicap Masculina Acumulada 57 VILA SAGNIER, JAVIER 10 Masculino 87 83 170
Handicap Masculina Acumulada 58 SOLE ANGLES, JOSEP 7 Masculino 94 77 171
Handicap Masculina Acumulada 59 MARIN LOPEZ ENRIQUE 15 Masculino 83 91 174
Handicap Masculina Acumulada 60 PRADO LATORRES, JOSE RAMON 6 Masculino 88 91 179
Handicap Masculina Acumulada 61 SAGNIER RIERA JOSE MIGUEL 5 Masculino 0 0 Ret
Handicap Masculina Acumulada 62 ESCUDE LLUSCA, JORDI 4 Masculino 0 0 Ret
Handicap Femenina Acumulada 1 FERRET HERNANDEZ,INMA. 13 Femenino 70 74 144
Handicap Femenina Acumulada 2 LLANZA MATA ISABEL 10 Femenino 68 77 145
Handicap Femenina Acumulada 3 TORRENS VALLHONRAT, MARIA 9 Femenino 75 74 149
Handicap Femenina Acumulada 4 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 11 Femenino 78 72 150
Handicap Femenina Acumulada 4 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 14 Femenino 81 69 150
Handicap Femenina Acumulada 6 GARI EGUILLOR BLANCA 9 Femenino 73 81 154
Handicap Femenina Acumulada 7 BEL VIDAL PATRICIA 7 Femenino 77 78 155
Handicap Femenina Acumulada 7 PEREZ-ALBERT SAGNIER SILVIA 20 Femenino 74 81 155
Handicap Femenina Acumulada 9 JOVER FONTANALS, CRISTINA 12 Femenino 79 77 156
Handicap Femenina Acumulada 10 VILA RECOLONS INES 14 Femenino 77 80 157
Handicap Femenina Acumulada 11 MLATIATI , IRRENE 12 Femenino 81 81 162
Handicap Femenina Acumulada 12 BAGARIA PERPIÑA,TERESA 14 Femenino 87 77 164
Handicap Femenina Acumulada 13 IBARS TORRES Mª JOSE 10 Femenino 81 87 168
Handicap Femenina Acumulada 14 POLO POVEDA, BEATRIZ 14 Femenino 87 83 170
Handicap Femenina Acumulada 15 JOVER FONTANALS, ARACELI 12 Femenino 88 84 172
Handicap Femenina Acumulada 16 MIQUEL ANDREU GEORGINA 13 Femenino 0 0 Ret
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Día 1 Día 2 Total
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies