XXIX T.S. CLUB DE GOLF DEL PRINCIPAT – S
05 MAI 2018
05 MAI 2018
Individual
Stableford
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Handicap Indistinta Acumulada 1 PRATS BARRULL GUILLEM 4 Masculino 39
Handicap Indistinta Acumulada 1 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 14 Masculino 39
Handicap Indistinta Acumulada 3 BORDES JEAN PHILIPPE 27 Masculino 38
Handicap Indistinta Acumulada 4 MORAT CARDONA, RICARD 5 Masculino 37
Handicap Indistinta Acumulada 5 TOR CLEMENTE, MINERVA 30 Femenino 36
Handicap Indistinta Acumulada 6 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 3 Masculino 35
Handicap Indistinta Acumulada 6 FELIUBADALÓ MOLES, XAVIER 29 Masculino 35
Handicap Indistinta Acumulada 6 QUINTANA PEREZ RAFEL MARC 29 Masculino 35
Handicap Indistinta Acumulada 9 BUXERES PUJOL-SOLIANO LUIS 4 Masculino 34
Handicap Indistinta Acumulada 9 YAKOVTSEVA , EUGENIA 15 Femenino 34
Handicap Indistinta Acumulada 9 ROMERO MARTINEZ,PERE 17 Masculino 34
Handicap Indistinta Acumulada 9 MOLNE TORRES, FRANCESC 22 Masculino 34
Handicap Indistinta Acumulada 9 ZUNZARREN OYAGA, ALFREDO 27 Masculino 34
Handicap Indistinta Acumulada 9 ARMENGOL OBIOLS, JORDI 28 Masculino 34
Handicap Indistinta Acumulada 15 MORENO JIMENEZ RAFAEL 3 Masculino 33
Handicap Indistinta Acumulada 15 LARA MIRAVITLLES, CLAUDIA 10 Femenino 33
Handicap Indistinta Acumulada 15 BATLLE BELTRAN MARTA 25 Femenino 33
Handicap Indistinta Acumulada 15 JETHANI ASWANI, MADHU 28 Femenino 33
Handicap Indistinta Acumulada 19 PEREZ-ALBERT SAGNIER ALEJANDRO 9 Masculino 32
Handicap Indistinta Acumulada 19 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 9 Masculino 32
Handicap Indistinta Acumulada 19 ROSSELL PONS,JOSEP 10 Masculino 32
Handicap Indistinta Acumulada 19 JAUREGUI BERAZA, ADRIAN 18 Masculino 32
Handicap Indistinta Acumulada 19 MAESTRE ORDEIX ALEIX 19 Masculino 32
Handicap Indistinta Acumulada 19 MUNTO VILA FELIX 19 Masculino 32
Handicap Indistinta Acumulada 25 RUIZ ESTANY, GLORIA 6 Femenino 31
Handicap Indistinta Acumulada 25 MARIN LOPEZ ENRIQUE 18 Masculino 31
Handicap Indistinta Acumulada 25 ARMENGOL PONS, MIQUEL 29 Masculino 31
Handicap Indistinta Acumulada 25 GISPERT NIETO, CARME 30 Femenino 31
Handicap Indistinta Acumulada 29 FELIU PILON ALEJANDRO 7 Masculino 30
Handicap Indistinta Acumulada 29 DIEZ GUILLAMON, JOAN MARIA 14 Masculino 30
Handicap Indistinta Acumulada 29 VALLS ANDIÑACH, JOAN 17 Masculino 30
Handicap Indistinta Acumulada 29 SILVESTRE CAHORS,JOSEP 24 Masculino 30
Handicap Indistinta Acumulada 29 BAGARIA OBIOLS, FRANCESC 25 Masculino 30
Handicap Indistinta Acumulada 29 ANDREU SERRA GONZALO 29 Masculino 30
Handicap Indistinta Acumulada 35 DIEZ GONZALEZ, JOAN MARIA 7 Masculino 29
Handicap Indistinta Acumulada 35 CAYETANO VIEITEZ, ANTONIO 29 Masculino 29
Handicap Indistinta Acumulada 37 ARDERIU SOLER, JOAN 12 Masculino 28
Handicap Indistinta Acumulada 37 SARMIENTO ARDAYA, CARLOS 13 Masculino 28
Handicap Indistinta Acumulada 37 PORRAS HERRERA, TONI 20 Masculino 28
Handicap Indistinta Acumulada 37 BUCETA FERRER DANIEL 27 Masculino 28
Handicap Indistinta Acumulada 41 ZUNZARREN JETHANI, AXEL 6 Masculino 27
Handicap Indistinta Acumulada 41 ESCABROS NOVES, GUILLEM 8 Masculino 27
Handicap Indistinta Acumulada 41 AVALLE CORTIZO, JOSEP MARIA 12 Masculino 27
Handicap Indistinta Acumulada 41 CORNELLA BABOT CLAUDIA 18 Femenino 27
Handicap Indistinta Acumulada 41 PUIGCERCOS SASTRADA, JAUME 20 Masculino 27
Handicap Indistinta Acumulada 41 PEREZ ZARZOSA, SERGIO 22 Masculino 27
Handicap Indistinta Acumulada 47 ESCABROS DURO, JOSEP 12 Masculino 26
Handicap Indistinta Acumulada 47 SOUCHEIRON VIDRI JUAN LUIS 15 Masculino 26
Handicap Indistinta Acumulada 47 SALA BARRACHINA JOAN 28 Masculino 26
Handicap Indistinta Acumulada 47 MEDINA VILLUENDAS, MIGUEL 28 Masculino 26
Handicap Indistinta Acumulada 51 WEIS KONANZ, PERE GUILLEM 23 Masculino 25
Handicap Indistinta Acumulada 52 PARRILLA VELA, ALBERT 12 Masculino 24
Handicap Indistinta Acumulada 52 SOTO GAYA, VICENS 17 Masculino 24
Handicap Indistinta Acumulada 52 SAGNIER MARISTANY,PABLO 26 Masculino 24
Handicap Indistinta Acumulada 55 GASET FRIS, FRANCESC 5 Masculino 23
Handicap Indistinta Acumulada 55 CARBONELL CUCURNY, LUIS 13 Masculino 23
Handicap Indistinta Acumulada 55 MANRESA ABAT, JOSEP 17 Masculino 23
Handicap Indistinta Acumulada 55 MOGGIANO RAIMONDO, JUAN CARLOS 23 Masculino 23
Handicap Indistinta Acumulada 55 SERVAT PINTAT, CANOLICH 33 Femenino 23
Handicap Indistinta Acumulada 55 MARASOVIC LOZADA, LJUBICA 41 Femenino 23
Handicap Indistinta Acumulada 61 OLIVE MOLINE, ARNAUD 12 Masculino 22
Handicap Indistinta Acumulada 61 CODINA VALLS, AMADEU 18 Masculino 22
Handicap Indistinta Acumulada 61 TAMARIT MARTORELL, MARTA 33 Femenino 22
Handicap Indistinta Acumulada 64 TEJERO ARNAL, JORDI 19 Masculino 21
Handicap Indistinta Acumulada 64 GRASA JORDANA, JOSEP LLUIS 20 Masculino 21
Handicap Indistinta Acumulada 64 TOR CLEMENTE, ESTEVE 21 Masculino 21
Handicap Indistinta Acumulada 64 PONS CASADEMUNT LUIS 29 Masculino 21
Handicap Indistinta Acumulada 68 LE MONNIER MATA ALFONSO 18 Masculino 20
Handicap Indistinta Acumulada 69 JUNOY BOSCH, BORJA 21 Masculino 18
Handicap Indistinta Acumulada 70 DIET CASTAN, JEAN MARC 18 Masculino 17
Handicap Indistinta Acumulada 71 GARCIA MARTIN ALBERTO 29 Masculino 16
Handicap Indistinta Acumulada 72 GOSTELI ROVIRA, CARLOS 19 Masculino 15
Handicap Indistinta Acumulada 72 MIRABAL BENITO, XAVIER 27 Masculino 15
Handicap Indistinta Acumulada 74 RIERA ORIOL, MARIA MERCEDES 41 Femenino 14
Handicap Indistinta Acumulada 75 JOVE JORDI, RAMON 29 Masculino 13
Handicap Indistinta Acumulada 76 MATUTE SANCHEZ, CARLES 20 Masculino Ret
Scratch Indistinta Acumulada 1 PRATS BARRULL GUILLEM 4 Masculino 35
Scratch Indistinta Acumulada 2 MORAT CARDONA, RICARD 5 Masculino 32
Scratch Indistinta Acumulada 2 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 3 Masculino 32
Scratch Indistinta Acumulada 4 BUXERES PUJOL-SOLIANO LUIS 4 Masculino 31
Scratch Indistinta Acumulada 5 MORENO JIMENEZ RAFAEL 3 Masculino 30
Scratch Indistinta Acumulada 6 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 14 Masculino 26
Scratch Indistinta Acumulada 6 RUIZ ESTANY, GLORIA 6 Femenino 26
Scratch Indistinta Acumulada 8 PEREZ-ALBERT SAGNIER ALEJANDRO 9 Masculino 24
Scratch Indistinta Acumulada 9 LARA MIRAVITLLES, CLAUDIA 10 Femenino 23
Scratch Indistinta Acumulada 9 ROSSELL PONS,JOSEP 10 Masculino 23
Scratch Indistinta Acumulada 9 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 9 Masculino 23
Scratch Indistinta Acumulada 9 FELIU PILON ALEJANDRO 7 Masculino 23
Scratch Indistinta Acumulada 13 DIEZ GONZALEZ, JOAN MARIA 7 Masculino 22
Scratch Indistinta Acumulada 13 ZUNZARREN JETHANI, AXEL 6 Masculino 22
Scratch Indistinta Acumulada 15 YAKOVTSEVA , EUGENIA 15 Femenino 21
Scratch Indistinta Acumulada 16 ESCABROS NOVES, GUILLEM 8 Masculino 20
Scratch Indistinta Acumulada 17 DIEZ GUILLAMON, JOAN MARIA 14 Masculino 19
Scratch Indistinta Acumulada 18 GASET FRIS, FRANCESC 5 Masculino 18
Scratch Indistinta Acumulada 19 JAUREGUI BERAZA, ADRIAN 18 Masculino 17
Scratch Indistinta Acumulada 19 ROMERO MARTINEZ,PERE 17 Masculino 17
Scratch Indistinta Acumulada 19 ARDERIU SOLER, JOAN 12 Masculino 17
Scratch Indistinta Acumulada 22 SARMIENTO ARDAYA, CARLOS 13 Masculino 16
Scratch Indistinta Acumulada 22 AVALLE CORTIZO, JOSEP MARIA 12 Masculino 16
Scratch Indistinta Acumulada 22 ESCABROS DURO, JOSEP 12 Masculino 16
Scratch Indistinta Acumulada 25 MAESTRE ORDEIX ALEIX 19 Masculino 15
Scratch Indistinta Acumulada 25 MUNTO VILA FELIX 19 Masculino 15
Scratch Indistinta Acumulada 25 MARIN LOPEZ ENRIQUE 18 Masculino 15
Scratch Indistinta Acumulada 25 VALLS ANDIÑACH, JOAN 17 Masculino 15
Scratch Indistinta Acumulada 25 PARRILLA VELA, ALBERT 12 Masculino 15
Scratch Indistinta Acumulada 30 MOLNE TORRES, FRANCESC 22 Masculino 14
Scratch Indistinta Acumulada 30 PORRAS HERRERA, TONI 20 Masculino 14
Scratch Indistinta Acumulada 30 SOUCHEIRON VIDRI JUAN LUIS 15 Masculino 14
Scratch Indistinta Acumulada 30 CARBONELL CUCURNY, LUIS 13 Masculino 14
Scratch Indistinta Acumulada 34 BORDES JEAN PHILIPPE 27 Masculino 13
Scratch Indistinta Acumulada 34 OLIVE MOLINE, ARNAUD 12 Masculino 13
Scratch Indistinta Acumulada 36 ARMENGOL OBIOLS, JORDI 28 Masculino 12
Scratch Indistinta Acumulada 36 ZUNZARREN OYAGA, ALFREDO 27 Masculino 12
Scratch Indistinta Acumulada 38 CORNELLA BABOT CLAUDIA 18 Femenino 11
Scratch Indistinta Acumulada 38 SOTO GAYA, VICENS 17 Masculino 11
Scratch Indistinta Acumulada 40 TOR CLEMENTE, MINERVA 30 Femenino 10
Scratch Indistinta Acumulada 40 QUINTANA PEREZ RAFEL MARC 29 Masculino 10
Scratch Indistinta Acumulada 40 BATLLE BELTRAN MARTA 25 Femenino 10
Scratch Indistinta Acumulada 40 SILVESTRE CAHORS,JOSEP 24 Masculino 10
Scratch Indistinta Acumulada 40 PUIGCERCOS SASTRADA, JAUME 20 Masculino 10
Scratch Indistinta Acumulada 40 MANRESA ABAT, JOSEP 17 Masculino 10
Scratch Indistinta Acumulada 46 FELIUBADALÓ MOLES, XAVIER 29 Masculino 9
Scratch Indistinta Acumulada 46 ANDREU SERRA GONZALO 29 Masculino 9
Scratch Indistinta Acumulada 46 CAYETANO VIEITEZ, ANTONIO 29 Masculino 9
Scratch Indistinta Acumulada 46 BUCETA FERRER DANIEL 27 Masculino 9
Scratch Indistinta Acumulada 46 MOGGIANO RAIMONDO, JUAN CARLOS 23 Masculino 9
Scratch Indistinta Acumulada 46 WEIS KONANZ, PERE GUILLEM 23 Masculino 9
Scratch Indistinta Acumulada 46 PEREZ ZARZOSA, SERGIO 22 Masculino 9
Scratch Indistinta Acumulada 53 ARMENGOL PONS, MIQUEL 29 Masculino 8
Scratch Indistinta Acumulada 53 PONS CASADEMUNT LUIS 29 Masculino 8
Scratch Indistinta Acumulada 53 BAGARIA OBIOLS, FRANCESC 25 Masculino 8
Scratch Indistinta Acumulada 53 TOR CLEMENTE, ESTEVE 21 Masculino 8
Scratch Indistinta Acumulada 53 GRASA JORDANA, JOSEP LLUIS 20 Masculino 8
Scratch Indistinta Acumulada 53 LE MONNIER MATA ALFONSO 18 Masculino 8
Scratch Indistinta Acumulada 59 GISPERT NIETO, CARME 30 Femenino 7
Scratch Indistinta Acumulada 59 DIET CASTAN, JEAN MARC 18 Masculino 7
Scratch Indistinta Acumulada 61 SALA BARRACHINA JOAN 28 Masculino 6
Scratch Indistinta Acumulada 61 MEDINA VILLUENDAS, MIGUEL 28 Masculino 6
Scratch Indistinta Acumulada 61 JETHANI ASWANI, MADHU 28 Femenino 6
Scratch Indistinta Acumulada 61 SAGNIER MARISTANY,PABLO 26 Masculino 6
Scratch Indistinta Acumulada 61 GOSTELI ROVIRA, CARLOS 19 Masculino 6
Scratch Indistinta Acumulada 61 TEJERO ARNAL, JORDI 19 Masculino 6
Scratch Indistinta Acumulada 61 CODINA VALLS, AMADEU 18 Masculino 6
Scratch Indistinta Acumulada 68 JUNOY BOSCH, BORJA 21 Masculino 5
Scratch Indistinta Acumulada 69 GARCIA MARTIN ALBERTO 29 Masculino 4
Scratch Indistinta Acumulada 70 TAMARIT MARTORELL, MARTA 33 Femenino 3
Scratch Indistinta Acumulada 70 MIRABAL BENITO, XAVIER 27 Masculino 3
Scratch Indistinta Acumulada 72 SERVAT PINTAT, CANOLICH 33 Femenino 2
Scratch Indistinta Acumulada 72 JOVE JORDI, RAMON 29 Masculino 2
Scratch Indistinta Acumulada 74 MARASOVIC LOZADA, LJUBICA 41 Femenino 1
Scratch Indistinta Acumulada 75 RIERA ORIOL, MARIA MERCEDES 41 Femenino 0
Scratch Indistinta Acumulada 75 MATUTE SANCHEZ, CARLES 20 Masculino Ret
INFERIOR 1 PRATS BARRULL GUILLEM 4 Masculino 39
INFERIOR 1 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 14 Masculino 39
INFERIOR 3 MORAT CARDONA, RICARD 5 Masculino 37
INFERIOR 4 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 3 Masculino 35
INFERIOR 5 BUXERES PUJOL-SOLIANO LUIS 4 Masculino 34
INFERIOR 5 YAKOVTSEVA , EUGENIA 15 Femenino 34
INFERIOR 5 ROMERO MARTINEZ,PERE 17 Masculino 34
INFERIOR 8 MORENO JIMENEZ RAFAEL 3 Masculino 33
INFERIOR 8 LARA MIRAVITLLES, CLAUDIA 10 Femenino 33
INFERIOR 10 PEREZ-ALBERT SAGNIER ALEJANDRO 9 Masculino 32
INFERIOR 10 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 9 Masculino 32
INFERIOR 10 ROSSELL PONS,JOSEP 10 Masculino 32
INFERIOR 10 JAUREGUI BERAZA, ADRIAN 18 Masculino 32
INFERIOR 10 MAESTRE ORDEIX ALEIX 19 Masculino 32
INFERIOR 10 MUNTO VILA FELIX 19 Masculino 32
INFERIOR 16 RUIZ ESTANY, GLORIA 6 Femenino 31
INFERIOR 16 MARIN LOPEZ ENRIQUE 18 Masculino 31
INFERIOR 18 FELIU PILON ALEJANDRO 7 Masculino 30
INFERIOR 18 DIEZ GUILLAMON, JOAN MARIA 14 Masculino 30
INFERIOR 18 VALLS ANDIÑACH, JOAN 17 Masculino 30
INFERIOR 21 DIEZ GONZALEZ, JOAN MARIA 7 Masculino 29
INFERIOR 22 ARDERIU SOLER, JOAN 12 Masculino 28
INFERIOR 22 SARMIENTO ARDAYA, CARLOS 13 Masculino 28
INFERIOR 24 ZUNZARREN JETHANI, AXEL 6 Masculino 27
INFERIOR 24 ESCABROS NOVES, GUILLEM 8 Masculino 27
INFERIOR 24 AVALLE CORTIZO, JOSEP MARIA 12 Masculino 27
INFERIOR 24 CORNELLA BABOT CLAUDIA 18 Femenino 27
INFERIOR 28 ESCABROS DURO, JOSEP 12 Masculino 26
INFERIOR 28 SOUCHEIRON VIDRI JUAN LUIS 15 Masculino 26
INFERIOR 30 PARRILLA VELA, ALBERT 12 Masculino 24
INFERIOR 30 SOTO GAYA, VICENS 17 Masculino 24
INFERIOR 32 GASET FRIS, FRANCESC 5 Masculino 23
INFERIOR 32 CARBONELL CUCURNY, LUIS 13 Masculino 23
INFERIOR 32 MANRESA ABAT, JOSEP 17 Masculino 23
INFERIOR 35 OLIVE MOLINE, ARNAUD 12 Masculino 22
INFERIOR 35 CODINA VALLS, AMADEU 18 Masculino 22
INFERIOR 37 TEJERO ARNAL, JORDI 19 Masculino 21
INFERIOR 38 LE MONNIER MATA ALFONSO 18 Masculino 20
INFERIOR 39 DIET CASTAN, JEAN MARC 18 Masculino 17
INFERIOR 40 GOSTELI ROVIRA, CARLOS 19 Masculino 15
SUPERIOR 1 BORDES JEAN PHILIPPE 27 Masculino 38
SUPERIOR 2 TOR CLEMENTE, MINERVA 30 Femenino 36
SUPERIOR 3 FELIUBADALÓ MOLES, XAVIER 29 Masculino 35
SUPERIOR 3 QUINTANA PEREZ RAFEL MARC 29 Masculino 35
SUPERIOR 5 MOLNE TORRES, FRANCESC 22 Masculino 34
SUPERIOR 5 ZUNZARREN OYAGA, ALFREDO 27 Masculino 34
SUPERIOR 5 ARMENGOL OBIOLS, JORDI 28 Masculino 34
SUPERIOR 8 BATLLE BELTRAN MARTA 25 Femenino 33
SUPERIOR 8 JETHANI ASWANI, MADHU 28 Femenino 33
SUPERIOR 10 ARMENGOL PONS, MIQUEL 29 Masculino 31
SUPERIOR 10 GISPERT NIETO, CARME 30 Femenino 31
SUPERIOR 12 SILVESTRE CAHORS,JOSEP 24 Masculino 30
SUPERIOR 12 BAGARIA OBIOLS, FRANCESC 25 Masculino 30
SUPERIOR 12 ANDREU SERRA GONZALO 29 Masculino 30
SUPERIOR 15 CAYETANO VIEITEZ, ANTONIO 29 Masculino 29
SUPERIOR 16 PORRAS HERRERA, TONI 20 Masculino 28
SUPERIOR 16 BUCETA FERRER DANIEL 27 Masculino 28
SUPERIOR 18 PUIGCERCOS SASTRADA, JAUME 20 Masculino 27
SUPERIOR 18 PEREZ ZARZOSA, SERGIO 22 Masculino 27
SUPERIOR 20 SALA BARRACHINA JOAN 28 Masculino 26
SUPERIOR 20 MEDINA VILLUENDAS, MIGUEL 28 Masculino 26
SUPERIOR 22 WEIS KONANZ, PERE GUILLEM 23 Masculino 25
SUPERIOR 23 SAGNIER MARISTANY,PABLO 26 Masculino 24
SUPERIOR 24 MOGGIANO RAIMONDO, JUAN CARLOS 23 Masculino 23
SUPERIOR 24 SERVAT PINTAT, CANOLICH 33 Femenino 23
SUPERIOR 24 MARASOVIC LOZADA, LJUBICA 41 Femenino 23
SUPERIOR 27 TAMARIT MARTORELL, MARTA 33 Femenino 22
SUPERIOR 28 GRASA JORDANA, JOSEP LLUIS 20 Masculino 21
SUPERIOR 28 TOR CLEMENTE, ESTEVE 21 Masculino 21
SUPERIOR 28 PONS CASADEMUNT LUIS 29 Masculino 21
SUPERIOR 31 JUNOY BOSCH, BORJA 21 Masculino 18
SUPERIOR 32 GARCIA MARTIN ALBERTO 29 Masculino 16
SUPERIOR 33 MIRABAL BENITO, XAVIER 27 Masculino 15
SUPERIOR 34 RIERA ORIOL, MARIA MERCEDES 41 Femenino 14
SUPERIOR 35 JOVE JORDI, RAMON 29 Masculino 13
SUPERIOR 36 MATUTE SANCHEZ, CARLES 20 Masculino Ret
Clasificación Pos. Nombre Handicap Sexo Total
Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies