XIV CTO. INT. DE LA CERDAÑA FEMENINO
31 AGO 2018
02 SEP 2018
Individual
Medal Play
Tee Hora Nombre Handicap Barras
1 12,54 PLUMA CONESA SONIA 19.3 Azules
1 12,54 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 20.3 Azules
1 12,54 GARCIA FERNANDEZ, HELGA 29.7 Azules
1 13,03 PUGA GARCIA ARACELI 16.8 Azules
1 13,03 CASTILLO NAVARRO, OLGA 18 Azules
1 13,03 CASTELLS ESCOLA, JOSEFINA 18.1 Azules
1 13,12 LOPEZ PEREZ, SANDRA 15.1 Azules
1 13,12 CORRIUS RAMON, ANDRA 16.2 Azules
1 13,21 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 11.6 Azules
1 13,21 VILA RECOLONS INES 11.8 Azules
1 13,21 ALVAREZ MARTINEZ, ROSA MARIA 11.3 Azules
1 13,30 LLANZA MATA ISABEL 8.8 Azules
1 13,30 RUIZ DE LARRAMENDI DE LLANZA ANA 8.8 Azules
1 13,30 AGUIRRE GIL DE BIEDMA, ESPERANZA 8.4 Azules
1 13,39 YAKOVTSEVA , EUGENIA 8.4 Azules
1 13,39 GARI EGUILLOR BLANCA 8 Azules
1 13,39 TORRENS VALLHONRAT, MARIA 7.5 Azules
1 13,48 DAURE DELPHINE 6.1 Azules
1 13,48 GAY DE MONTELLA ESTANY MARTA 7 Azules
1 13,48 MAURA ANDREU, MERCEDES 6.2 Azules
1 13,57 PAMIES BOILLOS,CRISTINA 3.9 Azules
1 13,57 ESTANY BUFILL MARTA 5.3 Azules
1 13,57 RIVA VALLS, CLAUDIA DE LA 6 Azules
Tee Nombre Hora Handicap Barras
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Día 1 Total
Scratch Femenina Acumulada 1 ESTANY BUFILL MARTA 7 Femenino 81 81
Scratch Femenina Acumulada 2 GAY DE MONTELLA ESTANY MARTA 9 Femenino 82 82
Scratch Femenina Acumulada 3 PAMIES BOILLOS,CRISTINA 5 Femenino 83 83
Scratch Femenina Acumulada 4 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 14 Femenino 84 84
Scratch Femenina Acumulada 4 DAURE DELPHINE 8 Femenino 84 84
Scratch Femenina Acumulada 6 RUIZ DE LARRAMENDI DE LLANZA ANA 11 Femenino 86 86
Scratch Femenina Acumulada 6 LLANZA MATA ISABEL 11 Femenino 86 86
Scratch Femenina Acumulada 6 AGUIRRE GIL DE BIEDMA, ESPERANZA 10 Femenino 86 86
Scratch Femenina Acumulada 9 YAKOVTSEVA , EUGENIA 10 Femenino 87 87
Scratch Femenina Acumulada 9 MAURA ANDREU, MERCEDES 8 Femenino 87 87
Scratch Femenina Acumulada 11 ALVAREZ MARTINEZ, ROSA MARIA 14 Femenino 88 88
Scratch Femenina Acumulada 12 GARI EGUILLOR BLANCA 10 Femenino 89 89
Scratch Femenina Acumulada 13 RIVA VALLS, CLAUDIA DE LA 8 Femenino 90 90
Scratch Femenina Acumulada 14 PLUMA CONESA SONIA 23 Femenino 93 93
Scratch Femenina Acumulada 14 VILA RECOLONS INES 14 Femenino 93 93
Scratch Femenina Acumulada 16 LOPEZ PEREZ, SANDRA 18 Femenino 95 95
Scratch Femenina Acumulada 17 TORRENS VALLHONRAT, MARIA 9 Femenino 96 96
Scratch Femenina Acumulada 18 CASTILLO NAVARRO, OLGA 22 Femenino 101 101
Scratch Femenina Acumulada 18 PUGA GARCIA ARACELI 20 Femenino 101 101
Scratch Femenina Acumulada 20 CASTELLS ESCOLA, JOSEFINA 22 Femenino 102 102
Scratch Femenina Acumulada 20 CORRIUS RAMON, ANDRA 19 Femenino 102 102
Scratch Femenina Acumulada 22 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 24 Femenino 107 107
Scratch Femenina Acumulada 23 GARCIA FERNANDEZ, HELGA 35 Femenino 110 110
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Día 1 Total
Tee Hora Nombre Handicap Barras
1 8,15 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 20.3 Azules
1 8,15 GARCIA FERNANDEZ, HELGA 29.7 Azules
1 8,24 PUGA GARCIA ARACELI 16.8 Azules
1 8,24 CORRIUS RAMON, ANDRA 16.2 Azules
1 8,24 CASTELLS ESCOLA, JOSEFINA 18.1 Azules
1 8,33 LOPEZ PEREZ, SANDRA 15.1 Azules
1 8,33 TORRENS VALLHONRAT, MARIA 7.5 Azules
1 8,33 CASTILLO NAVARRO, OLGA 18 Azules
1 8,42 RIVA VALLS, CLAUDIA DE LA 6 Azules
1 8,42 VILA RECOLONS INES 11.8 Azules
1 8,42 PLUMA CONESA SONIA 19.3 Azules
1 8,51 GARI EGUILLOR BLANCA 8 Azules
1 8,51 MAURA ANDREU, MERCEDES 6.2 Azules
1 8,51 ALVAREZ MARTINEZ, ROSA MARIA 11.3 Azules
1 9,00 LLANZA MATA ISABEL 8.8 Azules
1 9,00 YAKOVTSEVA , EUGENIA 8.4 Azules
1 9,00 AGUIRRE GIL DE BIEDMA, ESPERANZA 8.4 Azules
1 9,09 DAURE DELPHINE 6.1 Azules
1 9,09 RUIZ DE LARRAMENDI DE LLANZA ANA 8.8 Azules
1 9,09 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 11.6 Azules
1 9,18 PAMIES BOILLOS,CRISTINA 3.9 Azules
1 9,18 GAY DE MONTELLA ESTANY MARTA 7 Azules
1 9,18 ESTANY BUFILL MARTA 5.3 Azules
Tee Nombre Hora Handicap Barras
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Día 1 Día 2 Total
Scratch Femenina Acumulada 1 DAURE DELPHINE 8 Femenino 84 77 161
Scratch Femenina Acumulada 1 PAMIES BOILLOS,CRISTINA 5 Femenino 83 78 161
Scratch Femenina Acumulada 3 GAY DE MONTELLA ESTANY MARTA 9 Femenino 82 81 163
Scratch Femenina Acumulada 4 ESTANY BUFILL MARTA 7 Femenino 81 85 166
Scratch Femenina Acumulada 5 LLANZA MATA ISABEL 11 Femenino 86 81 167
Scratch Femenina Acumulada 5 YAKOVTSEVA , EUGENIA 10 Femenino 87 80 167
Scratch Femenina Acumulada 7 RUIZ DE LARRAMENDI DE LLANZA ANA 11 Femenino 86 88 174
Scratch Femenina Acumulada 7 GARI EGUILLOR BLANCA 10 Femenino 89 85 174
Scratch Femenina Acumulada 7 AGUIRRE GIL DE BIEDMA, ESPERANZA 10 Femenino 86 88 174
Scratch Femenina Acumulada 7 MAURA ANDREU, MERCEDES 8 Femenino 87 87 174
Scratch Femenina Acumulada 11 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 14 Femenino 84 92 176
Scratch Femenina Acumulada 12 RIVA VALLS, CLAUDIA DE LA 8 Femenino 90 87 177
Scratch Femenina Acumulada 13 VILA RECOLONS INES 14 Femenino 93 88 181
Scratch Femenina Acumulada 14 ALVAREZ MARTINEZ, ROSA MARIA 14 Femenino 88 94 182
Scratch Femenina Acumulada 15 LOPEZ PEREZ, SANDRA 18 Femenino 95 91 186
Scratch Femenina Acumulada 15 TORRENS VALLHONRAT, MARIA 9 Femenino 96 90 186
Scratch Femenina Acumulada 17 PLUMA CONESA SONIA 23 Femenino 93 96 189
Scratch Femenina Acumulada 18 CASTILLO NAVARRO, OLGA 22 Femenino 101 96 197
Scratch Femenina Acumulada 19 CORRIUS RAMON, ANDRA 19 Femenino 102 99 201
Scratch Femenina Acumulada 20 CASTELLS ESCOLA, JOSEFINA 22 Femenino 102 103 205
Scratch Femenina Acumulada 21 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 24 Femenino 107 101 208
Scratch Femenina Acumulada 22 PUGA GARCIA ARACELI 20 Femenino 101 109 210
Scratch Femenina Acumulada 23 GARCIA FERNANDEZ, HELGA 35 Femenino 110 109 219
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Día 1 Día 2 Total
Tee Hora Nombre Handicap Barras
1 12,45 DAURE DELPHINE 6.1 Azules
1 12,45 PAMIES BOILLOS,CRISTINA 3.9 Azules
1 12,45 GAY DE MONTELLA ESTANY MARTA 7 Azules
1 12,54 ESTANY BUFILL MARTA 5.3 Azules
1 12,54 LLANZA MATA ISABEL 8.8 Azules
1 12,54 YAKOVTSEVA , EUGENIA 8.4 Azules
1 13,03 RUIZ DE LARRAMENDI DE LLANZA ANA 8.8 Azules
1 13,03 GARI EGUILLOR BLANCA 8 Azules
1 13,03 AGUIRRE GIL DE BIEDMA, ESPERANZA 8.4 Azules
1 13,12 MAURA ANDREU, MERCEDES 6.2 Azules
1 13,12 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 11.6 Azules
1 13,12 RIVA VALLS, CLAUDIA DE LA 6 Azules
1 13,21 VILA RECOLONS INES 11.8 Azules
1 13,21 ALVAREZ MARTINEZ, ROSA MARIA 11.3 Azules
1 13,21 LOPEZ PEREZ, SANDRA 15.1 Azules
1 13,30 TORRENS VALLHONRAT, MARIA 7.5 Azules
1 13,30 PLUMA CONESA SONIA 19.3 Azules
1 13,30 CASTILLO NAVARRO, OLGA 18 Azules
1 13,39 CORRIUS RAMON, ANDRA 16.2 Azules
1 13,39 CASTELLS ESCOLA, JOSEFINA 18.1 Azules
1 13,48 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 20.3 Azules
1 13,48 GARCIA FERNANDEZ, HELGA 29.7 Azules
Tee Nombre Hora Handicap Barras
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Día 1 Día 2 Día 3 Total
Scratch Femenina Acumulada 1 GAY DE MONTELLA ESTANY MARTA 9 Femenino 82 81 77 240
Scratch Femenina Acumulada 2 DAURE DELPHINE 8 Femenino 84 77 83 244
Scratch Femenina Acumulada 2 PAMIES BOILLOS,CRISTINA 5 Femenino 83 78 83 244
Scratch Femenina Acumulada 4 MAURA ANDREU, MERCEDES 8 Femenino 87 87 78 252
Scratch Femenina Acumulada 4 ESTANY BUFILL MARTA 7 Femenino 81 85 86 252
Scratch Femenina Acumulada 6 YAKOVTSEVA , EUGENIA 10 Femenino 87 80 87 254
Scratch Femenina Acumulada 7 GARI EGUILLOR BLANCA 10 Femenino 89 85 82 256
Scratch Femenina Acumulada 8 LLANZA MATA ISABEL 11 Femenino 86 81 92 259
Scratch Femenina Acumulada 9 AGUIRRE GIL DE BIEDMA, ESPERANZA 10 Femenino 86 88 88 262
Scratch Femenina Acumulada 10 RUIZ DE LARRAMENDI DE LLANZA ANA 11 Femenino 86 88 89 263
Scratch Femenina Acumulada 11 RIVA VALLS, CLAUDIA DE LA 8 Femenino 90 87 87 264
Scratch Femenina Acumulada 12 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 14 Femenino 84 92 92 268
Scratch Femenina Acumulada 13 TORRENS VALLHONRAT, MARIA 9 Femenino 96 90 84 270
Scratch Femenina Acumulada 14 ALVAREZ MARTINEZ, ROSA MARIA 14 Femenino 88 94 89 271
Scratch Femenina Acumulada 15 VILA RECOLONS INES 14 Femenino 93 88 93 274
Scratch Femenina Acumulada 16 LOPEZ PEREZ, SANDRA 18 Femenino 95 91 95 281
Scratch Femenina Acumulada 17 PLUMA CONESA SONIA 23 Femenino 93 96 103 292
Scratch Femenina Acumulada 17 CASTILLO NAVARRO, OLGA 22 Femenino 101 96 95 292
Scratch Femenina Acumulada 19 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 24 Femenino 107 101 95 303
Scratch Femenina Acumulada 20 CASTELLS ESCOLA, JOSEFINA 22 Femenino 102 103 99 304
Scratch Femenina Acumulada 21 GARCIA FERNANDEZ, HELGA 28 Femenino 110 109 108 327
2ª CATEGORIA FEMENINA 1 GAY DE MONTELLA ESTANY MARTA 9 Femenino 82 81 77 240
2ª CATEGORIA FEMENINA 2 DAURE DELPHINE 8 Femenino 84 77 83 244
2ª CATEGORIA FEMENINA 3 MAURA ANDREU, MERCEDES 8 Femenino 87 87 78 252
2ª CATEGORIA FEMENINA 3 ESTANY BUFILL MARTA 7 Femenino 81 85 86 252
2ª CATEGORIA FEMENINA 5 YAKOVTSEVA , EUGENIA 10 Femenino 87 80 87 254
2ª CATEGORIA FEMENINA 6 GARI EGUILLOR BLANCA 10 Femenino 89 85 82 256
2ª CATEGORIA FEMENINA 7 LLANZA MATA ISABEL 11 Femenino 86 81 92 259
2ª CATEGORIA FEMENINA 8 AGUIRRE GIL DE BIEDMA, ESPERANZA 10 Femenino 86 88 88 262
2ª CATEGORIA FEMENINA 9 RUIZ DE LARRAMENDI DE LLANZA ANA 11 Femenino 86 88 89 263
2ª CATEGORIA FEMENINA 10 RIVA VALLS, CLAUDIA DE LA 8 Femenino 90 87 87 264
2ª CATEGORIA FEMENINA 11 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 14 Femenino 84 92 92 268
2ª CATEGORIA FEMENINA 12 TORRENS VALLHONRAT, MARIA 9 Femenino 96 90 84 270
2ª CATEGORIA FEMENINA 13 ALVAREZ MARTINEZ, ROSA MARIA 14 Femenino 88 94 89 271
2ª CATEGORIA FEMENINA 14 VILA RECOLONS INES 14 Femenino 93 88 93 274
2ª CATEGORIA FEMENINA 15 LOPEZ PEREZ, SANDRA 18 Femenino 95 91 95 281
2ª CATEGORIA FEMENINA 16 PLUMA CONESA SONIA 23 Femenino 93 96 103 292
2ª CATEGORIA FEMENINA 16 CASTILLO NAVARRO, OLGA 22 Femenino 101 96 95 292
2ª CATEGORIA FEMENINA 18 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 24 Femenino 107 101 95 303
2ª CATEGORIA FEMENINA 19 CASTELLS ESCOLA, JOSEFINA 22 Femenino 102 103 99 304
2ª CATEGORIA FEMENINA 20 GARCIA FERNANDEZ, HELGA 28 Femenino 110 109 108 327
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 1 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 14 Femenino 84 92 92 268
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 2 VILA RECOLONS INES 14 Femenino 93 88 93 274
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 3 LOPEZ PEREZ, SANDRA 18 Femenino 95 91 95 281
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 4 PLUMA CONESA SONIA 23 Femenino 93 96 103 292
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 4 CASTILLO NAVARRO, OLGA 22 Femenino 101 96 95 292
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 6 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 24 Femenino 107 101 95 303
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 7 CASTELLS ESCOLA, JOSEFINA 22 Femenino 102 103 99 304
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 8 GARCIA FERNANDEZ, HELGA 28 Femenino 110 109 108 327
SENIOR FEMENINA 1 DAURE DELPHINE 8 Femenino 84 77 83 244
SENIOR FEMENINA 2 MAURA ANDREU, MERCEDES 8 Femenino 87 87 78 252
SENIOR FEMENINA 2 ESTANY BUFILL MARTA 7 Femenino 81 85 86 252
SENIOR FEMENINA 4 GARI EGUILLOR BLANCA 10 Femenino 89 85 82 256
SENIOR FEMENINA 5 LLANZA MATA ISABEL 11 Femenino 86 81 92 259
SENIOR FEMENINA 6 AGUIRRE GIL DE BIEDMA, ESPERANZA 10 Femenino 86 88 88 262
SENIOR FEMENINA 7 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 14 Femenino 84 92 92 268
SENIOR FEMENINA 8 TORRENS VALLHONRAT, MARIA 9 Femenino 96 90 84 270
SENIOR FEMENINA 9 ALVAREZ MARTINEZ, ROSA MARIA 14 Femenino 88 94 89 271
SENIOR FEMENINA 10 VILA RECOLONS INES 14 Femenino 93 88 93 274
SENIOR FEMENINA 11 CASTILLO NAVARRO, OLGA 22 Femenino 101 96 95 292
SENIOR FEMENINA 12 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 24 Femenino 107 101 95 303
SENIOR FEMENINA 13 CASTELLS ESCOLA, JOSEFINA 22 Femenino 102 103 99 304
Handicap Femenina Acumulada 1 GAY DE MONTELLA ESTANY MARTA 9 Femenino 73 72 68 213
Handicap Femenina Acumulada 2 DAURE DELPHINE 8 Femenino 76 69 75 220
Handicap Femenina Acumulada 3 PLUMA CONESA SONIA 23 Femenino 70 73 80 223
Handicap Femenina Acumulada 4 YAKOVTSEVA , EUGENIA 10 Femenino 77 70 77 224
Handicap Femenina Acumulada 5 GARI EGUILLOR BLANCA 10 Femenino 79 75 72 226
Handicap Femenina Acumulada 5 LLANZA MATA ISABEL 11 Femenino 75 70 81 226
Handicap Femenina Acumulada 5 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 14 Femenino 70 78 78 226
Handicap Femenina Acumulada 5 CASTILLO NAVARRO, OLGA 22 Femenino 79 74 73 226
Handicap Femenina Acumulada 9 LOPEZ PEREZ, SANDRA 18 Femenino 77 73 77 227
Handicap Femenina Acumulada 10 MAURA ANDREU, MERCEDES 8 Femenino 79 79 70 228
Handicap Femenina Acumulada 11 PAMIES BOILLOS,CRISTINA 5 Femenino 78 73 78 229
Handicap Femenina Acumulada 11 ALVAREZ MARTINEZ, ROSA MARIA 14 Femenino 74 80 75 229
Handicap Femenina Acumulada 13 RUIZ DE LARRAMENDI DE LLANZA ANA 11 Femenino 75 77 78 230
Handicap Femenina Acumulada 14 ESTANY BUFILL MARTA 7 Femenino 74 78 79 231
Handicap Femenina Acumulada 14 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 24 Femenino 83 77 71 231
Handicap Femenina Acumulada 16 AGUIRRE GIL DE BIEDMA, ESPERANZA 10 Femenino 76 78 78 232
Handicap Femenina Acumulada 16 VILA RECOLONS INES 14 Femenino 79 74 79 232
Handicap Femenina Acumulada 18 CASTELLS ESCOLA, JOSEFINA 22 Femenino 80 81 77 238
Handicap Femenina Acumulada 19 RIVA VALLS, CLAUDIA DE LA 8 Femenino 82 79 79 240
Handicap Femenina Acumulada 20 TORRENS VALLHONRAT, MARIA 9 Femenino 87 81 75 243
Handicap Femenina Acumulada 20 GARCIA FERNANDEZ, HELGA 28 Femenino 82 81 80 243
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Día 1 Día 2 Día 3 Total
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies