XXI CAMPEONATO JUVENIL DE LA CERDAÑA
26 AGO 2020
26 AGO 2020
Individual
Medal Play
Tee Hora Nombre Handicap Barras
1 9,00 DE WIT TRENOR IGNACIO 7.9 Amarillas
1 9,00 JUNOY BOSCH, FERRAN 10.2 Amarillas
1 9,00 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND LEOPOLD 11.3 Amarillas
1 9,10 DE OZA CAREAGA IGNACIO 12.7 Amarillas
1 9,10 JUNOY BOSCH, BORJA 13.3 Amarillas
1 9,10 ROCA JORNET ALEK 14 Amarillas
1 9,20 MONTERO NUÑEZ JORGE 15.3 Amarillas
1 9,20 KNUTH ALORDA NICOLÁS 15.7 Amarillas
1 9,20 FABREGAT AMOROS EUGENI 17.6 Amarillas
1 9,30 PARELLADA LEACH PABLO 18.9 Amarillas
1 9,30 SALTOR MORATO, ARTUR 20.7 Amarillas
1 9,30 PIERA BALADER IGNACIO 20.9 Amarillas
1 9,40 RODES KNUTH, MATEO 21.5 Amarillas
1 9,40 FARGA HARTMANN, LUCAS 23.4 Amarillas
1 9,40 CORTINES PAPI NICOLAS 23.9 Amarillas
1 9,50 GISPERT DE PUIG CARLOS 24.3 Amarillas
1 9,50 FABREGAT AMOROS JORDI 24.5 Amarillas
1 9,50 MUÑOA FORNS FRANCISCO JAVIER 25 Amarillas
1 10,00 DURAN BASSO FLORA 16.5 Rojas
1 10,00 PARELLADA LEACH ELENA 18.9 Rojas
1 10,00 MATABUENA VERNIS, BLANCA 21.5 Rojas
1 10,10 GIMENO OLLER ALVARO 25.2 Amarillas
1 10,10 ROSAL CAVERO, TOMAS 26.5 Amarillas
1 10,20 FERNANDEZ DE MIR SANTIAGO 26.5 Amarillas
1 10,20 JUNOY BOSCH, ALVARO 27.3 Amarillas
1 10,20 MARTI FORNER, MIGUEL 29.3 Amarillas
1 10,30 RODES KNUTH MIGUEL 30.3 Amarillas
1 10,30 LEACH LOPEZ JUAN 30.7 Amarillas
1 10,30 GISPERT DE PUIG PABLO 34.4 Amarillas
1 10,40 SORIA MIQUEL, JOSE 38.3 Amarillas
1 10,40 GISPERT DE PUIG JUAN 38.6 Amarillas
1 10,40 FARGA HARTMANN LUIS 39.8 Amarillas
1 10,50 RAVENTOS DE LA GALA JAVIER 41.5 Amarillas
1 10,50 MORGADES PARELLADA RAMON 44.2 Amarillas
1 11,00 GIMENO OLLER GUILLERMO 44.5 Amarillas
1 11,00 BAKSTEIN GÜELL WILIAN 44.8 Amarillas
1 11,10 DE OZA CAREAGA INÉS 30.6 Rojas
1 11,10 BERTRAN CARULLA BEATRIZ 31.9 Rojas
1 11,10 FAUS FERRER MARTA 32.9 Rojas
1 11,20 KLASEN MONER LILIAN 34.7 Rojas
1 11,20 MUR LOPEZ, NORA 36 Rojas
1 11,30 MORGADES PARELLADA INES 39.4 Rojas
1 11,30 LEACH LOPEZ LUCIA 41.3 Rojas
1 11,30 GRANDE FERRANDO MARTINA 42.1 Rojas
Tee Nombre Hora Handicap Barras
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Scratch Femenina Acumulada 1 DURAN BASSO FLORA 18 Femenino 87
Scratch Femenina Acumulada 2 PARELLADA LEACH ELENA 20 Femenino 90
Scratch Femenina Acumulada 3 MATABUENA VERNIS, BLANCA 23 Femenino 92
Scratch Femenina Acumulada 4 LEACH LOPEZ LUCIA 39 Femenino 98
Scratch Femenina Acumulada 5 KLASEN MONER LILIAN 37 Femenino 102
Scratch Femenina Acumulada 6 MUR LOPEZ, NORA 39 Femenino 105
Scratch Femenina Acumulada 7 DE OZA CAREAGA INÉS 33 Femenino 106
Scratch Femenina Acumulada 8 BERTRAN CARULLA BEATRIZ 34 Femenino 107
Scratch Femenina Acumulada 9 MORGADES PARELLADA INES 39 Femenino 108
Scratch Femenina Acumulada 10 FAUS FERRER MARTA 35 Femenino 109
Scratch Femenina Acumulada 11 GRANDE FERRANDO MARTINA 39 Femenino 181
CADETE FEMENINA 1 DURAN BASSO FLORA 18 Femenino 87
CADETE FEMENINA 2 PARELLADA LEACH ELENA 20 Femenino 90
CADETE FEMENINA 3 LEACH LOPEZ LUCIA 39 Femenino 98
CADETE FEMENINA 4 KLASEN MONER LILIAN 37 Femenino 102
CADETE FEMENINA 5 MUR LOPEZ, NORA 39 Femenino 105
CADETE FEMENINA 6 DE OZA CAREAGA INÉS 33 Femenino 106
CADETE FEMENINA 7 BERTRAN CARULLA BEATRIZ 34 Femenino 107
CADETE FEMENINA 8 MORGADES PARELLADA INES 39 Femenino 108
CADETE FEMENINA 9 FAUS FERRER MARTA 35 Femenino 109
CADETE FEMENINA 10 GRANDE FERRANDO MARTINA 39 Femenino 181
INFANTIL FEMENINA 1 DURAN BASSO FLORA 18 Femenino 87
INFANTIL FEMENINA 2 PARELLADA LEACH ELENA 20 Femenino 90
INFANTIL FEMENINA 3 LEACH LOPEZ LUCIA 39 Femenino 98
INFANTIL FEMENINA 4 KLASEN MONER LILIAN 37 Femenino 102
INFANTIL FEMENINA 5 DE OZA CAREAGA INÉS 33 Femenino 106
INFANTIL FEMENINA 6 BERTRAN CARULLA BEATRIZ 34 Femenino 107
INFANTIL FEMENINA 7 FAUS FERRER MARTA 35 Femenino 109
INFANTIL FEMENINA 8 GRANDE FERRANDO MARTINA 39 Femenino 181
ALEVIN FEMENINA 1 LEACH LOPEZ LUCIA 39 Femenino 98
ALEVIN FEMENINA 2 KLASEN MONER LILIAN 37 Femenino 102
ALEVIN FEMENINA 3 DE OZA CAREAGA INÉS 33 Femenino 106
ALEVIN FEMENINA 4 GRANDE FERRANDO MARTINA 39 Femenino 181
CADETE MASCULINA 1 DE WIT TRENOR IGNACIO 8 Masculino 82
CADETE MASCULINA 2 KNUTH ALORDA NICOLÁS 16 Masculino 86
CADETE MASCULINA 3 JUNOY BOSCH, BORJA 14 Masculino 87
CADETE MASCULINA 4 PARELLADA LEACH PABLO 20 Masculino 89
CADETE MASCULINA 5 FABREGAT AMOROS JORDI 26 Masculino 90
CADETE MASCULINA 6 GISPERT DE PUIG CARLOS 26 Masculino 95
CADETE MASCULINA 7 MARTI FORNER, MIGUEL 28 Masculino 96
CADETE MASCULINA 7 BAKSTEIN GÜELL WILIAN 28 Masculino 96
CADETE MASCULINA 9 FARGA HARTMANN LUIS 28 Masculino 97
CADETE MASCULINA 10 RAVENTOS DE LA GALA JAVIER 28 Masculino 98
CADETE MASCULINA 11 RODES KNUTH MIGUEL 28 Masculino 99
CADETE MASCULINA 12 LEACH LOPEZ JUAN 28 Masculino 103
CADETE MASCULINA 13 GISPERT DE PUIG PABLO 28 Masculino 104
CADETE MASCULINA 13 ROSAL CAVERO, TOMAS 28 Masculino 104
CADETE MASCULINA 15 SORIA MIQUEL, JOSE 28 Masculino 107
CADETE MASCULINA 16 GIMENO OLLER ALVARO 27 Masculino 108
CADETE MASCULINA 17 GIMENO OLLER GUILLERMO 28 Masculino 112
CADETE MASCULINA 18 MORGADES PARELLADA RAMON 28 Masculino 114
CADETE MASCULINA 19 GISPERT DE PUIG JUAN 28 Masculino 120
CADETE MASCULINA 20 MUÑOA FORNS FRANCISCO JAVIER 26 Masculino 132
CADETE MASCULINA 21 JUNOY BOSCH, ALVARO 28 Masculino Ret
CADETE MASCULINA 21 PIERA BALADER IGNACIO 22 Masculino Ret
INFANTIL MASCULINA 1 KNUTH ALORDA NICOLÁS 16 Masculino 86
INFANTIL MASCULINA 2 PARELLADA LEACH PABLO 20 Masculino 89
INFANTIL MASCULINA 3 BAKSTEIN GÜELL WILIAN 28 Masculino 96
INFANTIL MASCULINA 4 FARGA HARTMANN LUIS 28 Masculino 97
INFANTIL MASCULINA 5 RAVENTOS DE LA GALA JAVIER 28 Masculino 98
INFANTIL MASCULINA 6 RODES KNUTH MIGUEL 28 Masculino 99
INFANTIL MASCULINA 7 LEACH LOPEZ JUAN 28 Masculino 103
INFANTIL MASCULINA 8 GISPERT DE PUIG PABLO 28 Masculino 104
INFANTIL MASCULINA 8 ROSAL CAVERO, TOMAS 28 Masculino 104
INFANTIL MASCULINA 10 SORIA MIQUEL, JOSE 28 Masculino 107
INFANTIL MASCULINA 11 GIMENO OLLER ALVARO 27 Masculino 108
INFANTIL MASCULINA 12 GIMENO OLLER GUILLERMO 28 Masculino 112
INFANTIL MASCULINA 13 MORGADES PARELLADA RAMON 28 Masculino 114
INFANTIL MASCULINA 14 GISPERT DE PUIG JUAN 28 Masculino 120
INFANTIL MASCULINA 15 MUÑOA FORNS FRANCISCO JAVIER 26 Masculino 132
INFANTIL MASCULINA 16 JUNOY BOSCH, ALVARO 28 Masculino Ret
ALEVIN MASCULINA 1 PARELLADA LEACH PABLO 20 Masculino 89
ALEVIN MASCULINA 2 BAKSTEIN GÜELL WILIAN 28 Masculino 96
ALEVIN MASCULINA 3 FARGA HARTMANN LUIS 28 Masculino 97
ALEVIN MASCULINA 4 RAVENTOS DE LA GALA JAVIER 28 Masculino 98
ALEVIN MASCULINA 5 LEACH LOPEZ JUAN 28 Masculino 103
ALEVIN MASCULINA 6 GISPERT DE PUIG PABLO 28 Masculino 104
ALEVIN MASCULINA 6 ROSAL CAVERO, TOMAS 28 Masculino 104
ALEVIN MASCULINA 8 GIMENO OLLER GUILLERMO 28 Masculino 112
ALEVIN MASCULINA 9 MORGADES PARELLADA RAMON 28 Masculino 114
ALEVIN MASCULINA 10 GISPERT DE PUIG JUAN 28 Masculino 120
ALEVIN MASCULINA 11 JUNOY BOSCH, ALVARO 28 Masculino Ret
Scratch Masculina Acumulada 1 DE WIT TRENOR IGNACIO 8 Masculino 82
Scratch Masculina Acumulada 2 KNUTH ALORDA NICOLÁS 16 Masculino 86
Scratch Masculina Acumulada 2 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND LEOPOLD 12 Masculino 86
Scratch Masculina Acumulada 4 JUNOY BOSCH, BORJA 14 Masculino 87
Scratch Masculina Acumulada 5 JUNOY BOSCH, FERRAN 10 Masculino 88
Scratch Masculina Acumulada 6 PARELLADA LEACH PABLO 20 Masculino 89
Scratch Masculina Acumulada 7 FABREGAT AMOROS JORDI 26 Masculino 90
Scratch Masculina Acumulada 8 FERNANDEZ DE MIR SANTIAGO 28 Masculino 92
Scratch Masculina Acumulada 8 MONTERO NUÑEZ JORGE 16 Masculino 92
Scratch Masculina Acumulada 8 DE OZA CAREAGA IGNACIO 13 Masculino 92
Scratch Masculina Acumulada 11 GISPERT DE PUIG CARLOS 26 Masculino 95
Scratch Masculina Acumulada 12 MARTI FORNER, MIGUEL 28 Masculino 96
Scratch Masculina Acumulada 12 BAKSTEIN GÜELL WILIAN 28 Masculino 96
Scratch Masculina Acumulada 12 SALTOR MORATO, ARTUR 22 Masculino 96
Scratch Masculina Acumulada 15 FARGA HARTMANN LUIS 28 Masculino 97
Scratch Masculina Acumulada 16 RAVENTOS DE LA GALA JAVIER 28 Masculino 98
Scratch Masculina Acumulada 17 RODES KNUTH MIGUEL 28 Masculino 99
Scratch Masculina Acumulada 17 FARGA HARTMANN, LUCAS 25 Masculino 99
Scratch Masculina Acumulada 19 LEACH LOPEZ JUAN 28 Masculino 103
Scratch Masculina Acumulada 20 GISPERT DE PUIG PABLO 28 Masculino 104
Scratch Masculina Acumulada 20 ROSAL CAVERO, TOMAS 28 Masculino 104
Scratch Masculina Acumulada 22 SORIA MIQUEL, JOSE 28 Masculino 107
Scratch Masculina Acumulada 23 GIMENO OLLER ALVARO 27 Masculino 108
Scratch Masculina Acumulada 24 GIMENO OLLER GUILLERMO 28 Masculino 112
Scratch Masculina Acumulada 25 MORGADES PARELLADA RAMON 28 Masculino 114
Scratch Masculina Acumulada 26 GISPERT DE PUIG JUAN 28 Masculino 120
Scratch Masculina Acumulada 27 MUÑOA FORNS FRANCISCO JAVIER 26 Masculino 132
Scratch Masculina Acumulada 28 FABREGAT AMOROS EUGENI 18 Masculino 155
Scratch Masculina Acumulada 29 JUNOY BOSCH, ALVARO 28 Masculino Ret
Scratch Masculina Acumulada 29 CORTINES PAPI NICOLAS 25 Masculino Ret
Scratch Masculina Acumulada 29 RODES KNUTH, MATEO 23 Masculino Ret
Scratch Masculina Acumulada 29 PIERA BALADER IGNACIO 22 Masculino Ret
Scratch Masculina Acumulada 29 ROCA JORNET ALEK 15 Masculino Ret
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies