TORNEJOS

PREMIO FOURBALL DE PASCUA
19 ABR 2019
19 ABR 2019
Fourball
Medal Play
Pos. Nombre Handicap Sexo Total
1 PEREZ-ROSALES MARIMON ALFONSO 2 Masculino 61
1 DASI MARTINEZ DE VALLEJO VICENTE 3 Masculino
1 FABREGAT MORA EUGENI 4 Masculino 61
1 PEREZ-ALBERT SAGNIER ALEJANDRO 8 Masculino
1 LEACH CUCURELLA,MARTA 12 Femenino 61
1 PARELLADA LEACH JOSE IGNACIO 23 Masculino
4 GARI EGUILLOR BLANCA 8 Femenino 63
4 IBARS TORRES Mª JOSE 10 Femenino
4 RODES SOLE FELIPE 12 Masculino 63
4 SUQUE MATEU JAVIER 11 Masculino
4 RUIZ DE LARRAMENDI DE LLANZA PABLO 9 Masculino 63
4 FIGUEROA GOMEZ, RODRIGO 15 Masculino
4 GIRO DE LA IGLESIA,MANUEL 3 Masculino 63
4 GIMENO VILAR, JORDI 22 Masculino
8 MALET FAURA BORJA 4 Masculino 64
8 ANDREU CANTARELL CARLOS 9 Masculino
8 MORENO JIMENEZ RAFAEL 3 Masculino 64
8 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 10 Masculino
8 TORRENTS BERTRAN ISABEL 13 Femenino 64
8 ALDAMIZ-ECHEVARRIA JAVIER 13 Masculino
8 SANCHIZ PEREZ-SALA AGUEDA 32 Femenino 64
8 FERNANDEZ PEREZ-SALA LAURA 24 Femenino
12 FABRA RIVIERE ROMAN 9 Masculino 65
12 MASLLORENS BARATA, CARLOS 5 Masculino
12 MORENES BERTRAN MARCOS 4 Masculino 65
12 MORENES BERTRAN TERESA 19 Femenino
12 MARRON ESTRADA, CARLOS 15 Masculino 65
12 SAGNIER TARAMONA ANTONIO 12 Masculino
12 PELLERIN DE MANUEL VICTOR 16 Masculino 65
12 PELLERIN DE MANUEL LAURA 14 Femenino
12 BERTRAN CARULLA JOAQUIN 11 Masculino 65
12 MUGUIRO MARTINEZ JOSE 23 Masculino
12 MOIX CASAS ARTUR 24 Masculino 65
12 BOADA PALA MONTSE 16 Femenino
18 FREY MIQUEL ANDREAS 1 Masculino 66
18 FREY MIQUEL KARL 3 Masculino
19 VILA RECOLONS INES 12 Femenino 67
19 ANDREU TORRADO ALEJANDRO 4 Masculino
19 FARRES MARTI, ALBERT 6 Masculino 67
19 LEBRERO MARTINEZ, SUSANA 13 Femenino
19 BERTRAN MARQUEZ IGNACIO 7 Masculino 67
19 GUELL AMPUERO, JOSE JOAQUIN 14 Masculino
19 SENTMENAT VILA, ANA 14 Femenino 67
19 DU CROO DE JONGH RIVIERE, ADRIANA 37 Femenino
23 FELIU LE MONNIER JOAQUIN 5 Masculino 68
23 BERTRAN VALLS JOSE FELIPE 4 Masculino
23 SAN MIGUEL MORAGAS, IGNACIO 8 Masculino 68
23 BARGUÑO VIDAL RAMON 13 Masculino
23 ROCA SERRA JOAN 20 Masculino 68
23 ROCA JORNET NATALIA 2 Femenino
26 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 12 Femenino 69
26 LLANZA MATA ISABEL 9 Femenino
26 MALAGRIDA MIQUEL JUAN 15 Masculino 69
26 PEREZ-SALA MALDONADO FERNANDO 10 Masculino
26 JUNOY POUPON JUAN SEBASTIÁN 10 Masculino 69
26 JUNOY BOSCH, BORJA 19 Masculino
26 BERTRAN CARULLA JOSE 18 Masculino 69
26 DE WIT TRENOR IGNACIO 15 Masculino
26 RAVENTOS BASAGOITI XAVIER 5 Masculino 69
26 DE LA GALA OTERO, LAURA 36 Femenino
31 FELIU PILON ALEJANDRO 5 Masculino 70
31 TORRENTS ROMEU, ALBERTO 5 Masculino
31 ESPINET FERRIN, MIGUEL-DAVID 5 Masculino 70
31 PEREZ-SALA PIE, ENRIQUE 8 Masculino
31 MORENES GILES MIGUEL 5 Masculino 70
31 BERTRAN VALLS PABLO 8 Masculino
31 BERTRAN MARQUEZ FELIPE 11 Masculino 70
31 VILAGUT ORTA EVA 4 Femenino
31 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 21 Femenino 70
31 LLANZA MATA MERCEDES 15 Femenino
36 VALLET SEGURA ALFONSO 7 Masculino 71
36 VALLET SEGURA ALEJANDRO 13 Masculino
36 KNUTH MARTEN JORGE 4 Masculino 71
36 KNUTH ALORDA NICOLÁS 19 Masculino
36 SALVADOR TABOADA, CARLOS 16 Masculino 71
36 LE MONNIER MATA JORGE 9 Masculino
36 ALORDA DERKSEN LAURA 20 Femenino 71
36 KNUTH ALORDA JACOBO 22 Masculino
36 PARELLADA DE CARALT, JOSE IGNACIO 15 Masculino 71
36 PARELLADA LEACH ELENA 28 Femenino
41 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 12 Masculino 72
41 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 4 Masculino
41 DESVALLS LEONORI SOLEDAD 5 Femenino 72
41 RIVA BASSOLS MARTA DE LA 11 Femenino
41 GRAU ALEU BUENAVENTURA 7 Masculino 72
41 GRAU CALCAGNI ALVARO 12 Masculino
41 PUIGDEMASA CASANOVAS, JORDI 5 Masculino 72
41 EROLA NADAL, MAITE 19 Femenino
41 MONTERO REITER MIGUEL 14 Masculino 72
41 MONTERO NUÑEZ JORGE 16 Masculino
41 POCH SALA JOAQUIN 17 Masculino 72
41 ROMAGOSA DE CARALT ALEJANDRO 23 Masculino
47 SERRA LE MONNIER BORJA 7 Masculino 73
47 GUI TORRENTS JAIME 12 Masculino
47 FALCON SAGIMON JUAN DAVID 6 Masculino 73
47 SAGIMON MACIA JANET 14 Femenino
47 TORRAS LUTKEN,ENRIQUE 10 Masculino 73
47 VALLADARES DURAN, ALEJANDRO 11 Masculino
47 GUI CASANOVAS JOSE Mª 13 Masculino 73
47 LA VILLA RIVIERE JOSE Mª DE 9 Masculino
47 MIQUEL ANDREU GEORGINA 12 Femenino 73
47 ALBERT DE PALLEJA JOSE Mª DE 10 Masculino
47 CENERELLI INNOCENTI,MASIMO 11 Masculino 73
47 LE MONNIER GOTOR DELMIRO 18 Masculino
53 SAGNIER TARAMONA JOAQUIN 11 Masculino 74
53 MENCOS VILA JOSE MANUEL 7 Masculino
53 DE WIT GUZMAN IGNACIO 5 Masculino 74
53 DE WIT TRENOR REYES 15 Femenino
53 VALLET GOMEZ ALFONSO 8 Masculino 74
53 ARQUES FUSTE, JACINTO 15 Masculino
53 COSTA CODINA XAVIER 12 Masculino 74
53 BERENGUER JANSANA ENCARNA 22 Femenino
53 MORENES BERTRAN ANTONIO 23 Masculino 74
53 BERTRAN MARQUEZ BEATRIZ 14 Femenino
53 FERRER FISAS ADRIANA 23 Femenino 74
53 MENGUAL GARCIA Mª ANGELES 20 Femenino
53 RUBERT ADELANTADO, GLORIA 37 Femenino 74
53 CAMPILLO MONCHE BEATRIZ 30 Femenino
60 FISAS PUJOL-SOLIANO SANTIAGO 6 Masculino 75
60 WANGEN THOMAS DE 2 Masculino
60 PASCUAL MASPONS LUCRECIA DE 12 Femenino 75
60 OLANO DE PASCUAL, BEATRIZ DE 14 Femenino
60 CLOT PRAT JOSE Mª 13 Masculino 75
60 LINCOLN PASCUAL HUGO 16 Masculino
60 GIRO GODO JUAN JOSE 21 Masculino 75
60 VALLS GALBAN JORGE 22 Masculino
64 FABREGAT MORA XAVIER 6 Masculino 76
64 CAMPS GALOBART, JOSE RAMON DE 5 Masculino
64 ALIE ZANINI EDUARDO 0 Masculino 76
64 CELMA SORIANO ANA 37 Femenino
64 FISAS PUJOL-SOLIANO LUCIA 17 Femenino 76
64 ALBERT MIQUEL MERCEDES DE 25 Femenino
64 CARULLA MARQUES ISABEL 26 Femenino 76
64 CAREAGA MOZO DE ROSALES CATALINA 36 Femenino
68 JUNOY BOSCH, FERRAN 14 Masculino 77
68 JUNOY FATJO ENRIQUE 13 Masculino
68 VILA RECOLONS MERCEDES 16 Femenino 77
68 VILA RECOLONS ALFONSO 12 Masculino
70 SANZ DE ACEDO LAMBOTTE JAVIER 8 Masculino 78
70 RUIZ DE LARRAMENDI DE LLANZA TRISTAN 8 Masculino
71 DE WIT TRENOR SANTIAGO 13 Masculino 79
71 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND LEOPOLD 13 Masculino
71 CUCURELLA ESTEVE MARIA CRISTINA 16 Femenino 79
71 VENTOS OMEDES MARIA 15 Femenino
71 MARTI FORNER PEDRO 26 Masculino 79
71 MARTI POU, PEDRO 11 Masculino
74 LUTTI RODNEY JOSE 14 Masculino 80
74 RABANAL SUAREZ JOSE LUIS 12 Masculino
74 SAGNIER TARAMONA ALFONSO 18 Masculino 80
74 RIBAS MALAGRIDA DAMIAN 22 Masculino
74 BONOMI SENTMENAT ADRIANA 37 Femenino 80
74 RIVIERE BERNADES, MARIA DOLORES 23 Femenino
74 TRENOR LARRAZ REYES 37 Femenino 80
74 CASANOVAS COMA MARIA ANGELS 23 Femenino
78 DE OZA UNANUA CESAR IGNACIO 19 Masculino 82
78 DE OZA CAREAGA IGNACIO 12 Masculino
79 RAVENTOS SAENZ RAMON 26 Masculino 83
79 BASAGOITI GARCIA-T. BELEN 26 Femenino
79 LAGARDA GUAL EDUARDO 26 Masculino 83
79 VILA PUIGDOMENECH CELIA 34 Femenino
81 FLAQUE GRI ERNESTO 12 Masculino 85
81 PALOP TORDERA FRANCISCO 8 Masculino
1 PEREZ-ROSALES MARIMON ALFONSO 2 Masculino 64
1 DASI MARTINEZ DE VALLEJO VICENTE 3 Masculino
2 FABREGAT MORA EUGENI 4 Masculino 66
2 PEREZ-ALBERT SAGNIER ALEJANDRO 8 Masculino
3 MALET FAURA BORJA 4 Masculino 69
3 ANDREU CANTARELL CARLOS 9 Masculino
3 FREY MIQUEL ANDREAS 1 Masculino 69
3 FREY MIQUEL KARL 3 Masculino
5 FABRA RIVIERE ROMAN 9 Masculino 71
5 MASLLORENS BARATA, CARLOS 5 Masculino
6 GARI EGUILLOR BLANCA 8 Femenino 72
6 IBARS TORRES Mª JOSE 10 Femenino
6 MORENO JIMENEZ RAFAEL 3 Masculino 72
6 MARTIN OLMO MIGUEL ANGEL 10 Masculino
8 GIRO DE LA IGLESIA,MANUEL 3 Masculino 73
8 GIMENO VILAR, JORDI 22 Masculino
8 FELIU LE MONNIER JOAQUIN 5 Masculino 73
8 BERTRAN VALLS JOSE FELIPE 4 Masculino
10 RUIZ DE LARRAMENDI DE LLANZA PABLO 9 Masculino 75
10 FIGUEROA GOMEZ, RODRIGO 15 Masculino
10 RODES SOLE FELIPE 12 Masculino 75
10 SUQUE MATEU JAVIER 11 Masculino
10 ESPINET FERRIN, MIGUEL-DAVID 5 Masculino 75
10 PEREZ-SALA PIE, ENRIQUE 8 Masculino
10 FELIU PILON ALEJANDRO 5 Masculino 75
10 TORRENTS ROMEU, ALBERTO 5 Masculino
14 ROCA SERRA JOAN 20 Masculino 76
14 ROCA JORNET NATALIA 2 Femenino
14 FARRES MARTI, ALBERT 6 Masculino 76
14 LEBRERO MARTINEZ, SUSANA 13 Femenino
14 VILA RECOLONS INES 12 Femenino 76
14 ANDREU TORRADO ALEJANDRO 4 Masculino
17 TORRENTS BERTRAN ISABEL 13 Femenino 77
17 ALDAMIZ-ECHEVARRIA JAVIER 13 Masculino
17 MORENES BERTRAN MARCOS 4 Masculino 77
17 MORENES BERTRAN TERESA 19 Femenino
17 BERTRAN MARQUEZ FELIPE 11 Masculino 77
17 VILAGUT ORTA EVA 4 Femenino
20 LEACH CUCURELLA,MARTA 12 Femenino 78
20 PARELLADA LEACH JOSE IGNACIO 23 Masculino
20 SAN MIGUEL MORAGAS, IGNACIO 8 Masculino 78
20 BARGUÑO VIDAL RAMON 13 Masculino
20 MORENES GILES MIGUEL 5 Masculino 78
20 BERTRAN VALLS PABLO 8 Masculino
23 MARRON ESTRADA, CARLOS 15 Masculino 79
23 SAGNIER TARAMONA ANTONIO 12 Masculino
23 BERTRAN MARQUEZ CRISTINA 12 Femenino 79
23 LLANZA MATA ISABEL 9 Femenino
23 FISAS PUJOL-SOLIANO SANTIAGO 6 Masculino 79
23 WANGEN THOMAS DE 2 Masculino
26 PELLERIN DE MANUEL VICTOR 16 Masculino 80
26 PELLERIN DE MANUEL LAURA 14 Femenino
26 BERTRAN MARQUEZ IGNACIO 7 Masculino 80
26 GUELL AMPUERO, JOSE JOAQUIN 14 Masculino
26 GRAU ALEU BUENAVENTURA 7 Masculino 80
26 GRAU CALCAGNI ALVARO 12 Masculino
26 ESCRIBANO PUIGBERTRAN RAMON 12 Masculino 80
26 MORENO JIMENEZ, FRANCISCO 4 Masculino
30 BERTRAN CARULLA JOAQUIN 11 Masculino 81
30 MUGUIRO MARTINEZ JOSE 23 Masculino
30 PUIGDEMASA CASANOVAS, JORDI 5 Masculino 81
30 EROLA NADAL, MAITE 19 Femenino
30 DE WIT GUZMAN IGNACIO 5 Masculino 81
30 DE WIT TRENOR REYES 15 Femenino
30 DESVALLS LEONORI SOLEDAD 5 Femenino 81
30 RIVA BASSOLS MARTA DE LA 11 Femenino
34 MALAGRIDA MIQUEL JUAN 15 Masculino 82
34 PEREZ-SALA MALDONADO FERNANDO 10 Masculino
34 VALLET SEGURA ALFONSO 7 Masculino 82
34 VALLET SEGURA ALEJANDRO 13 Masculino
34 FABREGAT MORA XAVIER 6 Masculino 82
34 CAMPS GALOBART, JOSE RAMON DE 5 Masculino
37 JUNOY POUPON JUAN SEBASTIÁN 10 Masculino 83
37 JUNOY BOSCH, BORJA 19 Masculino
37 KNUTH MARTEN JORGE 4 Masculino 83
37 KNUTH ALORDA NICOLÁS 19 Masculino
37 TORRAS LUTKEN,ENRIQUE 10 Masculino 83
37 VALLADARES DURAN, ALEJANDRO 11 Masculino
37 FALCON SAGIMON JUAN DAVID 6 Masculino 83
37 SAGIMON MACIA JANET 14 Femenino
37 SERRA LE MONNIER BORJA 7 Masculino 83
37 GUI TORRENTS JAIME 12 Masculino
42 MOIX CASAS ARTUR 24 Masculino 84
42 BOADA PALA MONTSE 16 Femenino
42 SALVADOR TABOADA, CARLOS 16 Masculino 84
42 LE MONNIER MATA JORGE 9 Masculino
42 MIQUEL ANDREU GEORGINA 12 Femenino 84
42 ALBERT DE PALLEJA JOSE Mª DE 10 Masculino
42 SAGNIER TARAMONA JOAQUIN 11 Masculino 84
42 MENCOS VILA JOSE MANUEL 7 Masculino
46 ALIE ZANINI EDUARDO 0 Masculino 86
46 CELMA SORIANO ANA 37 Femenino
46 BERTRAN CARULLA JOSE 18 Masculino 86
46 DE WIT TRENOR IGNACIO 15 Masculino
46 CENERELLI INNOCENTI,MASIMO 11 Masculino 86
46 LE MONNIER GOTOR DELMIRO 18 Masculino
46 GUI CASANOVAS JOSE Mª 13 Masculino 86
46 LA VILLA RIVIERE JOSE Mª DE 9 Masculino
46 SANZ DE ACEDO LAMBOTTE JAVIER 8 Masculino 86
46 RUIZ DE LARRAMENDI DE LLANZA TRISTAN 8 Masculino
51 COSTA CODINA XAVIER 12 Masculino 87
51 BERENGUER JANSANA ENCARNA 22 Femenino
51 MONTERO REITER MIGUEL 14 Masculino 87
51 MONTERO NUÑEZ JORGE 16 Masculino
51 PASCUAL MASPONS LUCRECIA DE 12 Femenino 87
51 OLANO DE PASCUAL, BEATRIZ DE 14 Femenino
54 SENTMENAT VILA, ANA 14 Femenino 88
54 DU CROO DE JONGH RIVIERE, ADRIANA 37 Femenino
54 VALLET GOMEZ ALFONSO 8 Masculino 88
54 ARQUES FUSTE, JACINTO 15 Masculino
56 GARCIGOY GRAELLS BEATRIZ 21 Femenino 89
56 LLANZA MATA MERCEDES 15 Femenino
56 CLOT PRAT JOSE Mª 13 Masculino 89
56 LINCOLN PASCUAL HUGO 16 Masculino
58 RAVENTOS BASAGOITI XAVIER 5 Masculino 90
58 DE LA GALA OTERO, LAURA 36 Femenino
59 PARELLADA DE CARALT, JOSE IGNACIO 15 Masculino 91
59 PARELLADA LEACH ELENA 28 Femenino
59 POCH SALA JOAQUIN 17 Masculino 91
59 ROMAGOSA DE CARALT ALEJANDRO 23 Masculino
59 VILA RECOLONS MERCEDES 16 Femenino 91
59 VILA RECOLONS ALFONSO 12 Masculino
59 JUNOY BOSCH, FERRAN 14 Masculino 91
59 JUNOY FATJO ENRIQUE 13 Masculino
63 MORENES BERTRAN ANTONIO 23 Masculino 92
63 BERTRAN MARQUEZ BEATRIZ 14 Femenino
63 LUTTI RODNEY JOSE 14 Masculino 92
63 RABANAL SUAREZ JOSE LUIS 12 Masculino
63 DE WIT TRENOR SANTIAGO 13 Masculino 92
63 SAGNIER VON-UEXKÜLL-GÜLDENBAND LEOPOLD 13 Masculino
66 SANCHIZ PEREZ-SALA AGUEDA 32 Femenino 93
66 FERNANDEZ PEREZ-SALA LAURA 24 Femenino
66 ALORDA DERKSEN LAURA 20 Femenino 93
66 KNUTH ALORDA JACOBO 22 Masculino
68 MARTI FORNER PEDRO 26 Masculino 95
68 MARTI POU, PEDRO 11 Masculino
68 CUCURELLA ESTEVE MARIA CRISTINA 16 Femenino 95
68 VENTOS OMEDES MARIA 15 Femenino
68 FLAQUE GRI ERNESTO 12 Masculino 95
68 PALOP TORDERA FRANCISCO 8 Masculino
71 FERRER FISAS ADRIANA 23 Femenino 96
71 MENGUAL GARCIA Mª ANGELES 20 Femenino
71 DE OZA UNANUA CESAR IGNACIO 19 Masculino 96
71 DE OZA CAREAGA IGNACIO 12 Masculino
73 GIRO GODO JUAN JOSE 21 Masculino 97
73 VALLS GALBAN JORGE 22 Masculino
74 FISAS PUJOL-SOLIANO LUCIA 17 Femenino 98
74 ALBERT MIQUEL MERCEDES DE 25 Femenino
75 SAGNIER TARAMONA ALFONSO 18 Masculino 100
75 RIBAS MALAGRIDA DAMIAN 22 Masculino
76 RUBERT ADELANTADO, GLORIA 37 Femenino 106
76 CAMPILLO MONCHE BEATRIZ 30 Femenino
77 CARULLA MARQUES ISABEL 26 Femenino 109
77 CAREAGA MOZO DE ROSALES CATALINA 36 Femenino
77 RAVENTOS SAENZ RAMON 26 Masculino 109
77 BASAGOITI GARCIA-T. BELEN 26 Femenino
79 TRENOR LARRAZ REYES 37 Femenino 112
79 CASANOVAS COMA MARIA ANGELS 23 Femenino
80 BONOMI SENTMENAT ADRIANA 37 Femenino 113
80 RIVIERE BERNADES, MARIA DOLORES 23 Femenino
81 LAGARDA GUAL EDUARDO 26 Masculino 115
81 VILA PUIGDOMENECH CELIA 34 Femenino
Pos. Nombre Handicap Sexo Total

Download the PDF file .

Scroll to top

Ús de cookies

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies. ACEPTAR

Aviso de cookies