TROFEO ROLEX DE GOLF 2018
16 AGO 2018
16 AGO 2018
Individual
Medal Play
Tee Hora Nombre Handicap Barras
1 9,30 ALDAMIZ-ECHEVARRIA DE LA VILLA JAVIER -0.4 Amarillas
1 9,30 DURAN CARASSO, JOSE MARIA 0.1 Amarillas
1 9,30 DURAN CARASSO, CARLOS 0.8 Amarillas
1 9,30 RUIZ DE ALDA DE LA ROSA JULIO ANDRES 1 Amarillas
1 9,40 LEACH CUCURELLA JUAN 1 Amarillas
1 9,40 FREY MIQUEL ANDREAS 1.2 Amarillas
1 9,40 PEREZ-ROSALES MARIMON ALFONSO 2.2 Amarillas
1 9,40 WANGEN LLANZA THOMAS DE 2.6 Amarillas
2 9,30 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 3 Amarillas
2 9,30 MORENO JIMENEZ RAFAEL 3.1 Amarillas
2 9,30 BUXERES PUJOL-SOLIANO LUIS 3.4 Amarillas
2 9,30 FREY MIQUEL KARL 3.5 Amarillas
3 9,30 ASSENS VILA JOAQUIN 3.6 Amarillas
3 9,30 DASI MARTINEZ DE VALLEJO VICENTE 4 Amarillas
3 9,30 FELIU LE MONNIER JOAQUIN 4.5 Amarillas
4 9,30 GIRO DE LA IGLESIA,MANUEL 4.5 Amarillas
4 9,30 BERTRAN VALLS JOSE FELIPE 4.6 Amarillas
4 9,30 GAY DE MONTELLA ESTANY JOAQUIN 4.7 Amarillas
4 9,30 BONHORA TEMPRADO, JOAN 4.9 Amarillas
5 9,30 DE WIT GUZMAN IGNACIO 5.1 Amarillas
5 9,30 ESTANY BUFILL MARTA 5.1 Rojas
5 9,30 FABREGAT OLLE JOSE Mª 5.3 Amarillas
5 9,30 ESPINET FERRIN, MIGUEL-DAVID 5.3 Amarillas
6 9,30 SENTMENAT VILA, ANA 13.4 Rojas
6 9,30 JUNGERS OLIVIER 5.4 Amarillas
6 9,30 DAURE DELPHINE 6 Rojas
6 9,30 DE WIT GUZMAN SANTIAGO 6.2 Amarillas
7 9,30 SAGNIER TARAMONA JOAQUIN 13.1 Amarillas
7 9,30 FABREGAT MORA XAVIER 6.4 Amarillas
7 9,30 BERTRAN VALLS PABLO 6.7 Amarillas
8 9,30 FARRES MARTI, ALBERT 7.4 Amarillas
8 9,30 BERTRAN MARQUEZ IGNACIO 7.7 Amarillas
8 9,30 MENCOS VILA ROMULO 7.7 Amarillas
8 9,30 GRAU ALEU BUENAVENTURA 7.7 Amarillas
9 9,30 GARI EGUILLOR BLANCA 7.9 Rojas
9 9,30 RUIZ DE LARRAMENDI DE LLANZA TRISTAN 8.5 Amarillas
9 9,30 SAN MIGUEL MORAGAS, IGNACIO 8.7 Amarillas
10 9,30 LLANZA MATA ISABEL 9.2 Rojas
10 9,30 RUIZ DE LARRAMENDI DE LLANZA INES 9.3 Rojas
10 9,30 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 9.4 Amarillas
11 9,30 IBARS TORRES Mª JOSE 9.7 Rojas
11 9,30 FABRA RIVIERE ROMAN 10 Amarillas
11 9,30 JUNOY POUPON JUAN SEBASTIÁN 10.2 Amarillas
11 9,30 TORRAS LUTKEN,ENRIQUE 10.3 Amarillas
12 9,30 LEBRERO MARTINEZ, SUSANA 14.2 Rojas
12 9,30 BERTRAN MARQUEZ FELIPE 10.5 Amarillas
12 9,30 DURAN FLORIT JOSE MARIA 10.9 Amarillas
12 9,30 PEREZ-SALA MALDONADO FERNANDO 11 Amarillas
13 9,30 SOLIS GRAELLS, IGNACIO 11.2 Amarillas
13 9,30 BOU LLOVERAS, GRACIA 11.3 Rojas
13 9,30 MARSANS FERRER, HUGO 11.4 Amarillas
13 9,30 SALTOR ROSSELL,ARTURO 11.5 Amarillas
14 9,30 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 11.5 Rojas
14 9,30 GALLARDO TORREDEDIA ANTONIO 11.7 Amarillas
14 9,30 GUI TORRENTS JAIME 11.7 Amarillas
14 9,30 PIERA VIVO, NIEVES 12 Rojas
15 9,30 GASOS HORMAECHEA, MARTA 13.6 Rojas
15 9,30 MORELLO CUBELLS, JOAN 12.1 Amarillas
15 9,30 TORRENTS BERTRAN ISABEL 12.2 Rojas
15 9,30 FERNANDEZ-PEÑA GOIZUETA JAVIER 12.4 Amarillas
16 9,30 BARGUÑO VIDAL RAMON 12.5 Amarillas
16 9,30 ALDAMIZ-ECHEVARRIA JAVIER 12.6 Amarillas
16 9,30 VALLET SEGURA ALEJANDRO 12.7 Amarillas
16 9,30 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 12.8 Amarillas
17 9,30 MARIN LOPEZ ENRIQUE 13.4 Amarillas
17 9,30 SAGNIER TARAMONA ANTONIO 12.8 Amarillas
17 9,30 GUI CASANOVAS JOSE Mª 13 Amarillas
17 9,30 ROBLEDO GONZALEZ, MARGARITA 14.2 Rojas
18 9,30 PADRENY CABEZA, MARTA 15.3 Rojas
18 9,30 SOLA ASSENS, JUAN MANUEL 19.9 Amarillas
18 9,30 CASTELLS ESCOLA, JOSEFINA 20.2 Rojas
18 9,30 RECASENS CORTINA, RICARDO 24.8 Amarillas
Tee Nombre Hora Handicap Barras
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Handicap Indistinta Acumulada 1 PEREZ-SALA MALDONADO FERNANDO 12 Masculino 66
Handicap Indistinta Acumulada 1 CASTELLS ESCOLA, JOSEFINA 23 Femenino 66
Handicap Indistinta Acumulada 3 ALDAMIZ-ECHEVARRIA DE LA VILLA JAVIER -1 Masculino 67
Handicap Indistinta Acumulada 3 MORENO JIMENEZ RAFAEL 3 Masculino 67
Handicap Indistinta Acumulada 3 FABRA RIVIERE ROMAN 11 Masculino 67
Handicap Indistinta Acumulada 6 BUXERES PUJOL-SOLIANO LUIS 3 Masculino 68
Handicap Indistinta Acumulada 6 DASI MARTINEZ DE VALLEJO VICENTE 4 Masculino 68
Handicap Indistinta Acumulada 8 DURAN CARASSO, CARLOS 0 Masculino 69
Handicap Indistinta Acumulada 8 BERTRAN VALLS PABLO 7 Masculino 69
Handicap Indistinta Acumulada 10 FREY MIQUEL ANDREAS 1 Masculino 70
Handicap Indistinta Acumulada 10 FABREGAT MORA EUGENI 4 Masculino 70
Handicap Indistinta Acumulada 10 LLANZA MATA ISABEL 10 Femenino 70
Handicap Indistinta Acumulada 13 WANGEN LLANZA THOMAS DE 2 Masculino 71
Handicap Indistinta Acumulada 13 MARSANS FERRER, HUGO 12 Masculino 71
Handicap Indistinta Acumulada 15 PEREZ-ROSALES MARIMON ALFONSO 2 Masculino 72
Handicap Indistinta Acumulada 15 ASSENS VILA JOAQUIN 3 Masculino 72
Handicap Indistinta Acumulada 15 GAY DE MONTELLA ESTANY JOAQUIN 5 Masculino 72
Handicap Indistinta Acumulada 15 FABREGAT OLLE JOSE Mª 5 Masculino 72
Handicap Indistinta Acumulada 15 ESPINET FERRIN, MIGUEL-DAVID 5 Masculino 72
Handicap Indistinta Acumulada 15 BERTRAN MARQUEZ IGNACIO 8 Masculino 72
Handicap Indistinta Acumulada 15 VALLET GOMEZ ALFONSO 9 Masculino 72
Handicap Indistinta Acumulada 15 PIERA VIVO, NIEVES 13 Femenino 72
Handicap Indistinta Acumulada 15 SAGNIER TARAMONA ANTONIO 14 Masculino 72
Handicap Indistinta Acumulada 24 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 3 Masculino 73
Handicap Indistinta Acumulada 24 GIRO DE LA IGLESIA,MANUEL 4 Masculino 73
Handicap Indistinta Acumulada 24 ESTANY BUFILL MARTA 6 Femenino 73
Handicap Indistinta Acumulada 24 RAVENTOS BASAGOITI XAVIER 6 Masculino 73
Handicap Indistinta Acumulada 24 DAURE DELPHINE 7 Femenino 73
Handicap Indistinta Acumulada 24 FARRES MARTI, ALBERT 8 Masculino 73
Handicap Indistinta Acumulada 24 GARI EGUILLOR BLANCA 9 Femenino 73
Handicap Indistinta Acumulada 24 TORRAS LUTKEN,ENRIQUE 11 Masculino 73
Handicap Indistinta Acumulada 24 SOLIS GRAELLS, IGNACIO 12 Masculino 73
Handicap Indistinta Acumulada 24 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 14 Masculino 73
Handicap Indistinta Acumulada 24 TORRENTS BERTRAN ISABEL 14 Femenino 73
Handicap Indistinta Acumulada 35 LEACH CUCURELLA JUAN 0 Masculino 74
Handicap Indistinta Acumulada 35 IBARS TORRES Mª JOSE 11 Femenino 74
Handicap Indistinta Acumulada 35 BERTRAN MARQUEZ FELIPE 11 Masculino 74
Handicap Indistinta Acumulada 35 VALLET SEGURA ALEJANDRO 14 Masculino 74
Handicap Indistinta Acumulada 39 RUIZ DE ALDA DE LA ROSA JULIO ANDRES 0 Masculino 75
Handicap Indistinta Acumulada 39 FREY MIQUEL KARL 3 Masculino 75
Handicap Indistinta Acumulada 39 BONHORA TEMPRADO, JOAN 5 Masculino 75
Handicap Indistinta Acumulada 39 FABREGAT MORA XAVIER 7 Masculino 75
Handicap Indistinta Acumulada 39 MORELLO CUBELLS, JOAN 13 Masculino 75
Handicap Indistinta Acumulada 44 DE WIT GUZMAN IGNACIO 5 Masculino 76
Handicap Indistinta Acumulada 44 DE WIT GUZMAN SANTIAGO 6 Masculino 76
Handicap Indistinta Acumulada 44 SAN MIGUEL MORAGAS, IGNACIO 9 Masculino 76
Handicap Indistinta Acumulada 47 FELIU LE MONNIER JOAQUIN 4 Masculino 77
Handicap Indistinta Acumulada 47 GRAU ALEU BUENAVENTURA 8 Masculino 77
Handicap Indistinta Acumulada 47 GALLARDO TORREDEDIA ANTONIO 13 Masculino 77
Handicap Indistinta Acumulada 47 SENTMENAT VILA, ANA 15 Femenino 77
Handicap Indistinta Acumulada 51 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 10 Masculino 78
Handicap Indistinta Acumulada 51 FERNANDEZ-PEÑA GOIZUETA JAVIER 13 Masculino 78
Handicap Indistinta Acumulada 51 BARGUÑO VIDAL RAMON 14 Masculino 78
Handicap Indistinta Acumulada 54 BOU LLOVERAS, GRACIA 13 Femenino 79
Handicap Indistinta Acumulada 54 GUI CASANOVAS JOSE Mª 14 Masculino 79
Handicap Indistinta Acumulada 54 SAGNIER TARAMONA JOAQUIN 14 Masculino 79
Handicap Indistinta Acumulada 54 ROBLEDO GONZALEZ, MARGARITA 16 Femenino 79
Handicap Indistinta Acumulada 54 PADRENY CABEZA, MARTA 17 Femenino 79
Handicap Indistinta Acumulada 59 VALLET SEGURA ALEJO 9 Masculino 80
Handicap Indistinta Acumulada 59 DURAN FLORIT JOSE MARIA 12 Masculino 80
Handicap Indistinta Acumulada 59 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 13 Femenino 80
Handicap Indistinta Acumulada 59 GUI TORRENTS JAIME 13 Masculino 80
Handicap Indistinta Acumulada 63 LEBRERO MARTINEZ, SUSANA 16 Femenino 81
Handicap Indistinta Acumulada 64 JUNOY POUPON JUAN SEBASTIÁN 11 Masculino 82
Handicap Indistinta Acumulada 64 ALDAMIZ-ECHEVARRIA JAVIER 14 Masculino 82
Handicap Indistinta Acumulada 64 GASOS HORMAECHEA, MARTA 15 Femenino 82
Handicap Indistinta Acumulada 67 DURAN CARASSO, JOSE MARIA -1 Masculino 83
Handicap Indistinta Acumulada 67 RUIZ DE LARRAMENDI DE LLANZA INES 10 Femenino 83
Handicap Indistinta Acumulada 67 MARIN LOPEZ ENRIQUE 15 Masculino 83
Handicap Indistinta Acumulada 70 SOLA ASSENS, JUAN MANUEL 20 Masculino 84
Handicap Indistinta Acumulada 71 JUNGERS OLIVIER 5 Masculino 85
Handicap Indistinta Acumulada 72 BERTRAN VALLS JOSE FELIPE 5 Masculino 87
Handicap Indistinta Acumulada 73 MENCOS VILA ROMULO 8 Masculino 90
Handicap Indistinta Acumulada 73 SALTOR ROSSELL,ARTURO 12 Masculino 90
Handicap Indistinta Acumulada 75 RUIZ DE LARRAMENDI DE LLANZA TRISTAN 9 Masculino 95
Handicap Indistinta Acumulada 76 RECASENS CORTINA, RICARDO 20 Masculino 107
Scratch Indistinta Acumulada 1 ALDAMIZ-ECHEVARRIA DE LA VILLA JAVIER -1 Masculino 66
Scratch Indistinta Acumulada 2 DURAN CARASSO, CARLOS 0 Masculino 69
Scratch Indistinta Acumulada 3 MORENO JIMENEZ RAFAEL 3 Masculino 70
Scratch Indistinta Acumulada 4 BUXERES PUJOL-SOLIANO LUIS 3 Masculino 71
Scratch Indistinta Acumulada 4 FREY MIQUEL ANDREAS 1 Masculino 71
Scratch Indistinta Acumulada 6 DASI MARTINEZ DE VALLEJO VICENTE 4 Masculino 72
Scratch Indistinta Acumulada 7 WANGEN LLANZA THOMAS DE 2 Masculino 73
Scratch Indistinta Acumulada 8 FABREGAT MORA EUGENI 4 Masculino 74
Scratch Indistinta Acumulada 8 PEREZ-ROSALES MARIMON ALFONSO 2 Masculino 74
Scratch Indistinta Acumulada 8 LEACH CUCURELLA JUAN 0 Masculino 74
Scratch Indistinta Acumulada 11 ASSENS VILA JOAQUIN 3 Masculino 75
Scratch Indistinta Acumulada 11 RUIZ DE ALDA DE LA ROSA JULIO ANDRES 0 Masculino 75
Scratch Indistinta Acumulada 13 BERTRAN VALLS PABLO 7 Masculino 76
Scratch Indistinta Acumulada 13 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 3 Masculino 76
Scratch Indistinta Acumulada 15 GAY DE MONTELLA ESTANY JOAQUIN 5 Masculino 77
Scratch Indistinta Acumulada 15 FABREGAT OLLE JOSE Mª 5 Masculino 77
Scratch Indistinta Acumulada 15 ESPINET FERRIN, MIGUEL-DAVID 5 Masculino 77
Scratch Indistinta Acumulada 15 GIRO DE LA IGLESIA,MANUEL 4 Masculino 77
Scratch Indistinta Acumulada 19 PEREZ-SALA MALDONADO FERNANDO 12 Masculino 78
Scratch Indistinta Acumulada 19 FABRA RIVIERE ROMAN 11 Masculino 78
Scratch Indistinta Acumulada 19 FREY MIQUEL KARL 3 Masculino 78
Scratch Indistinta Acumulada 22 ESTANY BUFILL MARTA 6 Femenino 79
Scratch Indistinta Acumulada 22 RAVENTOS BASAGOITI XAVIER 6 Masculino 79
Scratch Indistinta Acumulada 24 LLANZA MATA ISABEL 10 Femenino 80
Scratch Indistinta Acumulada 24 BERTRAN MARQUEZ IGNACIO 8 Masculino 80
Scratch Indistinta Acumulada 24 DAURE DELPHINE 7 Femenino 80
Scratch Indistinta Acumulada 24 BONHORA TEMPRADO, JOAN 5 Masculino 80
Scratch Indistinta Acumulada 28 VALLET GOMEZ ALFONSO 9 Masculino 81
Scratch Indistinta Acumulada 28 FARRES MARTI, ALBERT 8 Masculino 81
Scratch Indistinta Acumulada 28 DE WIT GUZMAN IGNACIO 5 Masculino 81
Scratch Indistinta Acumulada 28 FELIU LE MONNIER JOAQUIN 4 Masculino 81
Scratch Indistinta Acumulada 32 GARI EGUILLOR BLANCA 9 Femenino 82
Scratch Indistinta Acumulada 32 FABREGAT MORA XAVIER 7 Masculino 82
Scratch Indistinta Acumulada 32 DE WIT GUZMAN SANTIAGO 6 Masculino 82
Scratch Indistinta Acumulada 32 DURAN CARASSO, JOSE MARIA -1 Masculino 82
Scratch Indistinta Acumulada 36 MARSANS FERRER, HUGO 12 Masculino 83
Scratch Indistinta Acumulada 37 TORRAS LUTKEN,ENRIQUE 11 Masculino 84
Scratch Indistinta Acumulada 38 PIERA VIVO, NIEVES 13 Femenino 85
Scratch Indistinta Acumulada 38 SOLIS GRAELLS, IGNACIO 12 Masculino 85
Scratch Indistinta Acumulada 38 IBARS TORRES Mª JOSE 11 Femenino 85
Scratch Indistinta Acumulada 38 BERTRAN MARQUEZ FELIPE 11 Masculino 85
Scratch Indistinta Acumulada 38 SAN MIGUEL MORAGAS, IGNACIO 9 Masculino 85
Scratch Indistinta Acumulada 38 GRAU ALEU BUENAVENTURA 8 Masculino 85
Scratch Indistinta Acumulada 44 SAGNIER TARAMONA ANTONIO 14 Masculino 86
Scratch Indistinta Acumulada 45 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 14 Masculino 87
Scratch Indistinta Acumulada 45 TORRENTS BERTRAN ISABEL 14 Femenino 87
Scratch Indistinta Acumulada 47 VALLET SEGURA ALEJANDRO 14 Masculino 88
Scratch Indistinta Acumulada 47 MORELLO CUBELLS, JOAN 13 Masculino 88
Scratch Indistinta Acumulada 47 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 10 Masculino 88
Scratch Indistinta Acumulada 50 CASTELLS ESCOLA, JOSEFINA 23 Femenino 89
Scratch Indistinta Acumulada 50 VALLET SEGURA ALEJO 9 Masculino 89
Scratch Indistinta Acumulada 52 GALLARDO TORREDEDIA ANTONIO 13 Masculino 90
Scratch Indistinta Acumulada 52 JUNGERS OLIVIER 5 Masculino 90
Scratch Indistinta Acumulada 54 FERNANDEZ-PEÑA GOIZUETA JAVIER 13 Masculino 91
Scratch Indistinta Acumulada 55 SENTMENAT VILA, ANA 15 Femenino 92
Scratch Indistinta Acumulada 55 BARGUÑO VIDAL RAMON 14 Masculino 92
Scratch Indistinta Acumulada 55 BOU LLOVERAS, GRACIA 13 Femenino 92
Scratch Indistinta Acumulada 55 DURAN FLORIT JOSE MARIA 12 Masculino 92
Scratch Indistinta Acumulada 55 BERTRAN VALLS JOSE FELIPE 5 Masculino 92
Scratch Indistinta Acumulada 60 GUI CASANOVAS JOSE Mª 14 Masculino 93
Scratch Indistinta Acumulada 60 SAGNIER TARAMONA JOAQUIN 14 Masculino 93
Scratch Indistinta Acumulada 60 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 13 Femenino 93
Scratch Indistinta Acumulada 60 GUI TORRENTS JAIME 13 Masculino 93
Scratch Indistinta Acumulada 60 JUNOY POUPON JUAN SEBASTIÁN 11 Masculino 93
Scratch Indistinta Acumulada 60 RUIZ DE LARRAMENDI DE LLANZA INES 10 Femenino 93
Scratch Indistinta Acumulada 66 ROBLEDO GONZALEZ, MARGARITA 16 Femenino 95
Scratch Indistinta Acumulada 67 PADRENY CABEZA, MARTA 17 Femenino 96
Scratch Indistinta Acumulada 67 ALDAMIZ-ECHEVARRIA JAVIER 14 Masculino 96
Scratch Indistinta Acumulada 69 LEBRERO MARTINEZ, SUSANA 16 Femenino 97
Scratch Indistinta Acumulada 69 GASOS HORMAECHEA, MARTA 15 Femenino 97
Scratch Indistinta Acumulada 71 MARIN LOPEZ ENRIQUE 15 Masculino 98
Scratch Indistinta Acumulada 71 MENCOS VILA ROMULO 8 Masculino 98
Scratch Indistinta Acumulada 73 SALTOR ROSSELL,ARTURO 12 Masculino 102
Scratch Indistinta Acumulada 74 SOLA ASSENS, JUAN MANUEL 20 Masculino 104
Scratch Indistinta Acumulada 74 RUIZ DE LARRAMENDI DE LLANZA TRISTAN 9 Masculino 104
Scratch Indistinta Acumulada 76 RECASENS CORTINA, RICARDO 20 Masculino 127
Handicap Femenina Acumulada 1 CASTELLS ESCOLA, JOSEFINA 23 Femenino 66
Handicap Femenina Acumulada 2 LLANZA MATA ISABEL 10 Femenino 70
Handicap Femenina Acumulada 3 PIERA VIVO, NIEVES 13 Femenino 72
Handicap Femenina Acumulada 4 ESTANY BUFILL MARTA 6 Femenino 73
Handicap Femenina Acumulada 4 DAURE DELPHINE 7 Femenino 73
Handicap Femenina Acumulada 4 GARI EGUILLOR BLANCA 9 Femenino 73
Handicap Femenina Acumulada 4 TORRENTS BERTRAN ISABEL 14 Femenino 73
Handicap Femenina Acumulada 8 IBARS TORRES Mª JOSE 11 Femenino 74
Handicap Femenina Acumulada 9 SENTMENAT VILA, ANA 15 Femenino 77
Handicap Femenina Acumulada 10 BOU LLOVERAS, GRACIA 13 Femenino 79
Handicap Femenina Acumulada 10 ROBLEDO GONZALEZ, MARGARITA 16 Femenino 79
Handicap Femenina Acumulada 10 PADRENY CABEZA, MARTA 17 Femenino 79
Handicap Femenina Acumulada 13 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 13 Femenino 80
Handicap Femenina Acumulada 14 LEBRERO MARTINEZ, SUSANA 16 Femenino 81
Handicap Femenina Acumulada 15 GASOS HORMAECHEA, MARTA 15 Femenino 82
Handicap Femenina Acumulada 16 RUIZ DE LARRAMENDI DE LLANZA INES 10 Femenino 83
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies