XVI CTO. DE LA CERDAÑA MAY 30 FEMENINO
04 SEP 2020
06 SEP 2020
Individual
Medal Play
No està disponible la vista prèvia d'aquesta classificació a la web
No està disponible la vista prèvia d'aquesta classificació a la web
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Día 1 Día 2 Día 3 Total
Scratch Femenina Acumulada 1 DESVALLS LEONORI SOLEDAD 6 Femenino 82 77 74 233
Scratch Femenina Acumulada 2 PAMIES BOILLOS,CRISTINA 3 Femenino 79 78 85 242
Scratch Femenina Acumulada 3 PIÑEIRO GOMEZ, JULIA 5 Femenino 79 86 84 249
Scratch Femenina Acumulada 4 GARI EGUILLOR BLANCA 10 Femenino 86 84 88 258
Scratch Femenina Acumulada 5 YAKOVTSEVA , EUGENIA 9 Femenino 85 89 87 261
Scratch Femenina Acumulada 5 CAILA CARAGOL, MARIA 11 Femenino 82 91 88 261
Scratch Femenina Acumulada 7 PANCU, CORINA 13 Femenino 87 90 90 267
Scratch Femenina Acumulada 8 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 14 Femenino 87 91 93 271
Scratch Femenina Acumulada 9 BERTRAN MARQUEZ TERESA 16 Femenino 91 97 84 272
Scratch Femenina Acumulada 10 MIQUEL ANDREU GEORGINA 16 Femenino 90 103 92 285
Scratch Femenina Acumulada 11 CASTELLS ESCOLA, JOSEFINA 21 Femenino 97 108 98 303
Scratch Femenina Acumulada 12 TORRABADELLA DE REYNOSO, MARTA 23 Femenino 108 100 98 306
Scratch Femenina Acumulada 13 ABELLA DEL CERRO, ROSA 21 Femenino 98 106 105 309
Scratch Femenina Acumulada 14 LOPEZ PEREZ, SANDRA 22 Femenino 0 0 0 Ret
Scratch Femenina Acumulada 15 CASTILLO NAVARRO, OLGA 23 Femenino 0 0 0 Ret
Scratch Femenina Acumulada 16 ALBERCH REIXACH, NEUS 22 Femenino 0 0 0 Ret
Handicap Femenina Acumulada 1 DESVALLS LEONORI SOLEDAD 6 Femenino 76 71 68 215
Handicap Femenina Acumulada 2 BERTRAN MARQUEZ TERESA 16 Femenino 75 81 68 224
Handicap Femenina Acumulada 3 PANCU, CORINA 13 Femenino 74 77 77 228
Handicap Femenina Acumulada 3 CAILA CARAGOL, MARIA 11 Femenino 71 80 77 228
Handicap Femenina Acumulada 3 GARI EGUILLOR BLANCA 10 Femenino 76 74 78 228
Handicap Femenina Acumulada 6 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 14 Femenino 73 77 79 229
Handicap Femenina Acumulada 7 PAMIES BOILLOS,CRISTINA 3 Femenino 76 75 82 233
Handicap Femenina Acumulada 8 YAKOVTSEVA , EUGENIA 9 Femenino 76 80 78 234
Handicap Femenina Acumulada 8 PIÑEIRO GOMEZ, JULIA 5 Femenino 74 81 79 234
Handicap Femenina Acumulada 10 TORRABADELLA DE REYNOSO, MARTA 23 Femenino 85 77 75 237
Handicap Femenina Acumulada 10 MIQUEL ANDREU GEORGINA 16 Femenino 74 87 76 237
Handicap Femenina Acumulada 12 CASTELLS ESCOLA, JOSEFINA 21 Femenino 76 87 77 240
Handicap Femenina Acumulada 13 ABELLA DEL CERRO, ROSA 21 Femenino 77 85 84 246
Handicap Femenina Acumulada 14 LOPEZ PEREZ, SANDRA 22 Femenino 0 0 0 Ret
Handicap Femenina Acumulada 15 CASTILLO NAVARRO, OLGA 23 Femenino 0 0 0 Ret
Handicap Femenina Acumulada 16 ALBERCH REIXACH, NEUS 22 Femenino 0 0 0 Ret
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 1 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 14 Femenino 87 91 93 271
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 2 BERTRAN MARQUEZ TERESA 16 Femenino 91 97 84 272
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 3 MIQUEL ANDREU GEORGINA 16 Femenino 90 103 92 285
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 4 CASTELLS ESCOLA, JOSEFINA 21 Femenino 97 108 98 303
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 5 TORRABADELLA DE REYNOSO, MARTA 23 Femenino 108 100 98 306
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 6 ABELLA DEL CERRO, ROSA 21 Femenino 98 106 105 309
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 7 LOPEZ PEREZ, SANDRA 22 Femenino 0 0 0 Ret
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 8 CASTILLO NAVARRO, OLGA 23 Femenino 0 0 0 Ret
3ª Y 4ª CATEGORIA FEMENINA 9 ALBERCH REIXACH, NEUS 22 Femenino 0 0 0 Ret
2ª CATEGORIA FEMENINA 1 GARI EGUILLOR BLANCA 10 Femenino 86 84 88 258
2ª CATEGORIA FEMENINA 2 YAKOVTSEVA , EUGENIA 9 Femenino 85 89 87 261
2ª CATEGORIA FEMENINA 2 CAILA CARAGOL, MARIA 11 Femenino 82 91 88 261
2ª CATEGORIA FEMENINA 4 PANCU, CORINA 13 Femenino 87 90 90 267
2ª CATEGORIA FEMENINA 5 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 14 Femenino 87 91 93 271
2ª CATEGORIA FEMENINA 6 BERTRAN MARQUEZ TERESA 16 Femenino 91 97 84 272
2ª CATEGORIA FEMENINA 7 MIQUEL ANDREU GEORGINA 16 Femenino 90 103 92 285
2ª CATEGORIA FEMENINA 8 CASTELLS ESCOLA, JOSEFINA 21 Femenino 97 108 98 303
2ª CATEGORIA FEMENINA 9 TORRABADELLA DE REYNOSO, MARTA 23 Femenino 108 100 98 306
2ª CATEGORIA FEMENINA 10 ABELLA DEL CERRO, ROSA 21 Femenino 98 106 105 309
2ª CATEGORIA FEMENINA 11 LOPEZ PEREZ, SANDRA 22 Femenino 0 0 0 Ret
2ª CATEGORIA FEMENINA 12 CASTILLO NAVARRO, OLGA 23 Femenino 0 0 0 Ret
2ª CATEGORIA FEMENINA 13 ALBERCH REIXACH, NEUS 22 Femenino 0 0 0 Ret
SENIOR FEMENINA 1 DESVALLS LEONORI SOLEDAD 6 Femenino 82 77 74 233
SENIOR FEMENINA 2 GARI EGUILLOR BLANCA 10 Femenino 86 84 88 258
SENIOR FEMENINA 3 PANCU, CORINA 13 Femenino 87 90 90 267
SENIOR FEMENINA 4 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 14 Femenino 87 91 93 271
SENIOR FEMENINA 5 BERTRAN MARQUEZ TERESA 16 Femenino 91 97 84 272
SENIOR FEMENINA 6 MIQUEL ANDREU GEORGINA 16 Femenino 90 103 92 285
SENIOR FEMENINA 7 CASTELLS ESCOLA, JOSEFINA 21 Femenino 97 108 98 303
SENIOR FEMENINA 8 TORRABADELLA DE REYNOSO, MARTA 23 Femenino 108 100 98 306
SENIOR FEMENINA 9 ABELLA DEL CERRO, ROSA 21 Femenino 98 106 105 309
SENIOR FEMENINA 10 CASTILLO NAVARRO, OLGA 23 Femenino 0 0 0 Ret
SENIOR FEMENINA 11 ALBERCH REIXACH, NEUS 22 Femenino 0 0 0 Ret
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Día 1 Día 2 Día 3 Total
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies