TORNEIG ANDBANK 2019
27 ABR 2019
27 ABR 2019
Individual
Stableford
Tee Hora Nombre Handicap Barras
1 9,45 PEREZ SIERRA, PABLO 4.7 Amarillas
1 9,45 TEULE CALDUCH, EUDALD 10.1 Amarillas
1 9,45 ARDERIU SOLER, JOAN 10.6 Amarillas
1 9,45 MATEU MELCION, DANIEL 11.3 Amarillas
1 9,55 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 12.3 Amarillas
1 9,55 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 9.8 Amarillas
1 9,55 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 4.6 Amarillas
1 9,55 MORENO JIMENEZ RAFAEL 3.2 Amarillas
2 9,45 TEULE COLLAZO, CARLES 10.2 Amarillas
2 9,45 PEREZ PEREZ, FRANCESC 11 Amarillas
2 9,45 TORRADES FERRER, MANUEL 11.3 Amarillas
2 9,45 HUARTE OSINAGA, CELIA 12 Rojas
2 9,55 VILA BERTRAN JOSu00c9 10.2 Amarillas
2 9,55 AMOROS FERRE, OSCAR 15.5 Amarillas
2 9,55 PIRO BARRI, FRANCESC 17.9 Amarillas
2 9,55 CASADO JURADO, MANUEL 11.6 Amarillas
3 9,45 JIMENEZ ISAMAT, JOAN 21.6 Amarillas
3 9,45 CANET TARRIDA, JOAN 13 Amarillas
3 9,45 CARRERAS QUIRANTES, MIGUEL 15.2 Amarillas
3 9,45 GOSTELI ROVIRA, CARLOS 17.6 Amarillas
4 9,45 TOR CLEMENTE, MINERVA 18.2 Rojas
4 9,45 AMADOR JIMENEZ, ALFRED 13.4 Amarillas
4 9,45 PORRAS HERRERA, TONI 17.1 Amarillas
4 9,45 MONTANE PONS,GILBERT 19.4 Amarillas
4 9,55 MONZON RAMIREZ, SAMUEL 22.2 Amarillas
4 9,55 WEIS KONANZ, PERE GUILLEM 20 Amarillas
4 9,55 GISPERT NIETO, CARME 21.3 Rojas
4 9,55 SILVESTRE CAHORS,JOSEP 22.4 Amarillas
5 9,45 SALA BARRACHINA JOAN 22.7 Amarillas
5 9,45 BUCETA FERRER DANIEL 24.7 Amarillas
5 9,45 MIRABAL BENITO, XAVIER 25 Amarillas
5 9,45 SERVAT PINTAT, CANOLICH 29 Rojas
6 9,45 TORRENT COLLADO, JOSE 20.3 Amarillas
6 9,45 MARTIN MORENO ANDRES 20.5 Amarillas
6 9,45 COBO, ANTHONY 24.8 Amarillas
6 9,45 SALA SEBASTIA MODEST 26.5 Amarillas
7 9,45 GRIERA VILA, ALBERT 11.5 Amarillas
7 9,45 SOLER CAAMAu00d1O, XAVIER 18.1 Amarillas
7 9,45 FORT BER, ALBERT 36 Amarillas
7 9,55 VALERO TODA, CARLOS 19.7 Amarillas
7 9,55 VIGANEGO CLAVEL, CARLOS 7.1 Amarillas
7 9,55 ROTLLAN XIFRA, LLUIS 6.5 Amarillas
8 9,45 MARCET DE LA RIVA, TONI 10.3 Amarillas
8 9,45 COMELLAS POU JOSEP 12.1 Amarillas
8 9,45 BERNARDINI MUu00d1OZ, JAVIER 21.7 Amarillas
8 9,45 CASALS I BASTUS, ARNAU 34.5 Amarillas
9 9,45 ORMAECHEA ROSILLO, BORJA 10.2 Amarillas
9 9,45 REGAS ESTEVE, JOAQUIM 12.4 Amarillas
9 9,45 VILADOMIU PEREZ-SALA,JOSE 13.5 Amarillas
9 9,45 PLANS CALAFELL, EVA 19.1 Rojas
10 9,45 RABERT GRAU,ENRIC 4.3 Amarillas
10 9,45 RABERT RIERA,ENRIC 10.9 Amarillas
10 9,45 JAUREGUI BERAZA, ADRIAN 15.3 Amarillas
10 9,45 GUTIERREZ MORGADO, PILAR 28 Rojas
11 9,45 CREUS RIBAS, MARIA 1.5 Rojas
11 9,45 TOR CLEMENTE, EDUARD 6.1 Amarillas
11 9,45 FORES COLOMER, JORDI 8.6 Amarillas
11 9,45 TOR ARMENGOL, ESTEVE 17.2 Amarillas
12 9,45 LINIERS PELETIER, ALVARO 16.5 Amarillas
13 9,45 RABERT RIERA,JORDI 9.1 Amarillas
13 9,45 SOLER RIERA, JAIME 12.6 Amarillas
13 9,45 LE MONNIER MATA ALFONSO 17.9 Amarillas
13 9,55 JUNOY BOSCH, FERRAN 15 Amarillas
13 9,55 LARA MIRAVITLLES, CLAUDIA 5.1 Rojas
13 9,55 JUNOY BOSCH, BORJA 18.6 Amarillas
14 9,45 RIOJA RIOJA, BRUNO 20.2 Amarillas
14 9,45 BAGARIA OBIOLS, FRANCESC 20.9 Amarillas
14 9,45 BATLLE BELTRAN MARTA 22.2 Rojas
15 9,45 LARA PASCUAL JAVIER 9.7 Amarillas
15 9,45 FELIU PILON ALEJANDRO 6.1 Amarillas
15 9,45 JUNOY POUPON JUAN SEBASTIu00c1N 10.5 Amarillas
15 9,45 LINCOLN PASCUAL HUGO 16.1 Amarillas
16 9,45 MINGUILLON CAPDEVILA, JORDI R. 24.6 Amarillas
16 9,45 MORO OJEDA IGNACIO 11.7 Amarillas
16 9,45 RODRIGUEZ NAVARRO ANTONIO 11.5 Amarillas
16 9,45 RABANAL SUAREZ JOSE LUIS 12.4 Amarillas
16 9,55 ROMAN OTERO, JOSE MANUEL 25.4 Amarillas
16 9,55 CORBELLA ESTADELLA, JOSEP MARIA 26.5 Amarillas
16 9,55 YUSTE ROSAL, ANTONIO 13.9 Amarillas
17 9,45 RIEGER CARRABINA,GERARD 15.2 Amarillas
17 9,45 RIVA GONZALEZ,SILVIA 25.4 Rojas
17 9,45 MEDINA VILLUENDAS, MIGUEL 25.9 Amarillas
17 9,45 TAMARIT MARTORELL, MARTA 27.4 Rojas
18 9,45 VILAGUT ORTA EVA 3.7 Rojas
18 9,45 PUIGDEMASA CASANOVAS, JORDI 5.9 Amarillas
18 9,45 BERTRAN MARQUEZ FELIPE 10.9 Amarillas
18 9,45 EROLA NADAL, MAITE 18.4 Rojas
Tee Nombre Hora Handicap Barras
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
PRIMERA CATEGORIA 1 LARA MIRAVITLLES, CLAUDIA 6 Femenino 41
PRIMERA CATEGORIA 2 TOR CLEMENTE, EDUARD 6 Masculino 39
PRIMERA CATEGORIA 2 ROTLLAN XIFRA, LLUIS 7 Masculino 39
PRIMERA CATEGORIA 2 AMOROS FERRE, OSCAR 17 Masculino 39
PRIMERA CATEGORIA 5 MORENO JIMENEZ RAFAEL 3 Masculino 38
PRIMERA CATEGORIA 6 JUNOY BOSCH, FERRAN 16 Masculino 37
PRIMERA CATEGORIA 7 TEULE COLLAZO, CARLES 11 Masculino 36
PRIMERA CATEGORIA 7 BERTRAN MARQUEZ FELIPE 12 Masculino 36
PRIMERA CATEGORIA 7 YUSTE ROSAL, ANTONIO 15 Masculino 36
PRIMERA CATEGORIA 10 VILA BERTRAN JOSu00c9 11 Masculino 35
PRIMERA CATEGORIA 10 JAUREGUI BERAZA, ADRIAN 17 Masculino 35
PRIMERA CATEGORIA 12 VILAGUT ORTA EVA 4 Femenino 34
PRIMERA CATEGORIA 12 RABERT GRAU,ENRIC 4 Masculino 34
PRIMERA CATEGORIA 12 TOR ARMENGOL, ESTEVE 19 Masculino 34
PRIMERA CATEGORIA 15 FELIU PILON ALEJANDRO 6 Masculino 33
PRIMERA CATEGORIA 15 LARA PASCUAL JAVIER 10 Masculino 33
PRIMERA CATEGORIA 15 PEREZ PEREZ, FRANCESC 12 Masculino 33
PRIMERA CATEGORIA 18 JUNOY POUPON JUAN SEBASTIu00c1N 11 Masculino 32
PRIMERA CATEGORIA 18 RODRIGUEZ NAVARRO ANTONIO 12 Masculino 32
PRIMERA CATEGORIA 18 RABANAL SUAREZ JOSE LUIS 13 Masculino 32
PRIMERA CATEGORIA 18 AMADOR JIMENEZ, ALFRED 15 Masculino 32
PRIMERA CATEGORIA 22 MARCET DE LA RIVA, TONI 11 Masculino 31
PRIMERA CATEGORIA 22 ARDERIU SOLER, JOAN 11 Masculino 31
PRIMERA CATEGORIA 24 RABERT RIERA,JORDI 10 Masculino 30
PRIMERA CATEGORIA 24 RABERT RIERA,ENRIC 12 Masculino 30
PRIMERA CATEGORIA 24 PORRAS HERRERA, TONI 19 Masculino 30
PRIMERA CATEGORIA 27 VIGANEGO CLAVEL, CARLOS 7 Masculino 29
PRIMERA CATEGORIA 27 MATEU MELCION, DANIEL 12 Masculino 29
PRIMERA CATEGORIA 27 GRIERA VILA, ALBERT 12 Masculino 29
PRIMERA CATEGORIA 27 CANET TARRIDA, JOAN 14 Masculino 29
PRIMERA CATEGORIA 31 CREUS RIBAS, MARIA 2 Femenino 28
PRIMERA CATEGORIA 31 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 5 Masculino 28
PRIMERA CATEGORIA 31 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 10 Masculino 28
PRIMERA CATEGORIA 31 TEULE CALDUCH, EUDALD 11 Masculino 28
PRIMERA CATEGORIA 31 HUARTE OSINAGA, CELIA 13 Femenino 28
PRIMERA CATEGORIA 31 RIEGER CARRABINA,GERARD 17 Masculino 28
PRIMERA CATEGORIA 37 PEREZ SIERRA, PAU 5 Masculino 27
PRIMERA CATEGORIA 37 PUIGDEMASA CASANOVAS, JORDI 6 Masculino 27
PRIMERA CATEGORIA 37 FORES COLOMER, JORDI 9 Masculino 27
PRIMERA CATEGORIA 37 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 13 Masculino 27
PRIMERA CATEGORIA 37 LINCOLN PASCUAL HUGO 18 Masculino 27
PRIMERA CATEGORIA 42 CASADO JURADO, MANUEL 13 Masculino 25
PRIMERA CATEGORIA 43 LINIERS PELETIER, ALVARO 18 Masculino 24
PRIMERA CATEGORIA 44 TORRADES FERRER, MANUEL 12 Masculino 23
PRIMERA CATEGORIA 45 VILADOMIU PEREZ-SALA,JOSE 15 Masculino 21
PRIMERA CATEGORIA 46 SOLER RIERA, JAIME 14 Masculino 20
PRIMERA CATEGORIA 47 COMELLAS POU JOSEP 13 Masculino 19
PRIMERA CATEGORIA 47 MORO OJEDA IGNACIO 13 Masculino 19
PRIMERA CATEGORIA 49 ORMAECHEA ROSILLO, BORJA 11 Masculino 18
PRIMERA CATEGORIA 49 REGAS ESTEVE, JOAQUIM 13 Masculino 18
PRIMERA CATEGORIA 51 CARRERAS QUIRANTES, MIGUEL 17 Masculino 17
SEGUNDA CATEGORIA 1 BAGARIA OBIOLS, FRANCESC 23 Masculino 36
SEGUNDA CATEGORIA 2 BATLLE BELTRAN MARTA 25 Femenino 33
SEGUNDA CATEGORIA 2 MONZON RAMIREZ, SAMUEL 25 Masculino 33
SEGUNDA CATEGORIA 2 SILVESTRE CAHORS,JOSEP 25 Masculino 33
SEGUNDA CATEGORIA 5 LE MONNIER MATA ALFONSO 20 Masculino 32
SEGUNDA CATEGORIA 5 MEDINA VILLUENDAS, MIGUEL 29 Masculino 32
SEGUNDA CATEGORIA 7 MONTANE PONS,GILBERT 21 Masculino 31
SEGUNDA CATEGORIA 8 TOR CLEMENTE, MINERVA 21 Femenino 30
SEGUNDA CATEGORIA 8 VALERO TODA, CARLOS 22 Masculino 30
SEGUNDA CATEGORIA 10 EROLA NADAL, MAITE 21 Femenino 29
SEGUNDA CATEGORIA 10 TORRENT COLLADO, JOSE 22 Masculino 29
SEGUNDA CATEGORIA 10 RIVA GONZALEZ,SILVIA 29 Femenino 29
SEGUNDA CATEGORIA 13 JUNOY BOSCH, BORJA 21 Masculino 28
SEGUNDA CATEGORIA 13 SALA BARRACHINA JOAN 25 Masculino 28
SEGUNDA CATEGORIA 13 CORBELLA ESTADELLA, JOSEP MARIA 29 Masculino 28
SEGUNDA CATEGORIA 13 GUTIERREZ MORGADO, PILAR 32 Femenino 28
SEGUNDA CATEGORIA 17 SOLER CAAMAu00d1O, XAVIER 20 Masculino 26
SEGUNDA CATEGORIA 17 BUCETA FERRER DANIEL 27 Masculino 26
SEGUNDA CATEGORIA 19 MARTIN MORENO ANDRES 23 Masculino 25
SEGUNDA CATEGORIA 19 BERNARDINI MUu00d1OZ, JAVIER 24 Masculino 25
SEGUNDA CATEGORIA 21 MINGUILLON CAPDEVILA, JORDI R. 27 Masculino 24
SEGUNDA CATEGORIA 22 WEIS KONANZ, PERE GUILLEM 22 Masculino 23
SEGUNDA CATEGORIA 22 COBO, ANTHONY 28 Masculino 23
SEGUNDA CATEGORIA 24 PLANS CALAFELL, EVA 22 Femenino 22
SEGUNDA CATEGORIA 24 GISPERT NIETO, CARME 24 Femenino 22
SEGUNDA CATEGORIA 24 TAMARIT MARTORELL, MARTA 31 Femenino 22
SEGUNDA CATEGORIA 27 GOSTELI ROVIRA, CARLOS 19 Masculino 21
SEGUNDA CATEGORIA 28 JIMENEZ ISAMAT, JOAN 24 Masculino 20
SEGUNDA CATEGORIA 28 CASALS I BASTUS, ARNAU 29 Masculino 20
SEGUNDA CATEGORIA 28 SALA SEBASTIA MODEST 29 Masculino 20
SEGUNDA CATEGORIA 31 RIOJA RIOJA, BRUNO 22 Masculino 19
SEGUNDA CATEGORIA 31 ROMAN OTERO, JOSE MANUEL 28 Masculino 19
SEGUNDA CATEGORIA 33 SERVAT PINTAT, CANOLICH 33 Femenino 18
SEGUNDA CATEGORIA 34 MIRABAL BENITO, XAVIER 28 Masculino 16
SEGUNDA CATEGORIA 34 FORT BER, ALBERT 29 Masculino 16
SEGUNDA CATEGORIA 36 PIRO BARRI, FRANCESC 20 Masculino Ret
Scratch Indistinta Acumulada 1 LARA MIRAVITLLES, CLAUDIA 6 Femenino 35
Scratch Indistinta Acumulada 1 MORENO JIMENEZ RAFAEL 3 Masculino 35
Scratch Indistinta Acumulada 3 TOR CLEMENTE, EDUARD 6 Masculino 33
Scratch Indistinta Acumulada 4 ROTLLAN XIFRA, LLUIS 7 Masculino 32
Scratch Indistinta Acumulada 5 VILAGUT ORTA EVA 4 Femenino 31
Scratch Indistinta Acumulada 6 RABERT GRAU,ENRIC 4 Masculino 30
Scratch Indistinta Acumulada 7 FELIU PILON ALEJANDRO 6 Masculino 27
Scratch Indistinta Acumulada 8 CREUS RIBAS, MARIA 2 Femenino 26
Scratch Indistinta Acumulada 9 TEULE COLLAZO, CARLES 11 Masculino 25
Scratch Indistinta Acumulada 10 BERTRAN MARQUEZ FELIPE 12 Masculino 24
Scratch Indistinta Acumulada 10 VILA BERTRAN JOSu00c9 11 Masculino 24
Scratch Indistinta Acumulada 12 JUNOY POUPON JUAN SEBASTIu00c1N 11 Masculino 23
Scratch Indistinta Acumulada 12 LARA PASCUAL JAVIER 10 Masculino 23
Scratch Indistinta Acumulada 12 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 5 Masculino 23
Scratch Indistinta Acumulada 15 AMOROS FERRE, OSCAR 17 Masculino 22
Scratch Indistinta Acumulada 15 JUNOY BOSCH, FERRAN 16 Masculino 22
Scratch Indistinta Acumulada 15 YUSTE ROSAL, ANTONIO 15 Masculino 22
Scratch Indistinta Acumulada 15 AMADOR JIMENEZ, ALFRED 15 Masculino 22
Scratch Indistinta Acumulada 15 VIGANEGO CLAVEL, CARLOS 7 Masculino 22
Scratch Indistinta Acumulada 15 PEREZ SIERRA, PAU 5 Masculino 22
Scratch Indistinta Acumulada 21 PEREZ PEREZ, FRANCESC 12 Masculino 21
Scratch Indistinta Acumulada 21 RODRIGUEZ NAVARRO ANTONIO 12 Masculino 21
Scratch Indistinta Acumulada 21 MARCET DE LA RIVA, TONI 11 Masculino 21
Scratch Indistinta Acumulada 21 PUIGDEMASA CASANOVAS, JORDI 6 Masculino 21
Scratch Indistinta Acumulada 25 RABANAL SUAREZ JOSE LUIS 13 Masculino 20
Scratch Indistinta Acumulada 25 MATEU MELCION, DANIEL 12 Masculino 20
Scratch Indistinta Acumulada 25 ARDERIU SOLER, JOAN 11 Masculino 20
Scratch Indistinta Acumulada 25 RABERT RIERA,JORDI 10 Masculino 20
Scratch Indistinta Acumulada 29 RABERT RIERA,ENRIC 12 Masculino 19
Scratch Indistinta Acumulada 29 TEULE CALDUCH, EUDALD 11 Masculino 19
Scratch Indistinta Acumulada 29 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 10 Masculino 19
Scratch Indistinta Acumulada 29 FORES COLOMER, JORDI 9 Masculino 19
Scratch Indistinta Acumulada 33 JAUREGUI BERAZA, ADRIAN 17 Masculino 18
Scratch Indistinta Acumulada 33 CANET TARRIDA, JOAN 14 Masculino 18
Scratch Indistinta Acumulada 33 GRIERA VILA, ALBERT 12 Masculino 18
Scratch Indistinta Acumulada 36 TOR ARMENGOL, ESTEVE 19 Masculino 16
Scratch Indistinta Acumulada 36 HUARTE OSINAGA, CELIA 13 Femenino 16
Scratch Indistinta Acumulada 36 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 13 Masculino 16
Scratch Indistinta Acumulada 39 BAGARIA OBIOLS, FRANCESC 23 Masculino 15
Scratch Indistinta Acumulada 39 LE MONNIER MATA ALFONSO 20 Masculino 15
Scratch Indistinta Acumulada 39 LINCOLN PASCUAL HUGO 18 Masculino 15
Scratch Indistinta Acumulada 39 TORRADES FERRER, MANUEL 12 Masculino 15
Scratch Indistinta Acumulada 43 RIEGER CARRABINA,GERARD 17 Masculino 14
Scratch Indistinta Acumulada 43 CASADO JURADO, MANUEL 13 Masculino 14
Scratch Indistinta Acumulada 45 MONTANE PONS,GILBERT 21 Masculino 13
Scratch Indistinta Acumulada 45 SOLER CAAMAu00d1O, XAVIER 20 Masculino 13
Scratch Indistinta Acumulada 45 PORRAS HERRERA, TONI 19 Masculino 13
Scratch Indistinta Acumulada 45 SOLER RIERA, JAIME 14 Masculino 13
Scratch Indistinta Acumulada 49 LINIERS PELETIER, ALVARO 18 Masculino 12
Scratch Indistinta Acumulada 50 SILVESTRE CAHORS,JOSEP 25 Masculino 11
Scratch Indistinta Acumulada 50 TORRENT COLLADO, JOSE 22 Masculino 11
Scratch Indistinta Acumulada 50 VALERO TODA, CARLOS 22 Masculino 11
Scratch Indistinta Acumulada 50 EROLA NADAL, MAITE 21 Femenino 11
Scratch Indistinta Acumulada 50 TOR CLEMENTE, MINERVA 21 Femenino 11
Scratch Indistinta Acumulada 50 VILADOMIU PEREZ-SALA,JOSE 15 Masculino 11
Scratch Indistinta Acumulada 50 MORO OJEDA IGNACIO 13 Masculino 11
Scratch Indistinta Acumulada 50 ORMAECHEA ROSILLO, BORJA 11 Masculino 11
Scratch Indistinta Acumulada 58 MONZON RAMIREZ, SAMUEL 25 Masculino 10
Scratch Indistinta Acumulada 58 PLANS CALAFELL, EVA 22 Femenino 10
Scratch Indistinta Acumulada 58 COMELLAS POU JOSEP 13 Masculino 10
Scratch Indistinta Acumulada 58 REGAS ESTEVE, JOAQUIM 13 Masculino 10
Scratch Indistinta Acumulada 62 RIVA GONZALEZ,SILVIA 29 Femenino 9
Scratch Indistinta Acumulada 62 BATLLE BELTRAN MARTA 25 Femenino 9
Scratch Indistinta Acumulada 62 SALA BARRACHINA JOAN 25 Masculino 9
Scratch Indistinta Acumulada 62 BERNARDINI MUu00d1OZ, JAVIER 24 Masculino 9
Scratch Indistinta Acumulada 62 MARTIN MORENO ANDRES 23 Masculino 9
Scratch Indistinta Acumulada 62 JUNOY BOSCH, BORJA 21 Masculino 9
Scratch Indistinta Acumulada 62 GOSTELI ROVIRA, CARLOS 19 Masculino 9
Scratch Indistinta Acumulada 69 BUCETA FERRER DANIEL 27 Masculino 8
Scratch Indistinta Acumulada 69 WEIS KONANZ, PERE GUILLEM 22 Masculino 8
Scratch Indistinta Acumulada 71 MEDINA VILLUENDAS, MIGUEL 29 Masculino 7
Scratch Indistinta Acumulada 71 CARRERAS QUIRANTES, MIGUEL 17 Masculino 7
Scratch Indistinta Acumulada 73 GUTIERREZ MORGADO, PILAR 32 Femenino 6
Scratch Indistinta Acumulada 73 CORBELLA ESTADELLA, JOSEP MARIA 29 Masculino 6
Scratch Indistinta Acumulada 73 MINGUILLON CAPDEVILA, JORDI R. 27 Masculino 6
Scratch Indistinta Acumulada 73 RIOJA RIOJA, BRUNO 22 Masculino 6
Scratch Indistinta Acumulada 77 CASALS I BASTUS, ARNAU 29 Masculino 5
Scratch Indistinta Acumulada 77 GISPERT NIETO, CARME 24 Femenino 5
Scratch Indistinta Acumulada 79 JIMENEZ ISAMAT, JOAN 24 Masculino 4
Scratch Indistinta Acumulada 80 TAMARIT MARTORELL, MARTA 31 Femenino 3
Scratch Indistinta Acumulada 80 FORT BER, ALBERT 29 Masculino 3
Scratch Indistinta Acumulada 80 COBO, ANTHONY 28 Masculino 3
Scratch Indistinta Acumulada 83 SERVAT PINTAT, CANOLICH 33 Femenino 1
Scratch Indistinta Acumulada 83 SALA SEBASTIA MODEST 29 Masculino 1
Scratch Indistinta Acumulada 83 MIRABAL BENITO, XAVIER 28 Masculino 1
Scratch Indistinta Acumulada 83 ROMAN OTERO, JOSE MANUEL 28 Masculino 1
Scratch Indistinta Acumulada 87 PIRO BARRI, FRANCESC 20 Masculino Ret
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies