V COPA JAVIER ARANA
15 AGO 2020
15 AGO 2020
Individual
Stableford
Tee Hora Nombre Handicap Barras
1 7,45 JUNOY POUPON JUAN SEBASTIÁN 10.8 Amarillas
1 7,45 FABRA RIVIERE ROMAN 9.7 Amarillas
1 7,45 LEPORI BOLLA CLAUDIO 14.2 Amarillas
1 7,45 JUNGERS OLIVIER 10.7 Amarillas
1 7,55 ANDREU CANTARELL CARLOS 6.5 Amarillas
1 7,55 MALET FAURA BORJA 0.7 Amarillas
1 7,55 MALET FAURA ALVARO 3.9 Amarillas
1 7,55 GAY DE MONTELLA ESTANY JOAQUIN 0.9 Amarillas
1 8,05 MONTESINO-ESPARTERO VELASCO, IÑIGO 16.7 Amarillas
1 8,05 SAGNIER DE TARAMONA ANTONIO 13.7 Amarillas
1 8,05 SANS RIVIERE FERNANDO 20.1 Amarillas
1 8,15 FERNANDEZ-PEÑA GOIZUETA JAVIER 8.9 Amarillas
1 8,15 PERO TURU JUAN-IGNACIO 22.6 Amarillas
1 8,15 DE OZA UNANUA CESAR IGNACIO 21.5 Amarillas
1 8,15 VILA RECOLONS ALVARO 17.9 Amarillas
1 8,25 VALLS GALBAN JORGE 23.5 Amarillas
1 8,25 LE MONNIER GOTOR DELMIRO 22.1 Amarillas
1 8,25 MONTERO REITER MIGUEL 17.6 Amarillas
1 8,25 CAMPINS FIGUERAS JORGE 19.2 Amarillas
1 8,35 DAURE DELPHINE 7.1 Rojas
1 8,35 FABREGAT OLLE CAROLINA 6.2 Rojas
1 8,35 SATUE MARTINEZ, ADRIAN 19.4 Amarillas
1 8,35 CARDENAL LE MONNIER JORGE 15.8 Amarillas
1 8,45 GALLARDO TORREDEDIA ANTONIO 11.5 Amarillas
1 8,45 VILA SAGNIER, JAVIER 10.9 Amarillas
1 8,45 GIRO DE LA IGLESIA,MANUEL 3.2 Amarillas
1 8,45 KNUTH MARTEN JORGE 2.8 Amarillas
1 8,55 DE SAN SIMON PALACIOS, PABLO MIKI 13.9 Amarillas
1 8,55 VALLET SEGURA ALEJANDRO 12.5 Amarillas
1 9,05 FABREGAT MORA EUGENI 3.7 Amarillas
1 9,05 FABREGAT MORA XAVIER 8.7 Amarillas
1 9,05 FARRES MARTI, ALBERT 7.6 Amarillas
1 9,05 FARRES MAIRAL, BENJAMIN 12.5 Amarillas
1 9,15 BARGUÑO VIDAL RAMON 14.1 Amarillas
1 9,15 SAN MIGUEL MORAGAS, IGNACIO 4.8 Amarillas
1 9,15 SOLIS GRAELLS, IGNACIO 10.4 Amarillas
1 9,25 VILALLONGA FONT INES 9.8 Rojas
1 9,25 DELGADO MOLL BEGOÑA 36 Rojas
1 9,25 COSTA BERENGUER, FARA 20.7 Rojas
1 9,25 LLANZA MATA MERCEDES 16.6 Rojas
1 9,35 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 9.8 Rojas
1 9,35 IBARS TORRES Mª JOSE 10 Rojas
1 9,35 VILA RECOLONS MERCEDES 19.4 Rojas
1 9,45 LACALLE COLL, ENRIQUE 15.9 Amarillas
1 9,45 ESCODA MONTAL, ANTONIO 18.5 Amarillas
1 9,45 PALOP TORDERA FRANCISCO 10.3 Amarillas
1 9,45 RAVENTOS SAENZ RAMON 26.5 Azules
1 9,55 LINCOLN PASCUAL HUGO 15.8 Amarillas
1 9,55 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 15.6 Amarillas
1 10,05 VILA RECOLONS INES 14.4 Rojas
1 10,05 VILA RECOLONS ALFONSO 12.7 Amarillas
1 10,05 PEREZ-ALBERT SAGNIER SILVIA 18.9 Rojas
1 10,05 VILA RECOLONS JOSÉ 13.9 Amarillas
1 10,15 VILA BERTRAN JOSÉ 9.1 Amarillas
1 10,15 MORENES GILES MIGUEL 6.3 Amarillas
1 10,15 ANDREU TORRADO ALEJANDRO 2.8 Amarillas
1 10,15 ANDREU VILA ALEJANDRO 13.2 Amarillas
1 10,25 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 13.3 Rojas
1 10,25 LLANZA MATA ISABEL 10.2 Rojas
1 10,25 SANZ DE ACEDO LAMBOTTE JAVIER 11.7 Amarillas
1 10,25 BERTRAN MARQUEZ TERESA 16.8 Rojas
1 10,35 ALDAMIZ-ECHEVARRIA JAVIER 15.7 Amarillas
1 10,35 GUI CASANOVAS JOSE Mª 15.7 Amarillas
1 10,35 TORRENTS BERTRAN JAIME 15.6 Amarillas
1 10,45 BUXERES PUJOL-SOLIANO LUIS 2.6 Amarillas
1 10,45 GARRE PEREZ-ALBERT LUCAS 2.3 Amarillas
1 10,45 ESPINET FERRIN, MIGUEL-DAVID 3.8 Amarillas
1 10,45 ESPINET PASCUAL,ORIOL 11 Amarillas
1 10,55 ALIE ZANINI EDUARDO -0.5 Amarillas
1 10,55 MATEO BARRANCO,DAVID 14.8 Amarillas
1 10,55 DURAN MILLET ALBERTO 13.5 Amarillas
1 10,55 CORTINA MUNUERA, DANIEL 10.8 Amarillas
1 11,05 MORENO JIMENEZ RAFAEL 4.2 Amarillas
1 11,05 DE WIT GUZMAN IGNACIO 5.1 Amarillas
1 11,05 PARERA MARTINELL JOSEP 9.4 Amarillas
1 11,05 DASI MARTINEZ DE VALLEJO VICENTE 3 Amarillas
1 12,15 FELIU LE MONNIER JOAQUIN 4.4 Amarillas
1 12,15 SERRA LE MONNIER BORJA 8.9 Amarillas
1 12,15 SERRA LE MONNIER JAVIER 9 Amarillas
1 12,15 SERRA LE MONNIER JUAN 13.1 Amarillas
1 12,25 ALDAMIZ-ECHEVARRIA DE LA VILLA JAVIER -2.7 Amarillas
1 12,25 BERTRAN VALLS JOSE FELIPE 2.1 Amarillas
1 12,25 ROSAL GARCIGOY BRUNO 2 Amarillas
1 12,35 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 10 Amarillas
1 12,35 SAGNIER TARAMONA JOAQUIN 15.4 Amarillas
1 12,45 PALOP VALLET-BARCELO AUREA 11.8 Rojas
1 12,45 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND JOAQUIN 21.9 Amarillas
1 12,45 PEREZ-SALA VALLS-TABERNER LUIS 8.9 Amarillas
1 12,45 PEREZ-SALA SINTES VERONIQUE 28.7 Rojas
1 12,55 LERMA MARTI, PEDRO 30 Amarillas
1 12,55 VIZCAINO Y DE SAS, EDUARDO 13.1 Amarillas
1 12,55 VEGA QUILEZ, IGNACIO 25 Amarillas
1 13,05 GUELL AMPUERO, CASILDA 23.9 Rojas
1 13,05 FORNER BELTRAN OLGA 36 Rojas
1 13,05 FAUS FERRER CARLOTA 25.3 Rojas
1 13,25 PEREZ-SALA MALDONADO FERNANDO 9.9 Amarillas
1 13,25 WANGEN THOMAS DE 1.9 Amarillas
1 13,25 GAY DE MONTELLA ESTANY MARTA 6.4 Rojas
1 13,25 MALDONADO DIAZ ANGEL, JAVIER 21 Amarillas
1 13,35 DASI MENGUAL INES 7.6 Rojas
1 13,35 DASI MENGUAL SUSANA 10.7 Rojas
1 13,35 ROCA JORNET NATALIA -0.5 Rojas
1 13,35 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND LEOPOLD 11.8 Amarillas
13 9,35 GIMENO VILAR, JORDI 22.6 Amarillas
13 9,35 MUÑOA SAINZ FRANCISCO JAVIER 17.1 Amarillas
13 9,35 MORGADES DE OLIVAR, BORJA 32 Amarillas
13 9,45 TORRABADELLA DE REYNOSO PEDRO 18.8 Amarillas
13 9,45 TORRABADELLA DE REYNOSO ENRIQUE 26.2 Amarillas
13 9,45 OLANO LAFITA JOSE LUIS 16.8 Amarillas
13 9,45 GOMEZ NEBRERA CRISTINA 28.1 Rojas
13 9,55 CAREAGA MOZO DE ROSALES CATALINA 35.5 Rojas
13 9,55 MENGUAL GARCIA Mª ANGELES 22.6 Rojas
13 9,55 FERRER FISAS ADRIANA 22.6 Rojas
13 9,55 CARULLA MARQUES ISABEL 26.5 Rojas
13 10,05 SALVADOR TABOADA, CARLOS 18.3 Amarillas
13 10,05 MORO OJEDA IGNACIO 13.6 Amarillas
13 10,05 SOUCHEIRON VIDRI CARMEN 24.7 Rojas
13 10,05 CASACUBERTA VENTOSA ALBERTO 26.5 Amarillas
13 10,15 DE ROS NUÑEZ, NICOLAS 14.7 Amarillas
13 10,15 ROSAL GARCIGOY MARIA 26.5 Rojas
13 10,15 FISAS PUJOL-SOLIANO PATRICIA 21.1 Rojas
13 10,15 DE WIT TRENOR REYES 13.3 Rojas
13 10,25 SAGNIER TARAMONA ALFONSO 20.6 Amarillas
13 10,25 PARIS CARANDINI GABRIELA 26.4 Rojas
13 10,25 FORNER BELTRAN, SOL 36 Rojas
13 10,25 CAMPILLO MONCHE BEATRIZ 28.1 Rojas
13 10,35 SAGIMON MACIA JANET 15.6 Rojas
13 10,35 AMOROS PERDIGO MAGDA 21.8 Rojas
13 10,35 OLLE CURIEL Mª ROSA 24.6 Rojas
13 10,35 SEGURA CROS MONICA 25.7 Rojas
Tee Nombre Hora Handicap Barras
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
1ª CATEGORIA 1 ROSAL GARCIGOY BRUNO 2 Masculino 42
1ª CATEGORIA 1 SERRA LE MONNIER BORJA 9 Masculino 42
1ª CATEGORIA 3 FELIU LE MONNIER JOAQUIN 4 Masculino 41
1ª CATEGORIA 3 SOLIS GRAELLS, IGNACIO 11 Masculino 41
1ª CATEGORIA 5 ALIE ZANINI EDUARDO -1 Masculino 39
1ª CATEGORIA 5 FABREGAT MORA XAVIER 9 Masculino 39
1ª CATEGORIA 5 CORTINA MUNUERA, DANIEL 11 Masculino 39
1ª CATEGORIA 5 VALLET SEGURA ALEJANDRO 13 Masculino 39
1ª CATEGORIA 9 MORENES GILES MIGUEL 6 Masculino 38
1ª CATEGORIA 10 BERTRAN VALLS JOSE FELIPE 2 Masculino 37
1ª CATEGORIA 10 FABREGAT MORA EUGENI 3 Masculino 37
1ª CATEGORIA 10 DE WIT GUZMAN IGNACIO 5 Masculino 37
1ª CATEGORIA 10 FERNANDEZ-PEÑA GOIZUETA JAVIER 9 Masculino 37
1ª CATEGORIA 10 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 10 Masculino 37
1ª CATEGORIA 10 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND LEOPOLD 12 Masculino 37
1ª CATEGORIA 16 WANGEN THOMAS DE 1 Masculino 36
1ª CATEGORIA 16 ANDREU TORRADO ALEJANDRO 2 Masculino 36
1ª CATEGORIA 16 GIRO DE LA IGLESIA,MANUEL 3 Masculino 36
1ª CATEGORIA 16 RAVENTOS BASAGOITI XAVIER 7 Masculino 36
1ª CATEGORIA 20 DASI MARTINEZ DE VALLEJO VICENTE 3 Masculino 35
1ª CATEGORIA 20 ANDREU CANTARELL CARLOS 6 Masculino 35
1ª CATEGORIA 20 PEREZ-SALA VALLS-TABERNER LUIS 9 Masculino 35
1ª CATEGORIA 20 ESPINET PASCUAL,ORIOL 11 Masculino 35
1ª CATEGORIA 20 PALOP TORDERA FRANCISCO 11 Masculino 35
1ª CATEGORIA 20 GALLARDO TORREDEDIA ANTONIO 12 Masculino 35
1ª CATEGORIA 26 GARRE PEREZ-ALBERT LUCAS 2 Masculino 34
1ª CATEGORIA 26 BUXERES PUJOL-SOLIANO LUIS 2 Masculino 34
1ª CATEGORIA 26 KNUTH MARTEN JORGE 2 Masculino 34
1ª CATEGORIA 26 SERRA LE MONNIER JAVIER 9 Masculino 34
1ª CATEGORIA 26 SANZ DE ACEDO LAMBOTTE JAVIER 12 Masculino 34
1ª CATEGORIA 31 GAY DE MONTELLA ESTANY JOAQUIN 0 Masculino 33
1ª CATEGORIA 31 MORENO JIMENEZ RAFAEL 4 Masculino 33
1ª CATEGORIA 33 VALLET GOMEZ ALFONSO 9 Masculino 32
1ª CATEGORIA 34 MALET FAURA ALVARO 4 Masculino 31
1ª CATEGORIA 34 SAN MIGUEL MORAGAS, IGNACIO 5 Masculino 31
1ª CATEGORIA 34 VALLET SEGURA ALFONSO 7 Masculino 31
1ª CATEGORIA 34 JUNOY POUPON JUAN SEBASTIÁN 11 Masculino 31
1ª CATEGORIA 34 FARRES MAIRAL, BENJAMIN 13 Masculino 31
1ª CATEGORIA 39 PARERA MARTINELL JOSEP 10 Masculino 30
1ª CATEGORIA 39 VILA SAGNIER, JAVIER 11 Masculino 30
1ª CATEGORIA 41 VILA BERTRAN JOSÉ 9 Masculino 28
1ª CATEGORIA 41 FABRA RIVIERE ROMAN 10 Masculino 28
1ª CATEGORIA 41 VILA RECOLONS ALFONSO 13 Masculino 28
1ª CATEGORIA 44 ESPINET FERRIN, MIGUEL-DAVID 3 Masculino 24
1ª CATEGORIA 45 PEREZ-SALA MALDONADO FERNANDO 10 Masculino 21
1ª CATEGORIA 46 JUNGERS OLIVIER 11 Masculino 20
1ª CATEGORIA 47 MALET FAURA BORJA 0 Masculino 19
1ª CATEGORIA 48 ALDAMIZ-ECHEVARRIA DE LA VILLA JAVIER -4 Masculino Ret
1ª CATEGORIA 49 FARRES MARTI, ALBERT 8 Masculino Ret
2ª CATEGORIA 1 PERO TURU JUAN-IGNACIO 24 Masculino 41
2ª CATEGORIA 2 SAGNIER DE TARAMONA ANTONIO 14 Masculino 39
2ª CATEGORIA 3 MARTI POU, PEDRO 14 Masculino 38
2ª CATEGORIA 3 GIMENO VILAR, JORDI 24 Masculino 38
2ª CATEGORIA 5 DE ROS NUÑEZ, NICOLAS 15 Masculino 36
2ª CATEGORIA 5 SALVADOR TABOADA, CARLOS 19 Masculino 36
2ª CATEGORIA 5 SATUE MARTINEZ, ADRIAN 20 Masculino 36
2ª CATEGORIA 5 LERMA MARTI, PEDRO 28 Masculino 36
2ª CATEGORIA 9 SAGNIER TARAMONA JOAQUIN 16 Masculino 35
2ª CATEGORIA 9 CARDENAL LE MONNIER JORGE 16 Masculino 35
2ª CATEGORIA 9 TORRABADELLA DE REYNOSO PEDRO 20 Masculino 35
2ª CATEGORIA 9 MALDONADO DIAZ ANGEL, JAVIER 22 Masculino 35
2ª CATEGORIA 13 VIZCAINO Y DE SAS, EDUARDO 14 Masculino 34
2ª CATEGORIA 13 SAGNIER TARAMONA ALFONSO 22 Masculino 34
2ª CATEGORIA 13 MORGADES DE OLIVAR, BORJA 28 Masculino 34
2ª CATEGORIA 16 MONTESINO-ESPARTERO VELASCO, IÑIGO 17 Masculino 33
2ª CATEGORIA 16 MUÑOA SAINZ FRANCISCO JAVIER 18 Masculino 33
2ª CATEGORIA 16 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND JOAQUIN 23 Masculino 33
2ª CATEGORIA 16 DE OZA UNANUA CESAR IGNACIO 23 Masculino 33
2ª CATEGORIA 20 MATEO BARRANCO,DAVID 15 Masculino 32
2ª CATEGORIA 20 ALDAMIZ-ECHEVARRIA JAVIER 16 Masculino 32
2ª CATEGORIA 22 BARGUÑO VIDAL RAMON 15 Masculino 31
2ª CATEGORIA 22 LEPORI BOLLA CLAUDIO 15 Masculino 31
2ª CATEGORIA 24 TORRENTS BERTRAN JAIME 16 Masculino 30
2ª CATEGORIA 24 LACALLE COLL, ENRIQUE 17 Masculino 30
2ª CATEGORIA 24 ESCODA MONTAL, ANTONIO 19 Masculino 30
2ª CATEGORIA 24 VALLS GALBAN JORGE 25 Masculino 30
2ª CATEGORIA 28 VILA RECOLONS JOSÉ 14 Masculino 29
2ª CATEGORIA 28 MONTERO REITER MIGUEL 18 Masculino 29
2ª CATEGORIA 30 LINCOLN PASCUAL HUGO 16 Masculino 28
2ª CATEGORIA 31 ANDREU VILA ALEJANDRO 14 Masculino 27
2ª CATEGORIA 31 MORO OJEDA IGNACIO 14 Masculino 27
2ª CATEGORIA 31 CAMPINS FIGUERAS JORGE 20 Masculino 27
2ª CATEGORIA 31 SANS RIVIERE FERNANDO 21 Masculino 27
2ª CATEGORIA 35 VALLET MILLET GUILLERMO 15 Masculino 26
2ª CATEGORIA 35 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 16 Masculino 26
2ª CATEGORIA 35 GUI CASANOVAS JOSE Mª 16 Masculino 26
2ª CATEGORIA 38 OLANO LAFITA JOSE LUIS 18 Masculino 25
2ª CATEGORIA 38 VEGA QUILEZ, IGNACIO 26 Masculino 25
2ª CATEGORIA 40 DURAN MILLET ALBERTO 14 Masculino 24
2ª CATEGORIA 40 RAVENTOS SAENZ RAMON 21 Masculino 24
2ª CATEGORIA 40 LE MONNIER GOTOR DELMIRO 23 Masculino 24
2ª CATEGORIA 43 CASACUBERTA VENTOSA ALBERTO 28 Masculino 21
2ª CATEGORIA 44 VILA RECOLONS ALVARO 19 Masculino 18
2ª CATEGORIA 45 TORRABADELLA DE REYNOSO ENRIQUE 28 Masculino 17
2ª CATEGORIA 46 SERRA LE MONNIER JUAN 14 Masculino Ret
2ª CATEGORIA 46 DE SAN SIMON PALACIOS, PABLO MIKI 14 Masculino Ret
Handicap Femenina Acumulada 1 LLANZA MATA MERCEDES 18 Femenino 40
Handicap Femenina Acumulada 2 BERTRAN MARQUEZ TERESA 18 Femenino 39
Handicap Femenina Acumulada 2 CAMPILLO MONCHE BEATRIZ 30 Femenino 39
Handicap Femenina Acumulada 4 DE WIT TRENOR REYES 14 Femenino 37
Handicap Femenina Acumulada 4 GUELL AMPUERO, CASILDA 26 Femenino 37
Handicap Femenina Acumulada 6 VILALLONGA FONT INES 10 Femenino 36
Handicap Femenina Acumulada 6 LLANZA MATA ISABEL 11 Femenino 36
Handicap Femenina Acumulada 6 PEREZ-ALBERT SAGNIER SILVIA 20 Femenino 36
Handicap Femenina Acumulada 6 GOMEZ NEBRERA CRISTINA 30 Femenino 36
Handicap Femenina Acumulada 10 GAY DE MONTELLA ESTANY MARTA 7 Femenino 35
Handicap Femenina Acumulada 10 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 10 Femenino 35
Handicap Femenina Acumulada 10 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 14 Femenino 35
Handicap Femenina Acumulada 10 VILA RECOLONS MERCEDES 21 Femenino 35
Handicap Femenina Acumulada 10 PARIS CARANDINI GABRIELA 28 Femenino 35
Handicap Femenina Acumulada 15 PALOP VALLET-BARCELO AUREA 13 Femenino 34
Handicap Femenina Acumulada 16 AMOROS PERDIGO MAGDA 23 Femenino 32
Handicap Femenina Acumulada 17 DASI MENGUAL SUSANA 11 Femenino 31
Handicap Femenina Acumulada 18 ROCA JORNET NATALIA -1 Femenino 30
Handicap Femenina Acumulada 18 VILA RECOLONS INES 15 Femenino 30
Handicap Femenina Acumulada 18 COSTA BERENGUER, FARA 22 Femenino 30
Handicap Femenina Acumulada 18 SEGURA CROS MONICA 28 Femenino 30
Handicap Femenina Acumulada 18 ROSAL GARCIGOY MARIA 28 Femenino 30
Handicap Femenina Acumulada 18 CAREAGA MOZO DE ROSALES CATALINA 38 Femenino 30
Handicap Femenina Acumulada 24 DASI MENGUAL INES 8 Femenino 29
Handicap Femenina Acumulada 24 FISAS PUJOL-SOLIANO PATRICIA 23 Femenino 29
Handicap Femenina Acumulada 26 IBARS TORRES Mª JOSE 11 Femenino 28
Handicap Femenina Acumulada 26 SAGIMON MACIA JANET 17 Femenino 28
Handicap Femenina Acumulada 26 FERRER FISAS ADRIANA 24 Femenino 28
Handicap Femenina Acumulada 26 PEREZ-SALA SINTES VERONIQUE 31 Femenino 28
Handicap Femenina Acumulada 30 DELGADO MOLL BEGOÑA 39 Femenino 26
Handicap Femenina Acumulada 31 MENGUAL GARCIA Mª ANGELES 24 Femenino 25
Handicap Femenina Acumulada 32 OLLE CURIEL Mª ROSA 26 Femenino 23
Handicap Femenina Acumulada 32 SOUCHEIRON VIDRI CARMEN 26 Femenino 23
Handicap Femenina Acumulada 32 FORNER BELTRAN OLGA 39 Femenino 23
Handicap Femenina Acumulada 32 FORNER BELTRAN, SOL 39 Femenino 23
Handicap Femenina Acumulada 36 FAUS FERRER CARLOTA 27 Femenino 20
Handicap Femenina Acumulada 37 DAURE DELPHINE 8 Femenino Dsc
Handicap Femenina Acumulada 38 FABREGAT OLLE CAROLINA 7 Femenino Ret
Handicap Femenina Acumulada 38 CARULLA MARQUES ISABEL 28 Femenino Ret
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies