XLVIII GRAN PREMIO DE PASCUA
01 ABR 2018
01 ABR 2018
Individual
Medal Play
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Handicap Masculina Acumulada 1 ANDREU TORRADO ALEJANDRO 4 Masculino 66
Handicap Masculina Acumulada 2 MALET FAURA BORJA 5 Masculino 70
Handicap Masculina Acumulada 2 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 14 Masculino 70
Handicap Masculina Acumulada 2 VALLET SEGURA ALEJANDRO 15 Masculino 70
Handicap Masculina Acumulada 2 GIMENO VILAR, JORDI 24 Masculino 70
Handicap Masculina Acumulada 6 MOLAS BOU NICOLAU 12 Masculino 71
Handicap Masculina Acumulada 6 MARIN LOPEZ ENRIQUE 18 Masculino 71
Handicap Masculina Acumulada 8 DASI MARTINEZ DE VALLEJO VICENTE 3 Masculino 72
Handicap Masculina Acumulada 8 GIRO DE LA IGLESIA,MANUEL 4 Masculino 72
Handicap Masculina Acumulada 8 DE WIT GUZMAN IGNACIO 5 Masculino 72
Handicap Masculina Acumulada 8 MOLINA DE ENA FERNANDO 26 Masculino 72
Handicap Masculina Acumulada 12 ROSAL GARCICOY BRUNO 3 Masculino 73
Handicap Masculina Acumulada 12 MORENES GILES MIGUEL 6 Masculino 73
Handicap Masculina Acumulada 12 FABREGAT MORA XAVIER 7 Masculino 73
Handicap Masculina Acumulada 12 RAVENTOS BASAGOITI IÑIGO 9 Masculino 73
Handicap Masculina Acumulada 16 FABREGAT MORA EUGENI 4 Masculino 74
Handicap Masculina Acumulada 17 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 9 Masculino 75
Handicap Masculina Acumulada 17 VILA BERTRAN JOSÉ 15 Masculino 75
Handicap Masculina Acumulada 17 DE WIT TRENOR IGNACIO 19 Masculino 75
Handicap Masculina Acumulada 20 MORENO JIMENEZ RAFAEL 2 Masculino 76
Handicap Masculina Acumulada 20 FABRA RIVIERE ROMAN 10 Masculino 76
Handicap Masculina Acumulada 20 SAGNIER TARAMONA ANTONIO 14 Masculino 76
Handicap Masculina Acumulada 23 FREY MIQUEL KARL -3 Masculino 77
Handicap Masculina Acumulada 23 SAGNIER RIERA JOSE MIGUEL 5 Masculino 77
Handicap Masculina Acumulada 23 LARA PASCUAL JAVIER 10 Masculino 77
Handicap Masculina Acumulada 26 BERTRAN VALLS JOSE FELIPE 4 Masculino 78
Handicap Masculina Acumulada 26 BERTRAN VALLS PABLO 5 Masculino 78
Handicap Masculina Acumulada 26 RODES DESVALLS LUCAS 11 Masculino 78
Handicap Masculina Acumulada 29 LEACH CUCURELLA JUAN -1 Masculino 79
Handicap Masculina Acumulada 29 FELIU PILON ALEJANDRO 6 Masculino 79
Handicap Masculina Acumulada 29 FARRES MARTI, ALBERT 9 Masculino 79
Handicap Masculina Acumulada 29 PEREZ-SALA MALDONADO FERNANDO 12 Masculino 79
Handicap Masculina Acumulada 29 CRUYLLES DE P. ANDREU ALEJO 13 Masculino 79
Handicap Masculina Acumulada 29 RAVENTOS SAENZ RAMON 26 Masculino 79
Handicap Masculina Acumulada 35 MARTI POU, PEDRO 12 Masculino 80
Handicap Masculina Acumulada 36 BERTRAN MARQUEZ IGNACIO 7 Masculino 81
Handicap Masculina Acumulada 36 LINCOLN PASCUAL HUGO 16 Masculino 81
Handicap Masculina Acumulada 38 VALLET SEGURA ALFONSO 7 Masculino 82
Handicap Masculina Acumulada 38 RAFEL MIARNAU FRANCISCO 24 Masculino 82
Handicap Masculina Acumulada 40 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 2 Masculino 83
Handicap Masculina Acumulada 40 VALLET GOMEZ ALFONSO 9 Masculino 83
Handicap Masculina Acumulada 42 MOLAS COLOMER, EDUARDO 4 Masculino 85
Handicap Masculina Acumulada 42 SAN MIGUEL MORAGAS, IGNACIO 9 Masculino 85
Handicap Masculina Acumulada 44 RIBAS MALAGRIDA DAMIAN 29 Masculino 86
Handicap Masculina Acumulada 45 BAYO BOADA MIQUEL 15 Masculino 87
Handicap Masculina Acumulada 45 HERNANDEZ-CANUT FERNANDEZ-ESPAÑA JUAN 24 Masculino 87
Handicap Masculina Acumulada 47 VILA SAGNIER, JAVIER 4 Masculino Ret
Handicap Masculina Acumulada 47 FELIU LE MONNIER JOAQUIN 5 Masculino Ret
Handicap Masculina Acumulada 47 SERRA LE MONNIER BORJA 9 Masculino Ret
Handicap Masculina Acumulada 47 COSTA CODINA XAVIER 14 Masculino Ret
Handicap Femenina Acumulada 1 DE WIT TRENOR REYES 21 Femenino 67
Handicap Femenina Acumulada 2 LARA MIRAVITLLES, CLAUDIA 12 Femenino 69
Handicap Femenina Acumulada 2 MATABUENA VERNIS, BLANCA 27 Femenino 69
Handicap Femenina Acumulada 4 IBARS TORRES Mª JOSE 11 Femenino 73
Handicap Femenina Acumulada 5 PEREZ-ALBERT SAGNIER SILVIA 18 Femenino 74
Handicap Femenina Acumulada 5 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 22 Femenino 74
Handicap Femenina Acumulada 7 DESVALLS LEONORI SOLEDAD 5 Femenino 75
Handicap Femenina Acumulada 8 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 8 Femenino 76
Handicap Femenina Acumulada 9 LEBRERO MARTINEZ, SUSANA 16 Femenino 78
Handicap Femenina Acumulada 10 ESTANY BUFILL MARTA 5 Femenino 79
Handicap Femenina Acumulada 11 AGUT BONSFILLS MONTSERRAT 20 Femenino 85
Handicap Femenina Acumulada 12 GARI EGUILLOR BLANCA 9 Femenino Ret
Handicap Femenina Acumulada 12 SENTMENAT VILA, ANA 15 Femenino Ret
Handicap Femenina Acumulada 12 BERENGUER JANSANA ENCARNA 23 Femenino Ret
Scratch Masculina Acumulada 1 ANDREU TORRADO ALEJANDRO 4 Masculino 70
Scratch Masculina Acumulada 2 MALET FAURA BORJA 5 Masculino 75
Scratch Masculina Acumulada 2 DASI MARTINEZ DE VALLEJO VICENTE 3 Masculino 75
Scratch Masculina Acumulada 4 GIRO DE LA IGLESIA,MANUEL 4 Masculino 76
Scratch Masculina Acumulada 4 ROSAL GARCICOY BRUNO 3 Masculino 76
Scratch Masculina Acumulada 6 DE WIT GUZMAN IGNACIO 5 Masculino 77
Scratch Masculina Acumulada 7 FABREGAT MORA EUGENI 4 Masculino 78
Scratch Masculina Acumulada 7 MORENO JIMENEZ RAFAEL 2 Masculino 78
Scratch Masculina Acumulada 7 LEACH CUCURELLA JUAN -1 Masculino 78
Scratch Masculina Acumulada 10 MORENES GILES MIGUEL 6 Masculino 79
Scratch Masculina Acumulada 11 FABREGAT MORA XAVIER 7 Masculino 80
Scratch Masculina Acumulada 12 RAVENTOS BASAGOITI IÑIGO 9 Masculino 82
Scratch Masculina Acumulada 12 SAGNIER RIERA JOSE MIGUEL 5 Masculino 82
Scratch Masculina Acumulada 12 BERTRAN VALLS JOSE FELIPE 4 Masculino 82
Scratch Masculina Acumulada 15 MOLAS BOU NICOLAU 12 Masculino 83
Scratch Masculina Acumulada 15 BERTRAN VALLS PABLO 5 Masculino 83
Scratch Masculina Acumulada 17 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 14 Masculino 84
Scratch Masculina Acumulada 17 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 9 Masculino 84
Scratch Masculina Acumulada 19 VALLET SEGURA ALEJANDRO 15 Masculino 85
Scratch Masculina Acumulada 19 FELIU PILON ALEJANDRO 6 Masculino 85
Scratch Masculina Acumulada 19 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 2 Masculino 85
Scratch Masculina Acumulada 22 FABRA RIVIERE ROMAN 10 Masculino 86
Scratch Masculina Acumulada 23 LARA PASCUAL JAVIER 10 Masculino 87
Scratch Masculina Acumulada 24 FARRES MARTI, ALBERT 9 Masculino 88
Scratch Masculina Acumulada 24 BERTRAN MARQUEZ IGNACIO 7 Masculino 88
Scratch Masculina Acumulada 26 MARIN LOPEZ ENRIQUE 18 Masculino 89
Scratch Masculina Acumulada 26 RODES DESVALLS LUCAS 11 Masculino 89
Scratch Masculina Acumulada 26 VALLET SEGURA ALFONSO 7 Masculino 89
Scratch Masculina Acumulada 26 MOLAS COLOMER, EDUARDO 4 Masculino 89
Scratch Masculina Acumulada 30 VILA BERTRAN JOSÉ 15 Masculino 90
Scratch Masculina Acumulada 30 SAGNIER TARAMONA ANTONIO 14 Masculino 90
Scratch Masculina Acumulada 32 PEREZ-SALA MALDONADO FERNANDO 12 Masculino 91
Scratch Masculina Acumulada 33 CRUYLLES DE P. ANDREU ALEJO 13 Masculino 92
Scratch Masculina Acumulada 33 MARTI POU, PEDRO 12 Masculino 92
Scratch Masculina Acumulada 33 VALLET GOMEZ ALFONSO 9 Masculino 92
Scratch Masculina Acumulada 36 GIMENO VILAR, JORDI 24 Masculino 94
Scratch Masculina Acumulada 36 DE WIT TRENOR IGNACIO 19 Masculino 94
Scratch Masculina Acumulada 36 SAN MIGUEL MORAGAS, IGNACIO 9 Masculino 94
Scratch Masculina Acumulada 39 LINCOLN PASCUAL HUGO 16 Masculino 97
Scratch Masculina Acumulada 40 MOLINA DE ENA FERNANDO 26 Masculino 98
Scratch Masculina Acumulada 41 BAYO BOADA MIQUEL 15 Masculino 102
Scratch Masculina Acumulada 42 RAVENTOS SAENZ RAMON 26 Masculino 105
Scratch Masculina Acumulada 43 RAFEL MIARNAU FRANCISCO 24 Masculino 106
Scratch Masculina Acumulada 44 HERNANDEZ-CANUT FERNANDEZ-ESPAÑA JUAN 24 Masculino 111
Scratch Masculina Acumulada 45 RIBAS MALAGRIDA DAMIAN 29 Masculino 115
Scratch Masculina Acumulada 46 COSTA CODINA XAVIER 14 Masculino Ret
Scratch Masculina Acumulada 46 SERRA LE MONNIER BORJA 9 Masculino Ret
Scratch Masculina Acumulada 46 FELIU LE MONNIER JOAQUIN 5 Masculino Ret
Scratch Femenina Acumulada 1 DESVALLS LEONORI SOLEDAD 5 Femenino 80
Scratch Femenina Acumulada 2 LARA MIRAVITLLES, CLAUDIA 12 Femenino 81
Scratch Femenina Acumulada 3 IBARS TORRES Mª JOSE 11 Femenino 84
Scratch Femenina Acumulada 3 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 8 Femenino 84
Scratch Femenina Acumulada 3 ESTANY BUFILL MARTA 5 Femenino 84
Scratch Femenina Acumulada 6 DE WIT TRENOR REYES 21 Femenino 88
Scratch Femenina Acumulada 7 PEREZ-ALBERT SAGNIER SILVIA 18 Femenino 92
Scratch Femenina Acumulada 8 LEBRERO MARTINEZ, SUSANA 16 Femenino 94
Scratch Femenina Acumulada 9 MATABUENA VERNIS, BLANCA 27 Femenino 96
Scratch Femenina Acumulada 9 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 22 Femenino 96
Scratch Femenina Acumulada 11 AGUT BONSFILLS MONTSERRAT 20 Femenino 105
Scratch Femenina Acumulada 12 BERENGUER JANSANA ENCARNA 23 Femenino Ret
Scratch Femenina Acumulada 12 SENTMENAT VILA, ANA 15 Femenino Ret
Scratch Femenina Acumulada 12 GARI EGUILLOR BLANCA 9 Femenino Ret
SENIOR MASCULINA 1 ANDREU TORRADO ALEJANDRO 4 Masculino 66
SENIOR MASCULINA 2 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 14 Masculino 70
SENIOR MASCULINA 3 MARIN LOPEZ ENRIQUE 18 Masculino 71
SENIOR MASCULINA 4 DASI MARTINEZ DE VALLEJO VICENTE 3 Masculino 72
SENIOR MASCULINA 5 MORENES GILES MIGUEL 6 Masculino 73
SENIOR MASCULINA 5 FABREGAT MORA XAVIER 7 Masculino 73
SENIOR MASCULINA 7 FABREGAT MORA EUGENI 4 Masculino 74
SENIOR MASCULINA 8 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 9 Masculino 75
SENIOR MASCULINA 9 MORENO JIMENEZ RAFAEL 2 Masculino 76
SENIOR MASCULINA 9 FABRA RIVIERE ROMAN 10 Masculino 76
SENIOR MASCULINA 9 SAGNIER TARAMONA ANTONIO 14 Masculino 76
SENIOR MASCULINA 12 SAGNIER RIERA JOSE MIGUEL 5 Masculino 77
SENIOR MASCULINA 13 FELIU PILON ALEJANDRO 6 Masculino 79
SENIOR MASCULINA 13 FARRES MARTI, ALBERT 9 Masculino 79
SENIOR MASCULINA 13 CRUYLLES DE P. ANDREU ALEJO 13 Masculino 79
SENIOR MASCULINA 13 RAVENTOS SAENZ RAMON 26 Masculino 79
SENIOR MASCULINA 17 BERTRAN MARQUEZ IGNACIO 7 Masculino 81
SENIOR MASCULINA 17 LINCOLN PASCUAL HUGO 16 Masculino 81
SENIOR MASCULINA 19 RAFEL MIARNAU FRANCISCO 24 Masculino 82
SENIOR MASCULINA 20 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 2 Masculino 83
SENIOR MASCULINA 20 VALLET GOMEZ ALFONSO 9 Masculino 83
SENIOR MASCULINA 22 RIBAS MALAGRIDA DAMIAN 29 Masculino 86
SENIOR MASCULINA 23 HERNANDEZ-CANUT FERNANDEZ-ESPAÑA JUAN 24 Masculino 87
SENIOR MASCULINA 24 VILA SAGNIER, JAVIER 4 Masculino Ret
SENIOR MASCULINA 24 COSTA CODINA XAVIER 14 Masculino Ret
SENIOR FEMENINA 1 IBARS TORRES Mª JOSE 11 Femenino 73
SENIOR FEMENINA 2 PEREZ-ALBERT SAGNIER SILVIA 18 Femenino 74
SENIOR FEMENINA 2 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 22 Femenino 74
SENIOR FEMENINA 4 DESVALLS LEONORI SOLEDAD 5 Femenino 75
SENIOR FEMENINA 5 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 8 Femenino 76
SENIOR FEMENINA 6 LEBRERO MARTINEZ, SUSANA 16 Femenino 78
SENIOR FEMENINA 7 ESTANY BUFILL MARTA 5 Femenino 79
SENIOR FEMENINA 8 GARI EGUILLOR BLANCA 9 Femenino Ret
SENIOR FEMENINA 8 BERENGUER JANSANA ENCARNA 23 Femenino Ret
SENIOR SCRATCH MASCULINA 1 ANDREU TORRADO ALEJANDRO 4 Masculino 70
SENIOR SCRATCH MASCULINA 2 DASI MARTINEZ DE VALLEJO VICENTE 3 Masculino 75
SENIOR SCRATCH MASCULINA 3 FABREGAT MORA EUGENI 4 Masculino 78
SENIOR SCRATCH MASCULINA 3 MORENO JIMENEZ RAFAEL 2 Masculino 78
SENIOR SCRATCH MASCULINA 5 MORENES GILES MIGUEL 6 Masculino 79
SENIOR SCRATCH MASCULINA 6 FABREGAT MORA XAVIER 7 Masculino 80
SENIOR SCRATCH MASCULINA 7 SAGNIER RIERA JOSE MIGUEL 5 Masculino 82
SENIOR SCRATCH MASCULINA 8 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 14 Masculino 84
SENIOR SCRATCH MASCULINA 8 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 9 Masculino 84
SENIOR SCRATCH MASCULINA 10 FELIU PILON ALEJANDRO 6 Masculino 85
SENIOR SCRATCH MASCULINA 10 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 2 Masculino 85
SENIOR SCRATCH MASCULINA 12 FABRA RIVIERE ROMAN 10 Masculino 86
SENIOR SCRATCH MASCULINA 13 FARRES MARTI, ALBERT 9 Masculino 88
SENIOR SCRATCH MASCULINA 13 BERTRAN MARQUEZ IGNACIO 7 Masculino 88
SENIOR SCRATCH MASCULINA 15 MARIN LOPEZ ENRIQUE 18 Masculino 89
SENIOR SCRATCH MASCULINA 16 SAGNIER TARAMONA ANTONIO 14 Masculino 90
SENIOR SCRATCH MASCULINA 17 CRUYLLES DE P. ANDREU ALEJO 13 Masculino 92
SENIOR SCRATCH MASCULINA 17 VALLET GOMEZ ALFONSO 9 Masculino 92
SENIOR SCRATCH MASCULINA 19 LINCOLN PASCUAL HUGO 16 Masculino 97
SENIOR SCRATCH MASCULINA 20 RAVENTOS SAENZ RAMON 26 Masculino 105
SENIOR SCRATCH MASCULINA 21 RAFEL MIARNAU FRANCISCO 24 Masculino 106
SENIOR SCRATCH MASCULINA 22 HERNANDEZ-CANUT FERNANDEZ-ESPAÑA JUAN 24 Masculino 111
SENIOR SCRATCH MASCULINA 23 RIBAS MALAGRIDA DAMIAN 29 Masculino 115
SENIOR SCRATCH MASCULINA 24 COSTA CODINA XAVIER 14 Masculino Ret
SENIOR SCRATCH MASCULINA 24 VILA SAGNIER, JAVIER 4 Masculino Ret
SENIOR SCRATCH FEMENINA 1 DESVALLS LEONORI SOLEDAD 5 Femenino 80
SENIOR SCRATCH FEMENINA 2 IBARS TORRES Mª JOSE 11 Femenino 84
SENIOR SCRATCH FEMENINA 2 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 8 Femenino 84
SENIOR SCRATCH FEMENINA 2 ESTANY BUFILL MARTA 5 Femenino 84
SENIOR SCRATCH FEMENINA 5 PEREZ-ALBERT SAGNIER SILVIA 18 Femenino 92
SENIOR SCRATCH FEMENINA 6 LEBRERO MARTINEZ, SUSANA 16 Femenino 94
SENIOR SCRATCH FEMENINA 7 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 22 Femenino 96
SENIOR SCRATCH FEMENINA 8 BERENGUER JANSANA ENCARNA 23 Femenino Ret
SENIOR SCRATCH FEMENINA 8 GARI EGUILLOR BLANCA 9 Femenino Ret
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies