XIX CAMPEONATO JUVENIL DE LA CERDAÑA
28 AGO 2018
28 AGO 2018
Individual
Medal Play
Tee Hora Nombre Handicap Barras
1 9,00 ROCA JORNET NATALIA 2.2 Rojas
1 9,09 DASI MENGUAL INES 8.6 Rojas
1 9,09 DASI MENGUAL SUSANA 11.2 Rojas
1 9,18 FREY MIQUEL KARL 3.2 Amarillas
1 9,18 SASTRE VELASCO ALBERT 4.6 Amarillas
1 9,18 DE WIT DE ARIZON, PEDRO 7 Amarillas
1 9,27 GONZALO FERNANDEZ CARLOS 7.3 Amarillas
1 9,27 CAFFREY MAUD, MAXIMILIAN-TOMAS 7.5 Amarillas
1 9,27 SERRA LE MONNIER BORJA 7.7 Amarillas
1 9,36 NEBOT MARSOL MAX 9.2 Amarillas
1 9,36 JUNQUERA VALLUGERA, TOMAS 9.4 Amarillas
1 9,36 DE WIT DE ARIZON GONZALO 11.2 Amarillas
1 9,45 GUI TORRENTS JAIME 11.9 Amarillas
1 9,45 MAÑEZ ZURITA, AGUSTI 12 Amarillas
1 9,54 DE OZA CAREAGA IGNACIO 12.2 Amarillas
1 9,54 DE WIT TRENOR SANTIAGO 13.2 Amarillas
1 9,54 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND LEOPOLD 13.2 Amarillas
1 10,03 ESQUERDO PAR NICOLAS 13.4 Amarillas
1 10,03 MAÑEZ ZURITA, ENRIC 14.4 Amarillas
1 10,03 JUNOY BOSCH, FERRAN 15.3 Amarillas
1 10,12 DE WIT TRENOR IGNACIO 16.7 Amarillas
1 10,12 NEBOT MARSOL SITO 17.4 Amarillas
1 10,12 FABREGAT AMOROS EUGENI 17.8 Amarillas
1 10,21 BERTRAN CARULLA JOSE 18.6 Amarillas
1 10,21 ALORDA SANTI FILIPPO 19.5 Amarillas
1 10,21 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND JOAQUIN 19.7 Amarillas
1 10,30 JUNOY BOSCH, BORJA 19.8 Amarillas
1 10,30 KNUTH ALORDA NICOLÁS 21.2 Amarillas
1 10,30 RAVENTOS RIBES, PEPE 22.8 Amarillas
1 10,39 DE OZA CAREAGA PABLO 23.5 Amarillas
1 10,39 FARGA HARTMANN, LUCAS 25.6 Amarillas
1 10,39 FABREGAT AMOROS JORDI 26 Amarillas
1 10,48 ALORDA SANTI TOMMASO 27 Amarillas
1 10,48 RODES KNUTH, MATEO 27.4 Amarillas
1 10,48 CORTINES PAPI NICOLAS 27.4 Amarillas
1 10,57 MARTI FORNER, MIGUEL 29.5 Amarillas
1 10,57 FERNANDEZ DE MIR SANTIAGO 30.2 Amarillas
1 11,06 FAUS FERRER CARLOTA 19.4 Rojas
1 11,06 MATABUENA VERNIS, BLANCA 20.1 Rojas
1 11,15 DURAN BASSO FLORA 24.4 Rojas
1 11,15 FAUS FERRER INES 24.5 Rojas
1 11,15 PARELLADA LEACH ELENA 27.6 Rojas
1 11,24 PEREZ-SALA SINTES VERONIQUE 32 Rojas
1 11,24 BONOMI SENTMENAT ALLEGRA 36 Rojas
1 11,24 FAUS FERRER MARTA 37 Rojas
1 11,33 MUR LOPEZ, HECTOR 36 Amarillas
1 11,33 COSTAFREDA MARTIN LUCAS 36 Amarillas
1 11,33 SENSAT HERNANDEZ-PUERTOLAS MATEO 39 Amarillas
1 11,42 RODES KNUTH MIGUEL 40 Amarillas
1 11,42 COSTAFREDA MARTIN, ALBERT 42 Amarillas
1 11,42 RODENAS FISAS, PABLO 42 Amarillas
1 11,51 RAFEL BOADA GUILLERMO 42 Amarillas
1 11,51 GIMENO OLLER ALVARO 42 Amarillas
1 11,51 SABE SANTACANA POL 45 Amarillas
1 12,00 RAFEL BOADA GONZALO 46 Amarillas
1 12,00 RODENAS FISAS, HUGO 48 Amarillas
1 12,00 RODENAS FISAS MANU 48 Amarillas
1 12,09 MUR LOPEZ, NORA 39 Rojas
1 12,09 BERTRAN CARULLA BEATRIZ 48 Rojas
Tee Nombre Hora Handicap Barras
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
CADETE MASCULINA 1 NEBOT MARSOL MAX 10 Masculino 81
CADETE MASCULINA 2 MAÑEZ ZURITA, AGUSTI 13 Masculino 82
CADETE MASCULINA 2 JUNQUERA VALLUGERA, TOMAS 10 Masculino 82
CADETE MASCULINA 2 SASTRE VELASCO ALBERT 5 Masculino 82
CADETE MASCULINA 5 CAFFREY MAUD, MAXIMILIAN-TOMAS 8 Masculino 83
CADETE MASCULINA 6 RODES KNUTH, MATEO 31 Masculino 86
CADETE MASCULINA 7 JUNOY BOSCH, FERRAN 17 Masculino 88
CADETE MASCULINA 8 MAÑEZ ZURITA, ENRIC 16 Masculino 89
CADETE MASCULINA 8 DE OZA CAREAGA IGNACIO 13 Masculino 89
CADETE MASCULINA 10 BERTRAN CARULLA JOSE 21 Masculino 91
CADETE MASCULINA 10 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND LEOPOLD 14 Masculino 91
CADETE MASCULINA 12 DE WIT TRENOR IGNACIO 18 Masculino 92
CADETE MASCULINA 13 RODENAS FISAS MANU 54 Masculino 93
CADETE MASCULINA 13 RAVENTOS RIBES, PEPE 25 Masculino 93
CADETE MASCULINA 13 NEBOT MARSOL SITO 19 Masculino 93
CADETE MASCULINA 16 JUNOY BOSCH, BORJA 22 Masculino 94
CADETE MASCULINA 17 FABREGAT AMOROS JORDI 29 Masculino 95
CADETE MASCULINA 17 DE WIT TRENOR SANTIAGO 14 Masculino 95
CADETE MASCULINA 19 MARTI FORNER, MIGUEL 33 Masculino 98
CADETE MASCULINA 20 DE OZA CAREAGA PABLO 26 Masculino 99
CADETE MASCULINA 21 FARGA HARTMANN, LUCAS 29 Masculino 100
CADETE MASCULINA 22 COSTAFREDA MARTIN LUCAS 40 Masculino 101
CADETE MASCULINA 23 KNUTH ALORDA NICOLÁS 24 Masculino 102
CADETE MASCULINA 24 RAFEL BOADA GONZALO 52 Masculino 103
CADETE MASCULINA 24 CORTINES PAPI NICOLAS 31 Masculino 103
CADETE MASCULINA 26 RODENAS FISAS, PABLO 47 Masculino 105
CADETE MASCULINA 26 COSTAFREDA MARTIN, ALBERT 47 Masculino 105
CADETE MASCULINA 26 FERNANDEZ DE MIR SANTIAGO 34 Masculino 105
CADETE MASCULINA 29 MUR LOPEZ, HECTOR 40 Masculino 109
CADETE MASCULINA 30 RODES KNUTH MIGUEL 45 Masculino 113
CADETE MASCULINA 31 GIMENO OLLER ALVARO 47 Masculino 117
CADETE MASCULINA 32 SENSAT HERNANDEZ-PUERTOLAS MATEO 44 Masculino 119
CADETE MASCULINA 33 RAFEL BOADA GUILLERMO 47 Masculino 130
CADETE MASCULINA 34 SABE SANTACANA POL 51 Masculino 144
CADETE MASCULINA 35 RODENAS FISAS, HUGO 54 Masculino Ret
CADETE MASCULINA 35 ALORDA SANTI TOMMASO 30 Masculino Ret
CADETE MASCULINA 35 ALORDA SANTI FILIPPO 22 Masculino Ret
ALEVIN MASCULINA 1 CAFFREY MAUD, MAXIMILIAN-TOMAS 8 Masculino 83
ALEVIN MASCULINA 2 MAÑEZ ZURITA, ENRIC 16 Masculino 89
ALEVIN MASCULINA 3 RODENAS FISAS MANU 54 Masculino 93
ALEVIN MASCULINA 3 RAVENTOS RIBES, PEPE 25 Masculino 93
ALEVIN MASCULINA 3 NEBOT MARSOL SITO 19 Masculino 93
ALEVIN MASCULINA 6 KNUTH ALORDA NICOLÁS 24 Masculino 102
ALEVIN MASCULINA 7 RAFEL BOADA GONZALO 52 Masculino 103
ALEVIN MASCULINA 8 RODES KNUTH MIGUEL 45 Masculino 113
ALEVIN MASCULINA 9 GIMENO OLLER ALVARO 47 Masculino 117
ALEVIN MASCULINA 10 SENSAT HERNANDEZ-PUERTOLAS MATEO 44 Masculino 119
ALEVIN MASCULINA 11 SABE SANTACANA POL 51 Masculino 144
ALEVIN MASCULINA 12 RODENAS FISAS, HUGO 54 Masculino Ret
Handicap Masculina Acumulada 1 RODENAS FISAS MANU 54 Masculino 39
Handicap Masculina Acumulada 2 RAFEL BOADA GONZALO 52 Masculino 51
Handicap Masculina Acumulada 3 RODES KNUTH, MATEO 31 Masculino 55
Handicap Masculina Acumulada 4 RODENAS FISAS, PABLO 47 Masculino 58
Handicap Masculina Acumulada 4 COSTAFREDA MARTIN, ALBERT 47 Masculino 58
Handicap Masculina Acumulada 6 COSTAFREDA MARTIN LUCAS 40 Masculino 61
Handicap Masculina Acumulada 7 MARTI FORNER, MIGUEL 33 Masculino 65
Handicap Masculina Acumulada 8 FABREGAT AMOROS JORDI 29 Masculino 66
Handicap Masculina Acumulada 9 RAVENTOS RIBES, PEPE 25 Masculino 68
Handicap Masculina Acumulada 9 RODES KNUTH MIGUEL 45 Masculino 68
Handicap Masculina Acumulada 11 FREY MIQUEL KARL 3 Masculino 69
Handicap Masculina Acumulada 11 MAÑEZ ZURITA, AGUSTI 13 Masculino 69
Handicap Masculina Acumulada 11 ESQUERDO PAR NICOLAS 15 Masculino 69
Handicap Masculina Acumulada 11 MUR LOPEZ, HECTOR 40 Masculino 69
Handicap Masculina Acumulada 15 BERTRAN CARULLA JOSE 21 Masculino 70
Handicap Masculina Acumulada 15 GIMENO OLLER ALVARO 47 Masculino 70
Handicap Masculina Acumulada 17 NEBOT MARSOL MAX 10 Masculino 71
Handicap Masculina Acumulada 17 JUNOY BOSCH, FERRAN 17 Masculino 71
Handicap Masculina Acumulada 17 FARGA HARTMANN, LUCAS 29 Masculino 71
Handicap Masculina Acumulada 17 FERNANDEZ DE MIR SANTIAGO 34 Masculino 71
Handicap Masculina Acumulada 21 DE WIT DE ARIZON, PEDRO 7 Masculino 72
Handicap Masculina Acumulada 21 JUNQUERA VALLUGERA, TOMAS 10 Masculino 72
Handicap Masculina Acumulada 21 FABREGAT AMOROS EUGENI 20 Masculino 72
Handicap Masculina Acumulada 21 JUNOY BOSCH, BORJA 22 Masculino 72
Handicap Masculina Acumulada 21 CORTINES PAPI NICOLAS 31 Masculino 72
Handicap Masculina Acumulada 26 GUI TORRENTS JAIME 13 Masculino 73
Handicap Masculina Acumulada 26 MAÑEZ ZURITA, ENRIC 16 Masculino 73
Handicap Masculina Acumulada 26 DE OZA CAREAGA PABLO 26 Masculino 73
Handicap Masculina Acumulada 29 DE WIT TRENOR IGNACIO 18 Masculino 74
Handicap Masculina Acumulada 29 NEBOT MARSOL SITO 19 Masculino 74
Handicap Masculina Acumulada 31 SERRA LE MONNIER BORJA 8 Masculino 75
Handicap Masculina Acumulada 31 CAFFREY MAUD, MAXIMILIAN-TOMAS 8 Masculino 75
Handicap Masculina Acumulada 31 SENSAT HERNANDEZ-PUERTOLAS MATEO 44 Masculino 75
Handicap Masculina Acumulada 34 DE OZA CAREAGA IGNACIO 13 Masculino 76
Handicap Masculina Acumulada 35 SASTRE VELASCO ALBERT 5 Masculino 77
Handicap Masculina Acumulada 35 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND LEOPOLD 14 Masculino 77
Handicap Masculina Acumulada 37 KNUTH ALORDA NICOLÁS 24 Masculino 78
Handicap Masculina Acumulada 38 DE WIT TRENOR SANTIAGO 14 Masculino 81
Handicap Masculina Acumulada 39 DE WIT DE ARIZON GONZALO 12 Masculino 83
Handicap Masculina Acumulada 39 RAFEL BOADA GUILLERMO 47 Masculino 83
Handicap Masculina Acumulada 41 GONZALO FERNANDEZ CARLOS 8 Masculino 86
Handicap Masculina Acumulada 42 SABE SANTACANA POL 51 Masculino 93
Handicap Masculina Acumulada 43 ALORDA SANTI FILIPPO 22 Masculino Ret
Handicap Masculina Acumulada 43 ALORDA SANTI TOMMASO 30 Masculino Ret
Handicap Masculina Acumulada 43 RODENAS FISAS, HUGO 54 Masculino Ret
Handicap Masculina Acumulada 46 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND JOAQUIN 22 Masculino Ret
Scratch Femenina Acumulada 1 ROCA JORNET NATALIA 2 Femenino 68
Scratch Femenina Acumulada 2 DASI MENGUAL INES 10 Femenino 79
Scratch Femenina Acumulada 3 DASI MENGUAL SUSANA 13 Femenino 85
Scratch Femenina Acumulada 4 LARA MIRAVITLLES, CLAUDIA 6 Femenino 86
Scratch Femenina Acumulada 5 MATABUENA VERNIS, BLANCA 23 Femenino 92
Scratch Femenina Acumulada 6 DURAN BASSO FLORA 28 Femenino 98
Scratch Femenina Acumulada 7 BERTRAN CARULLA BEATRIZ 54 Femenino 100
Scratch Femenina Acumulada 8 PEREZ-SALA SINTES VERONIQUE 36 Femenino 103
Scratch Femenina Acumulada 9 FAUS FERRER CARLOTA 22 Femenino 104
Scratch Femenina Acumulada 10 FAUS FERRER INES 28 Femenino 106
Scratch Femenina Acumulada 11 FAUS FERRER MARTA 42 Femenino 115
Scratch Femenina Acumulada 12 MUR LOPEZ, NORA 44 Femenino 116
Scratch Femenina Acumulada 12 BONOMI SENTMENAT ALLEGRA 41 Femenino 116
Scratch Femenina Acumulada 12 PARELLADA LEACH ELENA 31 Femenino 116
CADETE FEMENINA 1 LARA MIRAVITLLES, CLAUDIA 6 Femenino 86
CADETE FEMENINA 2 DURAN BASSO FLORA 28 Femenino 98
CADETE FEMENINA 3 BERTRAN CARULLA BEATRIZ 54 Femenino 100
CADETE FEMENINA 4 FAUS FERRER MARTA 42 Femenino 115
CADETE FEMENINA 5 MUR LOPEZ, NORA 44 Femenino 116
CADETE FEMENINA 5 PARELLADA LEACH ELENA 31 Femenino 116
INFANTIL FEMENINA 1 LARA MIRAVITLLES, CLAUDIA 6 Femenino 86
INFANTIL FEMENINA 2 DURAN BASSO FLORA 28 Femenino 98
INFANTIL FEMENINA 3 BERTRAN CARULLA BEATRIZ 54 Femenino 100
INFANTIL FEMENINA 4 FAUS FERRER MARTA 42 Femenino 115
INFANTIL FEMENINA 5 MUR LOPEZ, NORA 44 Femenino 116
INFANTIL FEMENINA 5 PARELLADA LEACH ELENA 31 Femenino 116
ALEVIN FEMENINA 1 LARA MIRAVITLLES, CLAUDIA 6 Femenino 86
ALEVIN FEMENINA 2 DURAN BASSO FLORA 28 Femenino 98
ALEVIN FEMENINA 3 BERTRAN CARULLA BEATRIZ 54 Femenino 100
ALEVIN FEMENINA 4 FAUS FERRER MARTA 42 Femenino 115
ALEVIN FEMENINA 5 PARELLADA LEACH ELENA 31 Femenino 116
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies