XV CTO. INT. DE LA CERDAÑA – MAY 30 FEM
06 SEP 2019
08 SEP 2019
Individual
Medal Play
No està disponible la vista prèvia d'aquesta classificació a la web
No està disponible la vista prèvia d'aquesta classificació a la web
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Día 1 Día 2 Día 3 Total
Scratch Femenina Acumulada 1 PAMIES BOILLOS,CRISTINA 6 Femenino 72 79 82 233
Scratch Femenina Acumulada 2 MAR RUIPEREZ, LUCIA 2 Femenino 77 79 78 234
Scratch Femenina Acumulada 3 PIÑEIRO GOMEZ, JULIA 6 Femenino 85 79 78 242
Scratch Femenina Acumulada 4 DESVALLS LEONORI SOLEDAD 6 Femenino 80 83 81 244
Scratch Femenina Acumulada 5 YAKOVTSEVA , EUGENIA 9 Femenino 76 85 86 247
Scratch Femenina Acumulada 6 DOMINGO HOSPITAL,CARLA 6 Femenino 88 84 82 254
Scratch Femenina Acumulada 7 LLANZA MATA ISABEL 11 Femenino 89 83 90 262
Scratch Femenina Acumulada 8 GARI EGUILLOR BLANCA 10 Femenino 92 88 84 264
Scratch Femenina Acumulada 8 DAURE DELPHINE 8 Femenino 92 89 83 264
Scratch Femenina Acumulada 10 MIQUEL ANDREU GEORGINA 14 Femenino 92 90 92 274
Scratch Femenina Acumulada 11 VILA RECOLONS INES 15 Femenino 90 92 93 275
Scratch Femenina Acumulada 12 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 12 Femenino 89 92 95 276
Scratch Femenina Acumulada 13 LOPEZ PEREZ, SANDRA 19 Femenino 94 106 97 297
Scratch Femenina Acumulada 14 CASTILLO NAVARRO, OLGA 21 Femenino 103 98 99 300
Scratch Femenina Acumulada 15 LORING LASARTE, MARIA 20 Femenino 106 105 99 310
Scratch Femenina Acumulada 16 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 24 Femenino 108 101 103 312
Scratch Femenina Acumulada 17 ABELLA DEL CERRO, ROSA 19 Femenino 102 105 107 314
Scratch Femenina Acumulada 18 PLUMA CONESA SONIA 20 Femenino 105 105 109 319
Scratch Femenina Acumulada 19 CASTELLS ESCOLA, JOSEFINA 19 Femenino 114 109 101 324
Scratch Femenina Acumulada 20 TORRABADELLA DE REYNOSO, MARTA 22 Femenino 118 103 111 332
Scratch Femenina Acumulada 21 CALVO CREHUET, SUSANA 20 Femenino 0 0 0 Ret
Scratch Femenina Acumulada 22 CORRIUS RAMON, ANDRA 19 Femenino 0 0 0 Ret
2ª CATEGORIA FEMENINA 1 PIÑEIRO GOMEZ, JULIA 6 Femenino 85 79 78 242
2ª CATEGORIA FEMENINA 2 YAKOVTSEVA , EUGENIA 9 Femenino 76 85 86 247
2ª CATEGORIA FEMENINA 3 DOMINGO HOSPITAL,CARLA 6 Femenino 88 84 82 254
2ª CATEGORIA FEMENINA 4 LLANZA MATA ISABEL 11 Femenino 89 83 90 262
2ª CATEGORIA FEMENINA 5 GARI EGUILLOR BLANCA 10 Femenino 92 88 84 264
2ª CATEGORIA FEMENINA 5 DAURE DELPHINE 8 Femenino 92 89 83 264
2ª CATEGORIA FEMENINA 7 MIQUEL ANDREU GEORGINA 14 Femenino 92 90 92 274
2ª CATEGORIA FEMENINA 8 VILA RECOLONS INES 15 Femenino 90 92 93 275
2ª CATEGORIA FEMENINA 9 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 12 Femenino 89 92 95 276
2ª CATEGORIA FEMENINA 10 LOPEZ PEREZ, SANDRA 19 Femenino 94 106 97 297
2ª CATEGORIA FEMENINA 11 CASTILLO NAVARRO, OLGA 21 Femenino 103 98 99 300
2ª CATEGORIA FEMENINA 12 LORING LASARTE, MARIA 20 Femenino 106 105 99 310
2ª CATEGORIA FEMENINA 13 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 24 Femenino 108 101 103 312
2ª CATEGORIA FEMENINA 14 ABELLA DEL CERRO, ROSA 19 Femenino 102 105 107 314
2ª CATEGORIA FEMENINA 15 PLUMA CONESA SONIA 20 Femenino 105 105 109 319
2ª CATEGORIA FEMENINA 16 CASTELLS ESCOLA, JOSEFINA 19 Femenino 114 109 101 324
2ª CATEGORIA FEMENINA 17 TORRABADELLA DE REYNOSO, MARTA 22 Femenino 118 103 111 332
2ª CATEGORIA FEMENINA 18 CALVO CREHUET, SUSANA 20 Femenino 0 0 0 Ret
2ª CATEGORIA FEMENINA 19 CORRIUS RAMON, ANDRA 19 Femenino 0 0 0 Ret
SENIOR FEMENINA 1 DESVALLS LEONORI SOLEDAD 6 Femenino 80 83 81 244
SENIOR FEMENINA 2 LLANZA MATA ISABEL 11 Femenino 89 83 90 262
SENIOR FEMENINA 3 GARI EGUILLOR BLANCA 10 Femenino 92 88 84 264
SENIOR FEMENINA 3 DAURE DELPHINE 8 Femenino 92 89 83 264
SENIOR FEMENINA 5 MIQUEL ANDREU GEORGINA 14 Femenino 92 90 92 274
SENIOR FEMENINA 6 VILA RECOLONS INES 15 Femenino 90 92 93 275
SENIOR FEMENINA 7 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 12 Femenino 89 92 95 276
SENIOR FEMENINA 8 CASTILLO NAVARRO, OLGA 21 Femenino 103 98 99 300
SENIOR FEMENINA 9 LORING LASARTE, MARIA 20 Femenino 106 105 99 310
SENIOR FEMENINA 10 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 24 Femenino 108 101 103 312
SENIOR FEMENINA 11 ABELLA DEL CERRO, ROSA 19 Femenino 102 105 107 314
SENIOR FEMENINA 12 CASTELLS ESCOLA, JOSEFINA 19 Femenino 114 109 101 324
SENIOR FEMENINA 13 TORRABADELLA DE REYNOSO, MARTA 22 Femenino 118 103 111 332
SENIOR FEMENINA 14 CALVO CREHUET, SUSANA 20 Femenino 0 0 0 Ret
SENIOR FEMENINA 15 CORRIUS RAMON, ANDRA 19 Femenino 0 0 0 Ret
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 1 MIQUEL ANDREU GEORGINA 14 Femenino 92 90 92 274
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 2 VILA RECOLONS INES 15 Femenino 90 92 93 275
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 3 LOPEZ PEREZ, SANDRA 19 Femenino 94 106 97 297
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 4 CASTILLO NAVARRO, OLGA 21 Femenino 103 98 99 300
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 5 LORING LASARTE, MARIA 20 Femenino 106 105 99 310
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 6 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 24 Femenino 108 101 103 312
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 7 ABELLA DEL CERRO, ROSA 19 Femenino 102 105 107 314
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 8 PLUMA CONESA SONIA 20 Femenino 105 105 109 319
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 9 CASTELLS ESCOLA, JOSEFINA 19 Femenino 114 109 101 324
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 10 TORRABADELLA DE REYNOSO, MARTA 22 Femenino 118 103 111 332
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 11 CALVO CREHUET, SUSANA 20 Femenino 0 0 0 Ret
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 12 CORRIUS RAMON, ANDRA 19 Femenino 0 0 0 Ret
Handicap Femenina Acumulada 1 PAMIES BOILLOS,CRISTINA 6 Femenino 66 73 76 215
Handicap Femenina Acumulada 2 YAKOVTSEVA , EUGENIA 9 Femenino 67 76 77 220
Handicap Femenina Acumulada 3 PIÑEIRO GOMEZ, JULIA 6 Femenino 79 73 72 224
Handicap Femenina Acumulada 4 DESVALLS LEONORI SOLEDAD 6 Femenino 74 77 75 226
Handicap Femenina Acumulada 5 MAR RUIPEREZ, LUCIA 2 Femenino 75 77 76 228
Handicap Femenina Acumulada 6 LLANZA MATA ISABEL 11 Femenino 78 72 79 229
Handicap Femenina Acumulada 7 VILA RECOLONS INES 15 Femenino 75 77 78 230
Handicap Femenina Acumulada 8 MIQUEL ANDREU GEORGINA 14 Femenino 78 76 78 232
Handicap Femenina Acumulada 9 GARI EGUILLOR BLANCA 10 Femenino 82 78 74 234
Handicap Femenina Acumulada 10 DOMINGO HOSPITAL,CARLA 6 Femenino 82 78 76 236
Handicap Femenina Acumulada 11 CASTILLO NAVARRO, OLGA 21 Femenino 82 77 78 237
Handicap Femenina Acumulada 12 DAURE DELPHINE 8 Femenino 84 81 75 240
Handicap Femenina Acumulada 12 VALLS-TABERNER MUNNÉ CARMEN 12 Femenino 77 80 83 240
Handicap Femenina Acumulada 12 LOPEZ PEREZ, SANDRA 19 Femenino 75 87 78 240
Handicap Femenina Acumulada 12 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 24 Femenino 84 77 79 240
Handicap Femenina Acumulada 16 LORING LASARTE, MARIA 20 Femenino 86 85 79 250
Handicap Femenina Acumulada 17 ABELLA DEL CERRO, ROSA 19 Femenino 83 86 88 257
Handicap Femenina Acumulada 18 PLUMA CONESA SONIA 20 Femenino 85 85 89 259
Handicap Femenina Acumulada 19 TORRABADELLA DE REYNOSO, MARTA 22 Femenino 96 81 89 266
Handicap Femenina Acumulada 20 CASTELLS ESCOLA, JOSEFINA 19 Femenino 95 90 82 267
Handicap Femenina Acumulada 21 CALVO CREHUET, SUSANA 20 Femenino 0 0 0 Ret
Handicap Femenina Acumulada 22 CORRIUS RAMON, ANDRA 19 Femenino 0 0 0 Ret
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Día 1 Día 2 Día 3 Total
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies