PREMIO STABLEFORD DE LA CERDAÑA
11 AGO 2020
11 AGO 2020
Individual
Stableford
CLASIFICACION
Tee Hora Nombre Handicap Barras
1 7,51 OLANO LAFITA JOSE LUIS 16.5 Amarillas
1 7,51 LEPORI BOLLA CLAUDIO 14.5 Amarillas
1 7,51 FABRA RIVIERE ROMAN 9.7 Amarillas
1 8,00 MARTIN BALET ALVARO 11.6 Amarillas
1 8,00 LEACH CUCURELLA,MARTA 13.2 Rojas
1 8,00 PARELLADA DE CARALT, JOSE IGNACIO 14.9 Amarillas
1 8,09 DURAN BASTE, CARLOS 26 Amarillas
1 8,09 ROSAL GARCIGOY MARIA 26.5 Rojas
1 8,09 MALDONADO DIAZ ANGEL, JAVIER 21.3 Amarillas
1 8,18 GOMEZ NEBRERA CRISTINA 28.1 Rojas
1 8,18 TORRABADELLA DE REYNOSO ENRIQUE 26.3 Amarillas
1 8,18 TORRABADELLA DE REYNOSO PEDRO 18.8 Amarillas
1 8,27 SAGNIER DE TARAMONA ANTONIO 13.7 Amarillas
1 8,27 SOUCHEIRON VIDRI JUAN LUIS 16.6 Amarillas
1 8,36 MONTESINO-ESPARTERO VELASCO, IÑIGO 16.7 Amarillas
1 8,36 SAGNIER TARAMONA ALFONSO 21.2 Amarillas
1 8,36 DE SAN SIMON PALACIOS, PABLO MIKI 15.5 Amarillas
1 8,45 BERTRAN MARQUEZ IGNACIO 7.1 Amarillas
1 8,45 GALLARDO TORREDEDIA ANTONIO 11.5 Amarillas
1 8,45 ROSAL GARCIGOY BRUNO 2 Amarillas
1 8,54 VALLS GALBAN JORGE 23.5 Amarillas
1 8,54 LE MONNIER GOTOR DELMIRO 22.1 Amarillas
1 8,54 MONTERO REITER MIGUEL 17.6 Amarillas
1 9,03 BARGUÑO VIDAL RAMON 14.1 Amarillas
1 9,03 SAN MIGUEL MORAGAS, IGNACIO 4.7 Amarillas
1 9,03 FERNANDEZ-PEÑA GOIZUETA JAVIER 9.5 Amarillas
1 9,12 DAURE DELPHINE 7.1 Rojas
1 9,12 LA VILLA RIVIERE CONCEPCION DE 8.7 Rojas
1 9,12 GARI EGUILLOR BLANCA 8.8 Rojas
1 9,21 FERRER FISAS ADRIANA 22.3 Rojas
1 9,21 MENGUAL GARCIA Mª ANGELES 22.4 Rojas
1 9,30 CAREAGA MOZO DE ROSALES CATALINA 35.5 Rojas
1 9,30 DE OZA UNANUA CESAR IGNACIO 21.5 Amarillas
1 9,30 MONER PAGES, MONICA 34.9 Rojas
1 9,39 LLANZA MATA MERCEDES 16.6 Rojas
1 9,39 VILAGUT ORTA EVA 2.5 Rojas
1 9,39 BERTRAN MARQUEZ FELIPE 11.4 Amarillas
1 9,48 AMOROS PERDIGO MAGDA 21.4 Rojas
1 9,48 OLLE CURIEL Mª ROSA 24.7 Rojas
1 9,48 BATLLE BELTRAN MARTA 23.2 Rojas
1 9,57 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 9.8 Rojas
1 9,57 LEBRERO MARTINEZ, SUSANA 13.4 Rojas
1 9,57 FARRES MARTI, ALBERT 7.9 Amarillas
1 10,06 GRAELLS REYNOSO EULALIA 31 Rojas
1 10,06 SOLIS COELLO JUAN ANTONIO 26.5 Amarillas
1 10,06 CARLES COSTA CARMEN 13.6 Rojas
1 10,15 SANZ DE ACEDO LAMBOTTE JAVIER 12.6 Amarillas
1 10,15 SERRA LOPEZ-CHICHERI JAVIER 12.5 Amarillas
1 10,15 LE MONNIER GOTOR MARTA 18.1 Rojas
1 10,24 FABREGAT MORA EUGENI 3.6 Amarillas
1 10,24 FABREGAT MORA XAVIER 8.9 Amarillas
1 10,24 BONHORA TEMPRADO, JOAN 6.9 Amarillas
1 10,33 GUI CASANOVAS JOSE Mª 15.1 Amarillas
1 10,33 ALDAMIZ-ECHEVARRIA JAVIER 15.7 Amarillas
1 10,33 JUNGERS OLIVIER 11.2 Amarillas
1 10,42 PEREZ-ALBERT SAGNIER SILVIA 18.9 Rojas
1 10,42 BATISTA MARIA 16.4 Rojas
1 10,51 MATEO BARRANCO,DAVID 17.2 Amarillas
1 10,51 DELGADO MOLL BEGOÑA 36 Rojas
1 11,00 DE WIT GUZMAN IGNACIO 4.8 Amarillas
1 11,00 DE WIT GUZMAN FRANCISCO 16.9 Amarillas
1 11,00 DE WIT TRENOR IGNACIO 8.5 Amarillas
1 11,18 PRATS BARRULL GUILLEM 2.9 Amarillas
1 11,18 ALDAMIZ-ECHEVARRIA DE LA VILLA JAVIER -2.1 Amarillas
1 11,27 MAS-SARDA ROMAGOSA ARTURO 18 Amarillas
1 11,27 LACALLE COLL, ENRIQUE 15.9 Amarillas
1 11,27 SENSAT VILADOMIU FRANCISCO 16 Amarillas
1 11,36 FISAS PUJOL-SOLIANO SANTIAGO 8 Amarillas
1 11,36 BUXERES PUJOL-SOLIANO LUIS 2.9 Amarillas
1 11,36 RAVENTOS BASAGOITI IÑIGO 9.5 Amarillas
1 11,45 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 2.9 Amarillas
1 11,45 PALOP TORDERA FRANCISCO 10.3 Amarillas
1 11,45 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 15.1 Amarillas
1 12,03 GIMENO VILAR, JORDI 22.3 Amarillas
1 12,03 GIMENO OLLER ALVARO 25 Amarillas
1 12,03 GIRO DE LA IGLESIA,MANUEL 3.2 Amarillas
1 12,12 FABRA FERRANDO CAMILO 11.5 Amarillas
1 12,12 FIGUEROA GOMEZ, RODRIGO 17 Amarillas
1 12,12 PEREZ-SALA MALDONADO FERNANDO 10.3 Amarillas
1 12,24 DASI MARTINEZ DE VALLEJO VICENTE 3 Amarillas
1 12,24 VILA SAGNIER, JAVIER 11 Amarillas
1 12,24 ASSENS VILA JOAQUIN 3.2 Amarillas
1 12,33 SERRA LE MONNIER JAVIER 9.3 Amarillas
1 12,33 SERRA LE MONNIER BORJA 8.3 Amarillas
1 12,33 DE ROS NUÑEZ, NICOLAS 14.5 Amarillas
1 12,42 FABREGAT OLLE CAROLINA 6.2 Rojas
1 12,42 SATUE MARTINEZ, ADRIAN 19.9 Amarillas
1 12,42 CARDENAL LE MONNIER JORGE 15 Amarillas
1 12,51 MUÑOA SAINZ FRANCISCO JAVIER 16.1 Amarillas
1 12,51 ESCODA MONTAL, ANTONIO 18.5 Amarillas
1 12,51 MUÑOA FORNS FRANCISCO JAVIER 24 Amarillas
1 13,00 JUNOY BOSCH, BORJA 17.4 Amarillas
1 13,00 FABREGAT AMOROS JORDI 24.7 Amarillas
1 13,00 ROSAL CAVERO, TOMAS 26.2 Amarillas
1 13,15 WANGEN THOMAS DE 2.1 Amarillas
1 13,15 ANDREU CANTARELL CARLOS 6.9 Amarillas
1 13,15 MALET FAURA BORJA 1.5 Amarillas
1 13,24 PARELLADA LEACH PABLO 19.3 Amarillas
1 13,24 PARELLADA LEACH JOSE IGNACIO 16.6 Amarillas
1 13,24 PARELLADA LEACH ELENA 20.1 Rojas
1 13,33 PARIS CARANDINI GABRIELA 26.8 Rojas
1 13,33 CAMPILLO MONCHE BEATRIZ 28.1 Rojas
1 13,33 FORNER BELTRAN, SOL 36 Rojas
1 13,42 FAUS FERRER CARLOTA 25.3 Rojas
1 13,42 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND LEOPOLD 13.4 Amarillas
1 13,42 MONTERO NUÑEZ JORGE 15.1 Amarillas
1 13,51 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND JOAQUIN 21.9 Amarillas
1 13,51 RODES DESVALLS LUCAS 11.8 Amarillas
1 14,00 DURAN BASSO FLORA 17.5 Rojas
1 14,00 RODES KNUTH MIGUEL 35.4 Amarillas
1 14,00 RODENAS FISAS MANU 20.6 Amarillas
1 14,09 MONTESINO-ESPARTERO PARIS JACOBO 22.9 Amarillas
1 14,09 DE WIT TRENOR REYES 13.3 Rojas
1 14,09 MATABUENA VERNIS, BLANCA 21.5 Rojas
1 14,18 PALOP VALLET-BARCELO AUREA 12.1 Rojas
1 14,18 DASI MENGUAL SUSANA 10.7 Rojas
1 14,18 DASI MENGUAL INES 8 Rojas
1 14,36 PUIG-DORIA P., JOSE MARIA 7.8 Amarillas
1 14,36 MUIÑOS BUFILL, CONRADO 22 Amarillas
1 14,36 ROS BRUGUERAS,ALBERTO 12.6 Amarillas
1 14,45 DE OZA CAREAGA IGNACIO 13.1 Amarillas
1 14,45 CORTINES PAPI NICOLAS 23.7 Amarillas
1 14,45 BERTRAN CARULLA JOSE 20.3 Amarillas
1 15,03 KNUTH MARTEN JORGE 4.3 Amarillas
1 15,03 KNUTH ALORDA JACOBO 11.4 Amarillas
1 15,03 SAGNIER TARAMONA JOAQUIN 15.4 Amarillas
1 15,30 ANDREU TORRADO ALEJANDRO 3.2 Amarillas
1 15,30 ANDREU VILA ALEJANDRO 13.2 Amarillas
1 15,30 VILA RECOLONS INES 14.1 Rojas
Tee Nombre Hora Handicap Barras
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Handicap Indistinta Acumulada 1 JUNOY BOSCH, BORJA 18 Masculino 47
Handicap Indistinta Acumulada 2 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND LEOPOLD 14 Masculino 45
Handicap Indistinta Acumulada 3 MATEO BARRANCO,DAVID 18 Masculino 44
Handicap Indistinta Acumulada 3 BERTRAN CARULLA JOSE 21 Masculino 44
Handicap Indistinta Acumulada 5 PARELLADA LEACH ELENA 22 Femenino 42
Handicap Indistinta Acumulada 6 DURAN BASSO FLORA 19 Femenino 41
Handicap Indistinta Acumulada 7 ALDAMIZ-ECHEVARRIA DE LA VILLA JAVIER -3 Masculino 40
Handicap Indistinta Acumulada 7 MALET FAURA BORJA 1 Masculino 40
Handicap Indistinta Acumulada 7 KNUTH MARTEN JORGE 4 Masculino 40
Handicap Indistinta Acumulada 7 BATLLE BELTRAN MARTA 25 Femenino 40
Handicap Indistinta Acumulada 7 DURAN BASTE, CARLOS 28 Masculino 40
Handicap Indistinta Acumulada 12 DE WIT TRENOR IGNACIO 9 Masculino 39
Handicap Indistinta Acumulada 13 WANGEN THOMAS DE 2 Masculino 38
Handicap Indistinta Acumulada 13 DASI MENGUAL INES 9 Femenino 38
Handicap Indistinta Acumulada 13 FERNANDEZ-PEÑA GOIZUETA JAVIER 10 Masculino 38
Handicap Indistinta Acumulada 13 SANZ DE ACEDO LAMBOTTE JAVIER 13 Masculino 38
Handicap Indistinta Acumulada 13 SAGNIER TARAMONA ALFONSO 22 Masculino 38
Handicap Indistinta Acumulada 18 VILAGUT ORTA EVA 3 Femenino 37
Handicap Indistinta Acumulada 18 ANDREU TORRADO ALEJANDRO 3 Masculino 37
Handicap Indistinta Acumulada 18 ANDREU CANTARELL CARLOS 7 Masculino 37
Handicap Indistinta Acumulada 18 FARRES MARTI, ALBERT 8 Masculino 37
Handicap Indistinta Acumulada 18 PALOP VALLET-BARCELO AUREA 13 Femenino 37
Handicap Indistinta Acumulada 18 DE OZA CAREAGA IGNACIO 14 Masculino 37
Handicap Indistinta Acumulada 18 PARELLADA LEACH JOSE IGNACIO 17 Masculino 37
Handicap Indistinta Acumulada 18 RODENAS FISAS MANU 22 Masculino 37
Handicap Indistinta Acumulada 18 PARIS CARANDINI GABRIELA 29 Femenino 37
Handicap Indistinta Acumulada 27 ASSENS VILA JOAQUIN 3 Masculino 36
Handicap Indistinta Acumulada 27 SERRA LE MONNIER JAVIER 9 Masculino 36
Handicap Indistinta Acumulada 27 FABREGAT MORA XAVIER 9 Masculino 36
Handicap Indistinta Acumulada 27 PEREZ-SALA MALDONADO FERNANDO 11 Masculino 36
Handicap Indistinta Acumulada 27 PARELLADA DE CARALT, JOSE IGNACIO 15 Masculino 36
Handicap Indistinta Acumulada 27 SATUE MARTINEZ, ADRIAN 21 Masculino 36
Handicap Indistinta Acumulada 33 BUXERES PUJOL-SOLIANO LUIS 2 Masculino 35
Handicap Indistinta Acumulada 33 PRATS BARRULL GUILLEM 2 Masculino 35
Handicap Indistinta Acumulada 33 DE WIT GUZMAN IGNACIO 5 Masculino 35
Handicap Indistinta Acumulada 33 LEACH CUCURELLA,MARTA 14 Femenino 35
Handicap Indistinta Acumulada 33 LEPORI BOLLA CLAUDIO 15 Masculino 35
Handicap Indistinta Acumulada 33 DE SAN SIMON PALACIOS, PABLO MIKI 16 Masculino 35
Handicap Indistinta Acumulada 33 PARELLADA LEACH PABLO 20 Masculino 35
Handicap Indistinta Acumulada 40 SAN MIGUEL MORAGAS, IGNACIO 4 Masculino 34
Handicap Indistinta Acumulada 40 PUIG-DORIA P., JOSE MARIA 8 Masculino 34
Handicap Indistinta Acumulada 40 VALLET MILLET GUILLERMO 15 Masculino 34
Handicap Indistinta Acumulada 40 OLLE CURIEL Mª ROSA 26 Femenino 34
Handicap Indistinta Acumulada 40 ROSAL CAVERO, TOMAS 28 Masculino 34
Handicap Indistinta Acumulada 45 ROSAL GARCIGOY BRUNO 2 Masculino 33
Handicap Indistinta Acumulada 45 DASI MARTINEZ DE VALLEJO VICENTE 3 Masculino 33
Handicap Indistinta Acumulada 45 FABREGAT MORA EUGENI 3 Masculino 33
Handicap Indistinta Acumulada 45 FISAS PUJOL-SOLIANO SANTIAGO 8 Masculino 33
Handicap Indistinta Acumulada 45 LA VILLA RIVIERE CONCEPCION DE 9 Femenino 33
Handicap Indistinta Acumulada 45 JUNGERS OLIVIER 11 Masculino 33
Handicap Indistinta Acumulada 45 ANDREU VILA ALEJANDRO 14 Masculino 33
Handicap Indistinta Acumulada 45 SAGNIER DE TARAMONA ANTONIO 14 Masculino 33
Handicap Indistinta Acumulada 45 ALDAMIZ-ECHEVARRIA JAVIER 16 Masculino 33
Handicap Indistinta Acumulada 45 MALDONADO DIAZ ANGEL, JAVIER 22 Masculino 33
Handicap Indistinta Acumulada 45 TORRABADELLA DE REYNOSO ENRIQUE 28 Masculino 33
Handicap Indistinta Acumulada 56 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 2 Masculino 32
Handicap Indistinta Acumulada 56 GIRO DE LA IGLESIA,MANUEL 3 Masculino 32
Handicap Indistinta Acumulada 56 BONHORA TEMPRADO, JOAN 7 Masculino 32
Handicap Indistinta Acumulada 56 DASI MENGUAL SUSANA 11 Femenino 32
Handicap Indistinta Acumulada 56 VILA SAGNIER, JAVIER 11 Masculino 32
Handicap Indistinta Acumulada 56 BERTRAN MARQUEZ FELIPE 12 Masculino 32
Handicap Indistinta Acumulada 56 MARTIN BALET ALVARO 12 Masculino 32
Handicap Indistinta Acumulada 56 KNUTH ALORDA JACOBO 12 Masculino 32
Handicap Indistinta Acumulada 56 FABRA FERRANDO CAMILO 12 Masculino 32
Handicap Indistinta Acumulada 56 MARTI POU, PEDRO 14 Masculino 32
Handicap Indistinta Acumulada 56 LLANZA MATA MERCEDES 18 Femenino 32
Handicap Indistinta Acumulada 56 FIGUEROA GOMEZ, RODRIGO 18 Masculino 32
Handicap Indistinta Acumulada 56 AMOROS PERDIGO MAGDA 23 Femenino 32
Handicap Indistinta Acumulada 56 FABREGAT AMOROS JORDI 26 Masculino 32
Handicap Indistinta Acumulada 56 CAMPILLO MONCHE BEATRIZ 30 Femenino 32
Handicap Indistinta Acumulada 71 FABREGAT OLLE CAROLINA 7 Femenino 31
Handicap Indistinta Acumulada 71 BERTRAN MARQUEZ IGNACIO 7 Masculino 31
Handicap Indistinta Acumulada 71 DAURE DELPHINE 8 Femenino 31
Handicap Indistinta Acumulada 71 RODES DESVALLS LUCAS 12 Masculino 31
Handicap Indistinta Acumulada 71 DE WIT TRENOR REYES 14 Femenino 31
Handicap Indistinta Acumulada 71 CARLES COSTA CARMEN 15 Femenino 31
Handicap Indistinta Acumulada 71 MONTESINO-ESPARTERO VELASCO, IÑIGO 17 Masculino 31
Handicap Indistinta Acumulada 71 VALLS GALBAN JORGE 25 Masculino 31
Handicap Indistinta Acumulada 71 ROSAL GARCIGOY MARIA 28 Femenino 31
Handicap Indistinta Acumulada 71 RODES KNUTH MIGUEL 28 Masculino 31
Handicap Indistinta Acumulada 71 MONER PAGES, MONICA 37 Femenino 31
Handicap Indistinta Acumulada 82 GALLARDO TORREDEDIA ANTONIO 12 Masculino 30
Handicap Indistinta Acumulada 82 LEBRERO MARTINEZ, SUSANA 14 Femenino 30
Handicap Indistinta Acumulada 82 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 16 Masculino 30
Handicap Indistinta Acumulada 82 OLANO LAFITA JOSE LUIS 17 Masculino 30
Handicap Indistinta Acumulada 82 TORRABADELLA DE REYNOSO PEDRO 20 Masculino 30
Handicap Indistinta Acumulada 82 DE OZA UNANUA CESAR IGNACIO 23 Masculino 30
Handicap Indistinta Acumulada 82 GIMENO VILAR, JORDI 24 Masculino 30
Handicap Indistinta Acumulada 82 DELGADO MOLL BEGOÑA 39 Femenino 30
Handicap Indistinta Acumulada 90 RAVENTOS BASAGOITI XAVIER 6 Masculino 29
Handicap Indistinta Acumulada 90 PALOP TORDERA FRANCISCO 11 Masculino 29
Handicap Indistinta Acumulada 90 VILA RECOLONS INES 15 Femenino 29
Handicap Indistinta Acumulada 90 BARGUÑO VIDAL RAMON 15 Masculino 29
Handicap Indistinta Acumulada 90 LACALLE COLL, ENRIQUE 17 Masculino 29
Handicap Indistinta Acumulada 90 MUÑOA SAINZ FRANCISCO JAVIER 17 Masculino 29
Handicap Indistinta Acumulada 90 SENSAT VILADOMIU FRANCISCO 17 Masculino 29
Handicap Indistinta Acumulada 90 MUIÑOS BUFILL, CONRADO 23 Masculino 29
Handicap Indistinta Acumulada 90 MATABUENA VERNIS, BLANCA 23 Femenino 29
Handicap Indistinta Acumulada 90 FAUS FERRER CARLOTA 27 Femenino 29
Handicap Indistinta Acumulada 90 SOLIS COELLO JUAN ANTONIO 28 Masculino 29
Handicap Indistinta Acumulada 101 SERRA LOPEZ-CHICHERI JAVIER 13 Masculino 28
Handicap Indistinta Acumulada 101 GUI CASANOVAS JOSE Mª 16 Masculino 28
Handicap Indistinta Acumulada 101 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND JOAQUIN 23 Masculino 28
Handicap Indistinta Acumulada 101 LE MONNIER GOTOR DELMIRO 23 Masculino 28
Handicap Indistinta Acumulada 105 RAVENTOS BASAGOITI IÑIGO 10 Masculino 27
Handicap Indistinta Acumulada 105 PEREZ-ALBERT SAGNIER SILVIA 20 Femenino 27
Handicap Indistinta Acumulada 105 MONTESINO-ESPARTERO PARIS JACOBO 24 Masculino 27
Handicap Indistinta Acumulada 105 FERRER FISAS ADRIANA 24 Femenino 27
Handicap Indistinta Acumulada 105 GRAELLS REYNOSO EULALIA 33 Femenino 27
Handicap Indistinta Acumulada 105 CAREAGA MOZO DE ROSALES CATALINA 38 Femenino 27
Handicap Indistinta Acumulada 105 FORNER BELTRAN, SOL 39 Femenino 27
Handicap Indistinta Acumulada 112 ROS BRUGUERAS,ALBERTO 13 Masculino 26
Handicap Indistinta Acumulada 112 SAGNIER TARAMONA JOAQUIN 16 Masculino 26
Handicap Indistinta Acumulada 112 BATISTA MARIA 18 Femenino 26
Handicap Indistinta Acumulada 115 SERRA LE MONNIER BORJA 8 Masculino 25
Handicap Indistinta Acumulada 115 GARI EGUILLOR BLANCA 9 Femenino 25
Handicap Indistinta Acumulada 115 MONTERO NUÑEZ JORGE 16 Masculino 25
Handicap Indistinta Acumulada 115 DE WIT GUZMAN FRANCISCO 18 Masculino 25
Handicap Indistinta Acumulada 119 CARDENAL LE MONNIER JORGE 16 Masculino 24
Handicap Indistinta Acumulada 119 MENGUAL GARCIA Mª ANGELES 24 Femenino 24
Handicap Indistinta Acumulada 121 SOUCHEIRON VIDRI JUAN LUIS 17 Masculino 23
Handicap Indistinta Acumulada 122 MONTERO REITER MIGUEL 18 Masculino 22
Handicap Indistinta Acumulada 122 LE MONNIER GOTOR MARTA 19 Femenino 22
Handicap Indistinta Acumulada 122 GIMENO OLLER ALVARO 26 Masculino 22
Handicap Indistinta Acumulada 125 MUÑOA FORNS FRANCISCO JAVIER 25 Masculino 21
Handicap Indistinta Acumulada 126 FABRA RIVIERE ROMAN 10 Masculino 20
Handicap Indistinta Acumulada 126 GOMEZ NEBRERA CRISTINA 30 Femenino 20
Handicap Indistinta Acumulada 128 ESCODA MONTAL, ANTONIO 19 Masculino 17
Handicap Indistinta Acumulada 129 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 10 Femenino Ret
Handicap Indistinta Acumulada 129 DE ROS NUÑEZ, NICOLAS 15 Masculino Ret
Handicap Indistinta Acumulada 129 MAS-SARDA ROMAGOSA ARTURO 19 Masculino Ret
Handicap Indistinta Acumulada 129 CORTINES PAPI NICOLAS 25 Masculino Ret
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies