XLIX G.P.PASCUA – TROFEOS EMOZIONAT
21 ABR 2019
21 ABR 2019
Individual
Medal Play
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Handicap Masculina Acumulada 1 MALET FAURA BORJA 4 Masculino 67
Handicap Masculina Acumulada 2 PEREZ-SALA MALDONADO FERNANDO 11 Masculino 68
Handicap Masculina Acumulada 3 MOLAS BOU NICOLAU 10 Masculino 69
Handicap Masculina Acumulada 4 BERTRAN VALLS JOSE FELIPE 4 Masculino 71
Handicap Masculina Acumulada 5 MUGUIRO MARTINEZ JOSE 26 Masculino 72
Handicap Masculina Acumulada 6 CASANOVAS VILADOMIU ALEJO 10 Masculino 73
Handicap Masculina Acumulada 6 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 10 Masculino 73
Handicap Masculina Acumulada 8 MORENO JIMENEZ RAFAEL 3 Masculino 74
Handicap Masculina Acumulada 8 SAN MIGUEL MORAGAS, IGNACIO 9 Masculino 74
Handicap Masculina Acumulada 8 BERTRAN CARULLA JOAQUIN 12 Masculino 74
Handicap Masculina Acumulada 8 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 13 Masculino 74
Handicap Masculina Acumulada 12 DASI MARTINEZ DE VALLEJO VICENTE 3 Masculino 75
Handicap Masculina Acumulada 12 FISAS ROMERO, JACOBO 10 Masculino 75
Handicap Masculina Acumulada 12 MALAGRIDA MIQUEL JUAN 17 Masculino 75
Handicap Masculina Acumulada 15 FREY MIQUEL ANDREAS 1 Masculino 76
Handicap Masculina Acumulada 15 ANDREU TORRADO ALEJANDRO 4 Masculino 76
Handicap Masculina Acumulada 15 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 4 Masculino 76
Handicap Masculina Acumulada 15 FELIU PILON ALEJANDRO 6 Masculino 76
Handicap Masculina Acumulada 15 FARRES MARTI, ALBERT 7 Masculino 76
Handicap Masculina Acumulada 15 FABREGAT MORA XAVIER 7 Masculino 76
Handicap Masculina Acumulada 15 MARRON ESTRADA, CARLOS 17 Masculino 76
Handicap Masculina Acumulada 22 SERRA BUSQUET JOSEP MARIA -2 Masculino 77
Handicap Masculina Acumulada 22 ARBAT BUGIE ABEL 29 Masculino 77
Handicap Masculina Acumulada 24 ROSAL GARCIGOY BRUNO 3 Masculino 78
Handicap Masculina Acumulada 24 DE WIT GUZMAN IGNACIO 5 Masculino 78
Handicap Masculina Acumulada 24 MORENES GILES MIGUEL 6 Masculino 78
Handicap Masculina Acumulada 24 JUNQUERA VALLUGERA, TOMAS 6 Masculino 78
Handicap Masculina Acumulada 24 BERTRAN VALLS PABLO 9 Masculino 78
Handicap Masculina Acumulada 24 ROSAL CAVERO, TOMAS 29 Masculino 78
Handicap Masculina Acumulada 30 ALORDA DERKSEN DANIEL 7 Masculino 79
Handicap Masculina Acumulada 30 PALOP TORDERA FRANCISCO 10 Masculino 79
Handicap Masculina Acumulada 30 BARGUÑO VIDAL RAMON 14 Masculino 79
Handicap Masculina Acumulada 33 CARULLA RUIZ LLUIS 7 Masculino 80
Handicap Masculina Acumulada 33 ANDREU CANTARELL CARLOS 10 Masculino 80
Handicap Masculina Acumulada 33 DE WIT TRENOR IGNACIO 17 Masculino 80
Handicap Masculina Acumulada 33 POCH SALA JOAQUIN 19 Masculino 80
Handicap Masculina Acumulada 37 FABRA RIVIERE ROMAN 10 Masculino 81
Handicap Masculina Acumulada 38 BERTRAN MARQUEZ IGNACIO 8 Masculino 82
Handicap Masculina Acumulada 38 RIBAS MALAGRIDA DAMIAN 24 Masculino 82
Handicap Masculina Acumulada 40 SAGNIER TARAMONA ANTONIO 13 Masculino 83
Handicap Masculina Acumulada 40 GIMENO VILAR, JORDI 23 Masculino 83
Handicap Masculina Acumulada 40 GIRO GODO JUAN JOSE 23 Masculino 83
Handicap Masculina Acumulada 43 FABREGAT MORA EUGENI 4 Masculino 84
Handicap Masculina Acumulada 43 VALLET GOMEZ ALFONSO 9 Masculino 84
Handicap Masculina Acumulada 45 MARTIN BALET ALVARO 10 Masculino 85
Handicap Masculina Acumulada 46 SAGNIER TARAMONA JOAQUIN 12 Masculino 86
Handicap Masculina Acumulada 47 ANDREU SERRA GONZALO 29 Masculino 90
Handicap Masculina Acumulada 48 COSTA CODINA XAVIER 13 Masculino 92
Handicap Masculina Acumulada 49 MARTI POU, PEDRO 12 Masculino 94
Handicap Masculina Acumulada 50 GIRO DE LA IGLESIA,MANUEL 3 Masculino Ret
Handicap Masculina Acumulada 50 FREY MIQUEL KARL 3 Masculino Ret
Handicap Masculina Acumulada 50 RAVENTOS BASAGOITI XAVIER 5 Masculino Ret
Handicap Masculina Acumulada 50 FELIU LE MONNIER JOAQUIN 5 Masculino Ret
Handicap Masculina Acumulada 50 VALLET SEGURA ALFONSO 8 Masculino Ret
Handicap Masculina Acumulada 50 JUNOY POUPON JUAN SEBASTIÁN 11 Masculino Ret
Handicap Masculina Acumulada 50 SUQUE MATEU JAVIER 12 Masculino Ret
Handicap Masculina Acumulada 50 ANDREU VILA ALEJANDRO 17 Masculino Ret
Handicap Masculina Acumulada 50 FERNANDEZ BESCOS SANTIAGO 18 Masculino Ret
Handicap Femenina Acumulada 1 ROCA JORNET NATALIA 2 Femenino 74
Handicap Femenina Acumulada 1 PASCUAL MASPONS LUCRECIA DE 13 Femenino 74
Handicap Femenina Acumulada 1 LEBRERO MARTINEZ, SUSANA 14 Femenino 74
Handicap Femenina Acumulada 4 LARA MIRAVITLLES, CLAUDIA 7 Femenino 76
Handicap Femenina Acumulada 5 GARI EGUILLOR BLANCA 9 Femenino 80
Handicap Femenina Acumulada 5 DASI MENGUAL INES 9 Femenino 80
Handicap Femenina Acumulada 5 AMOROS PERDIGO MAGDA 21 Femenino 80
Handicap Femenina Acumulada 5 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 23 Femenino 80
Handicap Femenina Acumulada 9 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 13 Femenino 81
Handicap Femenina Acumulada 10 VILA RECOLONS INES 13 Femenino 85
Handicap Femenina Acumulada 11 OLLE CURIEL Mª ROSA 25 Femenino 87
Handicap Femenina Acumulada 12 OLANO LAFITA MARIA JOSE 15 Femenino 89
Handicap Femenina Acumulada 13 GARCIGOY GRAELLS ROSARIO 32 Femenino 93
Handicap Femenina Acumulada 14 SEGURA CROS MONICA 23 Femenino Ret
Handicap Femenina Acumulada 14 BERENGUER JANSANA ENCARNA 24 Femenino Ret
Scratch Masculina Acumulada 1 MALET FAURA BORJA 4 Masculino 71
Scratch Masculina Acumulada 2 BERTRAN VALLS JOSE FELIPE 4 Masculino 75
Scratch Masculina Acumulada 2 SERRA BUSQUET JOSEP MARIA -2 Masculino 75
Scratch Masculina Acumulada 4 MORENO JIMENEZ RAFAEL 3 Masculino 77
Scratch Masculina Acumulada 4 FREY MIQUEL ANDREAS 1 Masculino 77
Scratch Masculina Acumulada 6 DASI MARTINEZ DE VALLEJO VICENTE 3 Masculino 78
Scratch Masculina Acumulada 7 PEREZ-SALA MALDONADO FERNANDO 11 Masculino 79
Scratch Masculina Acumulada 7 MOLAS BOU NICOLAU 10 Masculino 79
Scratch Masculina Acumulada 9 ANDREU TORRADO ALEJANDRO 4 Masculino 80
Scratch Masculina Acumulada 9 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 4 Masculino 80
Scratch Masculina Acumulada 11 ROSAL GARCIGOY BRUNO 3 Masculino 81
Scratch Masculina Acumulada 12 FELIU PILON ALEJANDRO 6 Masculino 82
Scratch Masculina Acumulada 13 CASANOVAS VILADOMIU ALEJO 10 Masculino 83
Scratch Masculina Acumulada 13 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 10 Masculino 83
Scratch Masculina Acumulada 13 SAN MIGUEL MORAGAS, IGNACIO 9 Masculino 83
Scratch Masculina Acumulada 13 FARRES MARTI, ALBERT 7 Masculino 83
Scratch Masculina Acumulada 13 FABREGAT MORA XAVIER 7 Masculino 83
Scratch Masculina Acumulada 13 DE WIT GUZMAN IGNACIO 5 Masculino 83
Scratch Masculina Acumulada 19 MORENES GILES MIGUEL 6 Masculino 84
Scratch Masculina Acumulada 19 JUNQUERA VALLUGERA, TOMAS 6 Masculino 84
Scratch Masculina Acumulada 21 FISAS ROMERO, JACOBO 10 Masculino 85
Scratch Masculina Acumulada 22 BERTRAN CARULLA JOAQUIN 12 Masculino 86
Scratch Masculina Acumulada 22 ALORDA DERKSEN DANIEL 7 Masculino 86
Scratch Masculina Acumulada 24 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 13 Masculino 87
Scratch Masculina Acumulada 24 BERTRAN VALLS PABLO 9 Masculino 87
Scratch Masculina Acumulada 24 CARULLA RUIZ LLUIS 7 Masculino 87
Scratch Masculina Acumulada 27 FABREGAT MORA EUGENI 4 Masculino 88
Scratch Masculina Acumulada 28 PALOP TORDERA FRANCISCO 10 Masculino 89
Scratch Masculina Acumulada 29 ANDREU CANTARELL CARLOS 10 Masculino 90
Scratch Masculina Acumulada 29 BERTRAN MARQUEZ IGNACIO 8 Masculino 90
Scratch Masculina Acumulada 31 FABRA RIVIERE ROMAN 10 Masculino 91
Scratch Masculina Acumulada 32 MALAGRIDA MIQUEL JUAN 17 Masculino 92
Scratch Masculina Acumulada 33 MARRON ESTRADA, CARLOS 17 Masculino 93
Scratch Masculina Acumulada 33 BARGUÑO VIDAL RAMON 14 Masculino 93
Scratch Masculina Acumulada 33 VALLET GOMEZ ALFONSO 9 Masculino 93
Scratch Masculina Acumulada 36 MARTIN BALET ALVARO 10 Masculino 95
Scratch Masculina Acumulada 37 SAGNIER TARAMONA ANTONIO 13 Masculino 96
Scratch Masculina Acumulada 38 DE WIT TRENOR IGNACIO 17 Masculino 97
Scratch Masculina Acumulada 39 MUGUIRO MARTINEZ JOSE 26 Masculino 98
Scratch Masculina Acumulada 39 SAGNIER TARAMONA JOAQUIN 12 Masculino 98
Scratch Masculina Acumulada 41 POCH SALA JOAQUIN 19 Masculino 99
Scratch Masculina Acumulada 42 COSTA CODINA XAVIER 13 Masculino 105
Scratch Masculina Acumulada 43 ARBAT BUGIE ABEL 29 Masculino 106
Scratch Masculina Acumulada 43 RIBAS MALAGRIDA DAMIAN 24 Masculino 106
Scratch Masculina Acumulada 43 GIMENO VILAR, JORDI 23 Masculino 106
Scratch Masculina Acumulada 43 GIRO GODO JUAN JOSE 23 Masculino 106
Scratch Masculina Acumulada 43 MARTI POU, PEDRO 12 Masculino 106
Scratch Masculina Acumulada 48 ROSAL CAVERO, TOMAS 29 Masculino 107
Scratch Masculina Acumulada 49 ANDREU SERRA GONZALO 29 Masculino 119
Scratch Masculina Acumulada 50 FERNANDEZ BESCOS SANTIAGO 18 Masculino Ret
Scratch Masculina Acumulada 50 ANDREU VILA ALEJANDRO 17 Masculino Ret
Scratch Masculina Acumulada 50 SUQUE MATEU JAVIER 12 Masculino Ret
Scratch Masculina Acumulada 50 JUNOY POUPON JUAN SEBASTIÁN 11 Masculino Ret
Scratch Masculina Acumulada 50 VALLET SEGURA ALFONSO 8 Masculino Ret
Scratch Masculina Acumulada 50 FELIU LE MONNIER JOAQUIN 5 Masculino Ret
Scratch Masculina Acumulada 50 RAVENTOS BASAGOITI XAVIER 5 Masculino Ret
Scratch Masculina Acumulada 50 GIRO DE LA IGLESIA,MANUEL 3 Masculino Ret
Scratch Masculina Acumulada 50 FREY MIQUEL KARL 3 Masculino Ret
Scratch Femenina Acumulada 1 ROCA JORNET NATALIA 2 Femenino 76
Scratch Femenina Acumulada 2 LARA MIRAVITLLES, CLAUDIA 7 Femenino 83
Scratch Femenina Acumulada 3 PASCUAL MASPONS LUCRECIA DE 13 Femenino 87
Scratch Femenina Acumulada 4 LEBRERO MARTINEZ, SUSANA 14 Femenino 88
Scratch Femenina Acumulada 5 GARI EGUILLOR BLANCA 9 Femenino 89
Scratch Femenina Acumulada 5 DASI MENGUAL INES 9 Femenino 89
Scratch Femenina Acumulada 7 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 13 Femenino 94
Scratch Femenina Acumulada 8 VILA RECOLONS INES 13 Femenino 98
Scratch Femenina Acumulada 9 AMOROS PERDIGO MAGDA 21 Femenino 101
Scratch Femenina Acumulada 10 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 23 Femenino 103
Scratch Femenina Acumulada 11 OLANO LAFITA MARIA JOSE 15 Femenino 104
Scratch Femenina Acumulada 12 OLLE CURIEL Mª ROSA 25 Femenino 112
Scratch Femenina Acumulada 13 GARCIGOY GRAELLS ROSARIO 32 Femenino 125
Scratch Femenina Acumulada 14 BERENGUER JANSANA ENCARNA 24 Femenino Ret
Scratch Femenina Acumulada 14 SEGURA CROS MONICA 23 Femenino Ret
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies